Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Matěj | SJC0202 | C | Sportcentrum Jičín | 48:28 | |
2. | Kovář Ondřej | VPM0200 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:57 | + 0:29 |
3. | Hasman Marek | VPM0201 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:55 | + 1:27 |
4. | Valík Adam | GIG0301 | C | GIGANT Orienteering | 52:06 | + 3:38 |
5. | Kabát Martin | EKP0412 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:58 | + 14:30 |
6. | Hnilica Hannes | 25A0400 | C | MTBO Youth Team Austria | 66:53 | + 18:25 |
7. | Štáfek Ondřej | SKL0401 | C | SMS Team Kladno | 71:09 | + 22:41 |
8. | Zrník Tomáš | GIG0601 | C | GIGANT Orienteering | 85:52 | + 37:24 |
9. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 129:41 | + 81:13 |
Anděl Sebastian | SKL | C | SMS Team Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Micko Tobias | 25A0000 | C | MTBO Youth Team Austria | 68:37 | |
2. | Kašpar Petr | TSU9900 | C | LKT 80 Šumperk | 81:58 | + 13:21 |
3. | Hasman Ondřej | VPM0002 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 84:56 | + 16:19 |
4. | Kroc Kryštof | GIG0100 | C | GIGANT Orienteering | 91:41 | + 23:04 |
5. | Vítek Karel | SKL9901 | C | SMS Team Kladno | 92:43 | + 24:06 |
6. | Valík Tomáš | GIG0000 | C | GIGANT Orienteering | 95:02 | + 26:25 |
7. | Hašek Adam | VPM0101 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 101:33 | + 32:56 |
8. | Švadlena Michal | CHC0101 | C | K.O.B. Choceň | 103:09 | + 34:32 |
9. | Břeň Daniel | SJC0102 | C | Sportcentrum Jičín | 116:23 | + 47:46 |
Zemko Zdeněk | SLA9900 | B | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kanta Martin | XPU9705 | B | PARDUBICE BIKERS | 89:39 | |
2. | Wohanka Richard | SLA0100 | A | SKOB Slaný | 90:32 | + 0:53 |
3. | Ludvík Matyáš | STB9801 | E | TJ Stadion Nový Bor | 92:45 | + 3:06 |
4. | Mišoň Matěj | SMR9801 | B | SK SNS Smržovka | 96:01 | + 6:22 |
5. | Hašek Jan | VPM0001 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 99:07 | + 9:28 |
6. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A | A-team NOVO Bruntál | 101:21 | + 11:42 |
7. | Vávra Martin | HOR9700 | B | TJ Jiskra Hořice | 102:00 | + 12:21 |
8. | Bartosz Niebielski | 94P0100 | C | Polish MTBO National Team | 102:21 | + 12:42 |
9. | Horák Jan | LDC9800 | A | KOB Děčín | 105:18 | + 15:39 |
10. | Hubert Kielak | 94P9600 | C | Polish MTBO National Team | 105:22 | + 15:43 |
11. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 106:14 | + 16:35 |
12. | Vacek Jan | SLA0004 | B | SKOB Slaný | 114:19 | + 24:40 |
13. | Lukasz Czerniak | 94P9601 | C | Polish MTBO National Team | 119:02 | + 29:23 |
Igor Kielak | 94P9901 | C | Polish MTBO National Team | DISK | ||
Jakub Jaroszek | 94P9800 | C | Polish MTBO National Team | DISK | ||
Nowak Bartosz | 94P9900 | C | Polish MTBO National Team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 95:23 | |
2. | Hradil Jiří | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 99:40 | + 4:17 |
3. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SK SNS Smržovka | 100:15 | + 4:52 |
4. | Ševčík Martin | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 101:30 | + 6:07 |
5. | Bouchal Jiří | VPM8449 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 101:31 | + 6:08 |
6. | Kouřimský Jan | SLA7200 | E | SKOB Slaný | 103:12 | + 7:49 |
7. | Bogar František | BOR8904 | E | OK Jiskra Nový Bor | 104:34 | + 9:11 |
8. | Štěňha Martin | EKP7608 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 106:52 | + 11:29 |
9. | Vala Radek | ABR8401 | E | A-team NOVO Bruntál | 110:38 | + 15:15 |
10. | Štěpánek Martin | TBM7327 | E | KOS TJ Tesla Brno | 110:39 | + 15:16 |
11. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | E | KOS TJ Tesla Brno | 114:16 | + 18:53 |
12. | Grzegorz Marcinkiewicz | 94P8600 | C | Polish MTBO National Team | 114:51 | + 19:28 |
13. | Šňupárek Václav | TZL9548 | E | SKOB Zlín | 115:04 | + 19:41 |
14. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 115:28 | + 20:05 |
15. | Graubner Jan | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 115:40 | + 20:17 |
16. | Švadlena Pavel | CHC7502 | E | K.O.B. Choceň | 116:33 | + 21:10 |
17. | Rózsa László | 14H8300 | C | MTBO Hungary | 116:41 | + 21:18 |
18. | Pucherna Jan | ZUP7702 | E | MTBO ČZU Praha | 116:56 | + 21:33 |
19. | Uhmann Petr | TBM8307 | E | KOS TJ Tesla Brno | 117:22 | + 21:59 |
