Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:06 | ||
2. | Štáfek Ondřej | SKL0401 | SMS Team Kladno | 69:15 | + 11:09 | |
3. | Kroc Kryštof | VIV0100 | GIGANT Orienteering | 73:18 | + 15:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ambrazas Ignas | S-Sportas | 44:02 | |||
2. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 45:19 | + 1:17 | |
3. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 51:04 | + 7:02 | |
4. | Jordán Soma | DTC | 56:02 | + 12:00 | ||
5. | Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | 56:28 | + 12:26 | |
6. | Mesics Mátyás | Soproni MAFC | 57:56 | + 13:54 | ||
7. | Finder Markus | MTBO-Junior-Team-Austria | 63:33 | + 19:31 | ||
8. | Zemko Zdenek | SLA9900 | SKOB Slaný | 64:59 | + 20:57 | |
9. | Kaspar Frantisek | SLA9800 | SKOB Slaný | 84:51 | + 40:49 | |
10. | Juraško Timotej | ATU Kosice | 117:09 | + 73:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Német Michal | BOR9705 | OK Jiskra Nový Bor | 39:32 | ||
2. | Kulgavy Alexander | Orienta SKI-O | 40:01 | + 0:29 | ||
3. | Snuparek Vaclav | TZL9548 | SKOB Zlín | 40:49 | + 1:17 | |
4. | Charvát Jan | VRL9601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:06 | + 1:34 | |
5. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 41:18 | + 1:46 | |
6. | Osti Dante | Italy | 43:19 | + 3:47 | ||
7. | Fekete Ágoston | ZTC | 45:51 | + 6:19 | ||
8. | Mišoň Matěj | SMR9801 | SK SNS Smržovka | 46:25 | + 6:53 | |
9. | Takac Teodor | VBA9641 | ŠK VAZKA Bratislava | 46:38 | + 7:06 | |
10. | Balev Yury | Orienta SKI-O | 49:03 | + 9:31 | ||
11. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 53:20 | + 13:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fuchs Baptiste | France | 52:09 | |||
2. | Laurila Jussi | Finland | 53:30 | + 1:21 | ||
3. | Maišelis Jonas | Lithuania | 53:31 | + 1:22 | ||
4. | Svoboda Jan | SMR7901 | SK SNS Smržovka | 53:54 | + 1:45 | |
5. | Foliforov Anton | Russia | 54:03 | + 1:54 | ||
6. | Gluhov Valeriy | Russia | 54:07 | + 1:58 | ||
7. | Niemi Pekka | Finland | 54:10 | + 2:01 | ||
8. | Garde Yoann | France | 54:53 | + 2:44 | ||
9. | Dallavalle Luca | Italy | 54:58 | + 2:49 | ||
10. | Souvray Clément | France | 55:20 | + 3:11 | ||
11. | Hradil Jiri | TZL8604 | SKOB Zlín | 55:34 | + 3:25 | |
12. | Schachinger Bernhard | Austria MTBO Elite Team | 55:41 | + 3:32 | ||
13. | Beill Cédric | France | 56:15 | + 4:06 | ||
14. | Hallik Margus | Estonia | 56:22 | + 4:13 | ||
15. | Bogar Frantisek | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 56:25 | + 4:16 | |
16. | Kvale Hans Jorgen | Norway | 56:56 | + 4:47 | ||
17. | Pospisek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 57:44 | + 5:35 | |
18. | Breitschädel Tobias | Austria MTBO Elite Team | 58:04 | + 5:55 | ||
19. | Sevcik Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 58:07 | + 5:58 | |
20. | Frisk Anders | Sweden | 58:27 | + 6:18 | ||
21. | Mickus Donatas | Lithuania | 58:32 | + 6:23 | ||
22. | Stransky Vojtech | KPY9000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:40 | + 6:31 | |
23. | Jansson Marcus | Sweden | 58:41 | + 6:32 | ||
24. | Saarela Samuli | Finland | 58:55 | + 6:46 | ||
25. | Haselsberger Kevin | Austria MTBO Elite Team | 59:23 | + 7:14 | ||
26. | Sögaard Rasmus | Denmark | 59:29 | + 7:20 | ||
27. | Tisnovsky Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 59:30 | + 7:21 | |
28. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 60:00 | + 7:51 | |
29. | Ferreira Joao | Portugal | 60:11 | + 8:02 | ||
