Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroc Krystof | VIV0100 | GIGANT Orienteering | 49:54 | ||
2. | Rudolf Matej | NNN | Neregistrovaní | 50:23 | + 0:29 | |
3. | Stáfek Ondrej | SKL0401 | SMS Team Kladno | 57:57 | + 8:03 | |
Humlícek Tomás | SBK0101 | KOB Start Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bessonov Jury | 21R9703 | Orienta SKI-O Moscow | 46:55 | ||
2. | Shchepelev Fedor | 21R9705 | Orienta SKI-O Moscow | 46:59 | + 0:04 | |
3. | Kulgavy Alexander | 21R9701 | Orienta SKI-O Moscow | 48:23 | + 1:28 | |
4. | Rodin Valery | 21R9706 | Orienta SKI-O Moscow | 53:02 | + 6:07 | |
5. | Osti Dante | 18I9701 | The national Italian | 53:31 | + 6:36 | |
6. | Zemko Zdenek | SLA9900 | SKOB Slaný | 95:36 | + 48:41 | |
7. | Kaspar Frantisek | SLA9800 | SKOB Slaný | 96:00 | + 49:05 | |
Balev Jury | 21R9702 | Orienta SKI-O Moscow | DISK | |||
Lepeshenko Kirill | 21R9704 | Orienta SKI-O Moscow | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bettega Fabiano | 18I9401 | The national Italian | 46:28 | ||
2. | Jaroszek radoslaw | 42P9400 | MUKS Gliwice | 48:42 | + 2:14 | |
3. | Snupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 49:41 | + 3:13 | |
4. | Charvát Jan | VRL9601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:42 | + 6:14 | |
5. | Nemet Michal | BOR9705 | OK Jiskra Nový Bor | 53:08 | + 6:40 | |
6. | jaroszek jakub | 42P9800 | MUKS Gliwice | 54:51 | + 8:23 | |
7. | Mison Matej | SMR9801 | SK SNS Smržovka | 56:17 | + 9:49 | |
8. | Ludvík Matyás | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 56:37 | + 10:09 | |
9. | Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | 58:15 | + 11:47 | |
10. | Princ Matyás | TCB9501 | SK Technik České Budějovice | 79:05 | + 32:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dallavalle Luca | 18I9301 | The national Italian | 47:13 | ||
2. | Stránsky Vojtech | KPY9000 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:20 | + 1:07 | |
3. | Svoboda Honza | SMR7901 | SK SNS Smržovka | 48:46 | + 1:33 | |
4. | Pospísek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 48:58 | + 1:45 | |
5. | Ludvík Vojtech | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 50:09 | + 2:56 | |
6. | Bouchal Jirí | VPM8449 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 51:16 | + 4:03 | |
7. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 51:45 | + 4:32 | |
8. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 52:01 | + 4:48 | |
9. | Gritsan Ruslan | 21R9301 | Orienta SKI-O Moscow | 52:15 | + 5:02 | |
10. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 53:18 | + 6:05 | |
11. | Tisnovsky Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 53:20 | + 6:07 | |
12. | Sevcík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 53:34 | + 6:21 | |
13. | Stepánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 54:04 | + 6:51 | |
14. | Bogar Frantisek | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 54:56 | + 7:43 | |
15. | Bures Pavel | XBM7549 | PELL’S MTBO TEAM | 55:12 | + 7:59 | |
16. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 55:21 | + 8:08 | |
17. | Turra Piero | 18I9302 | The national Italian | 55:31 | + 8:18 | |
18. | Medvedev Grigory | 21R9302 | Orienta SKI-O Moscow | 55:41 | + 8:28 | |
19. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 56:29 | + 9:16 | |
20. | Vanek Petr | XHK7600 | GHOST RUBENA racing team | 57:14 | + 10:01 | |
21. | Obuskevic Jan | SMR7000 | SK SNS Smržovka | 57:16 | + 10:03 | |
22. | Stanek Tomás | TSU9403 | LKT 80 Šumperk | 57:21 | + 10:08 | |
23. | Huster Mark | 54D7700 | SV Sachsen 90 Werdau | 57:31 | + 10:18 | |
24. | Pucherna Jan | ZUP7702 | MTBO ČZU Praha | 58:27 | + 11:14 | |