20. | Sajal Martin | EKP7803 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 118:03 | + 22:40 |
21. | Kalina Miroslav | EKP8211 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 118:13 | + 22:50 |
22. | Kovář Miroslav | SJC8104 | E | Sportcentrum Jičín | 119:25 | + 24:02 |
23. | Urban Miroslav | DMS7900 | E | Dynamo Malá Skála | 119:41 | + 24:18 |
24. | Bezouška Tomáš | EKP7601 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 119:50 | + 24:27 |
25. | Pucherna Eduard | SMR7401 | E | SK SNS Smržovka | 121:14 | + 25:51 |
26. | Huster Mark | 54D7700 | C | SV Sachsen 90 Werdau | 121:50 | + 26:27 |
27. | Jaroszek Radosław | 42P9400 | C | Team360 | 122:58 | + 27:35 |
28. | Ticháček Radek | SJC7801 | E | Sportcentrum Jičín | 123:25 | + 28:02 |
29. | Johanovský Tomáš | ZUP8500 | E | MTBO ČZU Praha | 126:22 | + 30:59 |
30. | Klimo Thomas | 21A7900 | C | OLT Transdanubien | 127:00 | + 31:37 |
31. | Buriánek Vojta | SMR7801 | A | SK SNS Smržovka | 127:24 | + 32:01 |
32. | Štáfek Pavel | SKL7401 | E | SMS Team Kladno | 128:15 | + 32:52 |
33. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | E | Slavia Liberec orienteering | 129:56 | + 34:33 |
34. | Tománek Otakar | VLI8300 | E | Slavia Liberec orienteering | 133:19 | + 37:56 |
35. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 134:36 | + 39:13 |
36. | Buchtík Aleš | XBM8201 | E | PELLŽS ABND RACING TEAM | 134:42 | + 39:19 |
37. | Mikan Albert | EKP8606 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 135:01 | + 39:38 |
38. | Laciga Radek | VSP8200 | E | USK Praha | 138:00 | + 42:37 |
39. | Jalový Milan | RBK8347 | E | SK Radioklub Blansko | 146:31 | + 51:08 |
Stránský Vojtěch | KPY9000 | E | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Anděl Robert | VPM8001 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | ||
Fajtl Jaroslav | VPM9001 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | ||
Vanka Petr | OKP6801 | E | SK OK 24 Praha | DISK | ||
Hora Vojtěch | VSP8301 | E | USK Praha | DISK | ||
Sedláček Petr | TSU8109 | E | LKT 80 Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwab David | TBM7401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 89:06 | |
2. | Daněk Roman | SBK7541 | A | KOB Start Blansko | 90:32 | + 1:26 |
3. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | B | MTBO Racing team Hradec Králové | 92:01 | + 2:55 |
4. | Karkoš Petr | XCR7300 | A | MTB Chrudim, z.s. | 93:42 | + 4:36 |
5. | Nývlt Martin | EKP8200 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 94:52 | + 5:46 |
6. | Les Martin | VPM7906 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 95:35 | + 6:29 |
7. | Kopecký Pavel | VSP7800 | A | USK Praha | 96:30 | + 7:24 |
8. | Husák Václav | XHK7702 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 96:37 | + 7:31 |
9. | Jiran Václav | XBM7601 | A | PELLŽS ABND RACING TEAM | 97:18 | + 8:12 |
10. | Musil Pavel | SJC7705 | A | Sportcentrum Jičín | 97:50 | + 8:44 |
11. | Sháněl Jan | CHC9402 | A | K.O.B. Choceň | 98:19 | + 9:13 |
12. | Kříž Libor | XHK7804 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 98:25 | + 9:19 |
13. | Pavlík Radek | ABR6849 | A | A-team NOVO Bruntál | 98:47 | + 9:41 |
14. | Pucherna Petr | ZUP8002 | A | MTBO ČZU Praha | 98:50 | + 9:44 |
15. | Kurz Pavel | EKP7408 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 99:26 | + 10:20 |
16. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | A | PARDUBICE BIKERS | 101:06 | + 12:00 |
17. | Jiran Jan | XHK7701 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 101:41 | + 12:35 |
18. | Hruška Miloš | ABR7501 | A | A-team NOVO Bruntál | 102:24 | + 13:18 |
19. | Kratochvíl Karel | ABR7001 | A | A-team NOVO Bruntál | 103:01 | + 13:55 |
20. | Smrt Martin | EKP8431 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 104:48 | + 15:42 |
21. | Černý Ladislav | ZUP8200 | A | MTBO ČZU Praha | 104:51 | + 15:45 |
22. | Hegner Lukáš | LPM8104 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 104:56 | + 15:50 |
23. | Tošner Michal | VPM7803 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 105:45 | + 16:39 |
24. | Medlík Jan | TSU8246 | A | LKT 80 Šumperk | 106:02 | + 16:56 |
25. | Štochel Miroslav | MFP9300 | A | VŠSK MFF UK Praha | 106:56 | + 17:50 |
26. | Drobník Lukáš | SJC8500 | A | Sportcentrum Jičín | 108:29 | + 19:23 |
27. | Lukavec Petr | SMR7800 | A | SK SNS Smržovka | 108:46 | + 19:40 |
28. | Nedopílek David | SVR7600 | A | TJ Švýcárna | 109:12 | + 20:06 |
29. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | A | PARDUBICE BIKERS | 109:38 | + 20:32 |
30. | Šmíd Ivo | SJC7700 | A | Sportcentrum Jičín | 110:15 | + 21:09 |
31. | Maňásek Josef | SVR7700 | A | TJ Švýcárna | 110:17 | + 21:11 |
32. | Honner Jaroslav | VPM7802 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 111:17 | + 22:11 |
33. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A | A-team NOVO Bruntál | 111:25 | + 22:19 |
34. | Putík Jiří | VLI7505 | A | Slavia Liberec orienteering | 112:16 | + 23:10 |
35. | Tomeček Karel | TSU8300 | A | LKT 80 Šumperk | 112:48 | + 23:42 |
36. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 113:24 | + 24:18 |
37. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | A | MTBO ČZU Praha | 113:48 | + 24:42 |
38. | Schwab Martin | TBM8101 | A | KOS TJ Tesla Brno | 114:42 | + 25:36 |
39. | Šenk Petr | VBA8001 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 116:46 | + 27:40 |
40. | Pucher Filip | ZUP7404 | A | MTBO ČZU Praha | 118:10 | + 29:04 |
41. | Urban Jan | SBK7537 | A | KOB Start Blansko | 120:02 | + 30:56 |
42. | Wohanka Pavel | VRL7501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 121:41 | + 32:35 |
43. | Šebesta Petr | ZUP7604 | A | MTBO ČZU Praha | 121:44 | + 32:38 |
44. | Polášek Radek | TBM8008 | A | KOS TJ Tesla Brno | 123:17 | + 34:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Michal | SBK8403 | C | KOB Start Blansko | 82:50 | |
2. | Havlík Ctibor | SJC8105 | B | Sportcentrum Jičín | 83:52 | + 1:02 |
3. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | B | MTBO Racing team Hradec Králové | 85:02 | + 2:12 |
4. | Gebas Miroslav | XBM8102 | B | PELLŽS ABND RACING TEAM | 86:52 | + 4:02 |
5. | Beran Pavel | SJH7801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 87:01 | + 4:11 |
6. | Tomeš Petr | SJC7531 | B | Sportcentrum Jičín | 87:24 | + 4:34 |
7. | Jirka Jakub | VPM7905 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 88:11 | + 5:21 |
7. | Ančic Ĺuboš | VBA8101 | B | ŠK VAZKA Bratislava | 88:11 | + 5:21 |
9. | Reif Jan | TSU8604 | B | LKT 80 Šumperk | 91:44 | + 8:54 |
10. | Kužel Tomáš | FSP7610 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 92:43 | + 9:53 |
11. | Brabec Jaroslav | SBK8242 | B | KOB Start Blansko | 93:34 | + 10:44 |
12. | Vaněček Jan | ZUP8003 | B | MTBO ČZU Praha | 95:41 | + 12:51 |
13. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | B | KOS TJ Tesla Brno | 96:49 | + 13:59 |
14. | Domín Nikolas | EKP8806 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 97:06 | + 14:16 |
15. | Jirásek Aleš | XPU7601 | B | PARDUBICE BIKERS | 98:04 | + 15:14 |
16. | Otoupalík Jan | TBM7123 | B | KOS TJ Tesla Brno | 99:20 | + 16:30 |
17. | Zít Jan | LDC8200 | B | KOB Děčín | 100:02 | + 17:12 |
18. | Jirásek Radek | XPU7802 | B | PARDUBICE BIKERS | 100:35 | + 17:45 |
19. | Karlík Michal | GIG8000 | A | GIGANT Orienteering | 101:09 | + 18:19 |
20. | Havlůj František | VSP8308 | B | USK Praha | 101:59 | + 19:09 |
21. | Geisler Michal | SKL7500 | B | SMS Team Kladno | 102:31 | + 19:41 |
22. | Šafář Jan | XHK7700 | B | MTBO Racing team Hradec Králové | 102:50 | + 20:00 |
23. | Bartoš Marián | VSP8201 | B | USK Praha | 104:42 | + 21:52 |
24. | Šafek Jiří | SBK7621 | B | KOB Start Blansko | 106:56 | + 24:06 |
25. | Sochor Jan | SBK6922 | B | KOB Start Blansko | 107:19 | + 24:29 |
26. | Ištok Martin | BLI8001 | B | MTBO Bludný kořen | 107:31 | + 24:41 |
27. | Ohera Karel | BLI7803 | B | MTBO Bludný kořen | 113:20 | + 30:30 |
28. | Hodoň Miroslav | GIG8100 | B | GIGANT Orienteering | 114:49 | + 31:59 |
29. | Urbaník Robert | VLI7002 | B | Slavia Liberec orienteering | 118:16 | + 35:26 |
30. | Meier Milan | VLI7301 | B | Slavia Liberec orienteering | 124:02 | + 41:12 |
Sedlák Radek | LIP7500 | B | SOS Mamuti z Lipovky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opršal Juraj | VBA8301 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 78:24 | |
2. | Fukátko Jan | XPU8105 | C | PARDUBICE BIKERS | 80:41 | + 2:17 |
3. | Frýba Lukáš | NNN8201 | C | Neregistrovaní | 81:15 | + 2:51 |
4. | Cerman Lukáš | DMS8100 | C | Dynamo Malá Skála | 82:12 | + 3:48 |
5. | Šimon Václav | LBE9100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 83:15 | + 4:51 |
6. | Červinka Jan | NNN | C | Neregistrovaní | 84:37 | + 6:13 |
7. | Linhart Tomáš | TSU8540 | C | LKT 80 Šumperk | 87:55 | + 9:31 |
