Závodník: Horčička Vít

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H18A 3. Horčička Vít STE9919 62:41 + 2:17
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18C 4. Horčička Vít STE9919 48:14 + 2:01
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 4. Horčička Vít STE9919 12:06 + 0:20
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 6. Horčička Vít STE9919 25:30 + 4:21
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A Horčička Vít STE9919 DISK
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H18B 2. Horčička Vít STE9919 49:02 + 2:51
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H18B 3. Horčička Vít STE9919 57:47 + 2:51
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H18B 1. Horčička Vít STE9919 38:41
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H18 1. Horčička Vít STE9919 60:36
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 7. Horčička Vít STE9919 67:53 + 5:46
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 15. Horčička Vít STE9919 35:18 + 6:36
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 4. Horčička Vít STE9919 12:59 + 0:44
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 4. Horčička Vít STE9919 12:17 + 0:35
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček H21C 2. Horčička Vít STE9919 43:44 + 1:57 080138013
OB 28.04.2017 3. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj OPEN Horčička Vít STE9919 DISK
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H18B 1. Horčička Vít STE9919 64:35
OB 21.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj OPEN 1. Horčička Vít STE9919 13:13
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H18 3. Horčička Vít STE9919 52:20 + 1:57
OB 07.04.2017 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj OPEN 1. Horčička Vít STE9919 12:53
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H21C 5. Horčička Vít STE9919 75:44 + 12:41 074937493
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 4. Horčička Vít STE9919 40:44 + 1:59 077517751
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A 5 Horčička Vít STE9919
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H18C MS Horčička Vít UOL9919 54:28 +
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 H18A 14 Horčička Vít UOL9919
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18A 14. Horčička Vít UOL9919 59:12 + 8:27
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18B 4. Horčička Vít UOL9919 44:18 + 2:57
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 16. Horčička Vít UOL9919 12:36 + 1:20
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A Horčička Vít UOL9919 DNS
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A Horčička Vít UOL9919 DNS
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Horčička Vít UOL9919 29:17
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18B 10. Horčička Vít UOL9919 37:39 + 12:31
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18A 13. Horčička Vít UOL9919 35:59 + 8:22
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H18B Horčička Vít UOL9919 DISK
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 1. Horčička Vít UOL9919 64:40
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 14. Horčička Vít UOL9919 15:13 + 1:38
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 28. Horčička Vít UOL9919 83:37 + 24:18
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 31. Horčička Vít UOL9919 32:21 + 10:19
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 7. Horčička Vít UOL9919 14:40 + 0:26
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 20. Horčička Vít UOL9919 29:15 + 4:34
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 13. Horčička Vít UOL9919 68:20 + 6:53
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 4. Horčička Vít UOL9919 55:15 + 2:43
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H18 28. Horčička Vít UOL9919 66:15 + 19:54
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H21 22. Horčička Vít UOL9919 18:42 + 3:34 072157215
OB 06.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB H21 7. Horčička Vít UOL9919 71:55 + 21:48 044464446
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 5. Horčička Vít UOL9919 39:42 + 1:59 074677467
OB 05.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník H19 2. Horčička Vít UOL9919 41:49 + 1:57
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H18C 8. Horčička Vít UOL9919 54:19 + 24:57
OB 28.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A H16A 12 Horčička Vít UOL9919
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16A Horčička Vít UOL9919 DISK
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16C 6. Horčička Vít UOL9919 44:21 + 2:50
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H18C 1. Horčička Vít UOL9919 68:27
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 9. Horčička Vít UOL9919 16:05 + 1:27
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 30. Horčička Vít UOL9919 33:46 + 10:17
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 8. Horčička Vít UOL9919 61:07 + 7:23
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 H16B 6. Horčička Vít UOL9919 48:31 + 8:00
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 H16B 5. Horčička Vít UOL9919 37:46 + 4:13
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 H16B 5. Horčička Vít UOL9919 37:00 + 3:12
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 1 H 18. Horčička Vít UOL9919 34:22 + 10:26
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 2 H 24. Horčička Vít UOL9919 51:22 + 27:25
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 H16B 3. Horčička Vít UOL9919 61:43 + 12:27
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 H16B 2. Horčička Vít UOL9919 40:32 + 4:59
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 H16B 2. Horčička Vít UOL9919 50:10 + 2:13
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 H16B 2. Horčička Vít UOL9919 14:34 + 0:16
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16A 5. Horčička Vít UOL9919 21:35 + 2:01
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 5. Horčička Vít UOL9919 24:38 + 3:41
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček H21K 2. Horcicka Vít UOL9919 36:30 + 2:01 041944194
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 22. Horčička Vít UOL9919 37:27 + 8:10
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 3. Horčička Vít UOL9919 62:05 + 5:04
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 9. Horčička Vít UOL9919 11:07 + 1:01
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16 17. Horčička Vít UOL9919 13:47 + 1:35
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 12. Horčička Vít UOL9919 59:29 + 6:34
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 17. Horčička Vít UOL9919 33:55 + 8:35
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H21 3. Horčička Vít UOL9919 17:03 + 1:56 080478047
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 13. Horčička Vít UOL9919 54:01 + 7:02
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 1. Horčička Vít UOL9919 40:42
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H18C Horčička Vít UOL9919 DISK
OB 10.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 1 OPEN 3. Horčička Vít UOL9919 17:30 + 0:35
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H18C MS Horčička Vít UOL9919 51:23 + 3:02
OB 22.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H19 7. Horčička Vít UOL9919 61:09 + 14:12
OB 15.11.2014 1. závod zimní ligy H19 6. Horčička Vít UOL9919 61:55 + 7:39
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H16C 2. Horčička Vít UOL9919 22:49 + 1:01
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Horčička Vít UOL9919 35:42 + 5:54
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Horčička Vít UOL9919 32:38 + 2:00
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Horčička Vít UOL9919 55:46 + 4:52
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H16C 1. Horčička Vít UOL9919 33:38
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 18. Horčička Vít UOL9919 77:29 + 23:14
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16A 6. Horčička Vít UOL9919 52:28 + 6:46
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 13. Horčička Vít UOL9919 13:26 + 1:49
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 15. Horčička Vít UOL9919 30:13 + 5:20
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 19. Horčička Vít UOL9919 52:22 + 11:01
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 H16B 20. Horčička Vít UOL9919 45:26 + 16:14
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 H16B 9. Horčička Vít UOL9919 42:02 + 4:41
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 H16B 12. Horčička Vít UOL9919 37:28 + 11:23
OB 29.08.2014 Cena východních Čech H16B 13. Horčička Vít UOL9919 124:56 + 29:48
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H16 2. Horčička Vít UOL9919 46:03 + 0:19
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H16 5. Horčička Vít UOL9919 30:05 + 4:47
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H16 2. Horčička Vít UOL9919 16:38 + 0:22
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny H16 4. Horčička Vít UOL9919 92:46 + 2:39
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 H16 Horčička Vít UOL9919 DISK
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 H16 12. Horčička Vít UOL9919 28:38 + 5:21
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 H16 18. Horčička Vít UOL9919 57:45 + 23:19
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16C 9. Horčička Vít UOL9919 40:41 + 14:53
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16C 14. Horčička Vít UOL9919 47:31 + 17:07
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 28. Horčička Vít UOL9919 45:25 + 21:45
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 17. Horčička Vít UOL9919 56:26 + 14:06
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A Horčička Vít UOL9919 DISK
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 22. Horčička Vít UOL9919 28:22 + 7:48
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 21. Horčička Vít UOL9919 65:21 + 16:47
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H16 10. Horčička Vít UOL9919 14:09 + 2:20
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 20. Horčička Vít UOL9919 55:00 + 16:11
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B Horčička Vít UOL9919 DISK
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 5. Horčička Vít UOL9919 14:06 + 3:16
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) H21D 13. Horčička Vít UOL9919 40:44 + 4:58 062356235
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 H18 1. Horčička Vít UOL9919 34:18
OB 29.11.2013 O pohár Rychlé nohy - 3. závod Zimni ligy H18 3. Horčička Vít UOL9919 47:19 + 3:20
OB 23.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H18 1. Horčička Vít UOL9919 39:30
OB 23.11.2013 Městský sprint H21 20. Horčička Vít UOL9919 21:12 + 5:41
OB 16.11.2013 Zimní kotár 2013 H18 2. Horčička Vít UOL9919 37:15 + 5:06
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H14C 1. Horčička Vít UOL9919 30:13
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H14C 2. Horčička Vít UOL9919 38:46 + 0:38
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H14C 8. Horčička Vít UOL9919 27:51 + 6:46
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H14C 3. Horčička Vít UOL9919 34:59 + 3:31
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA T4 3. Horčička Vít UOL9919 40:35 + 2:55
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T4 2. Horčička Vít UOL9919 39:47 + 0:07
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava H14B 2. Vít Horčička UOL9919 27:30 + 1:33
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava H14B 3. Vít Horčička UOL9919 43:09 + 2:43
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 H14 15. Horčička Vít UOL9919 28:49 + 8:01
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 H14 24. Horčička Vít UOL9919 28:42 + 14:04
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 H14 12. Horčička Vít UOL9919 18:55 + 3:04
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 H14A 8. Horčička Vít UOL9919 32:10 + 4:09
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 H14A 8. Horčička Vít UOL9919 13:59 + 0:48
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 H14A 3. Horčička Vít UOL9919 19:58 + 1:51
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 H14A 24. Horčička Vít UOL9919 61:10 + 31:30
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 H14A 12. Horčička Vít UOL9919 40:31 + 9:02
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 H14A 15. Horčička Vít UOL9919 42:56 + 13:16
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA T4 40. Horčička Vít UOL9919 52:41 + 23:41
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T4 32. Horčička Vít UOL9919 51:10 + 19:36
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček H14C 4. Horčička Vít UOL9919 39:25 + 8:02
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava H14B Horčička Vít UOL9919 DISK
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 5. Horčička Vít UOL9919 29:16 + 3:38
OB 31.05.2013 Veřejný závod H14B 2. Horčička Vít UOL9919 13:59 + 0:06
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 12. Horčička Vít UOL9919 33:54 + 5:29
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 7. Horčička Vít UOL9919 42:22 + 7:07
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H14B 4. Horčička Vít UOL9919 29:54 + 4:45
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H14B 4. Horčička Vít UOL9919 41:24 + 2:50
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček H14C 10. Horčička Vít UOL9919 43:27 + 15:19
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 2. Horčička Vít UOL9919 37:52 + 0:11
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky H14B 5. Horčička Vít UOL9919
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H14 5. Horčička Vít UOL9919 15:32 + 1:31
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H14C 8. Horčička Vít UOL9919 31:16 + 6:04
OB 17.04.2013 Oblastní mistrovství v nočním OB H16 2. Horčička Vít UOL9919 53:06 + 5:02
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 H14 2. Horčička Vít UOL9919 33:38 + 0:09
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 H14 6. Horčička Vít UOL9919 30:05 + 7:14
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 H14 3. Horčička Vít UOL9919 47:51 + 6:51
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H14C 2. Horčička Vít UOL9919 32:27 + 1:08
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival H14 Horčička Vít UOL9919
OB 23.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) H14 Horčička Vít UOL9919
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 HS Horčička Vít UOL9919
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HS Horčička Vít UOL9919
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček H14 Horčička Vít UOL9919
OB 18.05.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.4 HS Horčička Vít UOL9919
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Horčička Vít UOL9919
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Horčička Vít UOL9919
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny H14 Horčička Vít UOL9919
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A H14C Horčička Vít UOL9919
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Horčička Vít UOL9919
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Horčička Vít UOL9919
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK H14 Horčička Vít UOL9919
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Horčička Vít UOL9919
OB 23.03.2014 Český pohár štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky H16A Horčička Vít UOL9919
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček H16C Horčička Vít UOL9919
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Horčička Vít UOL9919
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva MIX Horčička Vít UOL9919
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 26.04.2015 Český pohár štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Horčička Vít UOL9919
OB 31.05.2015 Český pohár štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy H16B Horčička Vít UOL9919
OB 28.08.2015 Cena východních Čech H16B Horčička Vít UOL9919
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet H15-99 Horčička Vít UOL9919
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Horčička Vít UOL9919
OB 28.11.2015 O-Gala 2015 O-Gala Horčička Vít UOL9919
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Horčička Vít UOL9919
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Horčička Vít UOL9919
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Horčička Vít UOL9919
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Horčička Vít UOL9919
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet H15-99 Horčička Vít UOL9919
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Horčička Vít UOL9919
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Horčička Vít UOL9919
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Horčička Vít UOL9919
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Horčička Vít STE9919
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Horčička Vít STE9919
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H18 Horčička Vít STE9919
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A Horčička Vít STE9919
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A Horčička Vít STE9919
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Horčička Vít STE9919
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Horčička Vít STE9919
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18 Horčička Vít STE9919
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H18B Horčička Vít STE9919
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Horčička Vít STE9919
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Horčička Vít STE9919
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H18 Horčička Vít STE9919
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Horčička Vít STE9919