25. | Jalovy Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 58:48 | + 11:35 | |
26. | Urban Miroslav | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | 58:53 | + 11:40 | |
27. | Cully Andrej | VBA9501 | ŠK VAZKA Bratislava | 59:16 | + 12:03 | |
28. | Sajal Martin | EKP7803 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:36 | + 13:23 | |
29. | Merenus Stepán | EKP8401 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:57 | + 15:44 | |
30. | Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 63:19 | + 16:06 | |
31. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SK SNS Smržovka | 63:26 | + 16:13 | |
32. | Hora Vojtech | VSP8301 | USK Praha | 63:46 | + 16:33 | |
33. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:32 | + 17:19 | |
34. | Laciga Zdenek | VSP5200 | USK Praha | 64:50 | + 17:37 | |
35. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:32 | + 19:19 | |
36. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 68:37 | + 21:24 | |
37. | Kapitonov Maxim | 21R9303 | Orienta SKI-O Moscow | 69:58 | + 22:45 | |
38. | Kurz Pavel | EKP7408 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:26 | + 23:13 | |
Kopecky Pavel | VSP7800 | USK Praha | DISK | |||
Hons Misi | SMR7700 | SK SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kríz Libor | XHK7804 | GHOST RUBENA racing team | 43:58 | ||
2. | Kazda Jirí | SJC8006 | TJ Sportcentrum Jičín | 46:24 | + 2:26 | |
2. | Husák Václav | XHK7702 | GHOST RUBENA racing team | 46:24 | + 2:26 | |
4. | Faltejsek Lukás | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 46:29 | + 2:31 | |
5. | Hanicák Tomás | DMS7700 | Dynamo Malá Skála | 46:46 | + 2:48 | |
6. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 46:53 | + 2:55 | |
7. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:08 | + 3:10 | |
8. | Stenha Martin | EKP7608 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:29 | + 3:31 | |
8. | Cerny Ladislav | ZUP8200 | MTBO ČZU Praha | 47:29 | + 3:31 | |
10. | Klech Richard | VRB7201 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 47:39 | + 3:41 | |
11. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:48 | + 3:50 | |
12. | Moravec Stepán | SJI8101 | OK Jihlava | 48:11 | + 4:13 | |
13. | Johanovsky Tomás | ZUP8500 | MTBO ČZU Praha | 48:23 | + 4:25 | |
14. | Cejka Tomás | JHB8203 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 49:29 | + 5:31 | |
15. | Rusy Tomás | ZUP9300 | MTBO ČZU Praha | 49:36 | + 5:38 | |
16. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 49:56 | + 5:58 | |
17. | Hruska Milos | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 50:07 | + 6:09 | |
18. | Lukavec Petr | SMR7800 | SK SNS Smržovka | 50:26 | + 6:28 | |
19. | Kolín Jan | EKP7700 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:09 | + 7:11 | |
20. | Bezouska Tomás | DMS7601 | Dynamo Malá Skála | 51:21 | + 7:23 | |
21. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 51:35 | + 7:37 | |
22. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:56 | + 7:58 | |
23. | Musil Pavel | SJC7705 | TJ Sportcentrum Jičín | 52:09 | + 8:11 | |
24. | Vrany Jirí | VLI7504 | Slavia Liberec orienteering | 53:25 | + 9:27 | |
25. | Odvody Zdenek | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 53:58 | + 10:00 | |
26. | Stáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 54:17 | + 10:19 | |
27. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SK SNS Smržovka | 54:43 | + 10:45 | |
28. | Snupárek Ondrej | TZL6949 | SKOB Zlín | 55:20 | + 11:22 | |
29. | Urválek Jan | TCB8101 | SK Technik České Budějovice | 55:25 | + 11:27 | |
30. | Senk Petr | VBA8001 | ŠK VAZKA Bratislava | 56:08 | + 12:10 | |
31. | Kolár Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 57:48 | + 13:50 | |