8. | Netuka Martin | XHK7302 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 89:48 | + 11:24 |
9. | Pilný Jiří | VRL7002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:28 | + 13:04 |
10. | Vozka Radim | BLI7402 | C | MTBO Bludný kořen | 93:03 | + 14:39 |
11. | Tomeš Radim | TZL7849 | C | SKOB Zlín | 93:06 | + 14:42 |
12. | Kurka Vojtěch | SMR8400 | C | SK SNS Smržovka | 95:06 | + 16:42 |
13. | Ševčík Matěj | XHK7908 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 95:33 | + 17:09 |
14. | Císař Jan | EKP8503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 95:48 | + 17:24 |
15. | Král Luboš | PVP8400 | C | VSS Přírodověda Praha | 97:21 | + 18:57 |
16. | Vojtěch Richard | BLI7605 | C | MTBO Bludný kořen | 100:29 | + 22:05 |
17. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB Start Blansko | 100:55 | + 22:31 |
18. | Chaloupka Ondřej | SBK8301 | C | KOB Start Blansko | 106:28 | + 28:04 |
19. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 109:50 | + 31:26 |
20. | Kašpar František | SLA9800 | B | SKOB Slaný | 116:20 | + 37:56 |
21. | Láner Roman | ABR8100 | C | A-team NOVO Bruntál | 125:51 | + 47:27 |
22. | Jireček Lukáš | BLI8006 | C | MTBO Bludný kořen | 155:28 | + 77:04 |
Pastuszek Jakub | VSP7500 | B | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | C | PELLŽS ABND RACING TEAM | 83:40 | |
2. | Dorfler Dietmar | C | 89:08 | + 5:28 | ||
3. | Jašek Petr | ABR7601 | E | A-team NOVO Bruntál | 91:31 | + 7:51 |
4. | Chaloupský David | XHK7103 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 92:27 | + 8:47 |
5. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 92:28 | + 8:48 |
6. | Holluby András | 14H7100 | C | MTBO Hungary | 94:09 | + 10:29 |
7. | Malátek Rastislav | VBA7401 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 95:20 | + 11:40 |
8. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 96:10 | + 12:30 |
9. | Linhart Aleš | GIG7200 | C | GIGANT Orienteering | 99:42 | + 16:02 |
10. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 100:00 | + 16:20 |
11. | Mach Radovan | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 101:24 | + 17:44 |
12. | Horák Martin | LDC7100 | C | KOB Děčín | 101:29 | + 17:49 |
13. | Pařízek Petr | SMR7001 | C | SK SNS Smržovka | 102:34 | + 18:54 |
14. | Jirásek Milan | VSP7403 | C | USK Praha | 103:17 | + 19:37 |
15. | Kroc Dalibor | GIG7400 | C | GIGANT Orienteering | 103:28 | + 19:48 |
16. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | B | SKOB Zlín | 106:20 | + 22:40 |
17. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 106:39 | + 22:59 |
18. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 107:39 | + 23:59 |
19. | Vacek Petr | SLA6800 | C | SKOB Slaný | 109:06 | + 25:26 |
20. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 109:37 | + 25:57 |
21. | Hnilica Thomas | 25A6800 | C | MTBO Youth Team Austria | 110:08 | + 26:28 |
22. | Kovář Vladimír | VPM7200 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 110:15 | + 26:35 |
23. | Bílý Milan | JES7001 | C | OK Rakovník | 110:52 | + 27:12 |
24. | Rejholec Michal | BOR7412 | C | OK Jiskra Nový Bor | 111:47 | + 28:07 |
25. | Svoboda Petr | SLA6803 | C | SKOB Slaný | 112:48 | + 29:08 |
26. | Štregl Tomáš | VRL7406 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 113:23 | + 29:43 |
27. | Přibík Martin | PGP7406 | C | SK Praga | 113:35 | + 29:55 |
28. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | C | MTBO ČZU Praha | 114:16 | + 30:36 |
29. | Skoupý Jan | GIG7001 | C | GIGANT Orienteering | 116:58 | + 33:18 |
30. | Klučár Daniel | RCP7141 | C | RC&P TEAM Bratislava | 117:17 | + 33:37 |
31. | Švarcbach Michal | KNC7001 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 120:46 | + 37:06 |
32. | Kunart Tomáš | XHK7205 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 122:14 | + 38:34 |
33. | Boudný Jan | SCP7417 | B | OK Sparta Praha | 125:21 | + 41:41 |
34. | Kunz Martin | GIG7100 | C | GIGANT Orienteering | 128:04 | + 44:24 |
35. | Pažický Ĺudovít | RCP6941 | C | RC&P TEAM Bratislava | 130:06 | + 46:26 |
36. | Zrník Tomáš | GIG7118 | C | GIGANT Orienteering | 131:22 | + 47:42 |
37. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 131:39 | + 47:59 |
38. | Kašpar Jaroslav | TSU7000 | C | LKT 80 Šumperk | 132:12 | + 48:32 |
Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Kubisch Jiří | GIG7231 | C | GIGANT Orienteering | DISK | ||
