Mezičasy závodu: 09.05.2020 - 3.DL - Křížem krážem | Kategorie: C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (45) 2 (46) 3 (52) 4 (44) 5 (43) 6 (34) 7 (35) 8 (36) 9 (49) 10 (51) 11 (37) 12 (53) Cíl Reg. číslo
1.
47:25 1:07 (1) 4:23 (4) 1:32 (2) 3:41 (1) 3:42 (2) 3:16 (3) 2:21 (2) 1:04 (3) 5:54 (3) 10:56 (2) 2:52 (4) 1:49 (2) 4:48 (3)
Plachá Nora
STA0851 1:07 (1) 5:30 (1) 7:02 (1) 10:43 (1) 14:25 (1) 17:41 (1) 20:02 (1) 21:06 (1) 27:00 (1) 37:56 (1) 40:48 (1) 42:37 (1) 47:25 (1) STA0851
2.
47:59 + 0:34 1:27 (2) 4:21 (3) 1:21 (1) 3:46 (2) 4:25 (3) 2:51 (1) 2:06 (1) 1:18 (4) 5:39 (2) 10:56 (2) 2:49 (3) 1:51 (3) 5:09 (4)
Dařenová Zuzana
1:27 (2) 5:48 (2) 7:09 (2) 10:55 (2) 15:20 (2) 18:11 (2) 20:17 (2) 21:35 (2) 27:14 (2) 38:10 (2) 40:59 (2) 42:50 (2) 47:59 (2)
3.
57:57 + 10:32 1:35 (3) 4:38 (5) 3:49 (7) 7:12 (5) 5:02 (4) 3:03 (2) 2:44 (4) 0:59 (2) 4:30 (1) 14:15 (4) 2:38 (1) 2:08 (6) 5:24 (5)
Vaníčková Alena
1:35 (3) 6:13 (3) 10:02 (5) 17:14 (5) 22:16 (5) 25:19 (4) 28:03 (4) 29:02 (4) 33:32 (4) 47:47 (3) 50:25 (3) 52:33 (3) 57:57 (3)
4.
59:43 + 12:18 2:11 (4) 4:18 (1) 1:59 (4) 4:07 (3) 3:10 (1) 4:36 (4) 2:40 (3) 2:59 (6) 6:21 (5) 17:01 (5) 4:11 (6) 1:42 (1) 4:28 (2)
Bílková Klára
STA8352 2:11 (4) 6:29 (4) 8:28 (3) 12:35 (3) 15:45 (3) 20:21 (3) 23:01 (3) 26:00 (3) 32:21 (3) 49:22 (4) 53:33 (4) 55:15 (4) 59:43 (4) STA8352
MS
99:27 + 52:02 3:00 (5) 4:18 (1) 2:12 (5) 5:46 (4) 5:36 (5) 45:43 (7)
Dařenová Klára
3:00 (5) 7:18 (5) 9:30 (4) 15:16 (4) 20:52 (4) 66:35 (7) 99:27 (10)
5.
67:08 + 19:43 3:07 (6) 7:02 (7) 1:47 (3) 8:23 (6) 10:12 (7) 6:47 (6) 3:13 (5) 0:49 (1) 6:15 (4) 10:44 (1) 2:40 (2) 1:55 (4) 4:14 (1)
Lubasová Aneta
STA0953 3:07 (6) 10:09 (6) 11:56 (6) 20:19 (6) 30:31 (6) 37:18 (5) 40:31 (5) 41:20 (5) 47:35 (5) 58:19 (5) 60:59 (5) 62:54 (5) 67:08 (6) STA0953
6.
93:50 + 46:25 13:43 (8) 5:08 (6) 2:56 (6) 8:38 (7) 5:40 (6) 5:03 (5) 5:48 (6) 1:24 (5) 6:47 (6) 27:02 (6) 3:43 (5) 1:59 (5) 5:59 (6)
Šístek Radim
13:43 (8) 18:51 (7) 21:47 (7) 30:25 (7) 36:05 (7) 41:08 (6) 46:56 (6) 48:20 (6) 55:07 (6) 82:09 (6) 85:52 (6) 87:51 (6) 93:50 (7)
MS
61:40 + 14:15 8:16 (7) 17:58 (8) 19:11 (8)
Šístková Anežka
8:16 (7) 26:14 (8) 45:25 (8) 61:40 (5)
DISK
Hruška Tadeáš,
DISK
DISK
Krätzer Matěj
STA0702 DISK STA0702
7.
94:00 + 46:35
Gorský Martin
94:00 (8)
7.
94:00 + 46:35
Neugebauer Tomáš
94:00 (8)