32. | Pasek Frantisek | ZUP7601 | MTBO ČZU Praha | 57:51 | + 13:53 | |
33. | Stachon Zdenek | SBK8014 | KOB Start Blansko | 58:10 | + 14:12 | |
34. | Kratochvíl Karel | ABR7701 | A-team NOVO Bruntál | 58:44 | + 14:46 | |
35. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 60:31 | + 16:33 | |
36. | Putík Jirí | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 61:04 | + 17:06 | |
37. | Svarcbach Michal | KNC7001 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 61:48 | + 17:50 | |
38. | Jirácek Josef | SBK8501 | KOB Start Blansko | 67:57 | + 23:59 | |
Parízek Petr | SMR7001 | SK SNS Smržovka | DISK | |||
Bergl Tomás | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | DISK | |||
Drobník Lukás | SJC8500 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Svadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Chmelar Lukás | XHK9100 | GHOST RUBENA racing team | DISK | |||
Smahel David | TBM7407 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plíhal Tomás | SJI8509 | OK Jihlava | 43:14 | ||
2. | Goder Josef | ZUP8201 | MTBO ČZU Praha | 46:15 | + 3:01 | |
3. | Tomes Petr | SJC7531 | TJ Sportcentrum Jičín | 46:23 | + 3:09 | |
4. | Buchtík Ondrej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | 46:40 | + 3:26 | |
5. | Jedlicka Marek | XHK7502 | GHOST RUBENA racing team | 48:02 | + 4:48 | |
6. | Humlícek Ales | SBK7539 | KOB Start Blansko | 48:58 | + 5:44 | |
7. | Smíd Ivo | SJC7707 | TJ Sportcentrum Jičín | 49:10 | + 5:56 | |
8. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 49:15 | + 6:01 | |
9. | Tomecek Karel | TSU8300 | LKT 80 Šumperk | 49:39 | + 6:25 | |
10. | Václavík Jan | VPM8701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:41 | + 6:27 | |
11. | Jedlicka Lukás | XHK8100 | GHOST RUBENA racing team | 49:42 | + 6:28 | |
12. | Jirásek Ales | XPU7601 | PARDUBICE BIKERS | 50:13 | + 6:59 | |
13. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 50:53 | + 7:39 | |
14. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 50:55 | + 7:41 | |
15. | Sebesta Petr | ZUP7604 | MTBO ČZU Praha | 51:22 | + 8:08 | |
16. | Suchy Jirí | SJI9201 | OK Jihlava | 52:52 | + 9:38 | |
17. | Hlavác David | JIL7501 | OK Jilemnice | 53:20 | + 10:06 | |
18. | Buchtík Ales | XBM8201 | PELL’S MTBO TEAM | 54:51 | + 11:37 | |
19. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 54:59 | + 11:45 | |
20. | Cermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:02 | + 12:48 | |
21. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 58:30 | + 15:16 | |
22. | Stemberg Milan | EKP8608 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:50 | + 15:36 | |
23. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 59:40 | + 16:26 | |
24. | Safek Jirí | SBK7621 | KOB Start Blansko | 60:22 | + 17:08 | |
25. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB Start Blansko | 62:13 | + 18:59 | |
26. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 67:09 | + 23:55 | |
27. | Komín David | LME7401 | SK Los Mělník | 69:54 | + 26:40 | |
28. | Ancic Lubos | VBA8101 | ŠK VAZKA Bratislava | 72:07 | + 28:53 | |
Bocek Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Sedlák Radek | XPU7501 | PARDUBICE BIKERS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlícek Tomás | KNC8700 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 45:10 | ||
2. | Bilan Martin | TBM8401 | KOS TJ Tesla Brno | 47:07 | + 1:57 | |
3. | Stochel Miroslav | NNN9300 | Neregistrovaní | 48:41 | + 3:31 | |
4. | Bitter Ales | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 48:43 | + 3:33 | |
5. | Manásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 50:08 | + 4:58 | |
6. | Kafka Tomás | SJI8504 | OK Jihlava | 51:32 | + 6:22 | |
7. | Hegner Lukás | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:52 | + 6:42 | |
8. | Polásek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 52:54 | + 7:44 | |
9. | Otoupalík Jan | TBM7123 | KOS TJ Tesla Brno | 54:11 | + 9:01 | |
10. | Paulícek Jirí | SJI7727 | OK Jihlava | 54:25 | + 9:15 | |
11. | Reif Jan | TSU8604 | LKT 80 Šumperk | 55:38 | + 10:28 | |
12. | Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | 56:01 | + 10:51 | |
13. | Havluj Frantisek | VSP8308 | USK Praha | 56:39 | + 11:29 | |
14. | Linhart Tomás | TSU8540 | LKT 80 Šumperk | 58:17 | + 13:07 | |
15. | Preisler Leos | DMS7600 | Dynamo Malá Skála | 60:04 | + 14:54 | |
16. | Cihák Pavel | KNC8801 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 60:26 | + 15:16 | |
17. | Sevcík Matej | EKP7908 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:29 | + 20:19 | |
18. | Paces Martin | FSP7902 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 66:26 | + 21:16 | |
19. | Hruska Tomás | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 68:12 | + 23:02 | |
20. | König Lukás | SBK8001 | KOB Start Blansko | 70:25 | + 25:15 | |
21. | Hubík Martin | TBM8503 | KOS TJ Tesla Brno | 71:13 | + 26:03 | |
22. | Vanecek Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 75:22 | + 30:12 | |
Havlík Ctibor | SJC8105 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Charvát Roman | VRL6501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:21 | ||
2. | Kubícek Zdenek | 5BC7200 | OK Mnichovo Hradiště | 71:06 | + 15:45 | |
3. | Bíly Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 71:21 | + 16:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Ivan | SMR6200 | SK SNS Smržovka | 54:11 | ||
2. | Kroc Dalibor | VIV7400 | GIGANT Orienteering | 54:21 | + 0:10 | |
3. | Hasek Ondrej | VPM6902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:34 | + 1:23 | |
4. | Král Jan | XBM6903 | PELL’S MTBO TEAM | 57:29 | + 3:18 | |
5. | Malátek Rastislav | VBA7401 | ŠK VAZKA Bratislava | 57:42 | + 3:31 | |
6. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 58:12 | + 4:01 | |
7. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 58:24 | + 4:13 | |
8. | Král Jirí | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 59:08 | + 4:57 | |
9. | Bogar Leos | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 59:31 | + 5:20 | |
10. | Toloch Alexandr | VIV7000 | GIGANT Orienteering | 59:36 | + 5:25 | |
11. | Skoupy Jan | VIV7001 | GIGANT Orienteering | 60:40 | + 6:29 | |
12. | Kunz Martin | VIV7100 | GIGANT Orienteering | 62:11 | + 8:00 | |
13. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 63:22 | + 9:11 | |
14. | Novotny Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 64:45 | + 10:34 | |
15. | Stregl Tomás | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:47 | + 14:36 | |
16. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:36 | + 15:25 | |
17. | Prusa Michal | VSP7310 | USK Praha | 70:05 | + 15:54 | |
18. | Klucár Daniel | RCP7141 | RC&P TEAM Bratislava | 71:11 | + 17:00 | |
19. | Vesely Jan | ZUP6500 | MTBO ČZU Praha | 76:19 | + 22:08 | |
20. | Koprnicky Kamil | VPM6602 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 77:39 | + 23:28 | |
21. | Vít David | EKP7200 | VŠTJ Ekonom Praha | 90:11 | + 36:00 | |
MS | Pribík Martin | PGP7406 | SK Praga | 66:27 | + 12:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 47:32 | ||
2. | Hejna Jirí | KNC6200 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 49:32 | + 2:00 | |
3. | Flasar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 51:57 | + 4:25 | |
4. | Pribyl Ivan | PFP5900 | VŠSK PedF UK Praha | 52:41 | + 5:09 | |
5. | Stepánsky Václav | TBM6108 | KOS TJ Tesla Brno | 55:30 | + 7:58 | |
6. | Jankó Tamás | 22H5800 | HSE | 56:51 | + 9:19 | |
7. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:24 | + 10:52 | |
8. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 62:06 | + 14:34 | |
9. | Havlícek Ivo | KNC5800 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 63:32 | + 16:00 | |
10. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 64:52 | + 17:20 | |
11. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 67:04 | + 19:32 | |
12. | Simoni Giuseppe | 18I6401 | The national Italian | 71:35 | + 24:03 | |
13. | Sluka Milan | JEP6000 | Jehlanka Team | 72:51 | + 25:19 | |
14. | Psenicka Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 93:09 | + 45:37 | |
Pospísek Zbynek | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedly Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 54:15 | ||
2. | Lukavec Míla | SMR4900 | SK SNS Smržovka | 71:16 | + 17:01 | |
3. | Müller Petr | JEP4800 | Jehlanka Team | 71:35 | + 17:20 | |
4. | Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 78:16 | + 24:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mison Pavel | SMR9998 | SK SNS Smržovka | 38:21 | ||
2. | Sedina Jaroslav | ZUP9301 | MTBO ČZU Praha | 39:31 | + 1:10 | |
3. | Kopácek Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 41:34 | + 3:13 | |
4. | Nepivoda Ales | NNN | Neregistrovaní | 47:50 | + 9:29 | |
5. | Kuchar Michal | NNN | Neregistrovaní | 50:01 | + 11:40 | |
6. | Ramba Jirí | NNN | Neregistrovaní | 54:33 | + 16:12 | |
7. | Misonová Ivana | SMR9999 | SK SNS Smržovka | 62:29 | + 24:08 | |
8. | Kirchmann M. | PGP5503 | SK Praga | 64:28 | + 26:07 | |
9. | Zahradnícek Petr | DKP8747 | Oddíl OB Kotlářka | 76:25 | + 38:04 | |
10. | Fatka Ondrej | NNN | Neregistrovaní | 78:00 | + 39:39 | |
11. | Hejnová Aneta | NNN | Neregistrovaní | 79:29 | + 41:08 | |
12. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 82:40 | + 44:19 | |
Tichovská J. | PGP6153 | SK Praga | DISK | |||
Vakant | DISK | |||||
Rychtera Ivan | SMR9800 | SK SNS Smržovka | DISK | |||
Kuchar Jakub | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Misonová Magdalena | SMR0150 | SK SNS Smržovka | 39:00 | ||
2. | Horáková Katerina | LDC0351 | KOB Děčín | 64:59 | + 25:59 | |
3. | Misonová Veronika | SMR0050 | SK SNS Smržovka | 71:47 | + 32:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fedoseeva Alena | 21R9707 | Orienta SKI-O Moscow | 51:56 | ||
2. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 53:45 | + 1:49 | |
3. | Ciháková Barbora | KNC9950 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 103:16 | + 51:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dalmolin Katia | 18I9451 | The national Italian | 64:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulícková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 49:06 | ||
2. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 49:45 | + 0:39 | |
3. | Drobníková Markéta | ZUP8452 | MTBO ČZU Praha | 53:58 | + 4:52 | |
4. | Brezinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 55:54 | + 6:48 | |
4. | Nováková Katerina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 55:54 | + 6:48 | |
6. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:57 | + 6:51 | |
7. | Tyszová Natália | LDC8850 | KOB Děčín | 56:16 | + 7:10 | |
8. | Repina Tatiana | 21R9351 | Orienta SKI-O Moscow | 58:19 | + 9:13 | |
9. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 58:34 | + 9:28 | |
10. | Prchalová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 59:07 | + 10:01 | |
11. | Tomecková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 59:16 | + 10:10 | |
12. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 59:21 | + 10:15 | |
13. | Skácelová Nadezda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 59:48 | + 10:42 | |
