Přehled vkladů: Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

Název:
Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček
Datum:
23.04.2016, 24.04.2016
Kluby:
11C     24C     33X     37C     45X     4XX     5VX     5WX     5XC     61C     64C     6KC     6YC     71X     9EC     9JC     9YC     NNN     15G     ADA     BOR     CEP     DCE     DKL     DKP     DOB     DOR     DVP     EKP     FSP     HCE     CHC     JHB     KAM     KBP     KNC     KPY     KRL     KSH     KTA     LBE     LME     LPU     MFP     MKP     ODV     OKP     OLP     OOL     PDY     PGP     PHK     PTE     PVP     RBK     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJC     SJP     SLA     SLP     SOB     SRK     STE     TAP     TEH     TEP     TJP     TUR     UVP     VLI     VPM     VRL     VSP     ZBP     ZVO     API     BZP     3RX     3YC     5IX     81C     8RC     HSU     CHT     MIL     SBK     STH     TUV    
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 11C7001 Škrabálek Jan 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H10 11C0800 Besta Radek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 210 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45L 11C7001 Škrabálek Jan 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 150 Kč 0 Kč
klubový vklad: 360 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 360 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35 24C7550 Andrade Milena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L 24C0650 Andrade Miriam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 24C7400 Andrade Telmo 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 220 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35L 24C7550 Andrade Milena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L 24C8000 Dneboský František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L 24C0650 Andrade Miriam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 24C1400 Dneboský Erik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 24C7400 Andrade Telmo 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 24C8150 Kazdová Dana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 440 Kč 0 Kč
klubový vklad: 660 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 660 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P3 33X8850 Faltová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P3 33X8850 Faltová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10 37C0650 Bestová Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
klubový vklad: 60 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 60 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 45X7050 Hlavatá Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45L 45X7050 Hlavatá Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T4 4XX7100 Kohoutek Bohumil 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35 5VX7950 Kukačková Renata 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 40 Kč
klubový vklad: 140 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 140 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR 5WX7400 Ouda Martin 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 40 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 5XC6900 Blažek Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 61C5300 nechyba jiri 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 61C5300 nechyba jiri 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L 64C8750 Urbanovská Aneta 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 40 Kč
klubový vklad: 140 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 140 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T4 6KC6500 Jelínek Jan 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 6YC6750 Hrubá Veronika 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L 6YC8751 Krupová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 250 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45K 6YC6750 Hrubá Veronika 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21K 6YC8751 Krupová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 6YC7601 Michalská Lenka 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 6YC7700 Michalský Richard 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 370 Kč 0 Kč
klubový vklad: 620 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 620 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K 71X8300 Nesrovnal Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35 9EC7650 Petriláková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 280 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35K 9EC7650 Petriláková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 280 Kč 0 Kč
klubový vklad: 560 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 560 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P3 9JC8500 Josl Jan 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 40 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P3 9JC8500 Josl Jan 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 40 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 9YC6950 Smolkova Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45L 9YC6950 Smolkova Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 NNN5500 Šomvársky Ján 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 NNN7350 Šodorová Magda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L NNN Brožek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 NNN0050 Záborcová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 NNN0451 Šodorová Katarína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 NNN0455 Brichtová Helena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 NNN0525 Konečný Filip 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
P3 NNN1 Izdná Petra 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 NNN2 Dolák Ondřej 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 NNN9990 Paurová Lenka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 NNN3 Linek Jan 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 890 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 NNN5500 Šomvársky Ján 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K NNN4321 Nosek Jakub 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L NNN Brožek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 NNN0050 Záborcová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 NNN0343 Novák Matěj 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 NNN0455 Brichtová Helena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 NNN0484 Nováková Markéta 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L NNN0747 Novák Marek 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR NNN0600 Moravec Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR NNN0809 Pohnánovi Matyáš a Tadeáš 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR NNN0987 Nováková Martina 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR NNN1000 Paur Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 NNN0333 Lenghart Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 NNN7654 Pohnánová Iveta 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 NNN6543 Novák Petr 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1210 Kč 0 Kč
klubový vklad: 2100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 2100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L 15G8050 Collis Blanka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 15G1250 Collis Emma 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L 15G8050 Collis Blanka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 260 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 260 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L ADA7654 Oujeská Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L ADA7433 Oujeský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 ADA0504 Oujeský Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L ADA0701 Oujeský Dan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ADA0551 Oujeská Simona 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 5 ks 380 Kč 40 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35L ADA7654 Oujeská Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K ADA7433 Oujeský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 ADA0504 Oujeský Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L ADA0701 Oujeský Dan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ADA0551 Oujeská Simona 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 5 ks 380 Kč 40 Kč
klubový vklad: 840 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 840 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L BOR7710 Klusáček Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR 5BX0900 Pilař František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 5BX7700 Pilař Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR 5BX0900 Pilař František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 5BX7700 Pilař Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
klubový vklad: 320 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 320 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 DCE4401 Paul Josef 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 DCE5450 Procházková Miluše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DCE5650 Štrossová Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DCE5400 Jaroš Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DCE5550 Mrázová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DCE8050 Kučerová Berenika 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H35 DCE5500 Procházka Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DCE7950 Zeman Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 DCE0500 Kándl Matěj 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 DCE8150 Krásová Kateřina 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 DCE7550 Kándlová Adéla 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 11 ks 980 Kč 120 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 DCE4400 Mudr Stanislav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 DCE4401 Paul Josef 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 DCE5650 Štrossová Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DCE5400 Jaroš Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L DCE5550 Mrázová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L DCE6100 Pavlů Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45K DCE5450 Procházková Miluše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45K DCE6452 Rusá Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L DCE8050 Kučerová Berenika 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H35L DCE5500 Procházka Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35K DCE7501 Vaculovič Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K DCE7950 Zeman Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 DCE0500 Kándl Matěj 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR DCE0950 Vaculovičová Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DCE1000 Vaculovič Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 DCE7550 Kándlová Adéla 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 16 ks 1400 Kč 120 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 2560 Kč
ZZZcelkem 2560 Kč
klubový vklad: 2620 Kč , zaplaceno: 2560 Kč, zbývá zaplatit: 60 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 DKL4800 Fujan Sláva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 DKL5550 Cabrnochová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKL5201 Brumek Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKL5400 Cabrnoch Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKL6600 Beneš Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKL6902 Lukáš Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DKL7050 Benešová Jaroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DKL7152 Mědílková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DKL7251 Kohoutová Zdeňka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKL6901 Šemelík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKL7101 Datel Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKL7200 Kohout Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DKL9800 Beneš Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DKL9802 Pelikán Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DKL9900 Postolka Jáchym 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D16 DKL0050 Benešová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 DKL0150 Horychová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DKL0100 Postolka Jonáš 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H16 DKL0101 Kohout Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DKL0102 Melichna Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 DKL0651 Kohoutová Zdeňka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKL1100 Datel Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKL030X Konvica Matěj 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKL0356 Lakomá Markéta 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKL035X Chuchlerová Adéla 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKL040X Pinkava František 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKL045X Badinová Nikola 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKL7550 Geislerová Dita 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 28 ks 2540 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 DKL4800 Fujan Sláva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 DKL5550 Cabrnochová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKL5201 Brumek Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKL5400 Cabrnoch Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L DKL7150 Bejčková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45K DKL7001 Swart Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L DKL7152 Mědílková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DKL6901 Šemelík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DKL7500 Geisler Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K DKL7251 Kohoutová Zdeňka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K DKL8150 Šeborová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DKL9802 Pelikán Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DKL9901 Vítek Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 DKL0150 Horychová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DKL0101 Kohout Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DKL0102 Melichna Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DKL0201 Průša Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKL0300 Swart Benjamin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DKL0651 Kohoutová Zdeňka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKL0951 Šeborová Kačka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 20 ks 1800 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2016 2640 Kč
