Mezičasy závodu: 13.06.2021 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (107) 2 (59) 3 (61) 4 (70) 5 (77) 6 (82) 7 (100) Cíl Reg. číslo
4.
33:25 + 5:19 4:15 (8) 2:59 (5) 3:03 (13) 5:00 (1) 8:02 (10) 7:39 (4) 1:50 (3) 0:37 (1)
Vítek Michal
PHK1402 4:15 (8) 7:14 (7) 10:17 (7) 15:17 (7) 23:19 (8) 30:58 (7) 32:48 (5) 33:25 (4) PHK1402
5.
33:31 + 5:25 3:32 (4) 3:17 (6) 2:32 (6) 5:09 (2) 6:27 (4) 9:21 (7) 2:13 (8) 1:00 (21)
Nováčková Simona
NER 3:32 (4) 6:49 (6) 9:21 (6) 14:30 (4) 20:57 (3) 30:18 (4) 32:31 (4) 33:31 (5) NER
1.
28:06 3:11 (3) 2:56 (4) 2:03 (3) 5:15 (3) 5:52 (2) 6:22 (1) 1:45 (2) 0:42 (8)
Hepner Martin
PHK1501 3:11 (3) 6:07 (2) 8:10 (2) 13:25 (1) 19:17 (1) 25:39 (1) 27:24 (1) 28:06 (1) PHK1501
8.
36:32 + 8:26 4:26 (10) 3:40 (12) 3:03 (13) 5:19 (4) 6:39 (5) 10:15 (14) 2:24 (10) 0:46 (11)
Melicharová Nina
PHK1451 4:26 (10) 8:06 (10) 11:09 (11) 16:28 (8) 23:07 (7) 33:22 (8) 35:46 (8) 36:32 (8) PHK1451
6.
34:00 + 5:54 3:32 (4) 2:41 (1) 2:46 (11) 5:28 (5) 6:41 (6) 9:28 (9) 2:43 (13) 0:41 (6)
Kárníková Alžběta
LPU1354 3:32 (4) 6:13 (3) 8:59 (5) 14:27 (3) 21:08 (4) 30:36 (5) 33:19 (6) 34:00 (6) LPU1354
7.
34:02 + 5:56 3:41 (6) 2:41 (1) 2:33 (7) 5:31 (6) 6:56 (8) 9:26 (8) 2:31 (12) 0:43 (9)
Zvěřina Radim
LPU1501 3:41 (6) 6:22 (5) 8:55 (4) 14:26 (2) 21:22 (6) 30:48 (6) 33:19 (6) 34:02 (7) LPU1501
30.
88:24 + 60:18 10:12 (26) 3:28 (9) 4:04 (21) 6:26 (7) 11:05 (20) 48:06 (32) 3:46 (23) 1:17 (25)
Zemánek Ondřej
SRK1111 10:12 (26) 13:40 (24) 17:44 (22) 24:10 (18) 35:15 (17) 83:21 (30) 87:07 (30) 88:24 (30) SRK1111
3.
30:55 + 2:49 2:37 (1) 3:39 (11) 2:01 (1) 6:40 (8) 6:14 (3) 7:38 (3) 1:29 (1) 0:37 (1)
Šafář Jan
CET1402 2:37 (1) 6:16 (4) 8:17 (3) 14:57 (6) 21:11 (5) 28:49 (3) 30:18 (3) 30:55 (3) CET1402
10.
42:08 + 14:02 5:03 (13) 4:21 (17) 2:37 (9) 6:44 (9) 12:01 (21) 7:43 (5) 2:46 (14) 0:53 (18)
Martincová Daniela Sofie
VAM1351 5:03 (13) 9:24 (15) 12:01 (13) 18:45 (13) 30:46 (15) 38:29 (10) 41:15 (10) 42:08 (10) VAM1351
2.
30:10 + 2:04 2:54 (2) 2:47 (3) 2:23 (5) 6:49 (10) 5:23 (1) 7:22 (2) 1:53 (4) 0:39 (3)
Hájek Aleš
CET1501 2:54 (2) 5:41 (1) 8:04 (1) 14:53 (5) 20:16 (2) 27:38 (2) 29:31 (2) 30:10 (2) CET1501
9.
37:15 + 9:09 4:24 (9) 3:25 (8) 2:39 (10) 6:54 (11) 6:51 (7) 10:00 (12) 2:21 (9) 0:41 (6)
Kutlvašrová Marta
VRL1451 4:24 (9) 7:49 (9) 10:28 (8) 17:22 (9) 24:13 (9) 34:13 (9) 36:34 (9) 37:15 (9) VRL1451
18.
