Mezičasy závodu: 09.05.2020 - 3.DL - Křížem krážem | Kategorie: C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (45) 2 (46) 3 (52) 4 (44) 5 (43) 6 (34) 7 (35) 8 (36) 9 (49) 10 (51) 11 (37) 12 (53) Cíl Reg. číslo
2.
47:59 + 0:34 1:27 (2) 4:21 (3) 1:21 (1) 3:46 (2) 4:25 (3) 2:51 (1) 2:06 (1) 1:18 (4) 5:39 (2) 10:56 (2) 2:49 (3) 1:51 (3) 5:09 (4)
Dařenová Zuzana
1:27 (2) 5:48 (2) 7:09 (2) 10:55 (2) 15:20 (2) 18:11 (2) 20:17 (2) 21:35 (2) 27:14 (2) 38:10 (2) 40:59 (2) 42:50 (2) 47:59 (2)
3.
57:57 + 10:32 1:35 (3) 4:38 (5) 3:49 (7) 7:12 (5) 5:02 (4) 3:03 (2) 2:44 (4) 0:59 (2) 4:30 (1) 14:15 (4) 2:38 (1) 2:08 (6) 5:24 (5)
Vaníčková Alena
1:35 (3) 6:13 (3) 10:02 (5) 17:14 (5) 22:16 (5) 25:19 (4) 28:03 (4) 29:02 (4) 33:32 (4) 47:47 (3) 50:25 (3) 52:33 (3) 57:57 (3)
1.
47:25 1:07 (1) 4:23 (4) 1:32 (2) 3:41 (1) 3:42 (2) 3:16 (3) 2:21 (2) 1:04 (3) 5:54 (3) 10:56 (2) 2:52 (4) 1:49 (2) 4:48 (3)
Plachá Nora
STA0851 1:07 (1) 5:30 (1) 7:02 (1) 10:43 (1) 14:25 (1) 17:41 (1) 20:02 (1) 21:06 (1) 27:00 (1) 37:56 (1) 40:48 (1) 42:37 (1) 47:25 (1) STA0851
4.
59:43 + 12:18 2:11 (4) 4:18 (1) 1:59 (4) 4:07 (3) 3:10 (1) 4:36 (4) 2:40 (3) 2:59 (6) 6:21 (5) 17:01 (5) 4:11 (6) 1:42 (1) 4:28 (2)
Bílková Klára
STA8352 2:11 (4) 6:29 (4) 8:28 (3) 12:35 (3) 15:45 (3) 20:21 (3) 23:01 (3) 26:00 (3) 32:21 (3) 49:22 (4) 53:33 (4) 55:15 (4) 59:43 (4) STA8352
6.
93:50 + 46:25 13:43 (8) 5:08 (6) 2:56 (6) 8:38 (7) 5:40 (6) 5:03 (5) 5:48 (6) 1:24 (5) 6:47 (6) 27:02 (6) 3:43 (5) 1:59 (5) 5:59 (6)
Šístek Radim
13:43 (8) 18:51 (7) 21:47 (7) 30:25 (7) 36:05 (7) 41:08 (6) 46:56 (6) 48:20 (6) 55:07 (6) 82:09 (6) 85:52 (6) 87:51 (6) 93:50 (7)
5.
67:08 + 19:43 3:07 (6) 7:02 (7) 1:47 (3) 8:23 (6) 10:12 (7) 6:47 (6) 3:13 (5) 0:49 (1) 6:15 (4) 10:44 (1) 2:40 (2) 1:55 (4) 4:14 (1)
Lubasová Aneta
STA0953 3:07 (6) 10:09 (6) 11:56 (6) 20:19 (6) 30:31 (6) 37:18 (5) 40:31 (5) 41:20 (5) 47:35 (5) 58:19 (5) 60:59 (5) 62:54 (5) 67:08 (6) STA0953
MS
99:27 + 52:02 3:00 (5) 4:18 (1) 2:12 (5) 5:46 (4) 5:36 (5) 45:43 (7)
Dařenová Klára
3:00 (5) 7:18 (5) 9:30 (4) 15:16 (4) 20:52 (4) 66:35 (7) 99:27 (10)
DISK
Hruška Tadeáš,
DISK
DISK
Krätzer Matěj
STA0702 DISK STA0702
MS
61:40 + 14:15 8:16 (7) 17:58 (8) 19:11 (8)
Šístková Anežka
8:16 (7) 26:14 (8) 45:25 (8) 61:40 (5)
7.
94:00 + 46:35
Gorský Martin
94:00 (8)
7.
94:00 + 46:35
Neugebauer Tomáš
94:00 (8)