14. | Chromá Adéla | TBM8870 | KOS TJ Tesla Brno | 60:58 | + 11:52 | |
15. | Rysavá Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 62:48 | + 13:42 | |
16. | Dolezalová Vendula | VPM8787 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:59 | + 13:53 | |
17. | Lamichová Martina | XHK9150 | GHOST RUBENA racing team | 63:20 | + 14:14 | |
18. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 64:54 | + 15:48 | |
19. | Pajerová Ivana | EKP9051 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:06 | + 20:00 | |
20. | Vlcková Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 69:36 | + 20:30 | |
21. | Seifertová Magda | TBM9150 | KOS TJ Tesla Brno | 73:37 | + 24:31 | |
22. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 82:23 | + 33:17 | |
Stanková Stepánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | DISK | |||
Olga Vinogradova | NNN9051 | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásková Markéta | VSP7653 | USK Praha | 38:52 | ||
2. | Fólová Martina | SMR8850 | SK SNS Smržovka | 40:14 | + 1:22 | |
3. | Karochová Simona | EKP8853 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:53 | + 2:01 | |
4. | Musilová Vendula | SJC8355 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:55 | + 2:03 | |
5. | Parízková Verka | SMR7151 | SK SNS Smržovka | 41:35 | + 2:43 | |
6. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB Start Blansko | 41:52 | + 3:00 | |
7. | Jedlicková Zuzana | XHK8150 | GHOST RUBENA racing team | 42:12 | + 3:20 | |
8. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:20 | + 5:28 | |
9. | Foglarová Kamila | VLI8655 | Slavia Liberec orienteering | 44:27 | + 5:35 | |
10. | Kolínová Kristyna | EKP8450 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:30 | + 5:38 | |
11. | Kopecká Anezka | VSP8150 | USK Praha | 44:41 | + 5:49 | |
12. | Rychterová Dana | SMR6950 | SK SNS Smržovka | 45:41 | + 6:49 | |
13. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 45:49 | + 6:57 | |
14. | Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 46:08 | + 7:16 | |
15. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:12 | + 7:20 | |
16. | Humlícková Katerina | SBK7664 | KOB Start Blansko | 46:30 | + 7:38 | |
17. | Honsová Lenka | SMR7750 | SK SNS Smržovka | 46:45 | + 7:53 | |
18. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:22 | + 9:30 | |
19. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | MTBO ČZU Praha | 48:48 | + 9:56 | |
20. | Jakobová Adélka | VSP9050 | USK Praha | 48:52 | + 10:00 | |
21. | Ryglová Katerina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 49:34 | + 10:42 | |
22. | Danková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 49:39 | + 10:47 | |
23. | Cecrdlová Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:51 | + 10:59 | |
24. | Hladká Jana | VPM8850 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:05 | + 11:13 | |
25. | Odvodyová Sárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 50:10 | + 11:18 | |
26. | Rolná Janka | SMR8150 | SK SNS Smržovka | 51:36 | + 12:44 | |
27. | Tucková Dagmar | EKP8653 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:16 | + 13:24 | |
28. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:49 | + 13:57 | |
29. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 53:51 | + 14:59 | |
30. | Hanajová Katerina | SMR8451 | SK SNS Smržovka | 53:57 | + 15:05 | |
31. | Kosíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 54:26 | + 15:34 | |
32. | Salingerová Anna | ZUP7750 | MTBO ČZU Praha | 54:29 | + 15:37 | |
33. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 56:05 | + 17:13 | |
34. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 56:21 | + 17:29 | |
35. | Michálková Alice | VIV7650 | GIGANT Orienteering | 56:29 | + 17:37 | |