54:45 + 26:39 5:44 (21) 3:33 (10) 2:22 (4) 6:55 (12) 14:28 (25) 19:03 (27) 2:00 (6) 0:40 (5)
Wohanka Jakub
VRL1301 5:44 (21) 9:17 (13) 11:39 (12) 18:34 (12) 33:02 (16) 52:05 (19) 54:05 (18) 54:45 (18) VRL1301
16.
51:00 + 22:54 5:23 (17) 3:21 (7) 2:02 (2) 6:57 (13) 21:43 (29) 8:12 (6) 2:30 (11) 0:52 (16)
Schwengerová Karla
SRK1351 5:23 (17) 8:44 (11) 10:46 (10) 17:43 (11) 39:26 (19) 47:38 (17) 50:08 (16) 51:00 (16) SRK1351
13.
43:58 + 15:52 3:46 (7) 3:59 (16) 3:00 (12) 6:57 (13) 9:37 (15) 13:08 (19) 2:47 (15) 0:44 (10)
Langrová Tereza
KOR1250 3:46 (7) 7:45 (8) 10:45 (9) 17:42 (10) 27:19 (10) 40:27 (13) 43:14 (13) 43:58 (13) KOR1250
14.
45:42 + 17:36 4:44 (11) 4:40 (21) 3:10 (15) 7:19 (15) 10:07 (16) 11:56 (16) 2:57 (17) 0:49 (14)
Fenclová Zuzana
LPU1454 4:44 (11) 9:24 (15) 12:34 (14) 19:53 (14) 30:00 (13) 41:56 (14) 44:53 (14) 45:42 (14) LPU1454
11.
42:40 + 14:34 5:16 (15) 3:40 (12) 4:14 (23) 7:44 (16) 8:25 (11) 10:35 (15) 2:07 (7) 0:39 (3)
Vojtová Klára
PHK1351 5:16 (15) 8:56 (12) 13:10 (17) 20:54 (15) 29:19 (11) 39:54 (12) 42:01 (11) 42:40 (11) PHK1351
15.
50:47 + 22:41 5:25 (18) 3:52 (15) 4:11 (22) 8:09 (17) 8:32 (12) 17:23 (25) 1:55 (5) 1:20 (29)
Saturová Eliška
VRL1254 5:25 (18) 9:17 (13) 13:28 (18) 21:37 (16) 30:09 (14) 47:32 (15) 49:27 (15) 50:47 (15) VRL1254
24.
70:48 + 42:42 20:14 (32) 5:30 (23) 3:34 (18) 8:37 (18) 10:21 (18) 16:54 (24) 4:20 (26) 1:18 (27)
Hovorková Žofie
LPU1752 20:14 (32) 25:44 (31) 29:18 (30) 37:55 (28) 48:16 (27) 65:10 (24) 69:30 (24) 70:48 (24) LPU1752
20.
58:54 + 30:48 10:36 (27) 5:32 (26) 3:53 (19) 8:42 (19) 12:43 (22) 13:32 (21) 3:04 (20) 0:52 (16)
Vrábel Ondřej
PHK1500 10:36 (27) 16:08 (27) 20:01 (26) 28:43 (21) 41:26 (21) 54:58 (20) 58:02 (20) 58:54 (20) PHK1500
31.
95:33 + 67:27 6:16 (23) 8:33 (31) 25:47 (33) 8:43 (20) 15:07 (27) 20:16 (28) 9:32 (32) 1:19 (28)
Jedlička Michal
SHK1600 6:16 (23) 14:49 (25) 40:36 (32) 49:19 (30) 64:26 (30) 84:42 (31) 94:14 (31) 95:33 (31) SHK1600
25.
74:32 + 46:26 18:11 (30) 4:54 (22) 4:46 (26) 8:54 (21) 10:16 (17) 22:23 (30) 3:51 (24) 1:17 (25)
Max Toman
KUO 18:11 (30) 23:05 (29) 27:51 (28) 36:45 (27) 47:01 (24) 69:24 (25) 73:15 (25) 74:32 (25) KUO
12.
43:14 + 15:08 5:33 (20) 4:30 (18) 2:35 (8) 9:25 (22) 7:39 (9) 9:42 (11) 3:02 (19) 0:48 (13)
Mrázková Barbora
DKP1451 5:33 (20) 10:03 (18) 12:38 (15) 22:03 (17) 29:42 (12) 39:24 (11) 42:26 (12) 43:14 (12) DKP1451
26.