Antoš Svatopluk | SJC6602 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Vaněk Petr | XHK7600 | E | MTBO Racing team Hradec Králové | DISK | ||
Ambrož Pavel | TBM7339 | B | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Šňupárek Martin | XBM7107 | C | PELLŽS ABND RACING TEAM | DISK | ||
Žák Pavel | ABR7600 | B | A-team NOVO Bruntál | DISK | ||
Toloch Alexandr | GIG7000 | C | GIGANT Orienteering | DISK | ||
Král Jan | XBM6903 | C | PELLŽS ABND RACING TEAM | DISK | ||
Valík Luděk | GIG7101 | C | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejna Jiří | KNC6200 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 75:09 | |
2. | Maennel Harald | BOR5501 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:42 | + 3:33 |
3. | Král Jiří | TSU5941 | C | LKT 80 Šumperk | 79:45 | + 4:36 |
4. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB Start Blansko | 81:10 | + 6:01 |
5. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 83:42 | + 8:33 |
6. | Náhlovský David | TBM6512 | C | KOS TJ Tesla Brno | 84:17 | + 9:08 |
7. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 84:23 | + 9:14 |
8. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 86:06 | + 10:57 |
9. | Veselý Jan | ZUP6500 | C | MTBO ČZU Praha | 86:51 | + 11:42 |
10. | Pšenička Jiří | TCB6301 | C | SK Technik České Budějovice | 89:16 | + 14:07 |
11. | Kafka Václav | SJI6001 | C | OK Jihlava | 89:26 | + 14:17 |
12. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 93:24 | + 18:15 |
13. | Mlynárik Peter | VBA6501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 94:09 | + 19:00 |
14. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 94:29 | + 19:20 |
15. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 95:10 | + 20:01 |
16. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | C | RC&P TEAM Bratislava | 98:44 | + 23:35 |
17. | Peťovský Jan | SBK6201 | C | KOB Start Blansko | 101:55 | + 26:46 |
18. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 103:03 | + 27:54 |
19. | Havlíček Ivo | KNC5800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 104:38 | + 29:29 |
20. | Jánoška Jozef | RBA5902 | C | TJ Rapid Bratislava | 104:50 | + 29:41 |
21. | Melcher Michael | 25A6200 | C | MTBO Youth Team Austria | 108:55 | + 33:46 |
22. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 109:32 | + 34:23 |
23. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 114:09 | + 39:00 |
24. | Janda Luboš | CHT6001 | C | OOB SK Chrast | 115:18 | + 40:09 |
25. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | C | A-team NOVO Bruntál | 118:25 | + 43:16 |
26. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 133:18 | + 58:09 |
27. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 164:26 | + 89:17 |
Barták Miroslav | MKP6400 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | C | USK Praha | 86:21 | |
2. | Sladký Ivan | PBM5513 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 96:35 | + 10:14 |
3. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 99:34 | + 13:13 |
4. | Müller Petr | JEP4800 | C | Jehlanka Team | 109:43 | + 23:22 |
5. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 111:26 | + 25:05 |
Kadlec Luděk | VEY5600 | C | YETTI & PINGUIN | DISK | ||
Vintr Ivan | TZL4501 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matulová Dana | TBM7653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:00 | |
2. | Kubák Martin | SJH7401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 50:07 | + 3:07 |
3. | Tumová Jana | SJC0154 | C | Sportcentrum Jičín | 57:38 | + 10:38 |
4. | Novák Miroslav | 3AC5500 | C | NER - Novakovi | 60:36 | + 13:36 |
5. | Šmídová Stanislava | CHT8751 | C | OOB SK Chrast | 64:49 | + 17:49 |
6. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | A | KOB Start Blansko | 66:36 | + 19:36 |
7. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | C | SKOB Kobra Vsetín | 68:21 | + 21:21 |
8. | Kubák Martin | SJH9902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 69:50 | + 22:50 |
9. | Jakoubová Ivka | SMR7450 | C | SK SNS Smržovka | 73:41 | + 26:41 |
10. | Kirchmann Miloš | 6KC5500 | C | Neregistrovaný | 75:39 | + 28:39 |
11. | Punčochářová Simona | 4LC0050 | C | Neregistrovaná - Punčochářová | 76:59 | + 29:59 |
12. | Studihradová Barbora | C | 82:05 | + 35:05 | ||
13. | Tichovská Jitka | 6YC6101 | C | Neregistrovaní | 87:35 | + 40:35 |
14. | Králová Dana | XBM7650 | C | PELLŽS ABND RACING TEAM | 93:13 | + 46:13 |
