Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Weber Max | NNN2029 | Neregistrovaní (NNN) | 14:11 | ||
2. | Weber Sebastian | NNN2028 | Neregistrovaní (NNN) | 14:14 | + 0:03 | |
3. | Podrábský Ctbor | VLI0510 | Slavia Liberec orienteering | 16:05 | + 1:54 | |
4. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 23:15 | + 9:04 | |
5. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 24:16 | + 10:05 | |
6. | Habán Oliver | VLI0600 | Slavia Liberec orienteering | 24:35 | + 10:24 | |
7. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 33:28 | + 19:17 | |
8. | Háp Matěj | XHK0500 | MTBO Racing team Hradec Králové | 43:22 | + 29:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:25 | ||
2. | Socha Ondřej | BOR0302 | OK Jiskra Nový Bor | 39:57 | + 4:32 | |
3. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:28 | + 6:03 | |
4. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 43:36 | + 8:11 | |
5. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 44:20 | + 8:55 | |
6. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 47:49 | + 12:24 | |
7. | Zrník Tomáš | GIG0601 | GIGANT Orienteering | 65:45 | + 30:20 | |
8. | Faltejsek Tobiáš | XPU0500 | PARDUBICE BIKERS | 102:58 | + 67:33 | |
Bogar Vojtěch | BOR0604 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Břeň Daniel | SJC0102 | Sportcentrum Jičín | 59:59 | ||
2. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:16 | + 2:17 | |
3. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:21 | + 3:22 | |
4. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 71:12 | + 11:13 | |
5. | Kroc Kryštof | GIG0100 | GIGANT Orienteering | 72:15 | + 12:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 53:27 | ||
2. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:39 | + 4:12 | |
3. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 60:05 | + 6:38 | |
4. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 68:01 | + 14:34 | |
5. | Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | 73:53 | + 20:26 | |
6. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:43 | + 21:16 | |
Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | DISK | |||
Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 56:53 | ||
2. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 57:25 | + 0:32 | |
3. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 57:53 | + 1:00 | |
4. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:11 | + 2:18 | |
5. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 59:19 | + 2:26 | |
6. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 60:29 | + 3:36 | |
7. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 63:14 | + 6:21 | |
8. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:20 | + 6:27 | |
9. | Kouřimský Jan | SLA7200 | SKOB Slaný | 64:05 | + 7:12 | |
10. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 64:14 | + 7:21 | |
11. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 64:21 | + 7:28 | |
12. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 66:19 | + 9:26 | |
13. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 67:00 | + 10:07 | |
14. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:31 | + 10:38 | |
15. | Ticháček Radek | SJC7801 | Sportcentrum Jičín | 68:29 | + 11:36 | |
16. | Pucherna Jan | ZUP7702 | MTBO ČZU Praha | 69:16 | + 12:23 | |
17. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 69:30 | + 12:37 | |
18. | Sajal Martin | EKP7803 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:09 | + 13:16 | |
19. | Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 70:25 | + 13:32 | |
20. | Štěňha Martin | EKP7608 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:35 | + 13:42 | |
21. | Johanovský Tomáš | ZUP8500 | MTBO ČZU Praha | 70:43 | + 13:50 | |
22. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:44 | + 14:51 | |
23. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 72:23 | + 15:30 | |
24. | Bezouška Tomáš | EKP7601 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:03 | + 17:10 | |
25. | Urban Miroslav | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | 74:06 | + 17:13 | |
26. | Šňupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 75:10 | + 18:17 | |
27. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 77:25 | + 20:32 | |
28. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 78:18 | + 21:25 | |
29. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | 80:02 | + 23:09 | |
30. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 80:19 | + 23:26 | |
31. | Goder Josef | ZUP8201 | MTBO ČZU Praha | 81:21 | + 24:28 | |
32. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 86:08 | + 29:15 | |
33. | Merenus Štěpán | EKP8401 | VŠTJ Ekonom Praha | 90:14 | + 33:21 | |
Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL’S ABND RACING TEAM | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Libor | XHK7804 | MTBO Racing team Hradec Králové | 54:50 | ||
2. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 55:37 | + 0:47 | |
3. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:28 | + 2:38 | |
4. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:57 | + 5:07 | |
5. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 60:03 | + 5:13 | |
6. | Honner Jaroslav | VPM7802 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:03 | + 8:13 | |
7. | Tošner Michal | VPM7803 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:48 | + 8:58 | |
8. | Štochel Miroslav | MFP9300 | VŠSK MFF UK Praha | 64:18 | + 9:28 | |
9. | Nývlt Martin | EKP8200 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:32 | + 9:42 | |
9. | Kratochvíl Karel | ABR7001 | A-team NOVO Bruntál | 64:32 | + 9:42 | |
11. | Jiran Václav | XBM7601 | PELL’S ABND RACING TEAM | 64:50 | + 10:00 | |
12. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 65:11 | + 10:21 | |
13. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 65:25 | + 10:35 | |
14. | Haničák Tomáš | DMS7700 | Dynamo Malá Skála | 66:04 | + 11:14 | |
15. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 66:54 | + 12:04 | |
16. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 67:25 | + 12:35 | |
17. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 67:29 | + 12:39 | |
18. | Šmíd Ivo | SJC7700 | Sportcentrum Jičín | 67:39 | + 12:49 | |
19. | Černý Ladislav | ZUP8200 | MTBO ČZU Praha | 67:48 | + 12:58 | |
20. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 69:35 | + 14:45 | |
21. | Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 69:37 | + 14:47 | |
22. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB Start Blansko | 69:39 | + 14:49 | |
23. | Jedlička Marek | XHK7502 | MTBO Racing team Hradec Králové | 69:41 | + 14:51 | |
24. | Schwab Martin | TBM8101 | KOS TJ Tesla Brno | 70:22 | + 15:32 | |
25. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 70:26 | + 15:36 | |
26. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 70:28 | + 15:38 | |
27. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 70:31 | + 15:41 | |
28. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | KOB Start Blansko | 70:42 | + 15:52 | |
29. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 71:32 | + 16:42 | |
30. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 72:38 | + 17:48 | |
31. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 73:00 | + 18:10 | |
32. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 73:05 | + 18:15 | |
33. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 74:24 | + 19:34 | |
34. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 76:20 | + 21:30 | |
35. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:27 | + 21:37 | |
36. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 77:55 | + 23:05 | |
37. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB Start Blansko | 78:06 | + 23:16 | |
38. | Šebesta Petr | ZUP7604 | MTBO ČZU Praha | 80:14 | + 25:24 | |
39. | Bitter Aleš | KNC8803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 83:54 | + 29:04 | |
40. | Šenk Petr | VBA8001 | ŠK VAZKA Bratislava | 90:06 | + 35:16 | |
Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | DISK | |||
Pavlík Radek | ABR6849 | A-team NOVO Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:50 | ||
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 56:31 | + 0:41 | |
3. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 58:18 | + 2:28 | |
4. | Šafář Jan | XHK7700 | MTBO Racing team Hradec Králové | 60:28 | + 4:38 | |
5. | Geisler Michal | SKL7500 | SMS Team Kladno | 61:06 | + 5:16 | |
6. | Jirásek Radek | XPU7802 | PARDUBICE BIKERS | 62:15 | + 6:25 | |
7. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 64:06 | + 8:16 | |
8. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 65:00 | + 9:10 | |
9. | Ančic Ľuboš | VBA8101 | ŠK VAZKA Bratislava | 65:10 | + 9:20 | |
10. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | KOS TJ Tesla Brno | 66:38 | + 10:48 | |
11. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 68:33 | + 12:43 | |
11. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 68:33 | + 12:43 | |
13. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 72:40 | + 16:50 | |
14. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 72:53 | + 17:03 | |
15. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 75:06 | + 19:16 | |
16. | Dvořák František | LDC7701 | KOB Děčín | 76:46 | + 20:56 | |
17. | Ištok Martin | BLI8001 | MTBO Bludný kořen | 81:29 | + 25:39 | |
18. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 83:57 | + 28:07 | |
19. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 91:19 | + 35:29 | |
Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 44:41 | ||
2. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 51:22 | + 6:41 | |
3. | Vojtěch Richard | BLI7605 | MTBO Bludný kořen | 51:56 | + 7:15 | |
4. | Vlček Petr | LDC8700 | KOB Děčín | 52:02 | + 7:21 | |
5. | Císař Jan | EKP8503 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:44 | + 10:03 | |
6. | Kvapil Petr | TUR7410 | OOB TJ Turnov | 55:12 | + 10:31 | |
7. | Netuka Martin | XHK7302 | MTBO Racing team Hradec Králové | 55:31 | + 10:50 | |
8. | Král Luboš | PVP8400 | VSS Přírodověda Praha | 57:09 | + 12:28 | |
9. | Tomeš Radim | TZL7849 | SKOB Zlín | 57:54 | + 13:13 | |
10. | Háp Pavel | XHK7101 | MTBO Racing team Hradec Králové | 59:31 | + 14:50 | |
11. | Vozka Radim | BLI7402 | MTBO Bludný kořen | 60:26 | + 15:45 | |
12. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | KOB Start Blansko | 83:25 | + 38:44 | |
13. | Jireček Lukáš | BLI8006 | MTBO Bludný kořen | 93:27 | + 48:46 | |
14. | Dubový Pavel | ABR7201 | A-team NOVO Bruntál | 99:30 | + 54:49 | |
Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Ševčík Matěj | XHK7908 | MTBO Racing team Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL’S ABND RACING TEAM | 49:31 | ||
2. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 50:33 | + 1:02 | |
3. | Vodrážka Jakub | VLI7604 | Slavia Liberec orienteering | 51:01 | + 1:30 | |
4. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:20 | + 3:49 | |
5. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 53:24 | + 3:53 | |
6. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 53:29 | + 3:58 | |
7. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 54:53 | + 5:22 | |
8. | Vaněk Petr | XHK7600 | MTBO Racing team Hradec Králové | 55:15 | + 5:44 | |
9. | Malátek Rastislav | VBA7401 | ŠK VAZKA Bratislava | 55:27 | + 5:56 | |
10. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:57 | + 8:26 | |
11. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 58:15 | + 8:44 | |
12. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | SKOB Zlín | 58:43 | + 9:12 | |
13. | Zrník Tomáš | GIG7118 | GIGANT Orienteering | 58:49 | + 9:18 | |
14. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:29 | + 9:58 | |
15. | Král Jan | XBM6903 | PELL’S ABND RACING TEAM | 60:46 | + 11:15 | |
16. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL’S ABND RACING TEAM | 60:56 | + 11:25 | |
17. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | Slavia Liberec orienteering | 60:57 | + 11:26 | |
18. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 61:45 | + 12:14 | |
19. | Chaloupský David | XHK7103 | MTBO Racing team Hradec Králové | 62:06 | + 12:35 | |
20. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 64:22 | + 14:51 | |
21. | Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | 64:48 | + 15:17 | |
22. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:56 | + 17:25 | |
23. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:10 | + 17:39 | |
24. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:21 | + 17:50 | |
25. | Vraný Jiří | VLI7504 | Slavia Liberec orienteering | 70:56 | + 21:25 | |
26. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 73:09 | + 23:38 | |
27. | Klotz Daniel | 8JX7600 | Specialized | 73:11 | + 23:40 | |
28. | Kašpar Jaroslav | TSU7000 | LKT 80 Šumperk | 75:23 | + 25:52 | |
29. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 83:21 | + 33:50 | |
30. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 86:57 | + 37:26 | |
31. | Žucha Jiří | NNN1014 | Neregistrovaní (NNN) | 104:43 | + 55:12 | |
32. | Vít David | EKP7200 | VŠTJ Ekonom Praha | 109:22 | + 59:51 | |
33. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 113:04 | + 63:33 | |
Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Hradil Jiří | HCE7200 | TJ Hostivice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 47:44 | ||
2. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | KOB ZPV Prostějov | 50:44 | + 3:00 | |
3. | Náhlovský David | TBM6512 | KOS TJ Tesla Brno | 52:15 | + 4:31 | |
4. | Hejna Jiří | KNC6200 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 53:30 | + 5:46 | |
5. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 53:32 | + 5:48 | |
6. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 54:37 | + 6:53 | |
7. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:01 | + 7:17 | |
8. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 56:29 | + 8:45 | |
9. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 58:10 | + 10:26 | |
10. | Vlček Petr | LDC6401 | KOB Děčín | 60:10 | + 12:26 | |
11. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB Start Blansko | 63:46 | + 16:02 | |
12. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 64:29 | + 16:45 | |
13. | Doležal Josef | LIP6100 | SOS Mamuti z Lipovky | 67:20 | + 19:36 | |
14. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 70:11 | + 22:27 | |
15. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 70:48 | + 23:04 | |
16. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 73:22 | + 25:38 | |
17. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | SKOB Kobra Vsetín | 75:57 | + 28:13 | |
18. | Stibal Ivan | LDC5701 | KOB Děčín | 77:25 | + 29:41 | |
19. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 110:23 | + 62:39 | |
Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rydval Jakub | NNN2027 | Neregistrovaní (NNN) | 76:25 | ||
2. | Wágner Libor | NNN1010 | Neregistrovaní (NNN) | 82:57 | + 6:32 | |
3. | Valeš Jan | NNN1017 | Neregistrovaní (NNN) | 94:33 | + 18:08 | |
4. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 95:45 | + 19:20 | |
5. | Duda Tondsek | NNN2025 | Neregistrovaní (NNN) | 127:11 | + 50:46 | |
6. | Háp Petr | NNN2026 | Neregistrovaní (NNN) | 140:18 | + 63:53 | |
Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | DISK | |||
Jirák Michal | NNN2021 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Maturová Jana | NNN2022 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szenczi Gabriel | NNN2045 | Neregistrovaní (NNN) | 46:18 | ||
2. | Tomešová Stela | NNN1012 | Neregistrovaní (NNN) | 51:36 | + 5:18 | |
3. | Sikorová Michaela | NN2025 | 59:00 | + 12:42 | ||
4. | Brzáková Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 61:54 | + 15:36 | |
5. | Vodrážka Matěj | VLI0101 | Slavia Liberec orienteering | 63:29 | + 17:11 | |
6. | Háp Ondřej | XHK9702 | MTBO Racing team Hradec Králové | 65:42 | + 19:24 | |
7. | Jireček Matyáš | NNN2020 | Neregistrovaní (NNN) | 77:57 | + 31:39 | |
8. | Knitlová Eva | NNN1006 | Neregistrovaní (NNN) | 79:39 | + 33:21 | |
9. | Černý David | NNN2023 | Neregistrovaní (NNN) | 80:58 | + 34:40 | |
10. | Klotzová Marie | 8JX8400 | Specialized | 85:27 | + 39:09 | |
11. | Černý Petr | NNN2024 | Neregistrovaní (NNN) | 93:04 | + 46:46 | |
Lisý Ondřej | NNN1001 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Kuchař Vladimír | NNN1002 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 19:47 | ||
2. | Vozková Veronika | NNN2030 | Neregistrovaní (NNN) | 23:25 | + 3:38 | |
3. | Kalinová Ella | EKP0961 | VŠTJ Ekonom Praha | 24:42 | + 4:55 | |
4. | Faltejsková Laura | XPU0750 | PARDUBICE BIKERS | 25:28 | + 5:41 | |
5. | Kalinová Lisa | EKP1150 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:30 | + 11:43 | |
6. | Klotzová Mariana | 8JX1100 | Specialized | 47:06 | + 27:19 | |
MS. | Žuchová Dagmar | NNN1015 | Neregistrovaní (NNN) | 35:10 | + 15:23 | |
Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | DISK | |||
Müllerová Karla | NNN2200 | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 36:16 | ||
2. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:35 | + 5:19 | |
3. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:34 | + 13:18 | |
4. | Horáková Kateřina | LDC0351 | KOB Děčín | 49:55 | + 13:39 | |
5. | Burešová Veronika | XBM0550 | PELL’S ABND RACING TEAM | 50:43 | + 14:27 | |
6. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 91:34 | + 55:18 | |
7. | Juříková Jolana | NNN1016 | Neregistrovaní (NNN) | 107:49 | + 71:33 | |
Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mišoňová Magdalena | SMR0150 | SK SNS Smržovka | 44:33 | ||
2. | Pilná Bára | VRL0052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:45 | + 9:12 | |
3. | Pelikánová Máša | SKL0050 | SMS Team Kladno | 59:45 | + 15:12 | |
4. | Mišoňová Verča | SMR0450 | SK SNS Smržovka | 64:40 | + 20:07 | |
5. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:46 | + 25:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 53:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 53:29 | ||
2. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 55:53 | + 2:24 | |
3. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 56:59 | + 3:30 | |
4. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 57:05 | + 3:36 | |
5. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 58:29 | + 5:00 | |
6. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 58:54 | + 5:25 | |
7. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 60:31 | + 7:02 | |
8. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 60:57 | + 7:28 | |
9. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:59 | + 7:30 | |
10. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 64:12 | + 10:43 | |
11. | Karochová Simona | EKP8853 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:34 | + 12:05 | |
12. | Drobníková Markéta | ZUP8452 | MTBO ČZU Praha | 68:06 | + 14:37 | |
13. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 80:36 | + 27:07 | |
14. | Šenková Natalia | VBA8554 | ŠK VAZKA Bratislava | 93:21 | + 39:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 50:17 | ||
2. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 50:38 | + 0:21 | |
3. | Jirásková Markéta | VSP7653 | USK Praha | 51:39 | + 1:22 | |
4. | Seifertová Magda | TBM9150 | KOS TJ Tesla Brno | 52:41 | + 2:24 | |
5. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 53:05 | + 2:48 | |
