Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Tomáš | VIV0000 | GIGANT Orienteering | 34:12 | ||
2. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:53 | + 4:41 | |
3. | Valík Adam | VIV0301 | GIGANT Orienteering | 41:03 | + 6:51 | |
4. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | KOB Start Blansko | 41:10 | + 6:58 | |
5. | Svoboda Vojtěch | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:33 | + 8:21 | |
6. | Kroc Kryštof | VIV0100 | GIGANT Orienteering | 44:30 | + 10:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Osti Piero | 12I0009 | Italy – junior team | 33:17 | ||
2. | Kalvaitis Nojus | 32L9700 | Lithunia MTBO | 35:14 | + 1:57 | |
3. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:15 | + 2:58 | |
4. | Petrovas Daumantas Jurgis | 32L9701 | Lithunia MTBO | 46:01 | + 12:44 | |
Osti Dante | 12I0008 | Italy – junior team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žigilejus Aidas | 32L9600 | Lithunia MTBO | 55:54 | ||
2. | Charvát Jan | VRL9601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:45 | + 1:51 | |
3. | Šňupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 58:57 | + 3:03 | |
4. | Jaroszek radosław | 42P9400 | MUKS Gliwice | 59:19 | + 3:25 | |
5. | Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | 62:57 | + 7:03 | |
6. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 67:18 | + 11:24 | |
7. | jaroszek jakub | 42P9800 | MUKS Gliwice | 68:42 | + 12:48 | |
8. | Skoupý Jan | VIV9400 | GIGANT Orienteering | 69:12 | + 13:18 | |
9. | Mišoň Matěj | SMR9801 | SK SNS Smržovka | 71:42 | + 15:48 | |
10. | Kalvaitis Danius | 32L9400 | Lithunia MTBO | 72:47 | + 16:53 | |
11. | Pompele Luca | 12I0010 | Italy – junior team | 75:44 | + 19:50 | |
12. | Hlavatý Jan | BUL9800 | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 77:57 | + 22:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:00 | ||
2. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 47:19 | + 0:19 | |
3. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 47:33 | + 0:33 | |
4. | Pospíšek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 47:58 | + 0:58 | |
5. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 48:07 | + 1:07 | |
6. | Haselsberger Kevin | 18A8900 | Austria national team | 48:35 | + 1:35 | |
7. | DALLAVALLE Luca | 12I0004 | Italy – junior team | 48:49 | + 1:49 | |
8. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 49:07 | + 2:07 | |
9. | Niemi Pekka | 31F0000 | Finland - non registered | 49:37 | + 2:37 | |
10. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 50:11 | + 3:11 | |
11. | Waldmann Andreas | 39A9400 | Austria Junior Team | 50:26 | + 3:26 | |
12. | Saarela Samuli | 31F0001 | Finland - non registered | 51:29 | + 4:29 | |
13. | Staněk Tomáš | TSU9403 | LKT 80 Šumperk | 51:38 | + 4:38 | |
14. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 52:21 | + 5:21 | |
15. | Sommer Michael | VSP7600 | USK Praha | 52:26 | + 5:26 | |
16. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 52:31 | + 5:31 | |
17. | Maiselis Jonas | 31L0001 | IOSK Budakalnis | 52:47 | + 5:47 | |
18. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 53:00 | + 6:00 | |
19. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 53:07 | + 6:07 | |
20. | Peths Matěj | ABR8501 | A-team NOVO Bruntál | 53:27 | + 6:27 | |
21. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 53:35 | + 6:35 | |
22. | Vaněk Petr | XHK7600 | GHOST RUBENA racing team | 53:38 | + 6:38 | |
23. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 54:04 | + 7:04 | |
24. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 55:08 | + 8:08 | |
25. | Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 55:13 | + 8:13 | |