ZZZcelkem 2640 Kč
klubový vklad: 4340 Kč , zaplaceno: 2640 Kč, zbývá zaplatit: 1700 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 DKP5150 Stehnová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 DKP4300 Procházka Zdenko 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 DKP5752 Dudová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DKP5851 Svobodná Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKP6000 Malačka Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DKP6150 Malačková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP4900 Stehno Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP6500 Klaška Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP6703 Sanna Roberto 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP6704 Velichkov Petar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP6901 Kalousek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DKP7852 Hladíková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKP7100 Šubrt Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKP7201 Víteček Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKP7203 Vojtík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKP7401 Hladík Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKP7702 Lampa David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKP7912 Mencl Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K DKP8351 Burešová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP7752 Snížková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8154 Janatová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8158 Štoková Mariana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8350 Karbanová Vendula 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L DKP8651 Plochová Dominika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8756 Pospíšilová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8758 Bochenková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K DKP7900 Hopanyuk Anatoliy 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K DKP8705 Prouza Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8306 Janata Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8403 Matějka Zbyněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8502 Falta Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8606 Ramba Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8717 Pospíšil Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP9801 Semerád Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 DKP9952 Klikarová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 DKP9953 Klikarová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 DKP9954 Bobková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DKP9907 Ridzoň Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 DKP0151 Kalousková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DKP0106 Tesařík Jáchym 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DKP0107 Novák Přemysl 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 DKP0250 Sanna Karin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0203 Švarc Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0204 Víteček Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0205 Šubrt Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0210 Malačka Milan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0211 Siebert Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0306 Trunečka Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0308 Mareš Albert 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DKP0458 Papajová Sára 2 60 Kč 90 Kč 40 Kč
H12 DKP0502 Šubrt Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DKP0503 Kohoutek Vojtěch 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 DKP0506 Ryšavý Jovan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DKP0752 Lampová Amálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DKP0650 Siebertová Magdalena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DKP0750 Štoková Sofie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DKP0850 Snížková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DKP0857 Hladíková Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DKP0950 Janatová Violka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DKP0601 Izdný Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DKP0800 Šubrt Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DKP0605 Elleder David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DKP0707 Dolák Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DKP0806 Ryšavý Dominik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DKP0901 Bertien Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP0555 Březinová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP0809 Kleňha Richard 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP0810 Handala Mathias 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP0858 Ellederová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP0900 Štok Honzík 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1003 Elleder Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1100 Karban Ondřej 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1102 Hladík Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1111 Janata Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1151 Snížková Žofie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1300 Matějka Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1351 Izdná Helena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKP6250 Prouzová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKP7851 Vojtíková Daniela 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 DKP9651 Klašková Josefina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 DKP5951 Linková Eugenie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 DKP7101 Elleder Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 82 ks 6670 Kč 80 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 DKP5150 Stehnová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 DKP4300 Procházka Zdenko 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 DKP5450 Wagnerová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DKP5752 Dudová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DKP5851 Svobodná Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKP5601 Lustig Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKP5800 Svobodný Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKP6000 Malačka Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L DKP5651 Klusáková Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L DKP6150 Malačková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L DKP6651 Illnerová Daniela 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D45L DKP6652 Lustigová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L DKP6500 Klaška Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L DKP6703 Sanna Roberto 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L DKP6704 Velichkov Petar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L DKP6901 Kalousek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L DKP7758 Peprná Irena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DKP7100 Šubrt Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DKP7201 Víteček Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DKP7203 Vojtík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DKP7401 Hladík Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DKP7702 Lampa David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K DKP7852 Hladíková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K DKP8255 Míková Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K DKP8351 Burešová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K DKP8655 Rambová Kamila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8254 Jiřištová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8651 Plochová Dominika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8756 Pospíšilová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8758 Bochenková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K DKP7900 Hopanyuk Anatoliy 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP6601 Illner Jakub 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L DKP8502 Falta Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8606 Ramba Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8717 Pospíšil Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 DKP0151 Kalousková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DKP0203 Švarc Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 DKP0250 Sanna Karin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0202 Lustig Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0204 Víteček Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0205 Šubrt Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0210 Malačka Milan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DKP0458 Papajová Sára 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 DKP0502 Šubrt Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DKP0752 Lampová Amálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DKP0857 Hladíková Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DKP0800 Šubrt Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DKP0706 Peprný Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DKP0805 Peprný Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP0555 Březinová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1101 Míka Luboš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP1102 Hladík Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DKP7851 Vojtíková Daniela 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 DKP9651 Klašková Josefina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 54 ks 4770 Kč 40 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 11050 Kč
ZZZcelkem 11050 Kč
klubový vklad: 11560 Kč , zaplaceno: 11050 Kč, zbývá zaplatit: 510 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L DOB8971 Hošková Tereza 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L DOB8002 Janda Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DOB8737 Hošek Radim 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 400 Kč 0 Kč
klubový vklad: 400 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 400 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 DOR5500 Dudík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DOR5800 Nentvich Lubomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DOR6150 Bochenková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DOR6450 Kopáčková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DOR6451 Tachezy Ruth 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DOR6650 Krocová Ludmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DOR6651 Nentvichová Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DOR5550 Dudíková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DOR7150 Nová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DOR7251 Pavlíčková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DOR7652 Arnoštová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DOR7100 Španěl Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DOR7200 Lorenc Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DOR7302 Bambousek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DOR7600 Janda Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DOR7601 Houska Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DOR7301 Arnošt Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 DOR9950 Nentvichová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DOR9800 Bambousek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DOR9900 Koubek Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DOR0100 Janda Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DOR0102 Tachezy Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 DOR0250 Kastnerová Jessica 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 DOR0350 Jirasová Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 DOR0351 Nentvichová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 DOR0353 Baštová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DOR0200 Dudla Maxmilián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DOR0201 Kroc Kryštof 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DOR0202 Hamet Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DOR0205 Hanák Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0452 Vlašaná Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0455 Arnoštová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0401 Dudla Teodor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0403 Janda Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0405 Snížek Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0406 Snížek Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0407 Španěl Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0502 Nový Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0505 Jiras Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0508 Španěl Benedikt 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DOR0650 Bambousková Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DOR0651 Koubková Tereza 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D10 DOR0654 Fialová Tereza 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D10 DOR0655 Housková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DOR0751 Vlašaná Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DOR0752 Jandová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DOR0851 Housková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DOR0951 Fialová Veronika 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DOR0601 Havlíček Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DOR0701 Jiras Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DOR0702 Lorenc Vašek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DOR0603 Dragoun Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DOR0704 Španěl Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DOR0803 Matys Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DOR0804 Vojkůvka Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR0900 Jiras František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR0901 Španěl Viktor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR0902 Vojkůvka Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR0952 Baštová Justýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR1200 Arnošt Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR7351 Žižková Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR7450 Jirasová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR7551 Housková Monika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR7650 Havlíčková Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR7700 Kučera Petr 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR8000 Füllsack David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 DOR7151 Jandová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 67 ks 5000 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 DOR5500 Dudík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DOR5800 Nentvich Lubomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L DOR6150 Bochenková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L DOR6450 Kopáčková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L DOR6451 Tachezy Ruth 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45K DOR6651 Nentvichová Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L DOR5550 Dudíková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L DOR7150 Nová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L DOR7652 Arnoštová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L DOR7653 Forstereviczová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DOR7100 Španěl Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DOR7301 Arnošt Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DOR7302 Bambousek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DOR7403 Dudla Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L DOR7501 Foršt Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K DOR7251 Pavlíčková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K DOR7350 Mirčeva Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K DOR7752 Lorencová Marcela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35K DOR7200 Lorenc Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 DOR9950 Nentvichová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DOR9800 Bambousek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DOR9900 Koubek Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DOR0102 Tachezy Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 DOR0250 Kastnerová Jessica 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 DOR0350 Jirasová Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 DOR0351 Nentvichová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 DOR0353 Baštová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DOR0200 Dudla Maxmilián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DOR0303 Nigrin Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0452 Vlašaná Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0454 Lorencová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0455 Arnoštová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0456 Neubauerová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0401 Dudla Teodor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0405 Snížek Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0406 Snížek Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0502 Nový Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0505 Jiras Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0509 Forsterevicz Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DOR0650 Bambousková Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DOR0651 Koubková Tereza 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D10 DOR0654 Fialová Tereza 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D10 DOR0750 Mirčeva Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 DOR0751 Vlašaná Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DOR0850 Forstereviczová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DOR0951 Fialová Veronika 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DOR0701 Jiras Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DOR0702 Lorenc Vašek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DOR0603 Dragoun Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DOR0903 Foršt Bruno 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR0900 Jiras František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR0952 Baštová Justýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR1200 Arnošt Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR7450 Jirasová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR7700 Kučera Petr 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 DOR8000 Füllsack David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 DOR6100 Kopáček Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T5 DOR9100 Kopáček Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 58 ks 4540 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2016 480 Kč
20.04.2016 4360 Kč
20.04.2016 4700 Kč
ZZZcelkem 9540 Kč
klubový vklad: 9540 Kč , zaplaceno: 9540 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35 DVP7751 Janderová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DVP7304 Jandera Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 EKP5212 Borák Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 EKP5650 Fantová Libuše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 EKP5800 Fanta Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 EKP6912 Kabát Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 EKP7955 Seidlová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 EKP7500 Poborský Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 EKP7503 Matoušek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L EKP6550 Janečková Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L EKP8259 Kalinová Markéta 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L EKP8452 Hanzlíčková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L EKP8651 Hausmannová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP6701 Janeček Jura 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP7402 Seidl Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP8606 Mikan Albert 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 EKP0256 Fantová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 EKP0200 Bolehovský Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 EKP0412 Kabát Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 EKP0508 Bolehovský Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR EKP0961 Kalinová Ella 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR EKP1108 Seidl Marek 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR EKP1158 Vítová Marianne 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR EKP1305 Vít Damien 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 EKP7900 Rozkošný Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 23 ks 2030 Kč 40 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 EKP5212 Borák Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 EKP5600 Adrián Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L EKP5650 Fantová Libuše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L EKP5750 Šedivá Miroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L EKP5800 Fanta Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L EKP6912 Kabát Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45K EKP6951 Blahová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L EKP7503 Matoušek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K EKP7895 Čevelová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K EKP7955 Seidlová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K EKP8452 Hanzlíčková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K EKP8651 Hausmannová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K EKP8304 Borák Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP5500 Šedivý Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP7002 Blaha Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP7402 Seidl Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP7608 Štěňha Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP8606 Mikan Albert 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 EKP0153 Blahová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 EKP0256 Fantová Kateřina 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 EKP0200 Bolehovský Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 EKP0412 Kabát Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 EKP0508 Bolehovský Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR EKP1108 Seidl Marek 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR EKP1158 Vítová Marianne 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR EKP1305 Vít Damien 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 EKP7200 Vít David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 27 ks 2450 Kč 40 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2016 4260 Kč
22.04.2016 300 Kč
ZZZcelkem 4560 Kč
klubový vklad: 4560 Kč , zaplaceno: 4560 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 FSP4300 Čadil Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 FSP7351 Maříková Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 FSP7851 Kuželová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 FSP9801 Borovička Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 FSP0450 Cincibusová Lenka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 FSP0451 Dušková Sára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 FSP0400 Kužel Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 FSP0650 Maříková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 FSP0753 Geffertová Agáta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L FSP0651 Svobodová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 FSP0600 Skripnik Nikola 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 FSP0800 Skripnik Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L FSP0700 Dušek Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L FSP0702 Hazuka Tobiáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L FSP0706 Vrba Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1020 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 FSP4300 Čadil Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35K FSP7851 Kuželová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 FSP0450 Cincibusová Lenka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 FSP0400 Kužel Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 FSP0650 Maříková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L FSP0750 Kuželová Ela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 FSP0600 Skripnik Nikola 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 FSP0706 Vrba Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 FSP0800 Skripnik Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L FSP0704 Kostlán Kryštof 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L FSP0801 Jonáš Alexandr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 FSP7351 Maříková Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 12 ks 800 Kč 0 Kč
klubový vklad: 1820 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1820 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 HCE5901 Kudrnáč Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 HCE6800 Müller Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L HCE8850 Kudrnáčová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR HCE1200 Pinkr Josef 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 HCE9750 Náhlíková Erika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 420 Kč 40 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 HCE5901 Kudrnáč Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L HCE6450 Kettnerová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L HCE5900 Kettner Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L HCE6901 Černý Radomír 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H45L HCE7100 Strnad Pavel 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D21L HCE8850 Kudrnáčová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 HCE0652 Černá Justina 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10L HCE0750 Dostálová Judita 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 HCE0600 Hradil Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 HCE0601 Kuttelwascher Adam 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10L HCE0900 Hradil Michal 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR HCE0850 Černá Adéla 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR HCE0901 Kuttelwascher Marek 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR HCE1000 Müller Karel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 HCE7200 Hradil Jiří 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 HCE7250 Müllerová Jana 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 HCE7251 Kuttelwascherová Jitka 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1260 Kč 440 Kč
