Závodník: Komenda Jan

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18C 15. Komenda Jan ZBM9902 70:20 + 24:07
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 36. Komenda Jan ZBM9902 14:01 + 2:15
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 7. Komenda Jan ZBM9902 38:27 + 7:52
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 2. Komenda Jan ZBM9902 75:30 + 2:07
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H18B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H18B 6. Komenda Jan ZBM9902 46:20 + 7:39
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H18 Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H18 Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H18 5. Komenda Jan ZBM9902 32:19 + 3:58
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H18B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H18B 6. Komenda Jan ZBM9902 82:16 + 12:43
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H18B 9. Komenda Jan ZBM9902 31:15 + 7:12
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 6. Komenda Jan ZBM9902 64:19 + 12:20
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 32:57
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 4. Komenda Jan ZBM9902 84:27 + 7:09
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18C 5. Komenda Jan ZBM9902 35:47 + 4:21
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18C 13. Komenda Jan ZBM9902 32:33 + 9:00
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 3. Komenda Jan ZBM9902 46:10 + 2:26
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 65:02
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 36. Komenda Jan ZBM9902 15:54 + 3:39
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 25:52
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 60:03
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H18B 8. Komenda Jan ZBM9902 85:34 + 20:59
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H18 17. Komenda Jan ZBM9902 67:54 + 17:31
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H18 2. Komenda Jan ZBM9902 49:21 + 3:54
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H18 3 Komenda Jan ZBM9902
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H18B 1 Komenda Jan ZBM9902
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H18 4. Komenda Jan ZBM9902 44:07 + 2:56
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18C Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18A 22. Komenda Jan ZBM9902 67:48 + 26:31
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H18B 4 Komenda Jan ZBM9902
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 8. Komenda Jan ZBM9902 58:10 + 13:20
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 5. Komenda Jan ZBM9902 68:52 + 13:38
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H18C 6. Komenda Jan ZBM9902 42:51 + 13:34
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H18 25. Komenda Jan ZBM9902 50:54 + 17:38
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H18 22. Komenda Jan ZBM9902 33:56 + 11:43
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H18 23. Komenda Jan ZBM9902 65:49 + 21:11
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H18 21. Komenda Jan ZBM9902 35:33 + 10:01
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 H18 8. Komenda Jan ZBM9902 47:03 + 15:16
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 H18 8. Komenda Jan ZBM9902 27:39 + 7:44
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 H18 Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 H18B 14. Komenda Jan ZBM9902 82:38 + 31:48
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 H18B 12. Komenda Jan ZBM9902 77:49 + 20:39
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 H18B 8. Komenda Jan ZBM9902 30:39 + 5:27
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18B 8. Komenda Jan ZBM9902 36:10 + 11:02
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18B 17. Komenda Jan ZBM9902 48:38 + 20:26
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H18B 4. Komenda Jan ZBM9902 40:14 + 6:25
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 7. Komenda Jan ZBM9902 85:08 + 20:28
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 39. Komenda Jan ZBM9902 18:40 + 5:05
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 3. Komenda Jan ZBM9902 77:11 + 8:05
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 29:44
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček H18 2. Komenda Jan ZBM9902 63:32 + 2:59
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 4. Komenda Jan ZBM9902 41:33 + 6:59
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 6. Komenda Jan ZBM9902 91:45 + 21:44
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 21. Komenda Jan ZBM9902 85:46 + 33:14
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H18C 3. Komenda Jan ZBM9902 14:24 + 1:09
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H16 5. Komenda Jan ZBM9902 51:30 + 13:10
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H16 5. Komenda Jan ZBM9902 67:41 + 8:11
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček H16 2. Komenda Jan ZBM9902 17:39 + 1:16
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava H16B 10. Komenda Jan ZBM9902 30:42 + 8:54
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 9. Komenda Jan ZBM9902 58:03 + 15:19
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 5. Komenda Jan ZBM9902 57:41 + 13:55
