Mezičasy závodu: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebří | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (64) 2 (130) 3 (85) 4 (87) 5 (105) 6 (114) 7 (125) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
15:20 1:06 (1) 1:26 (1) 1:52 (1) 0:44 (1) 3:29 (1) 1:36 (1) 1:59 (2) 2:45 (1) 0:23 (5)
Lučan Ondřej
LPU1101 1:06 (1) 2:32 (1) 4:24 (1) 5:08 (1) 8:37 (1) 10:13 (1) 12:12 (1) 14:57 (1) 15:20 (1) LPU1101
DISK 1:23 (3) 1:01 (5) 5:40 (8) 1:51 (2) 1:58 (1) 2:47 (2) 0:20 (1)
Pavelec Daniel
NPA1101 1:23 (3) 4:53 5:54 11:34 13:25 15:23 18:10 DISK NPA1101
2.
19:21 + 4:01 1:32 (4) 1:27 (2) 2:08 (2) 0:55 (2) 5:05 (5) 2:24 (4) 2:30 (4) 2:59 (3) 0:21 (3)
Macháček Jakub
SHK1202 1:32 (4) 2:59 (2) 5:07 (2) 6:02 (2) 11:07 (2) 13:31 (2) 16:01 (2) 19:00 (2) 19:21 (2) SHK1202
3.
20:19 + 4:59 1:38 (7) 1:47 (3) 3:11 (10) 0:56 (3) 3:45 (2) 2:15 (3) 2:41 (5) 3:46 (4) 0:20 (1)
Vrbata Alan
VRL1203 1:38 (7) 3:25 (3) 6:36 (6) 7:32 (5) 11:17 (3) 13:32 (3) 16:13 (3) 19:59 (3) 20:19 (3) VRL1203
5.
24:16 + 8:56 1:35 (5) 2:19 (6) 2:35 (5) 1:01 (5) 7:10 (11) 3:03 (9) 2:14 (3) 3:56 (5) 0:23 (5)
Hrdinka Josef
SHK1205 1:35 (5) 3:54 (5) 6:29 (4) 7:30 (4) 14:40 (7) 17:43 (6) 19:57 (5) 23:53 (5) 24:16 (5) SHK1205
11.
31:59 + 16:39 1:22 (2) 2:04 (4) 2:21 (3) 1:00 (4) 15:35 (19) 2:26 (5) 2:48 (7) 4:00 (6) 0:23 (5)
Posolda Lukáš
SJC1100 1:22 (2) 3:26 (4) 5:47 (3) 6:47 (3) 22:22 (17) 24:48 (13) 27:36 (12) 31:36 (11) 31:59 (11) SJC1100
4.
24:14 + 8:54 2:36 (17) 2:25 (8) 2:37 (7) 1:21 (8) 4:34 (3) 2:30 (6) 3:29 (9) 4:18 (7) 0:24 (9)
Klabzuba Jan
SRK1207 2:36 (17) 5:01 (10) 7:38 (9) 8:59 (8) 13:33 (5) 16:03 (4) 19:32 (4) 23:50 (4) 24:14 (4) SRK1207
7.
28:51 + 13:31 1:52 (10) 4:50 (17) 3:56 (15) 1:51 (14) 5:29 (7) 2:44 (7) 3:21 (8) 4:20 (8) 0:28 (16)
Prošek Filip
SJI1401 1:52 (10) 6:42 (17) 10:38 (16) 12:29 (14) 17:58 (10) 20:42 (9) 24:03 (8) 28:23 (7) 28:51 (7) SJI1401
6.
27:31 + 12:11 1:39 (8) 2:24 (7) 2:30 (4) 1:20 (7) 6:38 (10) 5:28 (19) 2:46 (6) 4:20 (8) 0:26 (12)
Potůček Josef
LPU1102 1:39 (8) 4:03 (7) 6:33 (5) 7:53 (6) 14:31 (6) 19:59 (8) 22:45 (7) 27:05 (6) 27:31 (6) LPU1102
10.
31:17 + 15:57 2:24 (16) 2:33 (10) 3:41 (12) 1:44 (12) 7:25 (13) 3:24 (13) 5:13 (15) 4:26 (10) 0:27 (14)
Votroubek Jan
SRK1206 2:24 (16) 4:57 (9) 8:38 (10) 10:22 (10) 17:47 (9) 21:11 (10) 26:24 (10) 30:50 (10) 31:17 (10) SRK1206
9.