klubový vklad: 2160 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 2160 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L CHC8801 Grundman Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L JHB8952 Králová Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 KAM6851 Hlubučková Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 KAM6950 Semíková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KAM6400 Ročejdl Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KAM6500 Aschermann David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KAM6600 Valášek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KAM6601 Mack Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KAM6603 Hlubuček Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KAM6900 Hejsek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 KAM7350 Škvorová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM6901 Kovářík Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7101 Hankovec Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7102 Škácha Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7200 Milota Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7201 Balej Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7601 Chramosta Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7700 Jedlička Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM7850 Albrechtová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9154 Kamererová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9157 Rusá Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9354 Aschermannová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9450 Jančová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9452 Kamererová Valerie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9554 Procházková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM7600 Pašek František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9202 Hájek Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9301 Rusý Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9402 Kapal Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9403 Kettner Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9802 Jíra Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9900 Škvor Ota 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KAM9850 Zimmerová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KAM0051 Aschermannová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KAM0052 Kyralová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KAM0151 Škáchová Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0100 Valášek Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0102 Víšek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0104 Blaha Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0105 Gajda Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 KAM0250 Semíková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0253 Mojžíšková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0255 Štěpánková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0256 Jirglová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0257 Selucká Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0354 Baťhová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0355 Chramostová Amálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0356 Mojžíšková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0201 Hankovec Hugo 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0202 Škvor Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0203 Albrecht Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0204 Hejsek Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0207 Renda Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0300 Kovářík Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0305 Kyral Maxmilián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0309 Škácha Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0452 Víšková Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0454 Kubová Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D12 KAM0455 Jedličková Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0457 Trešlová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0458 Štěpánková Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0551 Balejová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0552 Jirglová Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0553 Voců Alexandra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0650 Škáchová Viktorie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0404 Jedlička Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0405 Gajda Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0500 Mišoň Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0501 Šiler Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0503 Milota Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0504 Janča Eduard 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10 KAM0651 Škáchová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 KAM0652 Chramostová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 KAM0754 Kudrnáčová Marta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L KAM0756 Mišeková Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KAM0951 Balejová Sofie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KAM1050 Mišeková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM0053 Kapalová Marie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 KAM6800 Šiler Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM7152 Rendová Iva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM7202 Mišek Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM7800 Albrecht Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM7851 Mišeková Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 KAM6450 Klinkerová Jitka 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 82 ks 6480 Kč 120 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45L KAM6950 Semíková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45K KAM6601 Mack Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45K KAM6800 Šiler Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45K KAM7106 Renda Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L KAM6600 Valášek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L KAM6900 Hejsek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L KAM7053 Hankovcová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L KAM7750 Rejšková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L KAM6901 Kovářík Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K KAM7150 Chaloupková Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K KAM7451 Víšková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K KAM7551 Chramostová Blanka 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H35K KAM7200 Milota Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35K KAM7201 Balej Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35K KAM7601 Chramosta Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H35K KAM7700 Jedlička Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM7054 Škáchová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM7850 Albrechtová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM8050 Voleská Alice 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9154 Kamererová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9157 Rusá Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9452 Kamererová Valerie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9551 Hlubučková Kristýna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9554 Procházková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K KAM9802 Jíra Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM6501 Kozák Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM7600 Pašek František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM7900 Voleský Leoš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9202 Hájek Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9301 Rusý Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9402 Kapal Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KAM0052 Kyralová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KAM0151 Škáchová Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0100 Valášek Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0102 Víšek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0104 Blaha Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0105 Gajda Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0107 Bartoň Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 KAM0250 Semíková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0253 Mojžíšková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0255 Štěpánková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0256 Jirglová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0257 Selucká Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0350 Hankovcová Helena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0354 Baťhová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0355 Chramostová Amálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0356 Mojžíšková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0201 Hankovec Hugo 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0202 Škvor Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0203 Albrecht Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0204 Hejsek Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0207 Renda Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0300 Kovářík Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0301 Chaloupka Viktor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0305 Kyral Maxmilián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0309 Škácha Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0452 Víšková Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0454 Kubová Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D12 KAM0455 Jedličková Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0457 Trešlová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0458 Štěpánková Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0550 Rendová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0551 Balejová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0552 Jirglová Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0650 Škáchová Viktorie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0404 Jedlička Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0405 Gajda Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0500 Mišoň Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0501 Šiler Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0503 Milota Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KAM0504 Janča Eduard 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10 KAM0651 Škáchová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 KAM0652 Chramostová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 KAM0754 Kudrnáčová Marta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L KAM0756 Mišeková Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L KAM1050 Mišeková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L KAM0700 Rejšek Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L KAM0702 Bažata Alberto 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L KAM0800 Šimek Matouš 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KAM0951 Balejová Sofie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM0053 Kapalová Marie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 KAM6250 Kudrnáčová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM6754 Šilerová Kamila 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 KAM6951 Valášková Šárka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM7152 Rendová Iva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM7202 Mišek Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM7800 Albrecht Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KAM7851 Mišeková Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 88 ks 6800 Kč 240 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 13540 Kč
ZZZcelkem 13540 Kč
klubový vklad: 13640 Kč , zaplaceno: 13540 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 KBP4500 Valter Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 KBP4500 Valter Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2016 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 200 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 KNC5750 Šilerová Zdena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 KNC6150 Havlíčková Jindra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 KNC6251 Kohoutová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 KNC6750 Čiháková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KNC5501 Jun Drahomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 KNC0001 Ludvíková Katarina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 KNC7750 Lindová Miroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KNC8101 Besta Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KNC9103 Šedivý Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KNC9850 Kopecká Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KNC9950 Čiháková Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 KNC9900 Varga Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KNC0100 Volek Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KNC0102 Borl Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 KNC0352 Botková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KNC0202 Borovička Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KNC0303 Kozadajev Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KNC0551 Botková Josefína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KNC0555 Ludvíková Alice 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KNC0402 Pačes Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L KNC0750 Havlová Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L KNC0751 Ludvíková Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L KNC0700 Borl Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L KNC0701 Volek Robin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L KNC0800 Blaha Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR KNC0003 Lindová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 KNC0000 Havlová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KNC0002 Blaha Daniel 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 KNC0556 Sukdoláková Lenka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KNC6250 Tichá Ivana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 30 ks 2360 Kč 120 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 KNC5750 Šilerová Zdena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L KNC6150 Havlíčková Jindra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L KNC6251 Kohoutová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L KNC6750 Čiháková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L KNC5501 Jun Drahomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L KNC7002 Pohnán Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L KNC0000 Ludvíková Katarina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K KNC8101 Besta Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KNC9850 Kopecká Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KNC9950 Čiháková Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 KNC9900 Varga Ondřej 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H18 KNC9903 Prkno Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KNC0051 Kováčiková Jolana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KNC0100 Volek Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KNC0102 Borl Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 KNC0250 Votavová Žofie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KNC0551 Botková Josefína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KNC0555 Ludvíková Alice 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L KNC0751 Ludvíková Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L KNC0701 Volek Robin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KNC6452 Votavová Renata 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 KNC6602 Votava Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 22 ks 2010 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 4340 Kč
ZZZcelkem 4340 Kč