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 15. Komenda Jan ZBM9902 38:47 + 11:59
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 17. Komenda Jan ZBM9902 91:43 + 32:09
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 21. Komenda Jan ZBM9902 41:16 + 16:30
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 19. Komenda Jan ZBM9902 80:48 + 28:04
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček H16 3. Komenda Jan ZBM9902 15:01 + 1:55
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček H16 8. Komenda Jan ZBM9902 18:26 + 4:12
OB 02.05.2015 Oblastní žebříček H16 2. Komenda Jan ZBM9902 52:38 + 9:57
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 19. Komenda Jan ZBM9902 65:43 + 25:01
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 5. Komenda Jan ZBM9902 20:24 + 2:35
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 7. Komenda Jan ZBM9902 55:02 + 12:51
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H16 4. Komenda Jan ZBM9902 56:26 + 8:27
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 10. Komenda Jan ZBM9902 47:57 + 17:56
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 14. Komenda Jan ZBM9902 80:47 + 26:35
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček H16 7. Komenda Jan ZBM9902 65:23 + 15:12
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 6. Komenda Jan ZBM9902 34:57 + 8:09
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava H16B 20. Komenda Jan ZBM9902 59:38 + 31:22
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 8. Komenda Jan ZBM9902 62:58 + 18:56
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 24. Komenda Jan ZBM9902 99:57 + 48:29
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky H16B 10. Komenda Jan ZBM9902
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Komenda Jan ZBM9902 19:17 + 1:11
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H16 Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček H16 5. Komenda Jan ZBM9902 56:14 + 9:06
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H14 3. Komenda Jan ZBM9902 39:53 + 4:26
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 H14 2. Komenda Jan ZBM9902 64:23 + 18:48
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 H14 2. Komenda Jan ZBM9902 43:22 + 2:00
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 H14 2. Komenda Jan ZBM9902 36:15 + 6:03
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 H14 2. Komenda Jan ZBM9902 33:44 + 11:43
OB 21.07.2013 Grand prix Silesia - E4 H14 6. Komenda Jan ZBM9902 53:37 + 15:59
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E2 H14 5. Komenda Jan ZBM9902 33:33 + 10:11
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E3 H14 1. Komenda Jan ZBM9902 16:19
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia - E1 H14 5. Komenda Jan ZBM9902 34:15 + 5:34
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 20. Komenda Jan ZBM9902 38:17 + 12:15
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 15. Komenda Jan ZBM9902 35:29 + 9:51
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 20. Komenda Jan ZBM9902 38:31 + 10:06
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 24. Komenda Jan ZBM9902 55:22 + 20:07
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H14B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H14B 22. Komenda Jan ZBM9902 52:42 + 14:08
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky H14B 24. Komenda Jan ZBM9902
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H14 9. Komenda Jan ZBM9902 22:22 + 4:47
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček H14 4. Komenda Jan ZBM9902 14:08 + 3:06
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček H14 5. Komenda Jan ZBM9902 39:15 + 7:11
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H14C 13. Komenda Jan ZBM9902 42:25 + 11:06
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H18C Komenda Jan ZBM9902
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) H14B Komenda Jan ZBM9902
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 16.08.2013 Magnus cup H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava H14B Komenda Jan ZBM9902
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava H14B Komenda Jan ZBM9902
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet MIX Komenda Jan ZBM9902
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava H16B Komenda Jan ZBM9902
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Komenda Jan ZBM9902
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Komenda Jan ZBM9902
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup H18B Komenda Jan ZBM9902
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet H15-99 Komenda Jan ZBM9902
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Komenda Jan ZBM9902
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Komenda Jan ZBM9902
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 03.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Komenda Jan ZBM9902
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Komenda Jan ZBM9902
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H18B Komenda Jan ZBM9902
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H18B Komenda Jan ZBM9902
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H18B Komenda Jan ZBM9902
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902