30:30 + 15:10 2:37 (18) 3:06 (13) 3:07 (9) 1:34 (10) 5:50 (9) 2:57 (8) 5:49 (16) 5:03 (11) 0:27 (14)
Vlk Vojtěch
SRK1202 2:37 (18) 5:43 (15) 8:50 (11) 10:24 (11) 16:14 (8) 19:11 (7) 25:00 (9) 30:03 (9) 30:30 (9) SRK1202
15.
37:50 + 22:30 4:28 (20) 4:59 (18) 3:59 (16) 1:47 (13) 9:25 (18) 3:13 (11) 4:02 (11) 5:26 (12) 0:31 (18)
Červinka Dominik
HJL1202 4:28 (20) 9:27 (18) 13:26 (18) 15:13 (18) 24:38 (18) 27:51 (17) 31:53 (16) 37:19 (15) 37:50 (15) HJL1202
18.
49:08 + 33:48 2:09 (13) 3:21 (14) 4:55 (19) 2:42 (19) 8:03 (15) 12:08 (20) 9:49 (20) 5:32 (13) 0:29 (17)
Satur Jakub
VRL1204 2:09 (13) 5:30 (14) 10:25 (15) 13:07 (16) 21:10 (14) 33:18 (18) 43:07 (18) 48:39 (18) 49:08 (18) VRL1204
16.
39:48 + 24:28 1:37 (6) 11:22 (20) 2:36 (6) 1:37 (11) 5:01 (4) 4:18 (16) 7:16 (18) 5:38 (14) 0:23 (5)
Kazda František
SJC1201 1:37 (6) 12:59 (19) 15:35 (19) 17:12 (19) 22:13 (16) 26:31 (16) 33:47 (17) 39:25 (16) 39:48 (16) SJC1201
12.
33:47 + 18:27 1:54 (12) 3:31 (15) 3:54 (14) 2:00 (17) 9:14 (17) 3:16 (12) 3:36 (10) 5:56 (15) 0:26 (12)
Jičínský Antonín
SRK1101 1:54 (12) 5:25 (13) 9:19 (13) 11:19 (13) 20:33 (12) 23:49 (12) 27:25 (11) 33:21 (12) 33:47 (12) SRK1101
13.
34:34 + 19:14 1:53 (11) 2:28 (9) 3:12 (11) 1:57 (16) 9:02 (16) 4:44 (18) 4:47 (14) 6:07 (16) 0:24 (9)
Korecký Radan
CHT1401 1:53 (11) 4:21 (8) 7:33 (8) 9:30 (9) 18:32 (11) 23:16 (11) 28:03 (13) 34:10 (13) 34:34 (13) CHT1401
14.
37:39 + 22:19 2:15 (14) 3:02 (12) 4:45 (18) 3:53 (20) 7:24 (12) 4:24 (17) 4:41 (13) 6:43 (17) 0:32 (19)
Tomeš Maxmilián
SJC1400 2:15 (14) 5:17 (11) 10:02 (14) 13:55 (17) 21:19 (15) 25:43 (15) 30:24 (14) 37:07 (14) 37:39 (14) SJC1400
19.
57:13 + 41:53 2:22 (15) 2:55 (11) 3:46 (13) 1:55 (15) 27:15 (20) 3:56 (14) 7:54 (19) 6:45 (18) 0:25 (11)
Liška Albert
PHK1313 2:22 (15) 5:17 (11) 9:03 (12) 10:58 (12) 38:13 (19) 42:09 (19) 50:03 (19) 56:48 (19) 57:13 (19) PHK1313
8.
29:34 + 14:14 1:48 (9) 2:07 (5) 2:48 (8) 1:30 (9) 5:19 (6) 3:08 (10) 4:06 (12) 8:27 (19) 0:21 (3)
Kopecký Mikuláš
SJC1204 1:48 (9) 3:55 (6) 6:43 (7) 8:13 (7) 13:32 (4) 16:40 (5) 20:46 (6) 29:13 (8) 29:34 (8) SJC1204
17.
43:32 + 28:12 2:50 (19) 3:50 (16) 4:04 (17) 2:12 (18) 7:53 (14) 4:13 (15) 6:18 (17) 11:39 (20) 0:33 (20)
Podlipný Filip
SJC1202 2:50 (19) 6:40 (16) 10:44 (17) 12:56 (15) 20:49 (13) 25:02 (14) 31:20 (15) 42:59 (17) 43:32 (17) SJC1202
DISK 14:16 (21) 5:21 (19) 8:28 (20) 4:02 (21) 1:19 (21)
Korecký Marek
CHT1701 14:16 (21) 19:37 (20) 28:05 (20) 32:07 (20) 37:39 DISK CHT1701