Závodník: Skripnik Matouš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 14:47
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10 4. Skripnik Matouš FSP0800 18:35 + 3:11
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček H10 2. Skripnik Matous FSP0800 6:49 + 0:10
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 12:55
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 11. Skripnik Matouš FSP0800 36:18 + 10:05
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 5. Skripnik Matouš FSP0800 24:01 + 2:16
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 H10 2 Skripnik Matouš FSP0800
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 4. Skripnik Matouš FSP0800 22:50 + 1:27
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 17. Skripnik Matouš FSP0800 33:37 + 14:18
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 14:39
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD H10 4. Skripnik Matouš FSP0800 18:44 + 2:24
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy H10C 6. Skripnik Matouš FSP0800 20:01 + 2:00
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy H10C 3. Skripnik Matouš FSP0800 25:40 + 1:28
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 1. Skripnik Matouš FSP0800 15:12
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10 3. Skripnik Matouš FSP0800 16:31 + 3:00
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 5. Skripnik Matouš FSP0800 11:03 + 2:26
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H10 9. Skripnik Matouš FSP0800 25:17 + 9:17
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 H10 6 Skripnik Matouš FSP0800
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 H10 21 Skripnik Matouš FSP0800
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H10 7. Skripnik Matouš FSP0800 20:08 + 2:24
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H10 4. Skripnik Matouš FSP0800 16:41 + 3:19
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H10 3. Skripnik Matouš FSP0800 16:30 + 1:28
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H10 5. Skripnik Matouš FSP0800 22:52 + 7:32
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H10 3. Skripnik Matouš FSP0800 11:30 + 1:14
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H10 6. Skripnik Matouš FSP0800 29:46 + 11:02
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle H10 4. Skripnik Matouš FSP0800 80:38 + 20:38
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva H10 25. Skripnik Matouš FSP0800 29:36 + 13:50
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva H10 33. Skripnik Matouš FSP0800 42:58 + 26:38
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 11. Skripnik Matouš FSP0800 43:08 + 17:13
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P3 62. Skripnik Matouš FSP0800 64:51 + 43:30
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H10C 22. Skripnik Matouš FSP0800 43:59 + 22:54
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H10C 11. Skripnik Matouš FSP0800 26:21 + 7:35
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 H10 10. Skripnik Matouš FSP0800 20:23 + 4:59
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 4. Skripnik Matouš FSP0800 19:15 + 4:46
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 9. Skripnik Matouš FSP0800 46:22 + 23:46
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček H10 8. Skripnik Matouš FSP0800 25:15 + 5:17
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H10 7. Skripnik Matouš FSP0800 18:44 + 3:38
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 12. Skripnik Matouš FSP0800 26:06 + 12:58
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H10 22. Skripnik Matouš FSP0800 29:48 + 13:15
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H10 10. Skripnik Matouš FSP0800 17:42 + 4:03
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček H10L 2. Skripnik Matouš FSP0800 19:19 + 0:03
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H10L 1. Skripnik Matouš FSP0800 15:10
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček H10 Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 10.06.2015 5. závod Pražského poháru žactva H10L 1. Skripnik Matouš FSP0800 14:11
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H10N 7. Skripnik Matouš FSP0800 30:15 + 11:01
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H10N 5. Skripnik Matouš FSP0800 30:25 + 7:09
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H10L 10. Skripnik Matous FSP0800 29:23 + 7:27
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy H10N Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy H10N 1. Skripnik Matouš FSP0800 23:13
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 Skripnik Matouš FSP0800 DISK
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 6. Skripnik Matouš FSP0800 25:11 + 7:50
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H10L 3. Skripnik Matouš FSP0800 24:19 + 2:04
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček H10L 2. Skripnik Matouš FSP0800 28:05 + 2:54
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H10L 21. Skripnik Matouš FSP0800 63:32 + 39:52
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček H10L 5. Skripnik Matouš FSP0800 24:44 + 6:46
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H10L 15. Skripnik Matouš FSP0800 47:58 + 26:17
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 HD10L 9. Skripnik Matouš FSP0800 45:08 + 25:06
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 HD10L 5. Skripnik Matouš FSP0800 27:08 + 5:39
OB 29.08.2014 West cup - E1 HD10L 9. Skripnik Matouš FSP0800 34:02 + 11:38
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10L 20. Skripnik Matouš FSP0800 46:37 + 31:23
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10L 20. Skripnik Matouš FSP0800 49:31 + 22:36
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček HDR 1. Skripnik Matous FSP0800 21:38
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček HDR 15. Skripnik Matouš FSP0800 32:41 + 11:43
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček HDR 14. Skripnik Matouš FSP0800 34:07 + 7:30
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 04.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj H10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 29.08.2014 West cup HD10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 10.01.2015 Opět na Kozla L Skripnik Matouš FSP0800
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10L Skripnik Matouš FSP0800
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 H10N Skripnik Matouš FSP0800
OB 05.03.2016 Praga Magica ABC Skripnik Matouš FSP0800
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Skripnik Matouš FSP0800
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Skripnik Matouš FSP0800
OB 11.02.2017 Brdy Speciál P Skripnik Matouš FSP0800
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Skripnik Matouš FSP0800
OB 19.03.2017 Velká cena Líšné D Skripnik Matouš FSP0800
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Skripnik Matouš FSP0800
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Skripnik Matouš FSP0800