30. | Malsroos Lauri | Estonia | 60:16 | + 8:07 | ||
31. | Müller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 60:22 | + 8:13 | |
32. | Waldmann Andreas | Austria MTBO Elite Team | 60:23 | + 8:14 | ||
33. | Stryzhak Artem | Ukraina | 60:33 | + 8:24 | ||
34. | Chrappa Richard | Slovakia | 60:37 | + 8:28 | ||
35. | Blomster Anders | Finland | 60:45 | + 8:36 | ||
36. | Lonchampt Loic | France | 61:03 | + 8:54 | ||
37. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 61:04 | + 8:55 | |
38. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 61:28 | + 9:19 | |
39. | Turra Piero | Italy | 61:41 | + 9:32 | ||
40. | Guterres Mário | Portugal | 61:43 | + 9:34 | ||
41. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 61:53 | + 9:44 | |
42. | Medvedev Grigory | Russia | 61:59 | + 9:50 | ||
43. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 62:07 | + 9:58 | |
44. | Cully Andrej | VBA9501 | ŠK VAZKA Bratislava | 62:10 | + 10:01 | |
45. | Oliver-Evans Edwyn | Great Britain | 62:48 | + 10:39 | ||
46. | Rózsa László | Hungary | 63:11 | + 11:02 | ||
47. | Bourrin Jean Baptiste Dr | Team Elite MTBO | 63:28 | + 11:19 | ||
48. | Rossetto Riccardo | Italy | 63:42 | + 11:33 | ||
49. | Bettega Fabiano | Italy | 63:59 | + 11:50 | ||
50. | Ludvik Vojtech | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 64:09 | + 12:00 | |
51. | Huster Mark | Germany | 64:21 | + 12:12 | ||
52. | Tóth Zoltán | Romania | 64:26 | + 12:17 | ||
53. | Beöthy Ádám | Hungary | 64:29 | + 12:20 | ||
54. | Bedő Csaba | Hungary | 64:35 | + 12:26 | ||
55. | Ticháček Radek | SJC7801 | TJ Sportcentrum Jičín | 64:36 | + 12:27 | |
56. | Štěňha Martin | EKP7608 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:25 | + 13:16 | |
57. | Pistor Matej | OK Slovenj Gradec | 66:06 | + 13:57 | ||
58. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 66:15 | + 14:06 | |
59. | Karlsson Mood Linus | Sweden | 66:18 | + 14:09 | ||
60. | Pinsard Nicolas | AS Samois | 66:28 | + 14:19 | ||
61. | Rantala Aleksi | Finland | 66:29 | + 14:20 | ||
61. | Kavaliauskas Regimantas | Lithuania | 66:29 | + 14:20 | ||
63. | Hess Hendrik | Germany | 66:38 | + 14:29 | ||
64. | Holluby András | Hungary | 67:17 | + 15:08 | ||
65. | Stepanek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 67:19 | + 15:10 | |
66. | Platakis Audrius | Lithuania | 67:50 | + 15:41 | ||
67. | Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 68:05 | + 15:56 | |
68. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 68:27 | + 16:18 | |
69. | Rens Eduards | Latvia | 68:37 | + 16:28 | ||
70. | Gladilin Dmitry | Russia | 69:02 | + 16:53 | ||
71. | Trnovec Matúš | VBA8801 | ŠK VAZKA Bratislava | 69:04 | + 16:55 | |
72. | Hora Vojtech | VSP8301 | USK Praha | 69:08 | + 16:59 | |
73. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 70:49 | + 18:40 | |
73. | Svärd Sebastian | Sweden | 70:49 | + 18:40 | ||
75. | Exler Florian | Austria MTBO Elite Team | 71:08 | + 18:59 | ||
76. | Kirilla Péter | Hungary | 71:20 | + 19:11 | ||
77. | Žilinskas Tautvydas | Lithuania | 71:52 | + 19:43 | ||
78. | Surgan Stefan | VBA7941 | ŠK VAZKA Bratislava | 71:54 | + 19:45 | |
79. | Frost Erik | Sweden | 72:30 | + 20:21 | ||
80. | Vajda Zsolt | Tapolcai Honvéd SE | 74:36 | + 22:27 | ||
81. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 75:33 | + 23:24 | |
82. | Pilka Matej | Slovakia | 75:40 | + 23:31 | ||
83. | Klimo Thomas | Austria MTBO Elite Team | 77:19 | + 25:10 | ||