26. | Exler Florian | 21A0000 | OLT Transdanubien | 55:14 | + 8:14 | |
27. | Riviera Johny | VAK | 31F Finland - non registered | 55:18 | + 8:18 | |
28. | Juodisius Julius | 31F0002 | Finland - non registered | 55:38 | + 8:38 | |
29. | Huster Mark | 54D7700 | SV Sachsen 90 Werdau | 55:40 | + 8:40 | |
30. | ROSSETTO Riccardo | 12I0005 | Italy – junior team | 56:05 | + 9:05 | |
31. | Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | 56:52 | + 9:52 | |
32. | Sajal Martin | EKP7803 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:02 | + 10:02 | |
33. | Pucherna Jan | ZUP7702 | MTBO ČZU Praha | 57:11 | + 10:11 | |
34. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SK SNS Smržovka | 57:20 | + 10:20 | |
35. | TURRA Piero | 12I0006 | Italy – junior team | 57:38 | + 10:38 | |
36. | Honner Jaroslav | VPM7802 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:41 | + 10:41 | |
37. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 58:17 | + 11:17 | |
38. | Jiran Jan | XHK7701 | GHOST RUBENA racing team | 58:32 | + 11:32 | |
39. | Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 58:34 | + 11:34 | |
40. | Čully Andrej | VBA9501 | ŠK VAZKA Bratislava | 58:52 | + 11:52 | |
41. | Svoboda Honza | SMR7901 | SK SNS Smržovka | 58:54 | + 11:54 | |
42. | Mager Holger | 18D0002 | Post SV Dresden | 61:37 | + 14:37 | |
43. | Heinrich Peter | 74D6000 | ESV Dresden MTBO (GER) | 61:50 | + 14:50 | |
44. | Nemet Michal | BOR9705 | OK Jiskra Nový Bor | 62:00 | + 15:00 | |
45. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 62:03 | + 15:03 | |
46. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:39 | + 15:39 | |
47. | Kurz Pavel | EKP7408 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:40 | + 15:40 | |
48. | Kouřimský Jan | SLA7200 | SKOB Slaný | 63:23 | + 16:23 | |
49. | Zilinskas Tautvydas | 31L0000 | IOSK Budakalnis | 63:40 | + 16:40 | |
50. | Obuškevič Jan | SMR7000 | SK SNS Smržovka | 65:48 | + 18:48 | |
51. | Hons Miši | SMR7700 | SK SNS Smržovka | 66:15 | + 19:15 | |
Merenus Štěpán | EKP8401 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Husák Václav | XHK7702 | GHOST RUBENA racing team | 47:49 | ||
2. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 48:40 | + 0:51 | |
3. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:43 | + 0:54 | |
4. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 48:51 | + 1:02 | |
5. | Lukavec Petr | SMR7800 | SK SNS Smržovka | 49:46 | + 1:57 | |
6. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | GHOST RUBENA racing team | 50:09 | + 2:20 | |
7. | Haničák Tomáš | DMS7700 | Dynamo Malá Skála | 50:26 | + 2:37 | |
8. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 50:58 | + 3:09 | |
9. | Černý Ladislav | ZUP8200 | MTBO ČZU Praha | 50:59 | + 3:10 | |
10. | Ticháček Radek | SJC7801 | TJ Sportcentrum Jičín | 51:16 | + 3:27 | |
11. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 51:49 | + 4:00 | |
11. | Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 51:49 | + 4:00 | |
13. | Jedlička Michal | XHK7309 | GHOST RUBENA racing team | 51:57 | + 4:08 | |
14. | Štěňha Martin | EKP7608 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:10 | + 4:21 | |
15. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 52:27 | + 4:38 | |
16. | Johanovský Tomáš | ZUP8500 | MTBO ČZU Praha | 52:48 | + 4:59 | |
17. | Karlík Michal | VIV8000 | GIGANT Orienteering | 53:32 | + 5:43 | |
18. | Pařízek Petr | SMR7001 | SK SNS Smržovka | 54:05 | + 6:16 | |
19. | Musil Pavel | SJC7705 | TJ Sportcentrum Jičín | 54:40 | + 6:51 | |
20. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:48 | + 6:59 | |
21. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SK SNS Smržovka | 54:56 | + 7:07 | |
22. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 55:32 | + 7:43 | |
23. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | KOB Start Blansko | 55:57 | + 8:08 | |
24. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 55:59 | + 8:10 | |
25. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 56:09 | + 8:20 | |
26. | Tošner Michal | VPM7803 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 56:26 | + 8:37 | |
27. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:29 | + 8:40 | |
28. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 57:24 | + 9:35 | |
29. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 58:08 | + 10:19 | |
30. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 58:16 | + 10:27 | |
31. | Pašek František | ZUP7601 | MTBO ČZU Praha | 59:03 | + 11:14 | |
32. | Drobník Lukáš | SJC8500 | TJ Sportcentrum Jičín | 59:38 | + 11:49 | |
33. | Kabáth David | SBK8433 | KOB Start Blansko | 60:12 | + 12:23 | |
34. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB Start Blansko | 62:43 | + 14:54 | |
35. | Netuka Martin | XHK7302 | GHOST RUBENA racing team | 63:13 | + 15:24 | |
36. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 63:47 | + 15:58 | |
37. | Šmahel David | TBM7407 | KOS TJ Tesla Brno | 64:18 | + 16:29 | |
38. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 65:00 | + 17:11 | |
39. | Švarcbach Michal | KNC7001 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 65:39 | + 17:50 | |
Kolín Jan | EKP7700 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 36:14 | ||
2. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | GHOST RUBENA racing team | 37:03 | + 0:49 | |
3. | Krejčík Jiří | TZL8301 | SKOB Zlín | 37:04 | + 0:50 | |
4. | Šmíd Ivo | SJC7707 | TJ Sportcentrum Jičín | 37:22 | + 1:08 | |
4. | Justa Pavel | XHK8701 | GHOST RUBENA racing team | 37:22 | + 1:08 | |
6. | Kovář Miroslav | SCP8103 | OK Sparta Praha | 37:23 | + 1:09 | |
7. | Jedlička Marek | XHK7502 | GHOST RUBENA racing team | 37:49 | + 1:35 | |
8. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 38:21 | + 2:07 | |
9. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL’S MTBO TEAM | 39:05 | + 2:51 | |
9. | Jirásek Aleš | XPU7601 | PARDUBICE BIKERS | 39:05 | + 2:51 | |
11. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 39:07 | + 2:53 | |
12. | Vítek Jan | VSP8100 | USK Praha | 39:22 | + 3:08 | |
13. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 39:42 | + 3:28 | |
14. | Šabatka Zdeněk | XHK8900 | GHOST RUBENA racing team | 39:48 | + 3:34 | |
15. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 40:33 | + 4:19 | |
16. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | SK VIPrahlo | 40:41 | + 4:27 | |
17. | Šafář Jan | PHK7700 | OK 99 Hradec Králové | 41:06 | + 4:52 | |
18. | Humlíček Aleš | SBK7539 | KOB Start Blansko | 41:10 | + 4:56 | |
19. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 41:19 | + 5:05 | |
20. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:31 | + 5:17 | |
21. | Šebesta Petr | ZUP7604 | MTBO ČZU Praha | 41:42 | + 5:28 | |
22. | Ištok Martin | BLI8001 | MTBO Bludný kořen | 43:08 | + 6:54 | |
23. | Sedlák Radek | XPU7501 | PARDUBICE BIKERS | 43:38 | + 7:24 | |
24. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB Start Blansko | 45:01 | + 8:47 | |
25. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB Start Blansko | 46:10 | + 9:56 | |
26. | Hlaváč David | JIL7501 | OK Jilemnice | 46:33 | + 10:19 | |
27. | Komín David | LME7401 | SK Los Mělník | 47:43 | + 11:29 | |
28. | Uhlemann Ulf | 18D7900 | Post SV Dresden | 49:14 | + 13:00 | |
29. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 49:27 | + 13:13 | |
30. | Hodoň Miroslav | VIV8100 | GIGANT Orienteering | 49:33 | + 13:19 | |
31. | Codl Marek | EKP8903 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:40 | + 18:26 | |
32. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 57:38 | + 21:24 | |
33. | Ančic Ľuboš | VBA8101 | ŠK VAZKA Bratislava | 68:28 | + 32:14 | |
Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Dzik Martin | VIV7600 | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Jakub | VSP9100 | USK Praha | 37:34 | ||
2. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 37:50 | + 0:16 | |
3. | Havlík Ctibor | SJC8105 | TJ Sportcentrum Jičín | 38:03 | + 0:29 | |
4. | Otoupalík Jan | TBM7123 | KOS TJ Tesla Brno | 41:33 | + 3:59 | |
5. | Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 41:47 | + 4:13 | |
6. | Bitter Aleš | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 43:48 | + 6:14 | |
7. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 44:11 | + 6:37 | |
8. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 44:22 | + 6:48 | |
9. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 44:53 | + 7:19 | |
10. | Petr Pavel | VLI9400 | Slavia Liberec orienteering | 45:15 | + 7:41 | |
11. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:03 | + 8:29 | |
12. | Ševčík Matěj | EKP7908 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:58 | + 10:24 | |
13. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 48:43 | + 11:09 | |
14. | Žemlička Jan | XPU8303 | PARDUBICE BIKERS | 53:12 | + 15:38 | |
15. | Preisler Leoš | DMS7600 | Dynamo Malá Skála | 54:38 | + 17:04 | |
16. | Linhart Tomáš | TSU8540 | LKT 80 Šumperk | 56:11 | + 18:37 | |
17. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 56:46 | + 19:12 | |
18. | Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | 57:26 | + 19:52 | |
19. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB Start Blansko | 65:29 | + 27:55 | |
20. | Vojtěch Richard | NNN0000 | Neregistrovaní | 65:37 | + 28:03 | |
21. | Duda Tonda | SMR8701 | SK SNS Smržovka | 74:27 | + 36:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapil Petr | TUR7410 | OOB TJ Turnov | 46:07 | ||
2. | Charvát Roman | VRL6501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:18 | + 2:11 | |
3. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 55:02 | + 8:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toloch Alexandr | VIV7000 | GIGANT Orienteering | 49:40 | ||
2. | Malátek Rastislav | VBA7401 | ŠK VAZKA Bratislava | 51:00 | + 1:20 | |
3. | Chaloupský David | XHK7103 | GHOST RUBENA racing team | 52:02 | + 2:22 | |
4. | Zrník Tomáš | VIV7118 | GIGANT Orienteering | 53:07 | + 3:27 | |
5. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 53:49 | + 4:09 | |
6. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 54:24 | + 4:44 | |
7. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 55:28 | + 5:48 | |
8. | SACCHET Daniele | 12I0003 | Italy – junior team | 55:51 | + 6:11 | |
9. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 55:54 | + 6:14 | |
10. | Kroc Dalibor | VIV7400 | GIGANT Orienteering | 56:02 | + 6:22 | |
11. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 56:15 | + 6:35 | |
12. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL’S MTBO TEAM | 57:15 | + 7:35 | |
13. | Kunz Martin | VIV7100 | GIGANT Orienteering | 58:22 | + 8:42 | |
14. | Náhlovský David | TBM6512 | KOS TJ Tesla Brno | 58:23 | + 8:43 | |
15. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 58:49 | + 9:09 | |
16. | Valík Luděk | VIV7101 | GIGANT Orienteering | 58:59 | + 9:19 | |
17. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:03 | + 9:23 | |
18. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 59:21 | + 9:41 | |
19. | Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | KOS TJ Tesla Brno | 60:08 | + 10:28 | |
