Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 26:22 | ||
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:12 | + 0:50 | |
3. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 28:51 | + 2:29 | |
4. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 30:09 | + 3:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 30:53 | ||
2. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:45 | + 1:52 | |
3. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:22 | + 4:29 | |
4. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 41:37 | + 10:44 | |
5. | Lánová Michaela | SHK9990 | OK Slavia Hradec Králové | 41:50 | + 10:57 | |
6. | Čechová Iva | PHK | OK 99 Hradec Králové | 43:48 | + 12:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 11:55 | ||
2. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:43 | + 1:48 | |
3. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 15:36 | + 3:41 | |
4. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | OK 99 Hradec Králové | 16:00 | + 4:05 | |
5. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 16:46 | + 4:51 | |
6. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 18:20 | + 6:25 | |
7. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:45 | + 11:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:12 | ||
2. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 36:22 | + 0:10 | |
3. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 39:16 | + 3:04 | |
4. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:59 | + 9:47 | |
5. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 47:21 | + 11:09 | |
Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 38:06 | ||
2. | Gebrt Jan | SHK9801 | OK Slavia Hradec Králové | 39:58 | + 1:52 | |
3. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 40:19 | + 2:13 | |
4. | Zvěřina Petr | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 43:02 | + 4:56 | ||
5. | Lán Filip | SHK8003 | OK Slavia Hradec Králové | 45:04 | + 6:58 | |
6. | Mašata Roman | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 47:43 | + 9:37 | ||
7. | Koreček Richard | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:21 | + 10:15 | ||
Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |