Závodník: Müller Jonáš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H18B Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H18B Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18A 4. Müller Jonáš KSU9906 32:12 + 0:48
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18C 2. Müller Jonáš KSU9906 25:29 + 1:56
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 34:22 + 5:40
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 1. Müller Jonáš KSU9906 37:32
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 13:47 + 1:32
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 30. Müller Jonáš KSU9906 35:23 + 12:43
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 5. Müller Jonáš KSU9906 66:23 + 6:39
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H18 9. Müller Jonáš KSU9906 73:22 + 15:10
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 1. Müller Jonáš KSU9906 14:36
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 53:39
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 22. Müller Jonáš KSU9906 43:17 + 4:32 072357235
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A 21 Müller Jonáš KSU9906
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 39:39
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 31:33
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 H18A 18 Müller Jonáš KSU9906
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18A 18. Müller Jonáš KSU9906 63:45 + 13:00
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18A 5. Müller Jonáš KSU9906 44:30 + 3:13
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 47:41
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 22. Müller Jonáš KSU9906 13:06 + 1:50
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 10. Müller Jonáš KSU9906 26:04 + 3:08
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 12. Müller Jonáš KSU9906 80:13 + 14:28
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H18 3. Müller Jonáš KSU9906 53:42 + 4:08
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H18 12. Müller Jonáš KSU9906 40:17 + 7:01
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H18 16. Müller Jonáš KSU9906 29:42 + 7:29
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H18 10. Müller Jonáš KSU9906 51:57 + 7:19
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H18 6. Müller Jonáš KSU9906 28:08 + 2:36
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18B 2. Müller Jonáš KSU9906 27:37 + 2:29
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18B 13. Müller Jonáš KSU9906 41:37 + 13:25
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H18B 1. Šrámek Ondřej KSU9906 33:49
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 49:38
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 18. Müller Jonáš KSU9906 15:34 + 1:59
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 21. Müller Jonáš KSU9906 75:25 + 16:06
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 16. Müller Jonáš KSU9906 25:40 + 3:38
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H18 1. Müller Jonáš KSU9906 30:47
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 22. Müller Jonáš KSU9906 16:48 + 2:34
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 28:42 + 4:01
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 68:22 + 6:55
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 9. Müller Jonáš KSU9906 68:33 + 16:01
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 2. Müller Jonáš KSU9906 14:10 + 0:34
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H18C 4. Müller Jonáš KSU9906 37:10 + 1:52
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 25. Müller Jonáš KSU9906 44:01 + 6:18 066046604
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 38:59
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 30:05 + 5:30
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 27:32
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16A 12. Müller Jonáš KSU9906 59:09 + 11:13
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 3. Müller Jonáš KSU9906 39:12 + 2:16
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 43:29 + 0:48
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 25. Müller Jonáš KSU9906 18:26 + 3:48
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava H16B 9. Müller Jonáš KSU9906 28:07 + 6:19
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 42:44
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 H16B 10. Müller Jonáš KSU9906 51:47 + 11:16
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 H16B 19. Müller Jonáš KSU9906 51:57 + 18:24
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 49:12 + 15:24
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H16A 7. Müller Jonáš KSU9906 50:59 + 3:19
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H16A 8. Müller Jonáš KSU9906 33:47 + 3:18
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H16A 10. Müller Jonáš KSU9906 44:58 + 6:57
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H16A 10. Müller Jonáš KSU9906 53:58 + 5:06
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H16A 15. Müller Jonáš KSU9906 28:48 + 5:57
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 24:55
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16B 14. Müller Jonáš KSU9906 28:41 + 6:41
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16A 16. Müller Jonáš KSU9906 27:02 + 5:25
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 1. Müller Jonáš KSU9906 42:25
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 24. Müller Jonáš KSU9906 38:26 + 9:09
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 59:34
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 24:46
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 52:44
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Müller Jonáš KSU9906 15:30 + 0:18
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 18. Müller Jonáš KSU9906 57:57 + 10:58
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 6. Müller Jonáš KSU9906 48:42 + 8:00
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 44:06 + 3:29
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 39:53 + 1:40
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) H18B 1. Müller Jonáš KSU9906 65:06
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H16C 4. Müller Jonáš KSU9906 24:45 + 2:57
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 35:32 + 4:54
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16B 17. Müller Jonáš KSU9906 75:14 + 24:40
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 10. Müller Jonáš KSU9906 58:00 + 13:35
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 70:55 + 17:43
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 25. Müller Jonáš KSU9906 14:41 + 3:04
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 21. Müller Jonáš KSU9906 34:45 + 9:52
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 29. Müller Jonáš KSU9906 67:12 + 25:51
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H16 5. Müller Jonáš KSU9906 49:44 + 4:00
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H16 6. Müller Jonáš KSU9906 30:55 + 5:37
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H16 6. Müller Jonáš KSU9906 17:48 + 1:32
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny H16 5. Müller Jonáš KSU9906 98:27 + 8:20
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 45:00 + 17:46
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 9. Müller Jonáš KSU9906 40:09 + 10:20
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 52:12 + 3:10
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 15. Müller Jonáš KSU9906 29:07 + 5:27
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 27. Müller Jonáš KSU9906 64:09 + 21:49
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H16 8. Müller Jonáš KSU9906 49:22 + 8:52
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 32. Müller Jonáš KSU9906 39:41 + 19:07
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 26. Müller Jonáš KSU9906 70:23 + 21:49
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H16 29. Müller Jonáš KSU9906 16:08 + 4:19
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 82:20 + 30:52
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 44:04
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 4. Müller Jonáš KSU9906 13:50 + 3:00
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H14C 4. Müller Jonáš KSU9906 34:49 + 4:36
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 30:43
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 30:10 + 1:52
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H14C 5. Müller Jonáš KSU9906 38:16 + 6:48
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava H14B 7. Jonáš Müller KSU9906 30:44 + 4:47
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava H14B 19. Jonáš Müller KSU9906 61:06 + 20:40
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 1. Müller Jonáš KSU9906 26:02
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 25. Müller Jonáš KSU9906 44:55 + 19:17
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 18. Müller Jonáš KSU9906 38:16 + 9:51
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 14. Müller Jonáš KSU9906 44:45 + 9:30
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H14B 7. Müller Jonáš KSU9906 32:19 + 7:10
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H14B 20. Müller Jonáš KSU9906 52:10 + 13:36
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 7. Müller Jonáš KSU9906 48:12 + 10:31
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky H14B 10. Müller Jonáš KSU9906
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H14 8. Müller Jonáš KSU9906 16:14 + 2:13
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H14C 6. Müller Jonáš KSU9906 28:52 + 3:40
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H14C 6. Müller Jonáš KSU9906 36:40 + 5:21
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A Müller Jonáš KSU9906
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HS Müller Jonáš KSU9906
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Müller Jonáš KSU9906
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček štafet H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 23.03.2014 Český pohár štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky H16A Müller Jonáš KSU9906
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 Müller Jonáš KSU9906
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček H16C Müller Jonáš KSU9906
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Müller Jonáš KSU9906
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava H16B Müller Jonáš KSU9906
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16 Müller Jonáš KSU9906
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet H18-99 Müller Jonáš KSU9906
OB 28.08.2015 Cena východních Čech H16B Müller Jonáš KSU9906
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet H15-99 Müller Jonáš KSU9906
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Müller Jonáš KSU9906
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H18C Müller Jonáš KSU9906
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H18B Müller Jonáš KSU9906
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H18B Müller Jonáš KSU9906