20. | Sturm Michael | 72D6800 | Ghost-Racing-Team | 61:39 | + 11:59 | |
21. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | TJ Sportcentrum Jičín | 61:43 | + 12:03 | |
22. | Skoupý Jan | VIV7001 | GIGANT Orienteering | 62:03 | + 12:23 | |
23. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 62:31 | + 12:51 | |
24. | Veselý Jan | ZUP6500 | MTBO ČZU Praha | 62:38 | + 12:58 | |
25. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:57 | + 13:17 | |
26. | Gasperotti Ivan | 12I0007 | Italy – junior team | 63:51 | + 14:11 | |
27. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 64:48 | + 15:08 | |
28. | Kazík Marian | RCP6641 | RC&P TEAM Bratislava | 66:12 | + 16:32 | |
29. | Severýn Otto | 4ZC7400 | HO Komorní výtah | 71:50 | + 22:10 | |
30. | Kozdera Petr | SMR0000 | SK SNS Smržovka | 76:48 | + 27:08 | |
31. | Vít David | EKP7200 | VŠTJ Ekonom Praha | 83:16 | + 33:36 | |
32. | Kubíček Zdeněk | 5BC7200 | OK Mnichovo Hradiště | 84:40 | + 35:00 | |
Svoboda Ivan | SMR6200 | SK SNS Smržovka | DISK | |||
Stránský Jiří | KPY6300 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejna Jiří | KNC6200 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 40:48 | ||
2. | Peths Pavel | ABR5801 | A-team NOVO Bruntál | 44:45 | + 3:57 | |
3. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 45:46 | + 4:58 | |
4. | Garden Rob | 11Z0000 | 11Z New Zeeland | 46:41 | + 5:53 | |
5. | Štěpánský Václav | TBM6108 | KOS TJ Tesla Brno | 46:56 | + 6:08 | |
6. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 48:20 | + 7:32 | |
7. | Slavík Viktor | PGP6300 | SK Praga | 48:45 | + 7:57 | |
8. | Kroupa Václav | VIP6104 | SK VIPrahlo | 48:59 | + 8:11 | |
9. | Janský Jiří | LBM5805 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:15 | + 9:27 | |
9. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:15 | + 9:27 | |
11. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 50:36 | + 9:48 | |
12. | Horký Milan | VIP6101 | SK VIPrahlo | 50:40 | + 9:52 | |
13. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 52:31 | + 11:43 | |
14. | Kiac Jiří | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 53:56 | + 13:08 | |
15. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 54:27 | + 13:39 | |
16. | Janda Luboš | CHT6001 | OOB SK Chrast | 62:08 | + 21:20 | |
17. | Havlíček Ivo | KNC5800 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 63:42 | + 22:54 | |
18. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 67:07 | + 26:19 | |
19. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 72:27 | + 31:39 | |
20. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 83:02 | + 42:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Muller Petr | JEP4800 | Jehlanka Team | 50:25 | ||
2. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 51:18 | + 0:53 | |
3. | Lukavec Míla | SMR4900 | SK SNS Smržovka | 62:03 | + 11:38 | |
4. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 77:15 | + 26:50 | |
5. | Němec Vladimír | SLA4202 | SKOB Slaný | 83:24 | + 32:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mišoň Pavel | SMR0001 | SK SNS Smržovka | 34:11 | ||
2. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | SK Žabovřesky Brno | 38:04 | + 3:53 | |
3. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 39:52 | + 5:41 | |
4. | Zahradníček Petr | DKP8747 | Oddíl OB Kotlářka | 50:23 | + 16:12 | |
5. | Vávra Martin | HOR8700 | TJ Jiskra Hořice | 50:46 | + 16:35 | |
6. | Marková Jana | LLI7152 | TJ Loko Liberec | 52:04 | + 17:53 | |
7. | Oherová Michaela | NNN3333 | Neregistrovaní | 53:05 | + 18:54 | |
8. | Marek Martin | LLI7000 | TJ Loko Liberec | 62:01 | + 27:50 | |
9. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 63:38 | + 29:27 | |
10. | Hejnová Aneta | NNN2143 | Neregistrovaní | 64:16 | + 30:05 | |