15. | Rohlík Petr | KVS6402 | C | SKOB Kobra Vsetín | 97:22 | + 50:22 |
Stará Marta | XPU7557 | C | PARDUBICE BIKERS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kratochvíl Martin | SJI8304 | C | OK Jihlava | 97:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:23 | |
2. | Pilná Natálie | VRL0351 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:01 | + 1:38 |
3. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | C | Sportcentrum Jičín | 60:00 | + 4:37 |
4. | Králová Jolana | TBM0360 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:19 | + 10:56 |
5. | Horáková Kateřina | LDC0351 | C | KOB Děčín | 71:09 | + 15:46 |
6. | Burešová Veronika | XBM0550 | C | PELLŽS ABND RACING TEAM | 72:03 | + 16:40 |
7. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 99:36 | + 44:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnilica Jana | 25A0250 | C | MTBO Youth Team Austria | 77:26 | |
2. | Pilná Bára | VRL0052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:28 | + 1:02 |
3. | Grycová Kateřina | TBM0058 | C | KOS TJ Tesla Brno | 82:05 | + 4:39 |
4. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:51 | + 5:25 |
5. | Aleksandra Oleszek | 94P9950 | C | Polish MTBO National Team | 92:01 | + 14:35 |
6. | Weronika Sulikowska | 94P0050 | C | Polish MTBO National Team | 95:26 | + 18:00 |
7. | Lacigová Marie | VSP0050 | C | USK Praha | 105:41 | + 28:15 |
8. | Čiháková Barbora | KNC9950 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 111:09 | + 33:43 |
Zrníková Adéla | GIG0050 | C | GIGANT Orienteering | DISK | ||
Skoupá Vendula | GIG0151 | C | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Veronika | TBM9859 | C | KOS TJ Tesla Brno | 83:43 | |
2. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | B | OK Jiskra Nový Bor | 91:23 | + 7:40 |
3. | Szczerbik Hania | 42P9850 | C | Team360 | 138:07 | + 54:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | E | USK Praha | 93:16 | |
2. | Gigon Michaela | TBM7753 | E | KOS TJ Tesla Brno | 100:59 | + 7:43 |
3. | Březinová Marie | TSU9191 | E | LKT 80 Šumperk | 102:44 | + 9:28 |
4. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 103:43 | + 10:27 |
5. | Nováková Kateřina | OKP9450 | E | SK OK 24 Praha | 105:09 | + 11:53 |
6. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 106:04 | + 12:48 |
7. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 106:31 | + 13:15 |
8. | Fólová Martina | SMR8850 | E | SK SNS Smržovka | 107:33 | + 14:17 |
9. | Haltof Ewa | ABR9499 | E | A-team NOVO Bruntál | 108:54 | + 15:38 |
10. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | E | MTBO ČZU Praha | 110:06 | + 16:50 |
11. | Lacigová Michaela | VSP8152 | E | USK Praha | 110:45 | + 17:29 |
12. | Kameníková Andrea | BOR9751 | E | OK Jiskra Nový Bor | 113:24 | + 20:08 |
13. | Hrdinová Marie | VSP7852 | E | USK Praha | 113:26 | + 20:10 |
14. | Kubínová Veronika | SKV9752 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 119:49 | + 26:33 |
15. | Vanková Jana | OKP7750 | E | SK OK 24 Praha | 122:00 | + 28:44 |
16. | Anna Kaminska | 94P8350 | C | Polish MTBO National Team | 125:47 | + 32:31 |
17. | Veselá Iva | ZUP7551 | E | MTBO ČZU Praha | 128:48 | + 35:32 |
18. | Drobníková Markéta | ZUP8452 | E | MTBO ČZU Praha | 132:47 | + 39:31 |
Hančíková Barbora | TZL8853 | E | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásková Markéta | VSP7653 | A | USK Praha | 76:00 | |
2. | La Carbonara Hana | TBM7652 | A | KOS TJ Tesla Brno | 78:39 | + 2:39 |
3. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 78:49 | + 2:49 |
4. | Musilová Vendula | SJC8355 | A | Sportcentrum Jičín | 79:01 | + 3:01 |
5. | Králová Vilma | TZL9952 | A | SKOB Zlín | 80:20 | + 4:20 |
6. | Veličková Monika | ABR8951 | A | A-team NOVO Bruntál | 80:51 | + 4:51 |
7. | Svobodná Šárka | ZUP8850 | C | MTBO ČZU Praha | 81:56 | + 5:56 |
8. | Pařízková Věrka | SMR7151 | A | SK SNS Smržovka | 82:11 | + 6:11 |
9. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | A | MTBO ČZU Praha | 84:22 | + 8:22 |
10. | Daňková Veronika | SBK8151 | A | KOB Start Blansko | 87:14 | + 11:14 |
11. | Kalinová Markéta | EKP8259 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 88:07 | + 12:07 |
12. | Fajtlová Jana | VPM8850 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 88:16 | + 12:16 |
13. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | A | Sportcentrum Jičín | 88:45 | + 12:45 |