klubový vklad: 4490 Kč , zaplaceno: 4340 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 KPY3700 Louša František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 KPY4600 Duda František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 KPY6050 Freyová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KPY5701 Dobeš Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KPY6201 Kohl Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KPY6700 Liška Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KPY7800 Pavlíček Lubomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KPY8600 Kohl Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KPY9951 Lišková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KPY0050 Míchalová Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 KPY0301 Miřácký Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KPY0450 Pavlíčková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KPY0401 Vejražka David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KPY6650 Lišková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KPY6850 Míchalová Marcela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1220 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 KPY3700 Louša František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 KPY4600 Duda František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45L KPY5701 Dobeš Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L KPY6201 Kohl Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L KPY6700 Liška Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K KPY6050 Freyová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K KPY8853 Vejrostová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KPY8650 Procházková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KPY8852 Kohlová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K KPY8601 Liška Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KPY8506 Koldinský Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KPY9951 Lišková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KPY0050 Míchalová Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P3 KPY0451 Řídká Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 KPY6650 Lišková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1340 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2016 2560 Kč
ZZZcelkem 2560 Kč
klubový vklad: 2560 Kč , zaplaceno: 2560 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 KRL7401 Hanák Petr 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 150 Kč 0 Kč
klubový vklad: 150 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR KSH0851 Liberdová Magdaléna 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR KSH0851 Liberdová Magdaléna 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 KTA7501 Střelba Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K KTA7501 Střelba Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 LBE4600 Nosál Stanislav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 LBE7000 Uhlíř Patrik 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L LBE9450 Křivancová Zdeňka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L LBE9100 Šimon Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L LBE0651 Baxová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L LBE0800 Baxa David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LBE0900 Stříbrný Vilém 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LBE0950 Uhlířová Marie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LBE1150 Uhlířová Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 660 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 LBE4600 Nosál Stanislav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45L LBE7000 Uhlíř Patrik 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K LBE9250 Marková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K LBE9501 Kolář Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 LBE0700 Skála Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 LBE0701 Gärtner Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LBE0900 Stříbrný Vilém 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LBE0950 Uhlířová Marie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LBE1150 Uhlířová Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 660 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2016 1320 Kč
ZZZcelkem 1320 Kč
klubový vklad: 1320 Kč , zaplaceno: 1320 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 LME6300 Šimek Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 LME7755 Šimková Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 LME0250 Bejvlová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 LME0400 Bejvl Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LME0950 Šimková Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LME1150 Šimková Šárka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 480 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K LME7555 Alblová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K LME7600 Albl Miloslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 LME0250 Bejvlová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 LME0400 Bejvl Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LME1111 Albl Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 420 Kč 0 Kč
klubový vklad: 900 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 900 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L LPU8654 Šístková Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 LPU5201 Farář Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 MFP6850 Forstová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 MFP6301 Forst Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 MFP7100 Šimša Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 MFP7300 Glasnák Vladimír 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L MFP7651 Šimšová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L MFP8050 Nedbalová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L MFP7301 Blahuta Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 MFP0050 Pelikánová Máša 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 MFP0150 Šimšová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 MFP0101 Forst Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 MFP0551 Šimšová Pavla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR MFP0850 Nedbalová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR MFP0901 Forst Albert 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 MFP6950 Pelikánová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1330 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45K MFP7100 Šimša Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L MFP7651 Šimšová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L MFP7959 Králová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K MFP9752 Javůrková Tereza 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H21K MFP7808 Král Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L MFP7602 Kučera Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 MFP0050 Pelikánová Máša 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 MFP0150 Šimšová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 MFP0551 Šimšová Pavla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L MFP0801 Král Samuel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 MFP6950 Pelikánová Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 1030 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2016 2060 Kč
ZZZcelkem 2060 Kč
klubový vklad: 2360 Kč , zaplaceno: 2060 Kč, zbývá zaplatit: 300 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 MKP5150 Zemánková Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 MKP4900 Čenovský Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55 MKP5000 Toušek Miloslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 MKP5401 Koč Lumír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 MKP5800 Tomaščin Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 MKP6402 Reichl Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 MKP8000 Petříček Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K MKP8251 Petříčková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L MKP4700 Koč Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L MKP5400 Gregoriades Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 920 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 MKP4200 Šerák Zdeněk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35K MKP8000 Petříček Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K MKP8251 Petříčková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K MKP4700 Koč Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 360 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 1280 Kč
ZZZcelkem 1280 Kč
klubový vklad: 1280 Kč , zaplaceno: 1280 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 ODV5300 Koutný Ivan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR ODV0600 Dudl Vojtěch 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ODV0650 Šimoníková Jana 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR ODV0851 Berná Klára 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ODV0854 Dudlová Hana 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ODV0900 Piškule Štěpán 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ODV0901 Šimoník Jan 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR ODV0950 Šmolcnopová Ela 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR ODV0951 Svobodová Ema 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR ODV1000 Berný Jáchym 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ODV1003 Piškule František 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ODV1050 Vlachynská Karolína 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 12 ks 720 Kč 240 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2016 960 Kč
19.04.2016 100 Kč
ZZZcelkem 1060 Kč
klubový vklad: 1060 Kč , zaplaceno: 1060 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 OKP6504 Novák Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 OKP5802 Čechmánek Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 OKP4500 Šplíchal Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 300 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45L OKP6200 Novák Ivo 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L OKP7454 Bezpalcová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35K OKP5802 Čechmánek Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 300 Kč 0 Kč
klubový vklad: 600 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 600 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 OLP5502 John Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 OLP5701 Knotek Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 OLP6701 Kubů Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L OLP8501 Knotek Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR OLP0301 Kubů Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR OLP0501 Škraňková Lenka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR OLP0601 Kubů Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 OLP8352 Múčková Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 640 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 OLP5701 Knotek Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L OLP8501 Knotek Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P3 OLP8352 Múčková Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 OLP9999 Balousová Pavlína 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 4 ks 320 Kč 40 Kč
klubový vklad: 1000 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1000 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L OOL8950 Štěpánová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L OOL8900 Štěpán Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P3 OOL5050 Šnyrchová Božena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L OOL8950 Štěpánová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L OOL8900 Štěpán Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P3 OOL5050 Šnyrchová Božena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
klubový vklad: 520 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 520 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35 PDY7350 Nováková Martina 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D12 PDY0150 Nováková Eliška 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 80 Kč
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 PGP3800 Attl Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D65 PGP4050 Haňkovská Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 PGP4601 Dvořák Jaromír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 PGP5103 Jelínek Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 PGP4451 Dvořáková Ladislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 PGP5851 Jelínková Radana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 PGP5501 Doležal Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 PGP5900 Grivalský Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 PGP6251 Landovská Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 PGP6352 Ježková Regina 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D45 PGP6652 Tichovská Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 PGP7151 Čtrnáctová Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 PGP5200 Sysel Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 PGP6301 Přibík Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 PGP6304 Pliska Miloš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 PGP6801 Maleček Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 PGP6450 Smolková Alena 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D35 PGP7256 Přibíková Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 PGP7559 Malečková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 PGP7562 Pokorná Magdaléna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 PGP7203 Baldrian Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 PGP7406 Přibík Martin 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H35 PGP7603 Čtrnáct Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP7355 Janovská Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP7650 Ryšavá Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8056 Štáfková Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8154 Bartalošová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8251 Tichovská Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8254 Bozděchová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8556 Matějů Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8658 Tichovská Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8751 Bartoňová Radka 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L PGP8852 Jirásková Kateřina 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L PGP9053 Ježková Dominika 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L PGP9353 Mikulášová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP6100 Tichovský Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP6401 Janovský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP6803 Pospíšil Vítek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP7106 Janas Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP7405 Komín David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP7506 Pokorný Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8010 Bartaloš Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8108 Beneš Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8206 Procházka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8302 Sysel Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8401 Buzek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8605 Vlach Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8700 Sysel Ctibor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8708 Bartoň Jaroslav 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L PGP9002 Procházka Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP9405 Uhlíř Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 PGP9808 Novák Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 PGP0154 Doubková Emma 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 PGP0101 Janovský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 PGP0309 Šimša Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 PGP0251 Janderová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 PGP0350 Pokorná Linda 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 PGP0200 Janas Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 PGP0206 Hanousek Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 PGP0304 Kolář Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 PGP0452 Čechmánková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 PGP0550 Malečková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 PGP0552 Pokorná Nela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 PGP0401 Čtrnáct František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 PGP0503 Bartaloš Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 PGP0850 Malečková Pavlína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 PGP0853 Bartalošová Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 PGP0950 Pokorná Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L PGP0651 Přibíková Agáta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 PGP0603 Kosák Jonáš 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 PGP0605 Střelba Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 PGP0704 Kosák Eliáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L PGP0700 Jandera Kryštof 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PGP0852 Přibíková Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PGP1000 Bozděch Vojta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PGP1050 Bartalošová Ada 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 PGP2800 Samohýl Richard 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 PGP0001 Čtrnáct Šimon 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 PGP7601 Matějů Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 79 ks 7160 Kč 80 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 PGP3800 Attl Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D65 PGP4050 Haňkovská Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 PGP4601 Dvořák Jaromír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 PGP5000 Kolský Alexander 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 PGP4451 Dvořáková Ladislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 PGP4750 Kubátová Milada 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 PGP5900 Grivalský Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 PGP6000 Kožina Petr 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D45L PGP6251 Landovská Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L PGP6352 Ježková Regina 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D45L PGP6450 Smolková Alena 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D45L PGP7151 Čtrnáctová Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L PGP6801 Maleček Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L PGP7203 Baldrian Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K PGP7559 Malečková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K PGP7651 Haková Magda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35K PGP7105 Kalista Jiří 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H35K PGP8100 Doležal Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K PGP8455 Horová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP5850 Zelená Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP6651 Kožinová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP7454 Vildmonová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP7650 Ryšavá Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8153 Ryšavá Vendula 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8251 Tichovská Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8254 Bozděchová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8658 Tichovská Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8852 Jirásková Kateřina 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L PGP9053 Ježková Dominika 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L PGP9353 Mikulášová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K PGP8401 Buzek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP7106 Janas Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP7601 Matějů Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8108 Beneš Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8206 Procházka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8301 Hora Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8605 Vlach Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP9405 Uhlíř Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 PGP0050 Sobotková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 PGP9903 Ždimera Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 PGP0200 Janas Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 PGP0203 Sobotka Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 PGP0300 Kožina Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 PGP0304 Kolář Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 PGP0309 Šimša Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 PGP0451 Haková Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 PGP0452 Čechmánková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 PGP0550 Malečková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 PGP0401 Čtrnáct František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 PGP0404 Janas Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 PGP0502 Dlouhý Aleš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 PGP0850 Malečková Pavlína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L PGP0657 Štěpová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L PGP0854 Kalistová Alena 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 PGP0603 Kosák Jonáš 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 PGP0605 Střelba Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 PGP0702 Dočkal Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 PGP0704 Kosák Eliáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L PGP0902 Dočkal Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PGP0951 Štěpová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PGP1000 Bozděch Vojta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 PGP0001 Čtrnáct Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 PGP7152 Janasová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 PGP8556 Matějů Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 64 ks 5570 Kč 120 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 11780 Kč
ZZZcelkem 11780 Kč
klubový vklad: 12930 Kč , zaplaceno: 11780 Kč, zbývá zaplatit: 1150 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T4 PHK7906 Silný Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L PHK7107 Mašata Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 PHK9905 Mašata Metoděj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T5 PHK7906 Silný Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 300 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.04.2016 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
klubový vklad: 400 Kč , zaplaceno: 200 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L PTE9474 Vítková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L PTE9474 Vítková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L PVP9250 Neumannová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 PVP0600 Čechmánek Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45L PVP6650 Neumannová Renata 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L PVP9250 Neumannová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 PVP0600 Čechmánek Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 PVP8400 Král Luboš 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
T5 PVP9900 Neumann Jindřich 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 510 Kč 40 Kč
klubový vklad: 710 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 710 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L RBK8604 Jalový Vlastimil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L RBK8604 Jalový Vlastimil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 RIC6300 Hlubuček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 RIC6900 De Heij Michel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 RIC6905 Šrámek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 RIC7251 Šrámková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 RIC7252 Kotenová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 RIC7350 De Heij Margita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 RIC7351 Růžičková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 RIC7552 Vyhnálková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 RIC7575 Rožková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 RIC7200 Koten Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 RIC7301 Tolar Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 RIC7400 Pelant Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 RIC7503 Kubát Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 RIC7702 Sládeček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L RIC7302 Pračka Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L RIC7401 Polívka Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L RIC7403 Rožek David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 RIC9950 Formánková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 RIC9800 Černohorský Mikuláš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 RIC0051 Šrámková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 RIC0150 Hanzalová Marie Anna 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D16 RIC0151 Vyhnálková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 RIC0152 Vařeková Bohdana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 RIC0100 Pethö Alex 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 RIC0201 Votruba Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 RIC0301 Rožek Vilém 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 RIC0302 Zdražil Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 RIC0303 Šrámek Jaromír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0450 De Heij Laura 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0451 Pračková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0452 Kotenová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0550 Pelantová Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0400 Mucha Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0501 Rožek Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0505 Tolar Hynek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0511 Horn Jonáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0651 Kotenová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0652 Polívková Beáta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0653 Růžičková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0655 Kotková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L RIC0950 Seidlová Magdalena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 RIC0600 Hlubuček Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 RIC0601 Kubát Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 RIC0700 Pelant Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L RIC0604 Kuchař Pavel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L RIC0701 Tolar Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L RIC0800 De Heij Robert 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 47 ks 3830 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45K RIC6900 De Heij Michel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L RIC6905 Šrámek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L RIC7251 Šrámková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L RIC7252 Kotenová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L RIC7552 Vyhnálková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L RIC7200 Koten Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L RIC7400 Pelant Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L RIC7401 Polívka Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L RIC7702 Sládeček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K RIC7450 Sládečková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L RIC7302 Pračka Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 RIC9800 Černohorský Mikuláš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 RIC0051 Šrámková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 RIC0151 Vyhnálková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 RIC0152 Vařeková Bohdana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 RIC0100 Pethö Alex 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 RIC0250 Sládečková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 RIC0251 Jedličková Magdaléna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 RIC0201 Votruba Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 RIC0303 Šrámek Jaromír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0450 De Heij Laura 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0451 Pračková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0452 Kotenová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0456 Horáková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0550 Pelantová Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0552 Pokorná Terezie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0553 Vosátková Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0651 Kotenová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0400 Mucha Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0401 Holeček Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0402 Schnabl Daniel 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 RIC0507 Krumlovský Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0508 Schnabl David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 RIC0509 Makl Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0652 Polívková Beáta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0655 Kotková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0656 Michalská Sára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0752 Grossová Andrea 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0754 Grimmerová Valerie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 RIC0756 Stoklasová Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L RIC0755 Vosátková Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L RIC0950 Seidlová Magdalena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 RIC0603 Kohoutek Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 RIC0700 Pelant Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 RIC0704 Lazar Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L RIC0703 Krumlovský Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L RIC0706 Schnabl Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR RIC0802 Schnabl Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR RIC1150 Čevelová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 RIC8050 Krumlovská Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 50 ks 3710 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 3620 Kč
