Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Urban Jan | SBK | KOB Start Blansko | DISK | |||
Pejchal Josef | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 13:45 | ||
2. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 14:01 | + 0:16 | |
3. | Valík Adam | VIV0301 | GIGANT Orienteering | 14:28 | + 0:43 | |
4. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 14:40 | + 0:55 | |
5. | Tuma Matěj | SJC0202 | TJ Sportcentrum Jičín | 14:51 | + 1:06 | |
6. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | KOB Start Blansko | 15:11 | + 1:26 | |
7. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:45 | + 2:00 | |
8. | Kroc Kryštof | VIV0100 | GIGANT Orienteering | 15:52 | + 2:07 | |
9. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 16:55 | + 3:10 | |
10. | Štáfek Ondřej | SKL0401 | SMS Team Kladno | 20:42 | + 6:57 | |
11. | Suchánek Jakub | XBM0201 | PELL’S ABND RACING TEAM | 23:35 | + 9:50 | |
Břeň Daniel | SJC0102 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Petr | JPV9915 | Oddíl OS SK Prostějov | 18:57 | ||
2. | Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | 19:03 | + 0:06 | |
3. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:10 | + 0:13 | |
4. | Vacek Jan | SLA0004 | SKOB Slaný | 22:01 | + 3:04 | |
5. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 22:48 | + 3:51 | |
6. | Pelikán Lukáš | SKL9800 | SMS Team Kladno | 38:50 | + 19:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 18:23 | ||
2. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:25 | + 0:02 | |
3. | Čully Andrej | VBA9501 | ŠK VAZKA Bratislava | 18:50 | + 0:27 | |
4. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 19:01 | + 0:38 | |
5. | Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | 21:03 | + 2:40 | |
6. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:44 | + 3:21 | |
7. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 21:56 | + 3:33 | |
8. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 23:56 | + 5:33 | |
Mišoň Matěj | SMR9801 | SK SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 18:26 | ||
2. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 18:28 | + 0:02 | |
3. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 18:38 | + 0:12 | |
4. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 18:46 | + 0:20 | |
5. | Waldmann Andreas | 54A9400 | Austria MTBO Team | 18:54 | + 0:28 | |
6. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 18:56 | + 0:30 | |
7. | Exler Florian | 54A9200 | Austria MTBO Team | 19:13 | + 0:47 | |
8. | Pospíšek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 19:21 | + 0:55 | |
9. | Šňupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 19:46 | + 1:20 | |
10. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 19:48 | + 1:22 | |
11. | Svoboda Honza | SMR7901 | SK SNS Smržovka | 19:51 | + 1:25 | |
12. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 20:01 | + 1:35 | |
13. | Štěňha Martin | EKP7608 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:05 | + 1:39 | |
14. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 20:20 | + 1:54 | |
15. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:23 | + 1:57 | |
16. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 20:24 | + 1:58 | |
17. | Haselsberger Kevin | 54A8900 | Austria MTBO Team | 20:35 | + 2:09 | |
18. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SK SNS Smržovka | 20:40 | + 2:14 | |
19. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 21:03 | + 2:37 | |
20. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 21:15 | + 2:49 | |
21. | Johanovský Tomáš | ZUP8500 | MTBO ČZU Praha | 21:17 | + 2:51 | |
22. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 21:18 | + 2:52 | |
22. | Urban Miroslav | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | 21:18 | + 2:52 | |
24. | Ticháček Radek | SJC7801 | TJ Sportcentrum Jičín | 21:24 | + 2:58 | |
25. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SK SNS Smržovka | 21:34 | + 3:08 | |
26. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 21:43 | + 3:17 | |
27. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 22:04 | + 3:38 | |
28. | Pucherna Jan | ZUP7702 | MTBO ČZU Praha | 22:06 | + 3:40 | |
29. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:27 | + 4:01 | |
30. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 22:38 | + 4:12 | |
31. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 22:41 | + 4:15 | |
32. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 22:47 | + 4:21 | |
33. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:56 | + 4:30 | |
34. | Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | 23:38 | + 5:12 | |
35. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 23:54 | + 5:28 | |
36. | Sajal Martin | EKP7803 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:57 | + 5:31 | |
37. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 23:59 | + 5:33 | |
38. | Peths Matěj | ABR8501 | A-team NOVO Bruntál | 26:17 | + 7:51 | |
39. | Vaněk Petr | XHK7600 | GHOST RUBENA racing team | 29:00 | + 10:34 | |
Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | DISK | |||
Lukavec Petr | SMR7800 | SK SNS Smržovka | DISK | |||
Šurgan Štefan | VBA7941 | ŠK VAZKA Bratislava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:06 | ||
1. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:06 | ||
3. | Kříž Libor | XHK7804 | GHOST RUBENA racing team | 18:27 | + 0:21 | |
4. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 18:32 | + 0:26 | |
5. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | GHOST RUBENA racing team | 19:09 | + 1:03 | |
6. | Husák Václav | XHK7702 | GHOST RUBENA racing team | 19:12 | + 1:06 | |
7. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 19:28 | + 1:22 | |
8. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 19:43 | + 1:37 | |
9. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 19:44 | + 1:38 | |
10. | Jiran Jan | XHK7701 | GHOST RUBENA racing team | 19:51 | + 1:45 | |
11. | Merenus Štěpán | EKP8401 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:54 | + 1:48 | |
12. | Hons Miši | SMR7700 | SK SNS Smržovka | 19:58 | + 1:52 | |
13. | Kovář Miroslav | SCP8103 | OK Sparta Praha | 20:17 | + 2:11 | |
14. | Zajíc Josef | LOV7601 | lepus.cz | 20:30 | + 2:24 | |
15. | Jedlička Marek | XHK7502 | GHOST RUBENA racing team | 20:49 | + 2:43 | |
16. | Karkoš Petr | XCR7300 | MTB Chrudim | 21:04 | + 2:58 | |
17. | Tománek Otakar | VLI8300 | Slavia Liberec orienteering | 21:06 | + 3:00 | |
18. | Goder Josef | ZUP8201 | MTBO ČZU Praha | 21:11 | + 3:05 | |
19. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 21:13 | + 3:07 | |
20. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB Start Blansko | 21:18 | + 3:12 | |
21. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | 21:20 | + 3:14 | |
22. | Štochel Miroslav | MFP9300 | VŠSK MFF UK Praha | 21:23 | + 3:17 | |
23. | Kafka Tomáš | SJI8504 | OK Jihlava | 21:33 | + 3:27 | |
24. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 21:48 | + 3:42 | |
24. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL’S ABND RACING TEAM | 21:48 | + 3:42 | |
26. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 21:58 | + 3:52 | |
27. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 22:04 | + 3:58 | |
28. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 22:07 | + 4:01 | |
29. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | KOB Start Blansko | 22:38 | + 4:32 | |
30. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 22:59 | + 4:53 | |
31. | Pašek František | ZUP7601 | MTBO ČZU Praha | 23:11 | + 5:05 | |
32. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 23:16 | + 5:10 | |
33. | Karlík Michal | VIV8000 | GIGANT Orienteering | 23:18 | + 5:12 | |
34. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 23:27 | + 5:21 | |
35. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 23:29 | + 5:23 | |
36. | Šebesta Petr | ZUP7604 | MTBO ČZU Praha | 23:32 | + 5:26 | |
37. | Schwab Martin | TBM8101 | KOS TJ Tesla Brno | 23:38 | + 5:32 | |
38. | Kratochvíl Karel | ABR7001 | A-team NOVO Bruntál | 23:49 | + 5:43 | |
39. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:52 | + 5:46 | |
40. | Šenk Petr | VBA8001 | ŠK VAZKA Bratislava | 24:12 | + 6:06 | |
41. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:36 | + 7:30 | |
42. | Medlík Jan | TSU8246 | LKT 80 Šumperk | 28:27 | + 10:21 | |
Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | DISK | |||
Humlíček Aleš | SBK7539 | KOB Start Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Musil Pavel | SJC7705 | TJ Sportcentrum Jičín | 15:50 | ||
2. | Novák Libor | OKP9100 | SK OK 24 Praha | 16:15 | + 0:25 | |
3. | Tomeš Petr | SJC7531 | TJ Sportcentrum Jičín | 16:45 | + 0:55 | |
4. | Suchý Jiří | SJI9201 | OK Jihlava | 16:46 | + 0:56 | |
5. | Brabec Jaroslav | SBK8242 | KOB Start Blansko | 16:58 | + 1:08 | |
6. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 17:01 | + 1:11 | |
7. | Šmíd Ivo | SJC7700 | TJ Sportcentrum Jičín | 17:04 | + 1:14 | |
8. | Jirásek Aleš | XPU7601 | PARDUBICE BIKERS | 17:14 | + 1:24 | |
9. | Skoupý Jan | VIV9400 | GIGANT Orienteering | 17:29 | + 1:39 | |
10. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:35 | + 1:45 | |
11. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 17:43 | + 1:53 | |
12. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 18:04 | + 2:14 | |
13. | Justa Pavel | XHK8701 | GHOST RUBENA racing team | 18:08 | + 2:18 | |
14. | Šabo Mikuláš | VBA7841 | ŠK VAZKA Bratislava | 18:09 | + 2:19 | |
15. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 18:10 | + 2:20 | |
16. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 18:17 | + 2:27 | |
17. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 18:31 | + 2:41 | |
18. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:34 | + 2:44 | |
19. | Čejka Tomáš | JHB8203 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 18:35 | + 2:45 | |
20. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 18:43 | + 2:53 | |
21. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | GHOST RUBENA racing team | 19:02 | + 3:12 | |
22. | Bitter Aleš | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 19:08 | + 3:18 | |
23. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 19:40 | + 3:50 | |
24. | Šafář Jan | XHK7700 | GHOST RUBENA racing team | 19:45 | + 3:55 | |
25. | Komín David | LME7401 | SK Los Mělník | 20:19 | + 4:29 | |
26. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 20:34 | + 4:44 | |
27. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 20:35 | + 4:45 | |
28. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 20:44 | + 4:54 | |
29. | Šebl Ondřej | EKP9009 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:19 | + 5:29 | |
30. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | SK VIPrahlo | 21:37 | + 5:47 | |
31. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | KOS TJ Tesla Brno | 21:42 | + 5:52 | |
32. | Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | 21:59 | + 6:09 | |
33. | Otoupalík Jan | TBM7123 | KOS TJ Tesla Brno | 22:01 | + 6:11 | |
34. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB Start Blansko | 22:03 | + 6:13 | |
35. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 22:04 | + 6:14 | |
36. | Hodoň Miroslav | VIV8100 | GIGANT Orienteering | 22:05 | + 6:15 | |
37. | Pátek Richard | SBK7609 | KOB Start Blansko | 22:25 | + 6:35 | |
38. | Ančic Ľuboš | VBA8101 | ŠK VAZKA Bratislava | 23:09 | + 7:19 | |
39. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 23:18 | + 7:28 | |
40. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 23:19 | + 7:29 | |
41. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB Start Blansko | 24:11 | + 8:21 | |
42. | Sedlák Radek | XPU7501 | PARDUBICE BIKERS | 24:23 | + 8:33 | |
43. | Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 24:41 | + 8:51 | |
44. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 24:53 | + 9:03 | |
45. | Geisler Michal | SKL7500 | SMS Team Kladno | 27:58 | + 12:08 | |
Codl Marek | EKP8903 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 16:52 | ||
2. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 17:22 | + 0:30 | |
3. | Jirásek Radek | XPU7802 | PARDUBICE BIKERS | 19:23 | + 2:31 | |
4. | Háp Pavel | XHK7101 | GHOST RUBENA racing team | 19:41 | + 2:49 | |
5. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:50 | + 2:58 | |
6. | Žemlička Jan | XPU8303 | PARDUBICE BIKERS | 24:22 | + 7:30 | |
6. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | lepus.cz | 24:22 | + 7:30 | |
8. | König Lukáš | SBK8001 | KOB Start Blansko | 24:24 | + 7:32 | |
9. | Ambrož Pavel | TBM7339 | KOS TJ Tesla Brno | 26:31 | + 9:39 | |
10. | Dvořák František | LDC7701 | KOB Děčín | 26:54 | + 10:02 | |
11. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | KOB Start Blansko | 27:07 | + 10:15 | |
12. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 29:59 | + 13:07 | |
13. | Ševčík Matěj | XHK7908 | GHOST RUBENA racing team | 30:51 | + 13:59 | |
14. | Tesařík Jindřich | KNC8900 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 33:10 | + 16:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL’S ABND RACING TEAM | 19:53 | ||
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 19:59 | + 0:06 | |
3. | Král Jan | XBM6903 | PELL’S ABND RACING TEAM | 20:11 | + 0:18 | |
4. | Strejček Petr | TBM7228 | KOS TJ Tesla Brno | 21:09 | + 1:16 | |
5. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:22 | + 1:29 | |
6. | Linhart Aleš | VIV7200 | GIGANT Orienteering | 21:42 | + 1:49 | |
7. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 22:24 | + 2:31 | |
8. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:34 | + 2:41 | |
9. | Skoupý Jan | VIV7001 | GIGANT Orienteering | 22:39 | + 2:46 | |
10. | Valík Luděk | VIV7101 | GIGANT Orienteering | 22:55 | + 3:02 | |