14. | Lamichová Martina | XHK9150 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 89:02 | + 13:02 |
15. | Puchernová Radka | ZUP8759 | A | MTBO ČZU Praha | 90:16 | + 14:16 |
16. | Lánerová Leona | ABR7752 | A | A-team NOVO Bruntál | 90:31 | + 14:31 |
17. | Faltejsková Jana | XPU7652 | A | PARDUBICE BIKERS | 90:59 | + 14:59 |
18. | Křístková Veronika | SBK8379 | A | KOB Start Blansko | 94:43 | + 18:43 |
19. | Tomešová Daniela | SJC8451 | A | Sportcentrum Jičín | 95:12 | + 19:12 |
20. | Rolná Janka | SMR8150 | A | SK SNS Smržovka | 96:44 | + 20:44 |
21. | Jirková Petra | VPM8450 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 97:18 | + 21:18 |
22. | Kopecká Anežka | VSP8150 | A | USK Praha | 97:56 | + 21:56 |
23. | Kalošová TerKa | SMR8950 | A | SK SNS Smržovka | 98:15 | + 22:15 |
24. | Berglová Lucie | ZUP8250 | A | MTBO ČZU Praha | 98:24 | + 22:24 |
25. | Haničáková Denisa | DMS8350 | A | Dynamo Malá Skála | 99:11 | + 23:11 |
26. | Karlíková Zuzana | GIG8050 | A | GIGANT Orienteering | 104:18 | + 28:18 |
27. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 105:22 | + 29:22 |
28. | Beržinská Soňa | SBK8554 | A | KOB Start Blansko | 106:58 | + 30:58 |
29. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | A | KOS TJ Tesla Brno | 107:08 | + 31:08 |
30. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | A | KOB Start Blansko | 110:15 | + 34:15 |
31. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 113:27 | + 37:27 |
32. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | A | MTBO ČZU Praha | 115:19 | + 39:19 |
33. | Linhartová Martina | GIG7750 | A | GIGANT Orienteering | 118:15 | + 42:15 |
34. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 126:13 | + 50:13 |
Košíková Jitka | VSP7799 | A | USK Praha | DISK | ||
Ouhrabková Radka | EKP8151 | A | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Puchernová Zuzana | ZUP8451 | A | MTBO ČZU Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pařízková Anežka | SMR9350 | B | SK SNS Smržovka | 74:55 | |
2. | Trčková Helena | EKP8756 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 77:34 | + 2:39 |
3. | Kamererová Valerie | STB9450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 78:32 | + 3:37 |
4. | Masopustová Elis | VLI8656 | B | Slavia Liberec orienteering | 84:13 | + 9:18 |
5. | Salingerová Anna | ZUP7750 | B | MTBO ČZU Praha | 85:15 | + 10:20 |
6. | Puchernová Veronika | DMS7450 | C | Dynamo Malá Skála | 86:42 | + 11:47 |
7. | Zamrzlová Eva | EKP8758 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 89:02 | + 14:07 |
8. | Jašková Šárka | ABR7751 | A | A-team NOVO Bruntál | 90:01 | + 15:06 |
9. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | B | PARDUBICE BIKERS | 91:01 | + 16:06 |
10. | Sedláčková Zuzana | EKP8955 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 91:23 | + 16:28 |
11. | Večeřová Marcela | ABR8888 | A | A-team NOVO Bruntál | 91:51 | + 16:56 |
12. | Petrová Daniela | XPU8454 | B | PARDUBICE BIKERS | 93:48 | + 18:53 |
13. | Trubáková Zuzana | BLI8051 | B | MTBO Bludný kořen | 94:12 | + 19:17 |
14. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 99:14 | + 24:19 |
15. | Zítová Pavla | LDC8151 | B | KOB Děčín | 102:41 | + 27:46 |
16. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 103:40 | + 28:45 |
17. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | B | KOB Start Blansko | 105:07 | + 30:12 |
18. | Hejnová Aneta | KNC9350 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 115:20 | + 40:25 |
19. | Prylová Pavla | ZUP7552 | C | MTBO ČZU Praha | 118:47 | + 43:52 |
20. | Kadlecová Štěpánka | VEY9050 | C | YETTI & PINGUIN | 121:33 | + 46:38 |
21. | Mišoňová Ivana | SMR7451 | B | SK SNS Smržovka | 121:45 | + 46:50 |
22. | Nehasilová Petra | BOR8253 | C | OK Jiskra Nový Bor | 132:25 | + 57:30 |
23. | Kratochvílová Lucie | VPM9251 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 148:52 | + 73:57 |
24. | Sedláková Hana | LIP7850 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 188:40 | + 113:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:55 | |
2. | Zápotocká Anna | VLI7250 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:16 | + 2:21 |
3. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:54 | + 6:59 |
4. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 74:07 | + 7:12 |
5. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | C | SKOB Zlín | 76:13 | + 9:18 |
6. | Kovářová Jitka | VPM7350 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 78:06 | + 11:11 |
7. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 81:17 | + 14:22 |
8. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 82:08 | + 15:13 |
9. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 82:28 | + 15:33 |
10. | Hnilica Sonja | 25A6850 | C | MTBO Youth Team Austria | 85:34 | + 18:39 |
11. | Valíková Petra | GIG7350 | B | GIGANT Orienteering | 85:50 | + 18:55 |
12. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:59 | + 25:04 |
13. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 92:28 | + 25:33 |
14. | Jiráňová Irena | JES6750 | C | OK Rakovník | 95:04 | + 28:09 |
15. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 97:38 | + 30:43 |
16. | Michálková Alice | GIG7650 | B | GIGANT Orienteering | 98:51 | + 31:56 |
17. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 102:07 | + 35:12 |
18. | Ježková Hana | TUR6950 | C | OOB TJ Turnov | 104:19 | + 37:24 |
19. | Bogucka Jaroszek anna | 42P7050 | C | Team360 | 116:26 | + 49:31 |
20. | Zajícová Petra | LOV7351 | C | lepus.cz | 136:44 | + 69:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Perůtková Ivana | TSU5850 | C | LKT 80 Šumperk | 76:16 | |
2. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 76:39 | + 0:23 |
3. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | C | LKT 80 Šumperk | 76:47 | + 0:31 |
4. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | C | KOS TJ Tesla Brno | 77:38 | + 1:22 |
5. | Maliňáková Eva | TSU6550 | C | LKT 80 Šumperk | 80:45 | + 4:29 |
6. | Králová Dana | TSU5896 | C | LKT 80 Šumperk | 88:47 | + 12:31 |
7. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | C | TJ Rapid Bratislava | 99:00 | + 22:44 |
8. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 101:09 | + 24:53 |
9. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 109:12 | + 32:56 |
10. | Sladká Zora | PBM6059 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 111:11 | + 34:55 |
11. | Kralova Eva | VBA4751 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 117:49 | + 41:33 |
Hančíková Michaela | TZL6559 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:14 | |
2. | Hofhanzl Antonín | C | 20:18 | + 1:04 | ||
3. | Tuma Lukáš | SJC0800 | C | Sportcentrum Jičín | 22:59 | + 3:45 |
4. | Štěňha David | EKP0701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 24:07 | + 4:53 |
5. | Prášil Adam | SJI0901 | C | OK Jihlava | 26:31 | + 7:17 |
6. | Toloch Eduard | GIG0600 | C | GIGANT Orienteering | 26:35 | + 7:21 |
7. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:42 | + 7:28 |
8. | Beneš Tomáš | SJI | C | OK Jihlava | 26:55 | + 7:41 |
9. | Prášil Jakub | SJI0702 | C | OK Jihlava | 27:53 | + 8:39 |
10. | Kubáková Nela | SJH0451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 28:05 | + 8:51 |
11. | Anděl Robin | VPM0901 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:43 | + 10:29 |
12. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | C | MTBO ČZU Praha | 30:25 | + 11:11 |
13. | Linhart Jakub | GIG0800 | C | GIGANT Orienteering | 32:18 | + 13:04 |
14. | Linhart Adam | GIG0801 | C | GIGANT Orienteering | 32:27 | + 13:13 |
14. | Starý Martin | XPU0503 | C | PARDUBICE BIKERS | 32:27 | + 13:13 |
16. | Toloch Otakar | GIG0900 | C | GIGANT Orienteering | 33:02 | + 13:48 |
17. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:37 | + 14:23 |
18. | Folprecht Lukáš | ZUP0800 | C | MTBO ČZU Praha | 33:38 | + 14:24 |
19. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:44 | + 14:30 |
20. | Vanka Matouš | OKP0701 | C | SK OK 24 Praha | 34:40 | + 15:26 |
21. | Králová Denisa | TBM0559 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:46 | + 16:32 |
22. | Faltejsek Tobiáš | XPU0500 | C | PARDUBICE BIKERS | 36:22 | + 17:08 |
23. | Jedličková Lucie | SHK1050 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:39 | + 18:25 |
24. | Faltejsková Laura | XPU0750 | C | PARDUBICE BIKERS | 38:26 | + 19:12 |
25. | Stará Majda | XPU0755 | C | PARDUBICE BIKERS | 40:23 | + 21:09 |
26. | Vozková Veronika | BLI | C | MTBO Bludný kořen | 46:34 | + 27:20 |
27. | Ouhrabka Vít | EKP1010 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:43 | + 27:29 |
28. | Kalinová Ella | EKP0961 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:13 | + 27:59 |
29. | Kalinová Lisa | EKP1150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:35 | + 28:21 |
Vejslík Tobiáš | C | DISK |