Kategorie: H21E
5. etapa JWOC Tour – sprint – Hradec Králové
Datum:
Pátek 5.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Hradec Králové, Žižkovy sady (50°12’41.960”N, 15°50’7.943”E)
Mapa:
Hradec Králové, měřítko 1: 4 000, velikost A3, mapový klíč ISSOM,
ekvidistance 2m, stav červen 2013, mapovali Jan Drbal, Aleš Hejna,
Jan Fátor, Barbora Černíková, tisk Žaket (ofset).
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Martina Hepnerová
Stavitel tratí: Jakub Weiner
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, protesty proti porušení
pravidel nebyly podány. Bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Závod proběhl za oblačného počasí, občas drobně zapršelo.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 979 závodníků.
Martina Hepnerová Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | François Joly | 3991032 | GB O Squad | 13:58 | |||
2. | Lysell Jesper | 3130860 | SKS | 14:12 | + 0:14 | ||
3. | Procházka David | LPU9113 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 14:19 | + 0:21 | 9475 | |
3. | Pawlak Bartosz | 2911092 | Helsingin Suunnistajat | 14:19 | + 0:21 | ||
5. | Eden Fredrik | LPU9248 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 14:30 | + 0:32 | ||
6. | Podziński Rafał | 1440367 | SILD team Praha | 14:36 | + 0:38 | ||
7. | Konotopetz Damian | 4241068 | Tak určitě | 14:38 | + 0:40 | ||
8. | Škoda Jakub | VLI8800 | VLI Slavia Liberec orienteering | 14:41 | + 0:43 | 9240 | |
9. | Minakov Alexander | 3650963 | Šumperk | 14:42 | + 0:44 | ||
10. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | CHT OOB SK Chrast | 14:43 | + 0:45 | 9219 | |
11. | Bukovac Palo | ZBM8101 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 14:46 | + 0:48 | 9187 | |
12. | Klapal Jan | LPU9006 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 14:55 | + 0:57 | 9091 | |
13. | Hradec Pavel | TUR8801 | TUR OOB TJ Turnov | 15:03 | + 1:05 | 9006 | |
14. | Masnyy Yury | OMC | OMC Orienta-MosCompass | 15:09 | + 1:11 | ||
15. | Charuba Łukasz | 1440366 | SILD team Praha | 15:29 | + 1:31 | ||
16. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | ABM KOB Moira Brno | 15:36 | + 1:38 | 8654 | |
17. | Fedatsenka Sergey | 4071044 | Junior Team Denmark | 15:37 | + 1:39 | ||
17. | Salmenoja Samuli | 0270064 | MSP MS Parma | 15:37 | + 1:39 | ||
19. | Janata Martin | DKP8306 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 15:41 | + 1:43 | 8601 | |
20. | Chudzik Dominik | 1440368 | SILD team Praha | 15:42 | + 1:44 | ||
20. | Grundmann Jan | LPU9410 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 15:42 | + 1:44 | 8590 | |
22. | Asmolov Oleksii | 2800780 | SV Lengefeld | 15:45 | + 1:47 | ||
23. | Novotný Ondřej | ABM9211 | ABM KOB Moira Brno | 15:53 | + 1:55 | 8473 | |
24. | Bravený Vít | ZBM9102 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 16:02 | + 2:04 | 8377 | |
25. | Luštický Martin | HOR8700 | HOR TJ Jiskra Hořice | 16:04 | + 2:06 | 8356 | |
26. | Váňa Martin | TUR8401 | TUR OOB TJ Turnov | 16:12 | + 2:14 | 8271 | |
27. | Wolf Daniel | TUR9100 | TUR OOB TJ Turnov | 16:14 | + 2:16 | 8249 | |
28. | Rauturier Benoit | 3380917 | Söders-Tyresö | 16:18 | + 2:20 | ||
29. | Zháňal Jan | ZBM8721 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 16:20 | + 2:22 | 8185 | |
30. | Žaloudek Petr | SJC8309 | SJC Sportcentrum Jičín | 16:37 | + 2:39 | 8004 | |
31. | Zelinka Jiří | MBM8740 | MBM O-mikron | 16:46 | + 2:48 | 7908 | |
32. | Burley Mark | 2570718 | TSV Berlin | 16:54 | + 2:56 | ||
33. | Vlček Martin | TUR8702 | TUR OOB TJ Turnov | 16:59 | + 3:01 | 7770 | |
34. | Piłkowski Tadeusz | 2250619 | LOK BERLIN | 17:00 | + 3:02 | ||
35. | Kolín Jan | DKP7701 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 17:03 | + 3:05 | 7727 | |
36. | Fiala Petr | LPU8701 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 17:24 | + 3:26 | 7503 | |
37. | Hostaš Petr | TUR9001 | TUR OOB TJ Turnov | 17:56 | + 3:58 | 7162 | |
38. | Mazan Bartłomiej | 2400673 | Nakkilan Wisa | 18:04 | + 4:06 | ||
39. | Kobr Tomáš | TJN8901 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 18:09 | + 4:11 | 7024 | |
40. | Krajčovič Martin | 2830799 | Warsaw Heroes | 18:11 | + 4:13 | ||
41. | Kováč Michal | 1240300 | OK 99 Hradec Králové | 18:23 | + 4:25 | ||
42. | Cronin Richard | 2570719 | TSV Berlin | 18:49 | + 4:51 | ||
Barcik Robert | 3140861 | Radioklub OK1KYP Praha | DISK | ||||
Cahel Marek | LCE8803 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | |||
Hierweg Karol | 2830800 | Warsaw Heroes | DISK | ||||
Nykodým Miloš | ZBM9005 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 14:02 | + 0:04 |