Závodník: Šimerka Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H10 4. Šimerka Ondřej PGP0800 17:26 + 2:39
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10 32. Šimerka Ondřej PGP0800 36:23 + 20:59
OB 15.10.2017 Veřejný závod H10 Šimerka Ondřej PGP0800 DISK
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H10 5. Šimerka Ondřej PGP0800 26:19 + 4:45
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček H10 7. Simerka Ondrej PGP0800 8:18 + 1:39
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10 5. Šimerka Ondřej PGP0800 13:52 + 0:57
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 27. Šimerka Ondřej PGP0800 62:51 + 36:34
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 13. Šimerka Ondřej PGP0800 35:05 + 11:01
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 2. Šimerka Ondřej PGP0800 26:16 + 0:03
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 4. Šimerka Ondřej PGP0800 23:20 + 1:35
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 OPEN Šimerka Ondřej PGP0800 DISK
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 OPEN Šimerka Ondřej PGP0800 DISK
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 H10 6 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H10 12. Šimerka Ondřej PGP0800 27:02 + 6:29
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 T10 28. Priehoda Erik PGP0800 48:25 + 24:16
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H10 6. Šimerka Ondřej PGP0800 22:02 + 4:39
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 T10 23. Priehoda Erik PGP0800 35:32 + 11:58
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H10 7. Šimerka Ondřej PGP0800 20:47 + 2:11
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 T10 16. Priehoda Erik PGP0800 29:51 + 10:30
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H10 9. Šimerka Ondřej PGP0800 26:17 + 6:32
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 T10 23. Priehoda Erik PGP0800 38:26 + 13:01
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H10 5. Šimerka Ondřej PGP0800 25:12 + 2:34
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 T10 16. Priehoda Erik PGP0800 38:31 + 15:27
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H10 Šimerka Ondřej PGP0800 DISK
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H10 3. Šimerka Ondřej PGP0800 27:27 + 3:55
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H10 3. Šimerka Ondřej PGP0800 12:56 + 1:05
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H10C 2. Šimerka Ondřej PGP0800 20:37 + 3:02
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H10C 5. Šimerka Ondřej PGP0800 24:17 + 8:27
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 9. Šimerka Ondřej PGP0800 28:25 + 7:02
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C Šimerka Ondřej PGP0800 DISK
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček H10 2. Simerka Ondrej PGP0800 16:46 + 1:44
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 11. Šimerka Ondřej PGP0800 26:49 + 6:43
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy H10C 4. Šimerka Ondřej PGP0800 19:01 + 1:00
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy H10C 10. Šimerka Ondřej PGP0800 30:57 + 6:45
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček H10 10. Šimerka Ondřej PGP0800 25:05 + 8:33
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček H10 14. Šimerka Ondřej PGP0800 32:48 + 13:29
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček H10 13. Šimerka Ondřej PGP0800 39:44 + 17:30
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10 7. Šimerka Ondřej PGP0800 19:16 + 5:45
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 H10 10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H10 16. Šimerka Ondřej PGP0800 23:11 + 5:27
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H10 7. Šimerka Ondřej PGP0800 17:06 + 3:44
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) H10 6. Šimerka Ondřej PGP0800 33:55 + 7:47
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) H10 Šimerka Ondřej PGP0800 DISK
OB 09.10.2016 Oblastní žebříček H10 1. Šimerka Ondřej PGP0800 15:24
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček T4 19. Šimerka Ondřej PGP0800 67:45 + 26:31
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 39. Šimerka Ondřej PGP0800 54:57 + 42:42
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 35. Šimerka Ondřej PGP0800 66:21 + 42:29
OB 03.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 9. Simerka Ondrej PGP0800 25:48 + 5:08
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H10 28. Šimerka Ondřej PGP0800 47:41 + 23:43
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H10 23. Šimerka Ondřej PGP0800 18:01 + 5:55
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H10 34. Šimerka Ondřej PGP0800 50:20 + 29:30
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H10 28. Šimerka Ondřej PGP0800 40:05 + 25:23
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 19. Šimerka Ondřej PGP0800 62:42 + 36:05
OB 12.06.2016 Oblastní žebříček H10 Šimerka Ondřej PGP0800 DNS
OB 05.06.2016 Oblastní žebříček H10 5. Ondřej Šimerka PGP0800 33:49 + 20:15
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček H10 9. Šimerka Ondřej PGP0800 26:53 + 6:55
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 4. Šimerka Ondřej PGP0800 18:48 + 3:10