20.04.2016 3680 Kč
ZZZcelkem 7300 Kč
klubový vklad: 7540 Kč , zaplaceno: 7300 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 ROU7150 Buková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 ROU6203 Malec Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 ROU7850 Hellerová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 ROU7708 Heller Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L ROU9303 Buk Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H20 ROU9601 Buk Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 ROU0001 Buk Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 ROU0451 Černá Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 ROU0501 Heller Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 ROU0702 Heller Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 ROU7550 Pěkná Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 980 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 ROU4702 Lebduška Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35L ROU7708 Heller Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K ROU7850 Hellerová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 ROU0451 Černá Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 ROU0501 Heller Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L ROU0652 Šramčíková Ema Josefa 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10L ROU0950 Pěkná Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 ROU0702 Heller Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 ROU0201 Salava Vít 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 ROU7550 Pěkná Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 ROU7899 Bradáčová Petra 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
T5 ROU8199 Eiglerová Petra 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 12 ks 880 Kč 160 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2016 2020 Kč
ZZZcelkem 2020 Kč
klubový vklad: 2020 Kč , zaplaceno: 2020 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 ROZ6150 Voltrová Svatava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 ROZ6801 Sedláček Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 ROZ7100 Svoboda Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 ROZ7050 Sedláčková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D20 ROZ9752 Voltrová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 ROZ9950 Klinkerová Magdaléna 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D18 ROZ9951 Voltrová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 ROZ0050 Sedláčková Linda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 ROZ0100 Felkel Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 ROZ0200 Svoboda Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 ROZ0300 Sedláček Jaroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 ROZ0500 Jíra Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 ROZ0700 Svoboda František 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 ROZ0800 Sedláček Patrik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 ROZ7350 Jírová Monika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1310 Kč 40 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45L ROZ6150 Voltrová Svatava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L ROZ6801 Sedláček Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L ROZ7100 Svoboda Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L ROZ7050 Sedláčková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K ROZ7350 Jírová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 ROZ9951 Voltrová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 ROZ9998 Farová Julie 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D18 ROZ9999 Balcarová Markéta 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D16 ROZ0050 Sedláčková Linda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 ROZ0100 Felkel Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 ROZ0200 Svoboda Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 ROZ0300 Sedláček Jaroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 ROZ0500 Jíra Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 ROZ0700 Svoboda František 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 ROZ0800 Sedláček Patrik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ROZ0653 Kuncová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 16 ks 1460 Kč 80 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2016 2440 Kč
ZZZcelkem 2440 Kč
klubový vklad: 2890 Kč , zaplaceno: 2440 Kč, zbývá zaplatit: 450 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 SCP4650 Lohrová Jarmila 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SCP4600 Novák Miloš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SCP5100 Dubský Miloš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 SCP5450 Zavadilová Naďa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 SCP5550 Jahnová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 SCP5201 Hojný Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 SCP5900 Kavka Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 SCP6001 Hošek Ladislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 SCP6150 Kavková Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 SCP4700 Buriánek Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 SCP7417 Boudný Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SCP6950 Tloušťová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SCP7950 Hojná Silvie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K SCP5200 Přeček Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SCP7400 Bašus Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SCP7507 Šístek Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 SCP0400 Kuc Radim 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1540 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 SCP4650 Lohrová Jarmila 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SCP4500 Rakovec Miloš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SCP4501 Valášek Josef 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SCP4600 Novák Miloš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 SCP5250 Jůzková Jaroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 SCP5450 Zavadilová Naďa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 SCP5550 Jahnová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 SCP4700 Buriánek Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 SCP5201 Hojný Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 SCP5900 Kavka Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L SCP6150 Kavková Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L SCP6001 Hošek Ladislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45K SCP6450 Čápová Irena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L SCP7417 Boudný Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K SCP5200 Přeček Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 SCP0400 Kuc Radim 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 SCP0600 Kuc David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1460 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 3000 Kč
ZZZcelkem 3000 Kč
klubový vklad: 3000 Kč , zaplaceno: 3000 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K SJC7752 Kazdová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SJC8484 Kazdová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SJC8759 Zamrzlová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SJC8952 Fujáčková Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8006 Kazda Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8104 Kovář Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8202 Kazda Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8309 Žaloudek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8401 Prášil Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 900 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K SJC7752 Kazdová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SJC8484 Kazdová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SJC8952 Fujáčková Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8006 Kazda Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8202 Kazda Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 500 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.04.2016 1400 Kč
ZZZcelkem 1400 Kč
klubový vklad: 1400 Kč , zaplaceno: 1400 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D75 SJP3651 Bláhová Blanka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H75 SJP3501 Bláha Svatopluk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SJP4200 Hlavatý Karel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 SJP6800 Bláha Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 SJP0500 Bláha Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 SJP0501 Bláha Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L SJP0700 Bláha Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 SJP7350 Bláhová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 520 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 SJP3501 Bláha Svatopluk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SJP4200 Hlavatý Karel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45K SJP6800 Bláha Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 SJP0500 Bláha Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 SJP0501 Bláha Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L SJP0700 Bláha Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 SJP7350 Bláhová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 460 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.04.2016 1040 Kč
ZZZcelkem 1040 Kč
klubový vklad: 980 Kč , zaplaceno: 1040 Kč, zbývá zaplatit: -60 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 SLA6950 Hrdličková Ludmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 SLA7000 Doubek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 SLA7002 Straka Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 SLA7250 Jirkovská Pavlína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 SLA7251 Straková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 SLA7550 Čechová Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SLA7103 Kolář Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SLA8002 Hanák Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H20 SLA9702 Straka Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D18 SLA9851 Hrdličková Ludmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 SLA9950 Kolářová Johana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 SLA0051 Straková Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 SLA0150 Jirkovská Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 SLA0001 Čech Richard 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 SLA0251 Kašparová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 SLA0350 Jirkovská Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 SLA0550 Jirkovská Magdaléna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 SLA0552 Čechová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 SLA0500 Jirkovský Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 SLA0650 Redlová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L SLA0750 Straková Denisa 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 SLA0600 Husák Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 SLA0800 Zápotocký Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 SLA7452 Husáková Petra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 24 ks 2000 Kč 40 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45L SLA7000 Doubek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35K SLA7550 Čechová Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SLA7103 Kolář Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 SLA0001 Čech Richard 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 SLA0251 Kašparová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 SLA0350 Jirkovská Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 SLA0552 Čechová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 SLA0650 Redlová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 SLA0600 Husák Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 SLA0800 Zápotocký Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SLA0850 Vágnerová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SLA1000 Kašpar Ladislav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 SLA7452 Husáková Petra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 940 Kč 0 Kč