11. | Kunz Martin | VIV7100 | GIGANT Orienteering | 23:11 | + 3:18 | |
12. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 24:13 | + 4:20 | |
13. | Pařízek Petr | SMR7001 | SK SNS Smržovka | 25:02 | + 5:09 | |
14. | Švarcbach Michal | KNC7001 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 25:25 | + 5:32 | |
15. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:46 | + 5:53 | |
16. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | SK Severka Šumperk | 25:55 | + 6:02 | |
17. | Klučár Daniel | RCP7141 | RC&P TEAM Bratislava | 26:20 | + 6:27 | |
18. | Veselý Jan | ZUP6500 | MTBO ČZU Praha | 26:29 | + 6:36 | |
19. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:39 | + 6:46 | |
20. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:00 | + 7:07 | |
21. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 28:24 | + 8:31 | |
22. | Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 28:59 | + 9:06 | |
23. | Drlý Aleš | XBM6807 | PELL’S ABND RACING TEAM | 30:05 | + 10:12 | |
Antoš Svatopluk | SJC6602 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | DISK | |||
Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | DISK | |||
Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Malátek Rastislav | VBA7401 | ŠK VAZKA Bratislava | DISK | |||
Kroc Dalibor | VIV7400 | GIGANT Orienteering | DISK | |||
Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | DISK | |||
Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Tuma Jaroslav | SJC7305 | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Michalík Ivan | XBM6834 | PELL’S ABND RACING TEAM | DISK | |||
Kouřimský Jan | SLA7200 | SKOB Slaný | DISK | |||
Suchánek Ladislav | XBM7008 | PELL’S ABND RACING TEAM | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 18:19 | ||
2. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 18:31 | + 0:12 | |
3. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 19:10 | + 0:51 | |
4. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:35 | + 1:16 | |
5. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 20:43 | + 2:24 | |
6. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 21:29 | + 3:10 | |
7. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 21:52 | + 3:33 | |
8. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 21:56 | + 3:37 | |
9. | Peths Pavel | ABR5801 | A-team NOVO Bruntál | 24:23 | + 6:04 | |
10. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 24:29 | + 6:10 | |
11. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 24:53 | + 6:34 | |
12. | Janda Luboš | CHT6001 | OOB SK Chrast | 27:19 | + 9:00 | |
13. | Bartoš st. Marián | VSP5601 | USK Praha | 35:39 | + 17:20 | |
14. | Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 45:12 | + 26:53 | |
Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | DISK | |||
Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | DISK | |||
Dawson Keith | 12G | GB MTBO | DISK | |||
Hejna Jiří | KNC6200 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 21:42 | ||
2. | Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | 21:45 | + 0:03 | |
3. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | SKOB Ostrava | 41:18 | + 19:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 14:07 | ||
2. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | SKOB Kobra Vsetín | 19:10 | + 5:03 | |
3. | Sikora Miroslav | BOV4802 | TJ Baník Ostrava OKD | 19:59 | + 5:52 | |
4. | Sikorová Michaela | NNN | Neregistrovaní | 22:15 | + 8:08 | |
5. | Knitlová Eva | VAM | OOB Vamberk | 22:52 | + 8:45 | |
6. | Rydlo Martin | BOV4701 | TJ Baník Ostrava OKD | 26:41 | + 12:34 | |
7. | Kuchař Pavel | SJC | TJ Sportcentrum Jičín | 38:42 | + 24:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležal Josef | VAM6101 | OOB Vamberk | 27:04 | ||
2. | Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | 30:09 | + 3:05 | |
3. | Pilný Jiří | VRL7002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:10 | + 4:06 | |
4. | Munzar Jakub | XPU06 | PARDUBICE BIKERS | 72:01 | + 44:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stoklasová Zuzana | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:50 | ||
2. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 14:55 | + 3:05 | |
3. | Marečková Emma | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 17:49 | + 5:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:47 | ||
2. | Horáková Kateřina | LDC0351 | KOB Děčín | 17:21 | + 2:34 | |
3. | Mišoňová Verča | SMR0450 | SK SNS Smržovka | 17:23 | + 2:36 | |
4. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | TJ Sportcentrum Jičín | 17:28 | + 2:41 | |