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H10 20. Šimerka Ondřej PGP0800 24:02 + 11:27
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H10 4. Šimerka Ondřej PGP0800 18:00 + 2:54
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 Šimerka Ondřej PGP0800 DISK
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček H10 15. Šimerka Ondřej PGP0800 20:22 + 5:27
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček H10 27. Šimerka Ondřej PGP0800 28:51 + 12:30
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H10 12. Šimerka Ondřej PGP0800 20:29 + 6:04
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček H10 28. Šimerka Ondřej PGP0800 75:03 + 51:28
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H10 23. Simerka Ondrej PGP0800 30:46 + 13:03
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček H10 4. Šimerka Ondřej PGP0800 30:32 + 9:20
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 11. Šimerka Ondřej PGP0800 34:31 + 19:38
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 16. Šimerka Ondřej PGP0800 57:00 + 39:24
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10N 21. Šimerka Ondřej PGP0800 37:46 + 20:00
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10N 10. Šimerka Ondřej PGP0800 30:41 + 17:20
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10N 12. Šimerka Ondřej PGP0800 17:44 + 8:35
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček H10L 9. Simerka Ondrej PGP0800 45:01 + 29:58
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H10N 9. Šimerka Ondřej PGP0800 35:49 + 12:33
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H10L 4. Simerka Ondrej PGP0800 23:37 + 1:41
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček HF Simerka Ondrej PGP0800 DISK
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H10L 15. Šimerka Ondřej PGP0800 78:57 + 56:42
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček H10L Šimerka Ondřej PGP0800 DISK
OB 15.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu H 150 Ondřej Šimerka PGP0800
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček HDR 28. Šimerka Ondřej PGP0800 23:46 + 11:53
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček HDR 10. Šimerka Ondřej PGP0800 36:16 + 9:07
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček HF 4. Simerka Ondrej PGP0800 31:07 + 4:34
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček HDR 17. Šimerka Ondřej PGP0800 35:08 + 16:02
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR 52. Šimerka Ondřej PGP0800 39:13 + 28:17
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR 42. Šimerka Ondřej PGP0800 43:14 + 24:51
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček H10L Šimerka Ondřej PGP0800
OB 10.01.2015 Opět na Kozla D Šimerka Ondřej PGP0800
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H10L Šimerka Ondřej PGP0800
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H10L Šimerka Ondřej PGP0800
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H10L Šimerka Ondřej PGP0800
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H10L Šimerka Ondřej PGP0800
OB 13.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC H10L Šimerka Ondřej PGP0800
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H10N Šimerka Ondřej PGP0800
OB 03.06.2015 4. závod PPŽ H10L Šimerka Ondřej PGP0800
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L Šimerka Ondřej PGP0800
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H10N Šimerka Ondřej PGP0800
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle H10N Šimerka Ondřej PGP0800
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 H10N Šimerka Ondřej PGP0800
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 H10N Šimerka Ondřej PGP0800
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 H10N Šimerka Ondřej PGP0800
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 H10N Šimerka Ondřej PGP0800
OB 18.10.2015 Veřejný závod H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 17.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu H Šimerka Ondřej PGP0800
OB 04.12.2015 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 13.12.2015 Modřanské kufrování sv. Lucie P2 (cca 2km) Šimerka Ondřej PGP0800
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 20.02.2016 Brdy Speciál E Šimerka Ondřej PGP0800
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C Šimerka Ondřej PGP0800
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C Šimerka Ondřej PGP0800
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H10C Šimerka Ondřej PGP0800
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H10C Šimerka Ondřej PGP0800
OB 11.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H10C Šimerka Ondřej PGP0800
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H10 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 17.11.2016 SMIK - 23.Mistrovství světa ve SMIKu H Šimerka Ondřej PGP0800
OB 04.12.2016 Čertovy hrby D Šimerka Ondřej PGP0800
OB 26.11.2016 Trénink na Kozla D Šimerka Ondřej PGP0800
OB 02.12.2016 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Šimerka Ondřej PGP0800
OB 07.01.2017 Opět na Kozla D Šimerka Ondřej PGP0800
OB 19.03.2017 Velká cena Líšné D Šimerka Ondřej PGP0800
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 OPEN Šimerka Ondřej PGP0800