84. | Johanovsky Tomas | ZUP8500 | MTBO ČZU Praha | 77:38 | + 25:29 | |
85. | Tamás Tibor | Hungary | 78:29 | + 26:20 | ||
86. | Lukavec Petr | SMR7800 | SK SNS Smržovka | 78:36 | + 26:27 | |
87. | Rasko Yuriy | Ukraina | 78:42 | + 26:33 | ||
88. | Uhlemann Ulf | Germany | 81:36 | + 29:27 | ||
89. | Romanov Georgiy | Ukraina | 88:35 | + 36:26 | ||
90. | Domán Rajmund | Tapolcai Honvéd SE | 108:13 | + 56:04 | ||
91. | Dan George | Garage Racing Club | 132:33 | + 80:24 | ||
Poopuu Priit | Estonia | DISK | ||||
Szabó Levente Árpád | Garage Racing Club | DISK | ||||
Kalinkin Oleksandr | Ukraina | DISK | ||||
Gritsan Ruslan | Russia | DISK | ||||
Lahtinen Tuomo | Finland | DISK | ||||
Ermolovich Vladislav | Russia | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Goder Josef | ZUP8201 | MTBO ČZU Praha | 64:00 | ||
2. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 64:53 | + 0:53 | |
3. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:53 | + 3:53 | |
4. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:29 | + 4:29 | |
5. | Tománek Otakar | VLI8300 | Slavia Liberec orienteering | 70:10 | + 6:10 | |
6. | Merenus Štěpán | EKP8401 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:26 | + 6:26 | |
7. | Bezouška Tomáš | DMS7601 | Dynamo Malá Skála | 72:51 | + 8:51 | |
8. | Schwab Martin | TBM8101 | KOS TJ Tesla Brno | 74:02 | + 10:02 | |
9. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 75:01 | + 11:01 | |
10. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL’S ABND RACING TEAM | 75:06 | + 11:06 | |
11. | Karlík Michal | VIV8000 | GIGANT Orienteering | 76:01 | + 12:01 | |
12. | Sebesta Petr | ZUP7604 | MTBO ČZU Praha | 76:11 | + 12:11 | |
13. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 76:25 | + 12:25 | |
14. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 77:03 | + 13:03 | |
15. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | KOB Start Blansko | 79:04 | + 15:04 | |
16. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 84:10 | + 20:10 | |
17. | Senk Petr | VBA8001 | ŠK VAZKA Bratislava | 85:10 | + 21:10 | |
18. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 85:42 | + 21:42 | |
19. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 86:41 | + 22:41 | |
20. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB Start Blansko | 88:01 | + 24:01 | |
Buchtik Ondrej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jánoška Tomáš | VBA9341 | ŠK VAZKA Bratislava | 36:18 | ||
2. | Kafka Tomáš | SJI8504 | OK Jihlava | 36:31 | + 0:13 | |
3. | Polasek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 36:32 | + 0:14 | |
4. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 36:53 | + 0:35 | |
5. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 37:27 | + 1:09 | |
6. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 39:57 | + 3:39 | |
7. | Nedopilek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | 40:36 | + 4:18 | |
8. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:58 | + 4:40 | |
9. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:35 | + 5:17 | |
10. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:48 | + 5:30 | |
11. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 41:53 | + 5:35 | |
12. | Suchý Jiří | SJI9201 | OK Jihlava | 42:35 | + 6:17 | |
13. | Bitter Aleš | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 43:45 | + 7:27 | |
14. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 44:30 | + 8:12 | |
15. | Mańásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 44:36 | + 8:18 | |
16. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | KOS TJ Tesla Brno | 44:55 | + 8:37 | |
17. | Hodoň Mira | VIV8100 | GIGANT Orienteering | 45:08 | + 8:50 | |
18. | Urbanik Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 47:04 | + 10:46 | |
18. | Tysz Adam | ATU Kosice | 47:04 | + 10:46 | ||
20. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB Start Blansko | 47:15 | + 10:57 | |
21. | Paulicek Jiri | SJI7727 | OK Jihlava | 48:12 | + 11:54 | |
22. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 49:12 | + 12:54 | |
23. | Komín David | LME7401 | SK Los Mělník | 49:32 | + 13:14 | |
24. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB Start Blansko | 50:18 | + 14:00 | |
25. | Petr Pavel | VLI9400 | Slavia Liberec orienteering | 51:01 | + 14:43 | |
26. | Sedlák Radek | XPU7501 | PARDUBICE BIKERS | 51:09 | + 14:51 | |
27. | Pátek Richard | SBK7609 | KOB Start Blansko | 51:39 | + 15:21 | |
28. | Krnáč Peter | Viatoris Zvolen | 53:37 | + 17:19 | ||
29. | Ancic Lubos | VBA8101 | ŠK VAZKA Bratislava | 54:53 | + 18:35 | |
30. | Štemberg Milan | EKP8608 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:46 | + 19:28 | |
31. | Vanecek Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 61:40 | + 25:22 | |
32. | Danninger Mario | MTBO-Junior-Team-Austria | 74:19 | + 38:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouhrabka Jakub | EKP8003 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:41 | ||
2. | Vajda Péter | Tapolcai Honvéd SE | 53:01 | + 5:20 | ||
3. | Kinde Kálmán | Tabáni Spartacus Budapest | 55:07 | + 7:26 | ||
4. | Csordás Kornél | Rehab SC | 59:49 | + 12:08 | ||
5. | Lancsár Roland | Rehab SC | 94:46 | + 47:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kourimsky Jan | SLA7200 | SKOB Slaný | 48:57 | ||
2. | Zhurkin Maxim | Forest sport | 52:21 | + 3:24 | ||
3. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL’S ABND RACING TEAM | 53:43 | + 4:46 | |
4. | Conn Andy | GBR MTBO | 54:27 | + 5:30 | ||
5. | Dörfler Dietmar | GO Harzberg | 58:34 | + 9:37 | ||
6. | Toloch Alexandr | VIV7000 | GIGANT Orienteering | 58:41 | + 9:44 | |
7. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:44 | + 9:47 | |
8. | Egei Tamás | Tabáni Spartacus Budapest | 59:05 | + 10:08 | ||
9. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 59:14 | + 10:17 | |
10. | Zrník Tomáš | VIV7118 | GIGANT Orienteering | 59:21 | + 10:24 | |
11. | Simmonds Peter | GBR MTBO | 60:18 | + 11:21 | ||
12. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 61:15 | + 12:18 | |
13. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 61:38 | + 12:41 | |
14. | Smahel David | TBM7407 | KOS TJ Tesla Brno | 62:01 | + 13:04 | |
15. | Skoupý Jan | VIV7001 | GIGANT Orienteering | 63:23 | + 14:26 | |
16. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL’S ABND RACING TEAM | 64:48 | + 15:51 | |
17. | Vrany Jiri | VLI7504 | Slavia Liberec orienteering | 64:54 | + 15:57 | |
18. | Viraszkó Zoltán | DTC | 66:01 | + 17:04 | ||
19. | Král Jan | XBM6903 | PELL’S ABND RACING TEAM | 66:31 | + 17:34 | |
20. | Malatek Rastislav | VBA7401 | ŠK VAZKA Bratislava | 66:43 | + 17:46 | |
21. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 67:26 | + 18:29 | |
22. | Tisnovsky Zdenek | TBM6620 | KOS TJ Tesla Brno | 68:13 | + 19:16 | |
23. | Pálfi Antal | MAFC | 68:35 | + 19:38 | ||
24. | Kroc Dalibor | VIV7400 | GIGANT Orienteering | 69:56 | + 20:59 | |
25. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | SKOB Zlín | 72:11 | + 23:14 | |
26. | Mesics Péter | Soproni MAFC | 72:30 | + 23:33 | ||
27. | Bobok Gabor | R-Cubed | 78:25 | + 29:28 | ||
28. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 79:25 | + 30:28 | |
29. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 80:03 | + 31:06 | |
30. | Nagy András | DTC | 80:24 | + 31:27 | ||
31. | Geisler Michal | SKL7500 | SMS Team Kladno | 83:00 | + 34:03 | |
32. | Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 86:13 | + 37:16 | |
33. | Molnár Attila | Tipo TKE | 99:21 | + 50:24 | ||
34. | Tysz Vladimír | ATU Kosice | 106:30 | + 57:33 | ||
35. | Durco Boris | ATU Kosice | 123:23 | + 74:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král JIří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 35:08 | ||
2. | Pospisek Zbynek | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 37:08 | + 2:00 | |
3. | Hejna Jiří | KNC6200 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 38:00 | + 2:52 | |
4. | Jankó Tamás | Hegyisport Szentendre Egyesüle | 38:02 | + 2:54 | ||
5. | Mlynarik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 38:47 | + 3:39 | |
6. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 40:39 | + 5:31 | |
7. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 44:27 | + 9:19 | |
8. | Hermet Andre | AS Samois | 44:44 | + 9:36 | ||
9. | Dawson Keith Dr. | GBR MTBO | 46:33 | + 11:25 | ||
10. | Kiac Jiri | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 47:44 | + 12:36 | |
11. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 48:13 | + 13:05 | |
12. | Legrand Bruno | echo73 | 48:14 | + 13:06 | ||
13. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:26 | + 13:18 | |
14. | Sie Gunner | OK Oest Birkeroed | 51:01 | + 15:53 | ||
15. | Vekerdy Zoltán | BEAC | 53:30 | + 18:22 | ||
16. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 54:03 | + 18:55 | |
17. | Melcher Michael | MTBO-Junior-Team-Austria | 55:33 | + 20:25 | ||
18. | Costan Grigor | Garage Racing Club | 56:54 | + 21:46 | ||
19. | Szabó Tamás | Soproni MAFC | 61:16 | + 26:08 | ||
Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 39:51 | ||
2. | Steen Jes | OK Oest Birkeroed | 39:58 | + 0:07 | ||
3. | Thomasson Anders | Ulricehamns OK | 40:20 | + 0:29 | ||
4. | Tasic Zivota | OK DIF | 46:31 | + 6:40 | ||
5. | Norman Stuart | GBR MTBO | 48:01 | + 8:10 | ||
6. | Bunyik László | DTC | 56:58 | + 17:07 | ||
7. | Grauzel Vladimír | Farmaceut Bratislava (FBA) | 64:02 | + 24:11 | ||
8. | Poulsen Claus | Silkeborg OK | 67:52 | + 28:01 | ||
9. | Windbüchler Johann | HSV OL Wr. Neustadt | 71:24 | + 31:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eberle Wolf | MTBO Elite Team | 56:42 | |||
2. | Tobler Gottfried | HSV OL Wr. Neustadt | 66:29 | + 9:47 | ||
3. | Rasmussen John | Silkeborg OK | 66:47 | + 10:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lackner Herbert | OLG Ströck | 76:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fremrova Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:57 | ||
2. | Kinde Dalma | Tabáni Spartacus Budapest | 93:26 | + 33:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamererová Valerie | SK Kamenice | 90:43 | |||
2. | Gizúr Krisztián | HUN Individual | 101:51 | + 11:08 | ||
3. | Klamecki Michał | Poland | 108:41 | + 17:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fedoseeva Alena | Orienta SKI-O | 40:47 | |||
2. | Tamás Bianka | DTC | 48:10 | + 7:23 | ||
3. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 48:26 | + 7:39 | |
4. | Olsson Erica | Sweden | 55:27 | + 14:40 | ||
5. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 61:04 | + 20:17 | |
6. | Tomaselli Michela | Italy | 68:14 | + 27:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 48:13 | ||
2. | Hofer Saskia | MTBO-Junior-Team-Austria | 60:40 | + 12:27 | ||
3. | Ritter Julia | MTBO-Junior-Team-Austria | 61:38 | + 13:25 | ||
4. | Kovács Eszter | DTC | 63:16 | + 15:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benham Emily | Great Britain | 56:44 | |||
2. | Haga Antonia | Finland | 58:49 | + 2:05 | ||
3. | Stengard Ingrid | Finland | 61:43 | + 4:59 | ||
4. | Hara Marika | Finland | 61:50 | + 5:06 | ||
5. | Barlet Gaelle | France | 62:11 | + 5:27 | ||
6. | Thomasson Cecilia | Sweden | 62:52 | + 6:08 | ||
7. | Tichovska Martina | VSP8650 | USK Praha | 64:05 | + 7:21 | |
8. | Garde Hana | France | 64:16 | + 7:32 | ||
8. | Poverina Svetlana | Russia | 64:16 | + 7:32 | ||
10. | Novakova Katerina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 64:53 | + 8:09 | |
11. | Hoffmann Nina | Denmark | 65:02 | + 8:18 | ||
12. | Paulickova Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 66:25 | + 9:41 | |
13. | Christoffersen Caecilie | Denmark | 66:38 | + 9:54 | ||
14. | Skacelova Nadezda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 66:42 | + 9:58 | |
15. | Zinkl Sonja | Austria MTBO Elite Team | 68:02 | + 11:18 | ||
16. | Rothweiler Maja | Switzerland | 68:11 | + 11:27 | ||
17. | Gigon Michaela | TBM7753 | KOS TJ Tesla Brno | 69:19 | + 12:35 | |
18. | Füzy Anna | Hungary | 69:25 | + 12:41 | ||
19. | Simkoniene Asta | Lithuania | 70:18 | + 13:34 | ||
20. | Zaliauskaite Algirda | Lithuania | 71:41 | + 14:57 | ||
21. | Hakala Eeva-Liisa | Finland | 71:45 | + 15:01 | ||
22. | Brezinova Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 71:51 | + 15:07 | |
23. | Arlauskiene Ramune | Lithuania | 72:53 | + 16:09 | ||
24. | Svir Anastasia | Russia | 74:38 | + 17:54 | ||
25. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 75:00 | + 18:16 | |
26. | Hueber Nicole | France | 75:18 | + 18:34 | ||
27. | Engström Kajsa | Sweden | 75:47 | + 19:03 | ||
28. | Tyszová Natália | LDC8850 | KOB Děčín | 79:32 | + 22:48 | |
29. | Rysava Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 79:33 | + 22:49 | |
30. | Scaravonati Laura | Italy | 81:21 | + 24:37 | ||
31. | Dannowski Anke | Germany | 81:27 | + 24:43 | ||
32. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 82:00 | + 25:16 | |
33. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 82:45 | + 26:01 | |
34. | Reiner Marina | Austria MTBO Elite Team | 84:49 | + 28:05 | ||
35. | Prchalová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 85:02 | + 28:18 | |
36. | Elfving Agnes | Sweden | 85:41 | + 28:57 | ||
37. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 86:03 | + 29:19 | |
38. | Repina Tatiana | Russia | 88:09 | + 31:25 | ||
39. | Vlckova Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 89:22 | + 32:38 | |
40. | Tučková Dagmar | EKP8653 | VŠTJ Ekonom Praha | 89:43 | + 32:59 | |
41. | Penttilä Marja | Finland | 93:31 | + 36:47 | ||
42. | Strasser Špela | Mariborski OK | 104:32 | + 47:48 | ||
Kinde Vanda | Tabáni Spartacus Budapest | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB Start Blansko | 54:42 | ||
2. | Šenková Natália | VBA8554 | ŠK VAZKA Bratislava | 57:37 | + 2:55 | |
3. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | TJ Sportcentrum Jičín | 59:11 | + 4:29 | |
