2017    2018    2019    2020   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB SP 237 OPV
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 232 OPV
2019-04-13-113.04.2019
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KT OM 411 V
2019-04-13-113.04.2019
PGP PGP - SK Praga
JE, P, StČ OB ST OM 169 V
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 375 OPV
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OM 332 OPV
2019-04-13-113.04.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK OB KL OM 527 V
2019-04-13-113.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB NOB MČR 480 OPV
2019-04-14-114.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB KT ČP 1424 OPV
2019-04-19-019.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 1569
2019-04-19-119.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 1786 S
2019-04-20-120.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 1751 S
2019-04-21-121.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E
2019-04-27-127.04.2019
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB KT OM 336 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 74 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KL 77 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OM 130 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 165 2019-04-24 23:59:5924.04.P
2019-04-27-127.04.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
MSK OB KT OM 162 2019-04-22 23:55:0022.04.P
2019-04-27-127.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 110 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-28-128.04.2019
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL 454 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OM 157 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB ST OF 11 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT 227 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-28-128.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 110 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-28-128.04.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL OM 412 2019-04-20 23:59:5920.04.P
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP OM 114 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ST OM 6 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-05-01-101.05.2019
STH STH - SK Studenec
OB KL 188 2019-04-25 23:59:5925.04.P
2019-05-01-101.05.2019
SPC SPC - SPORTICUS team
P, StČ OB SP 374 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 78 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB SP OM 67 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-04-104.05.2019
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL OM 120 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT 46 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 41 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT OM 37 2019-04-26 23:59:5926.04.P
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO MS ČP 268 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KT ČP 241 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-05-105.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KL ČP 251 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-08-108.05.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 55 2019-05-02 00:00:0002.05.P
2019-05-08-108.05.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OM 175 2019-05-02 23:59:5902.05.P
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 18 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 21 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-11-111.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF 88 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA OB SP ČP 181 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA, VY OB ST ČPŠ 4 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-12-112.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 22 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-12-112.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 137 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-12-112.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ST ČPŠ 4 2019-04-29 23:59:5929.04.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V