11. | Betlachová Petra | NNN8750 | Neregistrovaní | 64:38 | + 30:27 | |
12. | Kratochvílová Lucie | NNN0002 | Neregistrovaní | 70:52 | + 36:41 | |
13. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | SKOB Slaný | 94:10 | + 59:59 | |
Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Muller Kai | NNN2144 | Neregistrovaní | 49:18 | ||
2. | Kohout Pavel | NNN0003 | Neregistrovaní | 53:43 | + 4:25 | |
3. | Princ Matyáš | TCB9501 | SK Technik České Budějovice | 56:06 | + 6:48 | |
4. | Lisý Ondřej | ONO7100 | SKOB Ostrov | 60:12 | + 10:54 | |
5. | Sedláčková Zuzana | EKP8955 | VŠTJ Ekonom Praha | 77:38 | + 28:20 | |
Řízek Jaroslav | NNN1233 | Neregistrovaní | DISK | |||
Hnilica Robert | NNN2233 | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:24 | ||
2. | Nedepilková Barbora | NNN1234 | Neregistrovaní | 81:33 | + 45:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 38:22 | ||
2. | Mišoňová Magdalena | SMR0150 | SK SNS Smržovka | 39:01 | + 0:39 | |
3. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 53:49 | + 15:27 | |
4. | Mišoňová Verča | SMR0050 | SK SNS Smržovka | 117:09 | + 78:47 | |
Dziková Veronika | VIV0250 | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michnovic Viktorija | 32L9750 | Lithunia MTBO | 36:11 | ||
2. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:18 | + 4:07 | |
3. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 43:35 | + 7:24 | |
4. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 48:42 | + 12:31 | |
5. | Kiacová Veronika | XPU9953 | PARDUBICE BIKERS | 59:47 | + 23:36 | |
6. | Čiháková Barbora | KNC9950 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 63:27 | + 27:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zaliauskaite Algirda | 32L9450 | Lithunia MTBO | 37:14 | ||
2. | Babrauskaite Patricija | 32L9650 | Lithunia MTBO | 39:42 | + 2:28 | |
3. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 43:19 | + 6:05 | |
4. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 49:14 | + 12:00 | |
5. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 51:43 | + 14:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 35:53 | ||
2. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 37:10 | + 1:17 | |
3. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 37:55 | + 2:02 | |
4. | SCARAVONATI Laura | 12I0051 | Italy – junior team | 39:40 | + 3:47 | |
5. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 40:06 | + 4:13 | |
6. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 40:40 | + 4:47 | |
7. | Dannowski Anke | 74D7850 | ESV Dresden MTBO (GER) | 41:27 | + 5:34 | |
8. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 41:47 | + 5:54 | |
9. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 42:40 | + 6:47 | |
10. | Drobníková Markéta | ZUP8452 | MTBO ČZU Praha | 44:15 | + 8:22 | |
11. | Arlauskiene Ramune | 31L7350 | IOSK Budakalnis | 44:30 | + 8:37 | |
12. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 44:52 | + 8:59 | |
13. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 45:15 | + 9:22 | |
14. | Engstrom Kaisa | 11S0050 | FK Göingarna | 45:27 | + 9:34 | |
15. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 45:28 | + 9:35 | |
16. | Chromá Adéla | TBM8870 | KOS TJ Tesla Brno | 46:13 | + 10:20 | |
17. | Seifertová Magda | TBM9150 | KOS TJ Tesla Brno | 46:37 | + 10:44 | |
18. | Vlčková Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 46:44 | + 10:51 | |
19. | Prchalová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 46:45 | + 10:52 | |
20. | Fólová Martina | SMR8850 | SK SNS Smržovka | 47:45 | + 11:52 | |
21. | Lamichová Martina | XHK9150 | GHOST RUBENA racing team | 48:12 | + 12:19 | |
22. | Jandová Diana | CHT9151 | OOB SK Chrast | 50:37 | + 14:44 | |
23. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:52 | + 16:59 | |
24. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 53:36 | + 17:43 | |
25. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:15 | + 19:22 | |
Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásková Markéta | VSP7653 | USK Praha | 36:37 | ||
2. | Chaloupská Pavlína | XHK7051 | GHOST RUBENA racing team | 37:00 | + 0:23 | |
3. | Kolínová Kristýna | EKP8450 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:42 | + 1:05 | |
4. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 38:29 | + 1:52 | |
5. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:51 | + 4:14 | |
6. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 41:30 | + 4:53 | |
7. | Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 41:34 | + 4:57 | |
8. | Rychterová Dana | SMR6950 | SK SNS Smržovka | 41:54 | + 5:17 | |
9. | Musilová Vendula | SJC8355 | TJ Sportcentrum Jičín | 41:58 | + 5:21 | |
10. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB Start Blansko | 42:26 | + 5:49 | |
11. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 42:28 | + 5:51 | |
12. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 42:44 | + 6:07 | |
13. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | GHOST RUBENA racing team | 43:00 | + 6:23 | |
14. | Tučková Dagmar | EKP8653 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:03 | + 6:26 | |
15. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 43:09 | + 6:32 | |
16. | Karochová Simona | EKP8853 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:54 | + 7:17 | |
17. | Honnerová Blanka | VPM8051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:00 | + 7:23 | |
18. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | TJ Sportcentrum Jičín | 44:33 | + 7:56 | |
19. | Rolná Janka | SMR8150 | SK SNS Smržovka | 44:51 | + 8:14 | |
20. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 45:09 | + 8:32 | |
21. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:18 | + 8:41 | |
22. | Jeníčková Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 45:53 | + 9:16 | |
23. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SK SNS Smržovka | 46:38 | + 10:01 | |
24. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 46:41 | + 10:04 | |
25. | Kalošová TerKa | SMR8950 | SK SNS Smržovka | 47:43 | + 11:06 | |
26. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 47:50 | + 11:13 | |
27. | Berglová Lucie | ZUP8250 | MTBO ČZU Praha | 47:54 | + 11:17 | |
28. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | KOB Start Blansko | 48:56 | + 12:19 | |
29. | Kotačková Lenka | EKP8387 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:00 | + 12:23 | |
30. | Čečrdlová Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:10 | + 12:33 | |
31. | Hladká Jana | VPM8850 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:21 | + 12:44 | |
32. | Honsová Lenka | SMR7750 | SK SNS Smržovka | 49:54 | + 13:17 | |
33. | Hašková Eva | VPM7352 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:46 | + 14:09 | |
34. | Odvodyová Dana | XPU8355 | PARDUBICE BIKERS | 52:24 | + 15:47 | |
35. | Thomas Sylvia | 48D6950 | OL-Team Wehrsdorf | 53:10 | + 16:33 | |
36. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 53:26 | + 16:49 | |
37. | Salingerová Anna | ZUP7750 | MTBO ČZU Praha | 54:29 | + 17:52 | |
38. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | MTBO ČZU Praha | 56:35 | + 19:58 | |
39. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:38 | + 21:01 | |
40. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:10 | + 27:33 | |
41. | Jovaisiene Kira | 32L0000 | Lithunia MTBO | 64:18 | + 27:41 | |
