Závodník: Posolda Lukáš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček H10N 17. Posolda Lukáš SJC1100 34:35 + 13:16
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H10N 4. Posolda Lukáš SJC1100 22:42 + 3:25
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H10N 3. Posolda Lukáš SJC1100 21:31 + 1:57
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H10N 7. Posolda Lukáš SJC1100 58:32 + 25:58
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček H10N 4. Posolda Lukáš SJC1100 34:32 + 6:58
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10N 3. Posolda Lukáš SJC1100 24:09 + 2:56
OB 25.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H10L 3. Posolda Lukáš SJC1100 22:19 + 1:54
OB 24.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H10L 5. Posolda Lukáš SJC1100 29:26 + 9:21
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H10L 2. Posolda Lukáš SJC1100 25:13 + 0:31
OB 18.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 H10N 4. Posolda Lukáš SJC1100 20:10 + 5:39
OB 17.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 H10N 8. Posolda Lukáš SJC1100 33:31 + 12:07
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 H10N 7. Posolda Lukáš SJC1100 32:21 + 13:38
OB 11.06.2019 Podkrkonošská liga žactva H10 Posolda Lukáš SJC1100 DISK
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček H10N 9. Posolda Lukáš SJC1100 27:06 + 8:53
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček H10N 6. Posolda Lukáš SJC1100 23:43 + 13:52
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček H10N 7. Posolda Lukáš SJC1100 15:08 + 3:25
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H10N 7. Posolda Lukáš SJC1100 32:06 + 14:43
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10N 9. Posolda Lukáš SJC1100 38:13 + 16:54
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10N 17. Posolda Lukáš SJC1100 22:35 + 9:19
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H10N 9. Posolda Lukáš SJC1100 25:38 + 11:57
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček H10N Posolda Lukáš SJC1100 DISK
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H10N 12. Posolda Lukáš SJC1100 28:04 + 12:16
OB 22.12.2018 Vánoční sprint 2018 P 4. Posolda Lukáš SJC1100 12:29 + 1:55
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček H10N 8. Posolda Lukáš SJC1100 24:36 + 5:14
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček HDR 3. Posolda Lukáš SJC1100 20:26 + 1:08
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H10L 13. Posolda Lukáš SJC1100 21:59 + 10:39
OB 13.10.2018 Oblastní žebříček HDR 5. Posolda Lukáš SJC1100 26:56 + 7:36
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček HDR 30. Posolda Lukáš SJC1100 22:54 + 8:49
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček H10N 18. Posolda Lukáš SJC1100 69:29 + 51:07
OB 29.09.2018 Oblastní žebříček H10N 5. Posolda Lukáš SJC1100 53:07 + 12:03
OB 11.09.2018 Podkrkonošské ligy žactva H10 17. Posolda Lukáš SJC1100 44:31 + 21:11
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 HDR 1. Posolda Lukáš SJC1100 20:59
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 HDR 11. Posolda Lukáš SJC1100 24:53 + 8:43
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 HDR 8. Posolda Lukáš SJC1100 15:32 + 2:41
OB 29.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva H 10 11. Posolda Lukáš SJC1100 30:19 + 12:06
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 2. Posolda Lukáš SJC1100 24:11 + 0:44
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 35. Šlesingerová Nela SJC1100 59:31 + 25:55
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček HDR Posolda Lukáš SJC1100 DISK
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček HDR 17. Posolda Lukáš SJC1100 25:45 + 5:29
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček HDR 3. Posolda Lukáš SJC1100 16:38 + 1:19
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček HDR Posolda Lukáš SJC1100
OB 21.02.2019 Mistrovství SJC v halovém OB H10 Posolda Lukáš SJC1100
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10N Posolda Lukáš SJC1100
OB 28.05.2019 Podkrkonošská liga žactva H10 Posolda Lukáš SJC1100
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji HDR Posolda Lukáš SJC1100
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H10L Posolda Lukáš SJC1100