4. | Jenickova Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 60:58 | + 6:16 | |
5. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 62:39 | + 7:57 | |
6. | Stachoňová Barbara | SBK8451 | KOB Start Blansko | 62:47 | + 8:05 | |
7. | Kratschmerova Katerina | TBM8558 | KOS TJ Tesla Brno | 63:04 | + 8:22 | |
8. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:34 | + 9:52 | |
9. | Kiacova Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 64:50 | + 10:08 | |
10. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | VŠTJ Ekonom Praha | 67:53 | + 13:11 | |
11. | Vaneckova Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 68:36 | + 13:54 | |
12. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:40 | + 14:58 | |
13. | Berglova Lucie | ZUP8250 | MTBO ČZU Praha | 71:46 | + 17:04 | |
14. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 73:26 | + 18:44 | |
15. | Horova Klara | VSP8455 | USK Praha | 73:27 | + 18:45 | |
16. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 73:30 | + 18:48 | |
17. | Masopustová Eliška | VLI8656 | Slavia Liberec orienteering | 77:37 | + 22:55 | |
18. | Salingerova Anna | ZUP7750 | MTBO ČZU Praha | 98:20 | + 43:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Königová Jana | SBK8661 | KOB Start Blansko | 42:07 | ||
2. | Karlíková Zuzka | VIV8050 | GIGANT Orienteering | 46:23 | + 4:16 | |
3. | Khulová Petra | VPM8450 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:43 | + 4:36 | |
4. | Štěmbergová Lucie | EKP8851 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:12 | + 9:05 | |
5. | Tvaruzkova Petra | KOB Start Blansko | 55:29 | + 13:22 | ||
6. | Gladilina Anna | RUS Individual | 55:36 | + 13:29 | ||
7. | Dicso Alexandra | Star Team Baia Mare | 67:43 | + 25:36 | ||
8. | Kinde Zsófia | Tabáni Spartacus Budapest | 72:33 | + 30:26 | ||
9. | Mišoňová Ivana | SMR7451 | SK SNS Smržovka | 72:57 | + 30:50 | |
10. | Večeřová Marcela | ABR8888 | A-team NOVO Bruntál | 81:45 | + 39:38 | |
11. | Hejnová Aneta | KNC9350 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 102:06 | + 59:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cseh Veronika Dr. | Megalódusz SE | 40:38 | |||
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 49:37 | + 8:59 | |
3. | Divilová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 53:01 | + 12:23 | |
4. | Marosffy Orsolya | Száguldó Virágok | 53:56 | + 13:18 | ||
5. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 54:52 | + 14:14 | |
6. | Thomas Sylvia | OL Team Wehrsdorf | 56:20 | + 15:42 | ||
7. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | SKOB Zlín | 57:53 | + 17:15 | |
8. | Németh Ágnes | Tipo TKE | 58:05 | + 17:27 | ||
9. | Zemkova Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 69:58 | + 29:20 | |
10. | Kasparova Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 77:35 | + 36:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Somers Cocks Charlie | GBR MTBO | 37:50 | |||
2. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 42:37 | + 4:47 | |
3. | Andersen Tove | OK Oest Birkeroed | 42:56 | + 5:06 | ||
4. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 48:06 | + 10:16 | |
5. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 48:09 | + 10:19 | |
6. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 58:32 | + 20:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirkegaard Anne-Mette | Silkeborg OK | 65:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 61:12 |