42. | Michálková Alice | VIV7650 | GIGANT Orienteering | 66:58 | + 30:21 | |
43. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 72:58 | + 36:21 | |
44. | Karlíková Zuzana | VIV8050 | GIGANT Orienteering | 83:23 | + 46:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | KOS TJ Tesla Brno | 42:53 | ||
2. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 42:54 | + 0:01 | |
3. | Foglarová Kamila | VLI | Slavia Liberec orienteering | 43:27 | + 0:34 | |
4. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 44:59 | + 2:06 | |
5. | Mrázková Romana | SJC8351 | TJ Sportcentrum Jičín | 45:25 | + 2:32 | |
6. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:15 | + 3:22 | |
7. | Jedličková Adéla | XHK8253 | GHOST RUBENA racing team | 47:46 | + 4:53 | |
8. | Valíková Petra | VIV7350 | GIGANT Orienteering | 48:09 | + 5:16 | |
9. | Myšičková Marie | SMR7050 | SK SNS Smržovka | 48:12 | + 5:19 | |
10. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 50:39 | + 7:46 | |
11. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 50:46 | + 7:53 | |
12. | Hanajová Káťa | SMR8451 | SK SNS Smržovka | 50:58 | + 8:05 | |
13. | Zamrzlová Eva | EKP8758 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:29 | + 8:36 | |
14. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:36 | + 8:43 | |
15. | Šiftancová Eva | DMS8050 | Dynamo Malá Skála | 53:29 | + 10:36 | |
16. | Dziková Hana | VIV7651 | GIGANT Orienteering | 54:00 | + 11:07 | |
17. | Grauzelová Ludmila | VBA8351 | ŠK VAZKA Bratislava | 54:21 | + 11:28 | |
18. | Prylová Pavla | ZUP7552 | MTBO ČZU Praha | 55:12 | + 12:19 | |
19. | Kiacová Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 55:13 | + 12:20 | |
20. | Sedláková Hana | XPU7852 | PARDUBICE BIKERS | 55:37 | + 12:44 | |
21. | Kvapilová Lenka | TUR8151 | OOB TJ Turnov | 55:43 | + 12:50 | |
22. | Šebestová Jana | ZUP7453 | MTBO ČZU Praha | 58:25 | + 15:32 | |
23. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:19 | + 19:26 | |
24. | Petrová Daniela | XPU8454 | PARDUBICE BIKERS | 62:57 | + 20:04 | |
25. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:14 | + 21:21 | |
26. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 64:43 | + 21:50 | |
27. | Vítová Markéta | EKP8454 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:10 | + 26:17 | |
Novotná Veronika | BOR8052 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gelderman Marquita | 11Z0050 | 11Z New Zeeland | 34:15 | ||
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 37:44 | + 3:29 | |
3. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 43:19 | + 9:04 | |
4. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 43:20 | + 9:05 | |
5. | Kroeber Andrea | BOR6551 | OK Jiskra Nový Bor | 47:07 | + 12:52 | |
6. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:43 | + 18:28 | |
7. | Kroupová Jana | VIP7052 | SK VIPrahlo | 54:27 | + 20:12 | |
8. | Ježková Hana | TUR6955 | OOB TJ Turnov | 55:31 | + 21:16 | |
9. | Čiháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 56:36 | + 22:21 | |
Teplá Hana | XHK6561 | GHOST RUBENA racing team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Jindra | VIP6251 | SK VIPrahlo | 35:16 | ||
2. | Engstrom Annika | 11S0051 | FK Göingarna | 36:19 | + 1:03 | |
3. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 36:43 | + 1:27 | |
4. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 39:47 | + 4:31 | |
5. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:14 | + 8:58 | |
6. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 51:58 | + 16:42 | |
7. | Lukavcová Lenka | SMR5450 | SK SNS Smržovka | 61:03 | + 25:47 | |
8. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 62:43 | + 27:27 | |
9. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 80:24 | + 45:08 |