5. | Skoupá Vendula | VIV0152 | GIGANT Orienteering | 17:59 | + 3:12 | |
6. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:41 | + 3:54 | |
7. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:22 | + 4:35 | |
8. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 22:41 | + 7:54 | |
9. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:40 | + 11:53 | |
10. | Burešová Veronika | XBM0550 | PELL’S ABND RACING TEAM | 48:50 | + 34:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 15:45 | ||
2. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 16:09 | + 0:24 | |
3. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 17:43 | + 1:58 | |
4. | Mišoňová Magdalena | SMR0150 | SK SNS Smržovka | 18:37 | + 2:52 | |
5. | Pelikánová Máša | SKL0050 | SMS Team Kladno | 20:26 | + 4:41 | |
6. | Pilná Bára | VRL0052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:00 | + 6:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fantoni Antonella | 54A9750 | Austria MTBO Team | 22:17 | ||
2. | Žuchová Daniela | SMR9750 | SK SNS Smržovka | 25:47 | + 3:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 16:16 | ||
2. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 17:24 | + 1:08 | |
3. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 18:10 | + 1:54 | |
4. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 18:18 | + 2:02 | |
5. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 18:21 | + 2:05 | |
6. | Tyszová Natália | LDC8850 | KOB Děčín | 18:33 | + 2:17 | |
7. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:57 | + 2:41 | |
8. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 20:03 | + 3:47 | |
9. | Fólová Martina | SMR8850 | SK SNS Smržovka | 20:09 | + 3:53 | |
10. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 20:10 | + 3:54 | |
11. | Tučková Dagmar | EKP8653 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:01 | + 4:45 | |
12. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 21:07 | + 4:51 | |
13. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 21:14 | + 4:58 | |
13. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 21:14 | + 4:58 | |
15. | Lamichová Martina | XHK9150 | GHOST RUBENA racing team | 22:00 | + 5:44 | |
16. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 22:05 | + 5:49 | |
17. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 24:11 | + 7:55 | |
18. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 24:25 | + 8:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seifertová Magda | TBM9150 | KOS TJ Tesla Brno | 16:49 | ||
2. | Jakobová Adélka | VSP9050 | USK Praha | 16:56 | + 0:07 | |
3. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 17:23 | + 0:34 | |
4. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB Start Blansko | 17:41 | + 0:52 | |
5. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 17:52 | + 1:03 | |
6. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SK SNS Smržovka | 17:59 | + 1:10 | |
7. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | GHOST RUBENA racing team | 18:01 | + 1:12 | |
8. | Hančíková Barbora | TZL8853 | SKOB Zlín | 18:03 | + 1:14 | |
9. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | GHOST RUBENA racing team | 18:11 | + 1:22 | |
10. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 18:37 | + 1:48 | |
11. | Stachoňová Barbara | SBK8451 | KOB Start Blansko | 18:40 | + 1:51 | |
12. | Honsová Lenka | SMR7750 | SK SNS Smržovka | 19:04 | + 2:15 | |
13. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:09 | + 2:20 | |
14. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | TJ Sportcentrum Jičín | 19:11 | + 2:22 | |
15. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:12 | + 2:23 | |
16. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 19:28 | + 2:39 | |
17. | Rolná Janka | SMR8150 | SK SNS Smržovka | 19:54 | + 3:05 | |
18. | Musilová Vendula | SJC8355 | TJ Sportcentrum Jičín | 19:58 | + 3:09 | |
19. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:01 | + 3:12 | |
20. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:15 | + 3:26 | |
21. | Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 20:18 | + 3:29 | |
22. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 20:43 | + 3:54 | |
23. | Puchernová Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 21:26 | + 4:37 | |
24. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | KOB Start Blansko | 21:31 | + 4:42 | |
25. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 21:32 | + 4:43 | |
26. | Krejčíková Barbora | TZL8551 | SKOB Zlín | 21:37 | + 4:48 | |
27. | Křístková Veronika | SBK8379 | KOB Start Blansko | 21:49 | + 5:00 | |
27. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 21:49 | + 5:00 | |
29. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 22:00 | + 5:11 | |
30. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:12 | + 5:23 | |
31. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 22:15 | + 5:26 | |
32. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:54 | + 6:05 | |
33. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:58 | + 6:09 | |
34. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 23:03 | + 6:14 | |
35. | Hanajová Káťa | SMR8451 | SK SNS Smržovka | 23:45 | + 6:56 | |
36. | Šenková Natalia | VBA8554 | ŠK VAZKA Bratislava | 24:35 | + 7:46 | |
37. | Berglová Lucie | ZUP8250 | MTBO ČZU Praha | 28:13 | + 11:24 | |
38. | Grauzelová Ludmila | VBA8351 | ŠK VAZKA Bratislava | 31:03 | + 14:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 18:24 | ||
2. | Kamererová Valerie | KAM9452 | SK Kamenice | 19:57 | + 1:33 | |
3. | Tomešová Daniela | SJC8451 | TJ Sportcentrum Jičín | 20:38 | + 2:14 | |
4. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 20:48 | + 2:24 | |
5. | Matulová Dana | TBM7653 | KOS TJ Tesla Brno | 21:31 | + 3:07 | |
6. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 21:50 | + 3:26 | |
7. | Drahorádová Lenka | XPU8660 | PARDUBICE BIKERS | 22:14 | + 3:50 | |
8. | Pačáková Michaela | EKP8654 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:00 | + 4:36 | |
9. | Pařízková Anežka | SMR9350 | SK SNS Smržovka | 23:18 | + 4:54 | |
10. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 23:42 | + 5:18 | |
11. | Linhartová Martina | VIV7750 | GIGANT Orienteering | 23:47 | + 5:23 | |
12. | Walther Katja | 54A7850 | Austria MTBO Team | 24:53 | + 6:29 | |
13. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 24:55 | + 6:31 | |
14. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 25:18 | + 6:54 | |
15. | Žuchová Nikola | SMR9351 | SK SNS Smržovka | 26:00 | + 7:36 | |
16. | Louková Tereza | EKP8457 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:03 | + 7:39 | |
17. | Švadlenová Ivana | VIV7151 | GIGANT Orienteering | 26:47 | + 8:23 | |
18. | Večeřová Marcela | ABR8888 | A-team NOVO Bruntál | 28:11 | + 9:47 | |
19. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 28:51 | + 10:27 | |
20. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:18 | + 10:54 | |
21. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB Start Blansko | 30:21 | + 11:57 | |
22. | Karlíková Zuzana | VIV8050 | GIGANT Orienteering | 30:57 | + 12:33 | |
23. | Mědílková Iva | SKL7150 | SMS Team Kladno | 33:39 | + 15:15 | |
24. | Kratochvílová Lucie | VPM9251 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:05 | + 17:41 | |
25. | Hejnová Aneta | KNC9350 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 36:30 | + 18:06 | |
26. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 39:45 | + 21:21 | |
Trubáková Zuzana | BLI8051 | MTBO Bludný kořen | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 16:51 | ||
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 17:50 | + 0:59 | |
3. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:14 | + 2:23 | |
4. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 19:46 | + 2:55 | |
5. | Zápotocká Anna | VLI7250 | Slavia Liberec orienteering | 20:12 | + 3:21 | |
6. | Hápová Šárka | XHK7157 | GHOST RUBENA racing team | 20:23 | + 3:32 | |
7. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 22:18 | + 5:27 | |
8. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:04 | + 7:13 | |
9. | Pelikánová Lucie | SKL6950 | SMS Team Kladno | 28:36 | + 11:45 | |
10. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:50 | + 12:59 | |
11. | Zajícová Petra | LOV7351 | lepus.cz | 41:18 | + 24:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 19:23 | ||
2. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 20:04 | + 0:41 | |
3. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 20:19 | + 0:56 | |
4. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 21:29 | + 2:06 | |
5. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 24:49 | + 5:26 | |
6. | Kroeber Andrea | BOR6551 | OK Jiskra Nový Bor | 28:17 | + 8:54 | |
7. | Hančíková Michaela | TZL6559 | SKOB Zlín | 32:36 | + 13:13 | |
8. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | SKOB Ostrava | 32:40 | + 13:17 | |
9. | Čejková Jana | JHB6152 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 34:13 | + 14:50 | |
10. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 37:00 | + 17:37 | |
11. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 40:14 | + 20:51 | |
12. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 47:05 | + 27:42 |