6. | Kolínová Kristýna | EKP8450 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:48 | + 3:31 | |
7. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 54:31 | + 4:14 | |
8. | Krejčíková Barbora | TZL8551 | SKOB Zlín | 54:37 | + 4:20 | |
9. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | Sportcentrum Jičín | 57:07 | + 6:50 | |
10. | Fajtlová Jana | VPM8850 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:21 | + 7:04 | |
11. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:41 | + 7:24 | |
12. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:08 | + 7:51 | |
13. | Bochenková Martina | ZUP8750 | MTBO ČZU Praha | 58:52 | + 8:35 | |
14. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 59:03 | + 8:46 | |
15. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 59:34 | + 9:17 | |
16. | Honnerová Blanka | VPM8051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:32 | + 11:15 | |
16. | Lamichová Martina | XHK9150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 61:32 | + 11:15 | |
18. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 62:38 | + 12:21 | |
19. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 64:44 | + 14:27 | |
20. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:50 | + 15:33 | |
21. | Puchernová Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 66:20 | + 16:03 | |
22. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 67:13 | + 16:56 | |
23. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 67:25 | + 17:08 | |
24. | Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 67:43 | + 17:26 | |
25. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 67:52 | + 17:35 | |
26. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | MTBO ČZU Praha | 68:02 | + 17:45 | |
27. | Kamererová Valerie | STB9450 | TJ Stadion Nový Bor | 68:06 | + 17:49 | |
28. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 70:29 | + 20:12 | |
29. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:55 | + 21:38 | |
30. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:16 | + 21:59 | |
31. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 72:33 | + 22:16 | |
32. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 75:44 | + 25:27 | |
33. | Svobodná Šárka | ZUP8850 | MTBO ČZU Praha | 93:10 | + 42:53 | |
Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Adéla | XHK8253 | MTBO Racing team Hradec Králové | 48:52 | ||
2. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 55:07 | + 6:15 | |
3. | Ryantová Jana | NNN8650 | Neregistrovaní (NNN) | 58:20 | + 9:28 | |
4. | Kvapilová Lenka | TUR8151 | OOB TJ Turnov | 59:11 | + 10:19 | |
5. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 61:19 | + 12:27 | |
6. | Sedláková Hana | LIP7850 | SOS Mamuti z Lipovky | 64:05 | + 15:13 | |
7. | Mědílková Iva | SKL7150 | SMS Team Kladno | 64:11 | + 15:19 | |
8. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 68:47 | + 19:55 | |
9. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB Start Blansko | 69:22 | + 20:30 | |
10. | Hejnová Aneta | KNC9350 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 70:21 | + 21:29 | |
11. | Salingerová Anna | ZUP7750 | MTBO ČZU Praha | 72:42 | + 23:50 | |
12. | Masopustová Elis | VLI8656 | Slavia Liberec orienteering | 73:02 | + 24:10 | |
13. | Vítová Markéta | EKP8454 | VŠTJ Ekonom Praha | 75:24 | + 26:32 | |
Kratochvílová Lucie | VPM9251 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | XHK7051 | MTBO Racing team Hradec Králové | 41:36 | ||
2. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 45:11 | + 3:35 | |
3. | Zápotocká Anna | VLI7250 | Slavia Liberec orienteering | 46:30 | + 4:54 | |
4. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:42 | + 5:06 | |
5. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 46:52 | + 5:16 | |
6. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:28 | + 9:52 | |
7. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 54:50 | + 13:14 | |
8. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:01 | + 15:25 | |
9. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 62:59 | + 21:23 | |
10. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:50 | + 24:14 | |
11. | Straussová Petra | LDC6951 | KOB Děčín | 66:07 | + 24:31 | |
12. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 79:53 | + 38:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 47:18 | ||
2. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 52:14 | + 4:56 | |
3. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 57:40 | + 10:22 | |
4. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 59:05 | + 11:47 | |
5. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 62:48 | + 15:30 | |
6. | Vlčková Jindra | LDC6451 | KOB Děčín | 72:24 | + 25:06 | |
7. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 84:21 | + 37:03 | |
Kroeber Andrea | BOR6551 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |