Závodník: Odehnalová Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18B 8. Odehnalová Klára ZBM9956 38:04 + 2:35
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18B 9. Odehnalová Klára ZBM9956 27:01 + 3:47
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 21. Odehnalová Klára ZBM9956 72:19 + 14:42
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 16. Odehnalová Klára ZBM9956 34:55 + 8:12
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D18 Odehnalová Klára ZBM9956 DISK
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 33. Odehnalová Klára ZBM9956 17:02 + 3:56
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 40. Odehnalová Klára ZBM9956 42:10 + 14:54
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A Odehnalová Klára ZBM9956 DISK
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 40. Odehnalová Klára ZBM9956 18:53 + 4:32
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Odehnalová Klára ZBM9956 35:37
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D18B 6. Odehnalová Klára ZBM9956 60:39 + 5:43
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 31. Odehnalová Klára ZBM9956 61:33 + 20:10
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D18 2. Odehnalová Klára ZBM9956 43:28 + 1:19
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 66. Odehnalová Klára ZBM9956 54:30 + 17:56 031653165
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 32 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D18A 22 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D18B 7. Odehnalová Klára ZBM9956 59:30 + 7:48
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D18A 11. Odehnalová Klára ZBM9956 48:34 + 11:13
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D18 2. Odehnalová Klára ZBM9956 44:34 + 4:59
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 10. Odehnalová Klára ZBM9956 12:09 + 1:53
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 22. Odehnalová Klára ZBM9956 34:40 + 8:31
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D18 12. Odehnalová Klára ZBM9956 55:56 + 11:26
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D18 7. Odehnalová Klára ZBM9956 46:39 + 7:31
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D18 4. Odehnalová Klára ZBM9956 34:14 + 4:14
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D18 3. Odehnalová Klára ZBM9956 49:02 + 4:04
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D18 6. Odehnalová Klára ZBM9956 34:28 + 5:11
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 D21K 2. Odehnalová Klára ZBM9956 56:12 + 2:34 023912391
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 D21K 2. Odehnalová Klára ZBM9956 29:11 + 1:09 020622062
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B 10. Odehnalová Klára ZBM9956 54:27 + 16:00
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B 8. Odehnalová Klára ZBM9956 72:19 + 20:11
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B 5. Odehnalová Klára ZBM9956 35:04 + 4:46
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18B 15. Odehnalová Klára ZBM9956 35:54 + 12:24
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18A 17. Odehnalová Klára ZBM9956 47:52 + 22:21
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 28. Odehnalová Klára ZBM9956 16:31 + 3:14
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 28. Odehnalová Klára ZBM9956 76:03 + 23:52
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 18. Odehnalová Klára ZBM9956 30:15 + 7:12
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček D21C 16. Odehnalová Klára ZBM9956 61:28 + 19:51 046084608
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 29. Odehnalová Klára ZBM9956 16:34 + 4:28
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 17. Odehnalová Klára ZBM9956 33:11 + 8:04
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 27. Odehnalová Klára ZBM9956 72:48 + 23:46
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 14. Odehnalová Klára ZBM9956 65:10 + 18:09
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 12. Odehnalová Klára ZBM9956 43:35 + 6:10
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 3. Odehnalová Klára ZBM9956 14:41 + 1:28
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 41. Odehnalová Klára ZBM9956 47:07 + 11:55 038223822
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D18C 5. Odehnalová Klára ZBM9956 33:46 + 9:06
OB 28.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A D16A 25 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16C 10. Odehnalová Klára ZBM9956 44:50 + 5:21
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 17. Odehnalová Klára ZBM9956 50:25 + 9:31
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 34. Odehnalová Klára ZBM9956 17:05 + 4:18
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 14. Odehnalová Klára ZBM9956 31:22 + 7:05
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 13. Odehnalová Klára ZBM9956 54:37 + 13:18
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D16B 21. Odehnalová Klára ZBM9956 48:51 + 18:17
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D16B 16. Odehnalová Klára ZBM9956 63:40 + 22:57
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D16B 6. Odehnalová Klára ZBM9956 37:46 + 9:11
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 1 D 11. Odehnalová Klárka ZBM9956 41:24 + 12:11
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 2 D 19. Odehnalová Klárka ZBM9956 59:01 + 26:13
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D16A 20. Odehnalová Klára ZBM9956 49:32 + 17:40
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D16A 18. Odehnalová Klára ZBM9956 41:26 + 12:23
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D16A 21. Odehnalová Klára ZBM9956 56:22 + 21:39
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D16A 18. Odehnalová Klára ZBM9956 38:12 + 13:02
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 8. Odehnalová Klára ZBM9956 60:54 + 16:31
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 8. Odehnalová Klára ZBM9956 57:53 + 6:31
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 4. Odehnalová Klára ZBM9956 30:20 + 3:22
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 19. Odehnalová Klára ZBM9956 30:51 + 8:07
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 5. Odehnalová Klára ZBM9956 23:37 + 1:16
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 5. Odehnalová Klára ZBM9956 49:41 + 11:46
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 32. Odehnalová Klára ZBM9956 36:35 + 11:28
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 20. Odehnalová Klára ZBM9956 64:02 + 19:34
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 26. Odehnalová Klára ZBM9956 12:08 + 2:34
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 29. Odehnalová Klára ZBM9956 13:07 + 2:36
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 22. Odehnalová Klára ZBM9956 53:06 + 14:35
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 12. Odehnalová Klára ZBM9956 32:51 + 6:48
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 34. Odehnalová Klára ZBM9956 62:42 + 25:00
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D16B 2. Odehnalová Klára ZBM9956 36:59 + 3:28
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D18 4. Odehnalová Klára ZBM9956 46:17 + 7:43
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D18A 11. Odehnalová Klára ZBM9956 63:38 + 7:38
OB 20.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár - noční) D18A 4. Odehnalová Klára ZBM9956 52:51 + 8:45
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 9. Odehnalová Klára ABM9956 41:46 + 5:00
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B 15. Odehnalová Klára ABM9956 42:27 + 11:30
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D18 3. Odehnalová Klára ABM9956 49:28 + 3:23
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D16B 11. Odehnalová Klára ABM9956 44:15 + 10:53
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D16B 7. Odehnalová Klára ABM9956 38:28 + 6:03
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D16B 4. Odehnalová Klára ABM9956 28:29 + 2:33
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D16B 8. Odehnalová Klára ABM9956 111:12 + 18:56
OB 10.08.2014 Rumpál - E3 D16 2. Odehnalová Klára ABM9956 33:15 + 5:26
OB 09.08.2014 Rumpál - E2 D16 2. Odehnalová Klára ABM9956 51:32 + 14:15
OB 08.08.2014 Rumpál - E1 D16 2. Odehnalová Klára ABM9956 15:14 + 0:08
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D16A 10. Odehnalová Klára ABM9956 47:23 + 12:34
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 D16A 11. Odehnalová Klára ABM9956 16:55 + 4:25
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 D16A 8. Odehnalová Klára ABM9956 45:19 + 15:23
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 D16A 10. Odehnalová Klára ABM9956 49:12 + 10:31
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 D16A 4. Odehnalová Klára ABM9956 28:08 + 1:58
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 6. Odehnalová Klára ABM9956 48:52 + 7:33
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 7. Odehnalová Klára ABM9956 52:40 + 8:34
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 1. Odehnalová Klára ABM9956 25:45
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 1. Odehnalová Klára ABM9956 37:02
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 14. Odehnalová Klára ABM9956 45:37 + 16:50
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16A 27. Odehnalová Klára ABM9956 37:01 + 16:21
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16A 15. Odehnalová Klára ABM9956 48:36 + 9:35
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D18 3. Odehnalová Klára ABM9956 51:06 + 3:57
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 20. Odehnalová Klára ABM9956 14:24 + 2:33
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16A 21. Odehnalová Klára ABM9956 32:21 + 7:01
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16A 7. Odehnalová Klára ABM9956 56:23 + 12:15
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D16 37. Odehnalová Klára ABM9956 16:32 + 4:45
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 2. Odehnalová Klára ABM9956 35:56 + 0:57
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 2. Odehnalová Klára ABM9956 38:56 + 2:38
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D16B 2. Odehnalová Klára ABM9956 49:10 + 1:33
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D21C 20. Odehnalová Klára ABM9956 70:06 + 23:10 043654365
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D21D 10. Odehnalová Klára ABM9956 41:58 + 9:10 019911991
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D18 2. Odehnalová Klára ABM9956 33:58 + 3:58
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D16A 9. Odehnalová Klára ABM9956 50:12 + 6:36
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 2. Odehnalová Klára ABM9956 37:08 + 0:20
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D14B Klára Odehnalová ABM9956 DISK
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 2. Klára Odehnalová ABM9956 38:22 + 3:37
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 3. Odehnalová Klára ABM9956 12:10 + 0:55
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 D14A 4. Odehnalová Klára ABM9956 37:34 + 2:45
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 D14A 9. Odehnalová Klára ABM9956 35:03 + 5:38
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 D14A 14. Odehnalová Klára ABM9956 35:27 + 8:31
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D14 3. Odehnalová Klára ABM9956 23:59 + 3:28
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D14 1. Odehnalová Klára ABM9956 14:00
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D14 1. Odehnalová Klára ABM9956 15:50
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 D18 3. Odehnalová Klára ABM9956 62:10 + 11:19
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 D18 3. Odehnalová Klára ABM9956 51:43 + 12:47
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 D18 4. Odehnalová Klára ABM9956 37:58 + 8:59
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 D18 4. Odehnalová Klára ABM9956 32:16 + 2:16
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 D14A 12. Odehnalová Klára ABM9956 33:06 + 5:15
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 D14A 4. Odehnalová Klára ABM9956 12:49 + 1:05
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 D14A 14. Odehnalová Klára ABM9956 25:42 + 5:18
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 D14A 4. Odehnalová Klára ABM9956 25:23 + 3:45
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 D14A 11. Odehnalová Klára ABM9956 33:59 + 6:52
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 D14A 1. Odehnalová Klára ABM9956 27:40
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D16A 15. Odehnalová Klára ABM9956 32:25 + 12:11
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 9. Odehnalová Klára ABM9956 27:40 + 4:06
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 1. Odehnalová Klára ABM9956 22:38
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 2. Odehnalová Klára ABM9956 28:12 + 0:11
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 3. Odehnalová Klára ABM9956 30:17 + 0:22
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 2. Odehnalová Klára ABM9956 39:16 + 1:31
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D14B 4. Odehnalová Klára ABM9956 26:01 + 1:51
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14B 1. Odehnalová Klára ABM9956 29:19
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D16 20. Odehnalová Klára ABM9956 16:20 + 2:14
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D16 1. Odehnalová Klára ABM9956 56:33
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 2. Odehnalová Klára ABM9956
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček D16 3. Odehnalová Klára ABM9956 23:31 + 1:30
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D16 2. Odehnalová Klára ABM9956 41:37 + 3:58
OB 31.03.2013 Velikonoce ve skalách - E3 D14 2. Odehnalová Klára ABM9956 28:46 + 4:38
OB 30.03.2013 Velikonoce ve skalách - E2 D14 1. Odehnalová Klára ABM9956 31:05
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách - E1 D14 2. Odehnalová Klára ABM9956 24:13 + 3:49
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách D14 Odehnalová Klára ABM9956
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14B Odehnalová Klára ABM9956
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček D16 Odehnalová Klára ABM9956
OB 07.06.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny D14 Odehnalová Klára ABM9956
OB 16.08.2013 Magnus cup D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 30.08.2013 Cena východních Čech D14A Odehnalová Klára ABM9956
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Odehnalová Klára ABM9956
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Odehnalová Klára ABM9956
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D16A Odehnalová Klára ABM9956
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky D16A Odehnalová Klára ABM9956
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D16B Odehnalová Klára ABM9956
OB 08.08.2014 Rumpál D16 Odehnalová Klára ABM9956
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16A Odehnalová Klára ABM9956
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16A Odehnalová Klára ABM9956
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A Odehnalová Klára ABM9956
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Odehnalová Klára ABM9956
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva MIX Odehnalová Klára ABM9956
OB 22.03.2015 Jarní Pohár - štafetový D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D21C Odehnalová Klára ZBM9956
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D16B Odehnalová Klára ZBM9956
OB 12.06.2015 Mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D16B Odehnalová Klára ZBM9956
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Odehnalová Klára ZBM9956
OB 28.11.2015 O-Gala 2015 O-Gala Odehnalová Klára ZBM9956
OB 18.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D18B Odehnalová Klára ZBM9956
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B Odehnalová Klára ZBM9956
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D18B Odehnalová Klára ZBM9956
OB 22.07.2016 Šumperský divočák D20 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 D20 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A Odehnalová Klára ZBM9956
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Odehnalová Klára ZBM9956
OB 03.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Odehnalová Klára ZBM9956
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D21 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Odehnalová Klára ZBM9956
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D18 Odehnalová Klára ZBM9956 Přihlášen
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D18 Odehnalová Klára ZBM9956 Přihlášen
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D18 Odehnalová Klára ZBM9956 Přihlášen
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D18 Odehnalová Klára ZBM9956 Přihlášen
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D18B Odehnalová Klára ZBM9956 Přihlášen
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B Odehnalová Klára ZBM9956 Přihlášen
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B Odehnalová Klára ZBM9956 Přihlášen
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B Odehnalová Klára ZBM9956 Přihlášen