Závodník: Sobota Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H12C 26. Sobota Ondřej VPM0502 51:54 + 27:52
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H12C 29. Sobota Ondřej VPM0502 45:51 + 23:21
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H12B 1. Sobota Ondřej VPM0502 26:15
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H12B 5. Sobota Ondřej VPM0502 22:38 + 3:43
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H12B 4. Sobota Ondřej VPM0502 25:53 + 1:34
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H12B 3. Sobota Ondřej VPM0502 26:25 + 2:47
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H12B 5. Sobota Ondřej VPM0502 30:48 + 6:31
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H12 4. Sobota Ondřej VPM0502 47:27 + 12:39
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H12 4. Sobota Ondřej VPM0502 38:47 + 14:15
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12C 13. Sobota Ondřej VPM0502 39:18 + 17:34
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 7. Sobota Ondřej VPM0502 34:41 + 16:08
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 H12B 8. Sobota Ondřej VPM0502 48:45 + 23:40
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček H12B 11. Sobota Ondřej VPM0502 56:48 + 29:29
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček H12B 8. Sobota Ondřej VPM0502 15:59 + 3:58
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček H12B 14. Sobota Ondřej VPM0502 46:42 + 26:53
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H12 8. Sobota Ondřej VPM0502 10:09 + 2:35
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 6. Sobota Ondřej VPM0502 30:34 + 10:47
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček H12 6. Sobota Ondrej VPM0502 26:44 + 11:05
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 7. Sobota Ondrej VPM0502 15:37 + 6:21
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H12 8. Sobota Ondrej VPM0502 22:29 + 8:04
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 H12 7 Sobota Ondřej VPM0502
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 H12 6 Sobota Ondřej VPM0502
OB 12.03.2017 Oblastní žebříček H12 13. Sobota Ondřej VPM0502 36:50 + 19:59
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček H12 6. Sobota Ondřej VPM0502 19:39 + 4:18
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček H12 7. Sobota Ondřej VPM0502 36:17 + 16:00
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H12 8. Sobota Ondrej VPM0502 31:04 + 11:05
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H12B 12. Sobota Ondřej VPM0502 31:25 + 7:39
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H12B 14. Sobota Ondřej VPM0502 34:39 + 12:14
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H12B 13. Sobota Ondřej VPM0502 17:07 + 6:12
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H12B 7. Sobota Ondřej VPM0502 40:38 + 8:10
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H12B 6. Sobota Ondřej VPM0502 28:54 + 8:34
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H12C 26. Sobota Ondřej VPM0502 34:38 + 11:40
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H12C 27. Sobota Ondřej VPM0502 44:48 + 18:44
OB 12.06.2016 Oblastní žebříček H12 6. Sobota Ondřej VPM0502 32:42 + 9:20
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H12 7. Sobota Ondřej VPM0502 27:09 + 11:02
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati H12B 10. Sobota Ondrej VPM0502 41:51 + 20:58
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H12C 29. Sobota Ondřej VPM0502 41:08 + 18:27
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H12C 29. Sobota Ondřej VPM0502 52:06 + 22:34
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček H12 12. Ondrej Sobota VPM0502 39:14 + 15:08
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček H12 6. Ondrej Sobota VPM0502 46:19 + 19:38
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H12 7. Sobota Ondřej VPM0502 43:39 + 18:58
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 8. Sobota Ondřej VPM0502 12:38 + 4:43
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H12 33. Sobota Ondřej VPM0502 27:48 + 11:52
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček H10 8. Sobota Ondřej VPM0502 34:43 + 13:17
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 9. Sobota Ondřej VPM0502 29:10 + 14:17
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 8. Sobota Ondřej VPM0502 30:16 + 12:40
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H10 9. Sobota Ondřej VPM0502 17:30 + 4:24
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H10 13. Sobota Ondřej VPM0502 18:56 + 5:29
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H10 12. Sobota Ondřej VPM0502 24:39 + 9:01
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H10 13. Sobota Ondřej VPM0502 19:10 + 6:41
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H10 15. Sobota Ondřej VPM0502 21:56 + 7:13
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček H10 7. Sobota Ondřej VPM0502 19:20 + 6:14
OB 13.06.2015 Oblastní žebříček H10 2. Sobota Ondřej VPM0502 28:05 + 9:07
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H10 4. Ondrej Sobota VPM0502 28:36 + 7:14
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10 9. Sobota Ondřej VPM0502 29:58 + 8:59
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10 14. Sobota Ondřej VPM0502 28:06 + 10:33
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 7. Sobota Ondřej VPM0502 29:07 + 9:50
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček H10 4. Sobota Ondřej VPM0502 24:53 + 8:03
OB 12.04.2015 Oblastní žebříček H10 5. Sobota Ondřej VPM0502 17:04 + 4:45
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 4. Sobota Ondřej VPM0502 9:22 + 2:16
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček H10 4. Sobota Ondřej VPM0502 19:05 + 6:22
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H10 6. Sobota Ondřej VPM0502 18:14 + 5:58
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) HL 2. Sobota Ondřej VPM0502 30:27 + 4:14
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) HL 4. Sobota Ondřej VPM0502 25:37 + 4:07
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H10L 14. Sobota Ondrej VPM0502 33:59 + 12:36
OB 04.05.2014 Oblastní žebříček HD10L Sobota Ondřej VPM0502 DISK
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček LINIE 17. Sobota Ondřej VPM0502 40:07 + 17:21
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu LINIE 8. Sobota Ondřej VPM0502 25:24 + 7:24
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček Linie 7. Sobota Ondřej VPM0502 22:58 + 6:47
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček Linie 11. Sobota Ondřej VPM0502 34:44 + 16:10
OB 01.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček HDR 10. Sobota Ondřej VPM0502 38:02 + 6:16
OB 31.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček HDR 3. Sobota Ondřej VPM0502 39:41 + 5:12
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy P3 7. Sobota Ondřej VPM0502 33:42 + 10:57
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy P3 11. Sobota Ondřej VPM0502 70:07 + 31:52
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Sobota Ondřej VPM0502 30:38
OB 18.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 1. Sobota Ondrej VPM0502 31:47
OB 14.04.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Sobota Ondřej VPM0502 25:22
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček HDR 2. Sobota Ondřej VPM0502 24:30 + 2:19
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H12 Sobota Ondřej VPM0502
OB 30.08.2013 West Cup HDR Sobota Ondřej VPM0502
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti štafet HD10L Sobota Ondřej VPM0502
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník H10L Sobota Ondřej VPM0502
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet HD12 Sobota Ondřej VPM0502
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník H10C Sobota Ondřej VPM0502
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti štafet HD12 Sobota Ondřej VPM0502
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník H12B Sobota Ondřej VPM0502
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H12B Sobota Ondřej VPM0502
OB 11.03.2017 Mistrovství oblasti štafet HD12 Sobota Ondřej VPM0502
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 H12B Sobota Ondřej VPM0502