36. | Vanecková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 56:51 | + 17:59 | |
37. | Mikanová Katerina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:15 | + 18:23 | |
38. | Jenícková Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 58:07 | + 19:15 | |
39. | Königová Jana | SBK8661 | KOB Start Blansko | 58:59 | + 20:07 | |
40. | Kasalovská Natalia | VBA8554 | ŠK VAZKA Bratislava | 59:26 | + 20:34 | |
41. | Trubáková Zuzana | BLI8051 | MTBO Bludný kořen | 60:38 | + 21:46 | |
42. | Berglová Lucie | ZUP8250 | MTBO ČZU Praha | 62:40 | + 23:48 | |
43. | Jasková Sárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 64:44 | + 25:52 | |
44. | Kalosová TerKa | SMR8950 | SK SNS Smržovka | 70:54 | + 32:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopácková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 43:22 | ||
2. | Grauzelová Ludmila | VBA8351 | ŠK VAZKA Bratislava | 44:37 | + 1:15 | |
3. | Kratschmerová Katerina | TBM8558 | KOS TJ Tesla Brno | 45:11 | + 1:49 | |
4. | Jedlicková Adéla | XHK8253 | GHOST RUBENA racing team | 46:19 | + 2:57 | |
5. | Petrová Daniela | XPU8454 | PARDUBICE BIKERS | 46:57 | + 3:35 | |
6. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 47:48 | + 4:26 | |
7. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:03 | + 10:41 | |
8. | Stepánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 55:45 | + 12:23 | |
9. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:14 | + 13:52 | |
10. | Sebestová Jana | ZUP7453 | MTBO ČZU Praha | 57:33 | + 14:11 | |
11. | Siftancová Eva | DMS8050 | Dynamo Malá Skála | 59:18 | + 15:56 | |
12. | Hanzlícková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:36 | + 18:14 | |
13. | Zuchová Nikola | SMR9351 | SK SNS Smržovka | 62:55 | + 19:33 | |
14. | Vítová Markéta | EKP8454 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:06 | + 20:44 | |
15. | Sedláková Hana | XPU7852 | PARDUBICE BIKERS | 68:30 | + 25:08 | |
16. | Jakoubová Ivka | SMR7450 | SK SNS Smržovka | 71:38 | + 28:16 | |
MS | Stachonová Barbara | SBK8451 | KOB Start Blansko | 58:00 | + 14:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pribylová Eva | PFP6950 | VŠSK PedF UK Praha | 44:06 | ||
2. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 51:25 | + 7:19 | |
3. | Prusová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 54:45 | + 10:39 | |
4. | Divilová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 56:48 | + 12:42 | |
5. | Ciháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 62:46 | + 18:40 | |
6. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:58 | + 22:52 | |
7. | Kasparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 67:40 | + 23:34 | |
8. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 69:28 | + 25:22 | |
9. | Jezková Hana | TUR6955 | OOB TJ Turnov | 73:43 | + 29:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 44:48 | ||
2. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 52:59 | + 8:11 | |
3. | Skácelová Nadezda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 53:31 | + 8:43 | |
4. | Perutková Ivana | LCE5851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:21 | + 10:33 | |
5. | Flasarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 56:47 | + 11:59 | |
6. | Pospísková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 60:47 | + 15:59 | |
7. | Havlícková Jindra | KNC6150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 68:14 | + 23:26 | |
8. | Cejková Jana | JHB6152 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 73:31 | + 28:43 | |
9. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 74:15 | + 29:27 | |
10. | Lukavcová Lenka | SMR5450 | SK SNS Smržovka | 82:03 | + 37:15 |