76:43 + 48:37 10:56 (28) 4:38 (20) 3:15 (16) 10:01 (23) 22:07 (30) 22:02 (29) 2:53 (16) 0:51 (15)
Řoutil Jakub
0090001 10:56 (28) 15:34 (26) 18:49 (24) 28:50 (22) 50:57 (28) 72:59 (27) 75:52 (26) 76:43 (26) 0090001
23.
69:54 + 41:48 8:22 (25) 9:14 (32) 5:21 (29) 10:07 (24) 14:21 (24) 16:25 (23) 4:43 (28) 1:21 (30)
Čížek Antonín
SHK1105 8:22 (25) 17:36 (28) 22:57 (27) 33:04 (26) 47:25 (25) 63:50 (23) 68:33 (23) 69:54 (23) SHK1105
22.
64:30 + 36:24 5:27 (19) 5:40 (27) 8:33 (31) 10:41 (25) 17:20 (28) 12:45 (18) 3:09 (21) 0:55 (20)
Lučan Jakub
LPU1401 5:27 (19) 11:07 (22) 19:40 (25) 30:21 (24) 47:41 (26) 60:26 (22) 63:35 (22) 64:30 (22) LPU1401
17.
51:47 + 23:41 5:59 (22) 6:58 (29) 4:55 (27) 10:50 (26) 8:48 (13) 10:06 (13) 3:00 (18) 1:11 (24)
Kodad Ondřej
HJL1201 5:59 (22) 12:57 (23) 17:52 (23) 28:42 (20) 37:30 (18) 47:36 (16) 50:36 (17) 51:47 (17) HJL1201
19.
58:07 + 30:01 5:08 (14) 5:30 (23) 5:20 (28) 11:53 (27) 13:34 (23) 9:41 (10) 5:54 (30) 1:07 (23)
Školník Antonín
BRU1700 5:08 (14) 10:38 (20) 15:58 (21) 27:51 (19) 41:25 (20) 51:06 (18) 57:00 (19) 58:07 (19) BRU1700
27.
77:52 + 49:46 5:21 (16) 5:31 (25) 4:35 (25) 13:52 (28) 14:54 (26) 28:29 (31) 4:24 (27) 0:46 (11)
Sedláková Anna
LIP1550 5:21 (16) 10:52 (21) 15:27 (20) 29:19 (23) 44:13 (23) 72:42 (26) 77:06 (27) 77:52 (27) LIP1550
29.
87:47 + 59:41 18:27 (31) 6:11 (28) 4:25 (24) 14:46 (29) 25:08 (31) 12:32 (17) 4:54 (29) 1:24 (31)
Štěpánek Milan
KUO 18:27 (31) 24:38 (30) 29:03 (29) 43:49 (29) 68:57 (31) 81:29 (29) 86:23 (29) 87:47 (29) KUO
21.
62:03 + 33:57 4:52 (12) 4:34 (19) 3:27 (17) 18:39 (30) 10:43 (19) 14:39 (22) 4:09 (25) 1:00 (21)
Culek Tibor
PHK1303 4:52 (12) 9:26 (17) 12:53 (16) 31:32 (25) 42:15 (22) 56:54 (21) 61:03 (21) 62:03 (21) PHK1303
DISK 24:46 (33) 7:37 (30) 8:02 (30) 19:46 (31)
Bartošová Anežka
KUN1850 24:46 (33) 32:23 (33) 40:25 (31) 60:11 (32) DISK KUN1850
32.
141:57 + 113:51 11:00 (29) 18:33 (33) 12:39 (32) 24:35 (32) 44:50 (32) 19:01 (26) 9:04 (31) 2:15 (32)
Maclová Adina
LPU2222 11:00 (29) 29:33 (32) 42:12 (33) 66:47 (33) 111:37 (32) 130:38 (32) 139:42 (32) 141:57 (32) LPU2222
28.
80:55 + 52:49 6:46 (24) 3:47 (14) 3:53 (19) 39:25 (33) 9:20 (14) 13:14 (20) 3:36 (22) 0:54 (19)
Žemličková Viktorie
LPU1451 6:46 (24) 10:33 (19) 14:26 (19) 53:51 (31) 63:11 (29) 76:25 (28) 80:01 (28) 80:55 (28) LPU1451