Logo

Závodník: Saturová Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček D10C 24. Saturová Eliška VRL1254 40:45 + 21:36
OB 2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček D10C 20. Saturová Eliška VRL1254 47:02 + 27:00
OB 2021-09-2525.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10C 31. Saturová Eliška VRL1254 70:31 + 51:42
OB 2021-09-2121.09.2021 4.závod Podkrkonošské ligy žactva D10 6. Saturová Eliška VRL1254 24:13 + 7:57
OB 2021-09-0707.09.2021 Podkrkonošská liga žactva - 3. závod D10 4. Saturová Eliška VRL1254 30:17 + 8:06
OB 2021-08-1414.08.2021 Rumcajsovy míle - E2 D10N 8. Saturová Eliška VRL1254 26:21 + 10:03
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle - E1 D10N 6. Saturová Eliška VRL1254 28:39 + 13:49
OB 2021-07-1818.07.2021 Grand prix Silesia - E4 D10N 1. Saturová Eliška VRL1254 54:34
OB 2021-07-1717.07.2021 Grand prix Silesia - E3 D10N 1. Saturová Eliška VRL1254 25:47
OB 2021-07-1717.07.2021 Grand prix Silesia - E2 D10N 1. Saturová Eliška VRL1254 42:18
OB 2021-07-1616.07.2021 Grand prix Silesia - E1 D10N 1. Saturová Eliška VRL1254 40:54
OB 2021-06-2626.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 13. Saturová Eliška VRL1254 43:13 + 21:58
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček HDR 15. Saturová Eliška VRL1254 50:47 + 22:41
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D10N 6. Saturová Eliška VRL1254 117:44 + 74:40
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 16. Saturová Eliška VRL1254 42:22 + 24:25
OB 2021-05-1616.05.2021 Měřený mapový trénink ostatní Ochoz bílá 12. Saturová Eliška VRL1254 59:13 + 30:44
OB 2021-05-0202.05.2021 Dvůr Orienteering Adventure bílá 62. Saturová Eliška VRL1254 77:40 + 56:43
OB 2021-01-0101.01.2021 Východočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2021 D10C 31 Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-01-0101.01.2021 Východočeský pohár žactva a dorostu - podzim 2021 D10C 37 Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-06-1515.06.2021 Podkrkonošská liga žactva - 1. závod D10 Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-08-1515.08.2021 Rumcajsovy míle - E3 D10N Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10N Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10N Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-10-1212.10.2021 Podkrkonošská liga žáků - finále D10 Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D10N Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-07-1616.07.2021 Grand prix Silesia D10N Saturová Eliška VRL1254
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle D10N Saturová Eliška VRL1254