klubový vklad: 2980 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 2980 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 SLP4451 Zmeková Míla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SLP4601 Novotný Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 SLP6951 Klofáčová Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 SLP6601 Chum Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SLP7451 Chumová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 SLP9951 Svátková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SLP0950 Chumová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SLP1250 Chumová Lada 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 SLP Svátková Miroslava 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 SLP0250 Svátková Jana 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
T4 SLP0100 Tesař Jakub 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
T4 SLP6701 Svátek Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 12 ks 960 Kč 80 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 SLP4451 Zmeková Míla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 SLP4601 Novotný Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45L SLP6601 Chum Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L SLP7451 Chumová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K SLP8503 Fišer Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SLP0950 Chumová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SLP1250 Chumová Lada 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 540 Kč 0 Kč
klubový vklad: 1580 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1580 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 SOB7151 Janečková Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 SOB7150 Brabencová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 SOB7001 Janeček Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 SOB0001 Janeček Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 SOB0201 Janeček Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 460 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35K SOB7150 Brabencová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 560 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 560 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR SRK1151 Pohlová Sandra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35K SRK7606 Pohl Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 160 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 160 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L STE9411 Skoupý Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 TAP6253 Tihonová Jindra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 TAP6851 Šimůnková Martina 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D45 TAP7151 Longinová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 TAP5501 Fiala Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 TAP5802 Hejtmánek Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 TAP6102 Tihon Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 TAP6402 Kopečný Mojmír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 TAP6751 Sladkovská Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 TAP7350 Halamová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 TAP7450 Popová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 TAP6901 Sladkovský Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K TAP8150 Šubrtová Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K TAP9054 Káninská Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP9052 Tihonová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP9053 Zamazalová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP9151 Sládková Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP9755 Šimůnková Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8511 Makovský Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8610 Zajíc Vítězslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8701 Beneš Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8902 Černý Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP9000 Cvrček Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP9702 Vlášek Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 TAP9805 Ransdorf Jakub 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H18 TAP9902 Sladkovský Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 TAP0051 Dědková Teodora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 TAP0150 Halamová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D16 TAP0153 Rosendorfová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 TAP0001 Dědek Matěj 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H16 TAP0010 Rohlík Matěj 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H16 TAP0012 Čermák Petr 2 100 Kč 150 Kč 40 Kč
H16 TAP0100 Měšťan Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 TAP0103 Longin Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 TAP0252 Popová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 TAP0253 Popová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 TAP0350 Bartoňová Tereza 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D14 TAP0356 Smolková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 TAP0200 Melišík Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 TAP0452 Bulířová Ema 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H12 TAP0402 Černý Antonín 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H12 TAP0500 Smolka Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 TAP0501 Černý Matouš 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10 TAP0653 Měšťanová Tereza 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10L TAP0999 Rosendorfová Hana 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 TAP0600 Pop Jonáš 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 TAP0601 Semecký Vít 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10L TAP0605 Tofel Šimon 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10L TAP0703 Pohl Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L TAP0801 Šubrt Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR TAP1150 Šubrtová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR TAP7201 Jirous Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 TAP0050 Hofmanová Alžběta 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 TAP99xx Johanisová Eliška 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
T4 TAP8000 Šubrt Evžen 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 54 ks 4700 Kč 640 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 TAP5452 Hejtmánková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L TAP6253 Tihonová Jindra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L TAP6851 Šimůnková Martina 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D45L TAP6950 Úlehlová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L TAP7151 Longinová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L TAP5501 Fiala Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L TAP5802 Hejtmánek Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L TAP6102 Tihon Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45L TAP6402 Kopečný Mojmír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L TAP6751 Sladkovská Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L TAP7152 Melišíková Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L TAP7350 Halamová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L TAP6901 Sladkovský Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35L TAP7801 Pompach Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K TAP9054 Káninská Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K TAP8902 Černý Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8511 Makovský Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8610 Zajíc Vítězslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 TAP9902 Sladkovský Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 TAP0150 Halamová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D16 TAP0153 Rosendorfová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 TAP0001 Dědek Matěj 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H16 TAP0103 Longin Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 TAP0350 Bartoňová Tereza 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D14 TAP0356 Smolková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 TAP0200 Melišík Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 TAP0202 Sladkovský Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 TAP0452 Bulířová Ema 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H12 TAP0400 Tůma Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 TAP0401 Šťastný Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H12 TAP0402 Černý Antonín 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H12 TAP0500 Smolka Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 TAP0501 Černý Matouš 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H12 TAP0504 Sork Dominik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 TAP0650 Hladká Tereza 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10 TAP0850 Bulířová Žofie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10 TAP0999 Rosendorfová Hana 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10L TAP0652 Pompachová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L TAP0752 Bublíková Klára 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 TAP0602 Bulíř Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 TAP0606 Kourek Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10L TAP0605 Tofel Šimon 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10L TAP0703 Pohl Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L TAP0803 Bublík František 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR TAP0952 Pompachová Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P3 TAP7751 Bublíková Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 TAP8650 Slotová Jarmila 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T5 TAP7100 Melišík Michael 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T5 TAP7201 Jirous Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T5 TAP7452 Hladká Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 50 ks 4090 Kč 640 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2016 9970 Kč
ZZZcelkem 9970 Kč
klubový vklad: 10070 Kč , zaplaceno: 9970 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 TEH5751 Sládková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45L TEH5751 Sládková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 TEP4400 Aschermann Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 TEP4400 Aschermann Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 TJP4250 Provazníková Svatava 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 TJP4100 Hostomský Jiří 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H65 TJP4200 Veselý Radko 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 TJP4700 Ryšavý Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 TJP4750 Ryšavá Lubomíra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 TJP4900 Peterka František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 TJP5700 Kraus Ota 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 TJP6550 Pecharová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TJP9350 Krausová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 740 Kč 40 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 TJP4700 Ryšavý Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 TJP4750 Ryšavá Lubomíra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 TJP5250 Wolkerová Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 TJP4900 Peterka František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 TJP5000 Paukert Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45L TJP6451 Baziková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45K TJP6401 Bazika Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35L TJP6550 Pecharová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TJP8400 Junek Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 860 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2016 1640 Kč
ZZZcelkem 1640 Kč
klubový vklad: 1640 Kč , zaplaceno: 1640 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TUR8900 Schulhof Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 UVP4950 Nováková Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 UVP5450 Beranová Vlasta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K UVP8800 Beran Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
klubový vklad: 300 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 300 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L VLI8100 Kolaja Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 VPM7906 Les Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L VPM7995 Vodrážková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L VPM8494 Lesová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L VPM0802 Vodrážka Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR VPM1050 Vodrážková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 420 Kč 0 Kč
Přihlášky: 24.04.2016 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K VPM7551 Hasmanová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 VPM0002 Hasman Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 VPM0201 Hasman Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
Přehled plateb
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.04.2016 680 Kč
ZZZcelkem 680 Kč
klubový vklad: 680 Kč , zaplaceno: 680 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L VRL7305 Wohanka Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR VRL1151 Wohanková Michaela 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P3 VRL7955 Wohanková Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 220 Kč 40 Kč
klubový vklad: 260 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 260 Kč
Přihlášky: 23.04.2016 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 VSP4300 Dohnal Josef 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 VSP5050 Dohnalová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 VSP5850 Soukupová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 VSP5600 Soukup Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 VSP5801 Šváb Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 VSP6650 Němečková Jarmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 VSP7099 Klapalová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 VSP7256 Průšová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 VSP7551 Kučerová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 VSP7754 Machová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč