Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 5. kolo

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Zvánovice, Hotel Legner
Pořadatel:
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Mapa:
Bučiny, 1:10 000, A4
Ředitel závodu:
Švarcbach Michal
Hlavní rozhodčí:
Bitter Aleš
Stavitel tratí:
Švarcbachová Jaroslava, Hejna Jiří
JURY:
Mach Radovan, Lukavec Petr, Bogar Leoš
Protokol:
Závodu se zúčastnilo celkem 391 závodníků. Závod proběhl bez větších problémů, nebyl podán žádný protest. Zdravotníci ošetřili 5 drobných poranění - odřené koleno (2x), holeň, hýždě, loket. Závodilo se za slunečného počasí, cca 22 stupňů Celsia. Z důvodu nesouladu časů jednotek SI a startu byla provedena dodatečná korekce - zkrácení závodního času (mezičasu na první kontrolu) u všech závodníků o 100 sekund.
Kategorie:
M12L     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPEN     W12L     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M12L
3.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 25:26
2. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 26:20 + 0:54
3. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 28:46 + 3:20
4. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 32:12 + 6:46
5. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 32:34 + 7:08
6. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 39:11 + 13:45
7. Vaněček Jan Neregistrovaní (NNN) 41:13 + 15:47
8. Gurecký Vojěch Neregistrovaní (NNN) 43:27 + 18:01
9. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 44:06 + 18:40
10. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:47 + 20:21
11. Husák Matouš XHK1200 MTBO Racing team Hradec Králové 47:40 + 22:14
12. Pastuszek Lukáš USK Praha 51:22 + 25:56
13. Kazda František Neregistrovaní (NNN) 54:22 + 28:56
14. Lochnes Kuba 55:36 + 30:10
15. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 60:29 + 35:03
16. Ištoková Martinka NNN0311 Neregistrovaní (NNN) 62:03 + 36:37
Mach David USK Praha DISK
Gurecký Antonín Neregistrovaní (NNN) DISK
Vanka Matouš OKP0701 SK OK 24 Praha DNS
M14
5.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 32:44
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 34:46 + 2:02
3. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 39:15 + 6:31
4. Rohlík Zbyněk KVS0301 SKOB Kobra Vsetín 61:18 + 28:34
5. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 93:52 + 61:08
Munzar Jakub XPU0600 PARDUBICE BIKERS DNS
M17
7.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 42:38
2. Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný 43:02 + 0:24
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň 46:40 + 4:02
4. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 49:18 + 6:40
5. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia Plzeň 51:34 + 8:56
6. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 63:53 + 21:15
Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň DISK
Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno DNS
M20
8.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Micko Tobias 55A0000 Austria MTBO Youth Team 41:25
2. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 41:31 + 0:06
3. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 42:14 + 0:49
4. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 44:38 + 3:13
5. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 48:11 + 6:46
6. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 49:02 + 7:37
7. Német Michael BOR9705 OK Jiskra Nový Bor 51:08 + 9:43
8. Mišoň Matěj SMR9801 SNS Smržovka 51:10 + 9:45
9. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 52:40 + 11:15
10. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:47 + 11:22
11. Kašpar Petr TSU9900 LKT 80 Šumperk 57:06 + 15:41
12. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 58:16 + 16:51
13. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 87:22 + 45:57
Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice DNS
M21E
13.00 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 57:11
2. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 58:38 + 1:27
3. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 59:40 + 2:29
4. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:14 + 3:03
5. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 60:25 + 3:14
6. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 60:37 + 3:26
7. Garde Yoann VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 60:47 + 3:36
8. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 61:35 + 4:24
9. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 62:48 + 5:37
10. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 63:13 + 6:02
11. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 64:17 + 7:06
12. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 64:46 + 7:35
13. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 64:58 + 7:47
14. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 65:06 + 7:55
15. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 65:27 + 8:16
16. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 66:35 + 9:24
17. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 67:05 + 9:54
18. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 67:12 + 10:01
19. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 67:28 + 10:17
20. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 67:31 + 10:20
21. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 67:42 + 10:31
22. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 68:16 + 11:05
23. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia Plzeň 68:54 + 11:43
24. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 69:06 + 11:55
25. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 69:31 + 12:20
26. Bezouška Tomáš SPC7611 SPORTICUS team 70:34 + 13:23
27. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 70:37 + 13:26
28. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 71:14 + 14:03
29. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 71:59 + 14:48
30. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:03 + 14:52
31. Husák Václav XHK7702 MTBO Racing team Hradec Králové 72:47 + 15:36
32. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 75:23 + 18:12
33. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 75:36 + 18:25
34. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 75:39 + 18:28
35. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 77:29 + 20:18
36. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 79:54 + 22:43
37. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 82:56 + 25:45
Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové DNS
Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň DNS
M21A
11.60 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 58:44
2. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 59:32 + 0:48
3. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 60:25 + 1:41
4. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 60:31 + 1:47
5. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 61:34 + 2:50
6. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 62:22 + 3:38
7. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 63:40 + 4:56
8. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 63:47 + 5:03
9. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 64:52 + 6:08
10. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 64:59 + 6:15
11. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 65:07 + 6:23
12. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 65:12 + 6:28
13. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 65:42 + 6:58
14. Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team 66:40 + 7:56
15. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 66:47 + 8:03
16. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 67:06 + 8:22
17. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 67:44 + 9:00
18. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 68:31 + 9:47
19. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 68:59 + 10:15
20. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 69:03 + 10:19
21. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:13 + 10:29
22. Havlík Ctibor SPC8109 SPORTICUS team 69:36 + 10:52
22. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 69:36 + 10:52
24. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 69:45 + 11:01
25. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 69:46 + 11:02
26. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 69:51 + 11:07
27. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 70:03 + 11:19
28. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 71:11 + 12:27
29. Kabáth David SBK8433 KOB Start Blansko 71:19 + 12:35
30. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 72:30 + 13:46
31. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:45 + 14:01
32. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 72:50 + 14:06
33. Šebesta Petr TAP7604 KOB TRETRA Praha 74:20 + 15:36
34. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 75:36 + 16:52
35. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 77:37 + 18:53
36. Stachoň Zdeněk SBK8014 KOB Start Blansko 77:47 + 19:03
37. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 78:08 + 19:24
Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň DISK
Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team DISK
Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka DISK
Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna DNS
Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha DNS
Jiran Václav XBM7601 PELL’S ABND RACING TEAM DNS
M21B
11.40 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Zdeněk XHK8900 MTBO Racing team Hradec Králové 46:44
2. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 49:48 + 3:04
3. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 50:26 + 3:42
4. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 53:51 + 7:07
5. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 56:05 + 9:21
6. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 56:08 + 9:24
7. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 56:31 + 9:47
8. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 56:57 + 10:13
9. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 57:27 + 10:43
10. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 58:16 + 11:32
11. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 58:46 + 12:02
12. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 61:08 + 14:24
13. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 61:27 + 14:43
14. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 61:32 + 14:48
15. Šafek Jiří SBK7621 KOB Start Blansko 64:26 + 17:42
16. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 64:31 + 17:47
17. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 65:02 + 18:18
18. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 65:14 + 18:30
19. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 66:10 + 19:26
20. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 66:15 + 19:31
21. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 66:49 + 20:05
22. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 68:16 + 21:32
23. Hons Lukáš XPU8005 PARDUBICE BIKERS 70:20 + 23:36
24. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 75:09 + 28:25
Dvořák František LDC7701 KOB Děčín DISK
Císař Jan EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Ševčík Matěj XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Klíma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava DNS
Kurka Vojtěch SMR8400 SNS Smržovka DNS
M21C
7.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerman Lukáš DMS8100 Dynamo Malá Skála 44:05
2. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 45:29 + 1:24
3. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 46:45 + 2:40
4. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 48:01 + 3:56
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 53:19 + 9:14
6. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 55:08 + 11:03
7. Hubík Martin TBM8503 KOS TJ Tesla Brno 55:14 + 11:09
8. Hečko Michal TZL7749 SKOB Zlín 56:32 + 12:27
9. Pilný Jiří VRL7002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:45 + 12:40
10. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 57:07 + 13:02
11. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 59:01 + 14:56
12. Procházka Libor TZL8200 SKOB Zlín 68:45 + 24:40
13. Suchomel Matouš XHK7900 MTBO Racing team Hradec Králové 91:43 + 47:38
Munzar Martin XPU7311 PARDUBICE BIKERS DNS
Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov DNS
M40
10.20 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 58:51
2. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:25 + 0:34
3. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 59:43 + 0:52
4. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 61:07 + 2:16
5. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 61:33 + 2:42
6. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 62:20 + 3:29
7. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia Plzeň 63:21 + 4:30
8. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 64:15 + 5:24
9. Vaněk Petr XHK7600 MTBO Racing team Hradec Králové 64:28 + 5:37
10. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 64:49 + 5:58
11. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 65:27 + 6:36
12. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 65:34 + 6:43
13. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 66:29 + 7:38
14. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 66:47 + 7:56
15. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 70:08 + 11:17
16. Háp Pavel XHK7101 MTBO Racing team Hradec Králové 70:43 + 11:52
17. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 72:23 + 13:32
18. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 73:46 + 14:55
19. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 74:05 + 15:14
20. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:20 + 15:29
21. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia Plzeň 75:55 + 17:04
22. Popjuk Viktor NNN7621 Neregistrovaní (NNN) 76:19 + 17:28
23. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 78:11 + 19:20
24. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň 79:44 + 20:53
25. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 81:20 + 22:29
26. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 81:34 + 22:43
27. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 90:09 + 31:18
28. Shaviv Ran 24I6900 Israel Orienteering 103:52 + 45:01
29. Zbořil Ctirad UOL7200 SOB Olomouc 113:07 + 54:16
Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM DISK
Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín DISK
Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný DISK
M50
8.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 52:52
2. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 53:31 + 0:39
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 56:19 + 3:27
4. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 58:02 + 5:10
5. Tišnovský Zdeněk TBM6620 KOS TJ Tesla Brno 58:51 + 5:59
6. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 58:54 + 6:02
7. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 58:57 + 6:05
8. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 59:01 + 6:09
9. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 59:09 + 6:17
9. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 59:09 + 6:17
11. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 59:50 + 6:58
12. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 60:02 + 7:10
13. Buřt Vladimír SBK6301 KOB Start Blansko 60:45 + 7:53
14. Doležal Josef VAM6101 OOB Vamberk 63:37 + 10:45
15. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 65:01 + 12:09
16. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 66:03 + 13:11
17. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 68:02 + 15:10
18. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 68:50 + 15:58
19. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 70:02 + 17:10
20. Dawson Keith EKP5899 VŠTJ Ekonom Praha 71:19 + 18:27
21. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 72:09 + 19:17
22. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 81:02 + 28:10
23. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 81:36 + 28:44
24. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 86:19 + 33:27
Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava DISK
Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov DISK
Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál DISK
Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno DNS
M60
7.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 42:16
2. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 48:54 + 6:38
3. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 51:28 + 9:12
4. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 52:07 + 9:51
5. Vojtášek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál 56:02 + 13:46
6. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 58:57 + 16:41
7. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 67:33 + 25:17
8. Müller Petr JEP4800 Jehlanka Team 69:39 + 27:23
9. Lukavec Míla SMR4900 SNS Smržovka 70:43 + 28:27
10. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI & PINGUIN 77:21 + 35:05
11. Vintr Ivan TZL4501 SKOB Zlín 121:54 + 79:38
Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha DISK
OPEN
5.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boháč Radim NNN7400 Neregistrovaní (NNN) 39:25
2. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 39:35 + 0:10
3. Háp Petr NNN7200 Neregistrovaní (NNN) 44:49 + 5:24
4. Kubant Pavel 35Z7100 MTBO Lázně Bohdaneč 47:52 + 8:27
5. Krechter David NNN7401 Neregistrovaní (NNN) 54:38 + 15:13
6. Nagy Josef NNN6700 Neregistrovaní (NNN) 56:18 + 16:53
7. Matoušková Petra Neregistrovaní (NNN) 57:52 + 18:27
8. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 64:24 + 24:59
9. Kirchmann Miloš 1NZ5500 Kidus 73:37 + 34:12
10. Lukavcová Lenka SMR5450 SNS Smržovka 82:14 + 42:49
11. Rohlík Petr KVS6402 SKOB Kobra Vsetín 88:37 + 49:12
12. Sochorová Tereza Neregistrovaní (NNN) 91:31 + 52:06
13. Kamerer Marek KAM6200 OK Kamenice 92:31 + 53:06
Krechter David NNN0201 Neregistrovaní (NNN) DISK
Krechter Adam NNN0300 Neregistrovaní (NNN) DISK
Svobodová Magdalena NNN9210 Neregistrovaní (NNN) DNS
W12L
3.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 29:59
2. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 30:00 + 0:01
3. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 34:45 + 4:46
4. Nagyová Zuzana NNN0800 Neregistrovaní (NNN) 35:20 + 5:21
5. Pavlíčková Kája Neregistrovaní (NNN) 37:41 + 7:42
6. Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 44:52 + 14:53
7. Vozková Veronika Neregistrovaní (NNN) 45:58 + 15:59
8. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 50:27 + 20:28
9. Vaněčková Anna Neregistrovaní (NNN) 51:01 + 21:02
10. Jalová Kristýna RBK1155 SK Radioklub Blansko 61:15 + 31:16
11. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 65:35 + 35:36
Hegnerová Adéla LPM0466 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team DISK
Machová Karolína USK Praha DISK
W14
5.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 35:08
2. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:28 + 0:20
3. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 37:17 + 2:09
4. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 40:29 + 5:21
5. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:44 + 5:36
6. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 56:19 + 21:11
7. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI & PINGUIN 96:54 + 61:46
Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha DNS
W17
5.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoňová Magdalena SMR0150 SNS Smržovka 35:16
2. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 39:55 + 4:39
3. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:08 + 6:52
4. Mišoňová Verča SMR0450 SNS Smržovka 45:23 + 10:07
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 45:27 + 10:11
6. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 53:32 + 18:16
7. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 67:43 + 32:27
W20
11.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 53:57
Krausová Veronika HOR9750 TJ Jiskra Hořice DNS
W21E
10.20 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 59:15
2. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 60:31 + 1:16
3. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 62:59 + 3:44
4. Garde Hana VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 63:26 + 4:11
5. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 63:30 + 4:15
6. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 65:55 + 6:40
7. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 66:59 + 7:44
8. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 67:59 + 8:44
9. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 68:16 + 9:01
10. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 68:26 + 9:11
11. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 68:54 + 9:39
12. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 73:02 + 13:47
13. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 73:25 + 14:10
14. Krejčíková Barbora TZL8551 SKOB Zlín 75:30 + 16:15
15. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 79:46 + 20:31
Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha DISK
W21A
11.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 48:56
2. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 52:18 + 3:22
3. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 52:59 + 4:03
4. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 53:15 + 4:19
5. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 53:22 + 4:26
6. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 53:44 + 4:48
7. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 53:46 + 4:50
8. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 53:53 + 4:57
9. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 54:34 + 5:38
10. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 54:36 + 5:40
11. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 55:00 + 6:04
12. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 55:15 + 6:19
13. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 56:08 + 7:12
14. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 56:31 + 7:35
15. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 56:55 + 7:59
16. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 57:06 + 8:10
17. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 57:09 + 8:13
18. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 57:15 + 8:19
19. Fajtlová Jana VPM8850 KOS Slavia Plzeň 57:54 + 8:58
20. Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko 57:57 + 9:01
21. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 59:04 + 10:08
22. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 59:19 + 10:23
23. Stachoňová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 59:28 + 10:32
24. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 59:44 + 10:48
25. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 59:54 + 10:58
26. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 62:13 + 13:17
27. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 62:57 + 14:01
28. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 63:00 + 14:04
29. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 64:37 + 15:41
30. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 64:52 + 15:56
31. Hečková Petra TZL8153 SKOB Zlín 65:22 + 16:26
32. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 65:42 + 16:46
33. Kalošová TerKa SMR8950 SNS Smržovka 66:09 + 17:13
34. Jansová Doubravka XPU9750 PARDUBICE BIKERS 66:51 + 17:55
35. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 67:29 + 18:33
36. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 67:44 + 18:48
37. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 70:02 + 21:06
38. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 71:11 + 22:15
39. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 76:53 + 27:57
Masopustová Elis VLI8656 Slavia Liberec orienteering DISK
W21B
5.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Barbora NNN0002 Neregistrovaní (NNN) 42:26
2. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 43:22 + 0:56
3. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 43:44 + 1:18
4. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 44:54 + 2:28
5. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 45:42 + 3:16
6. Nečasová Petra TZL8154 SKOB Zlín 47:29 + 5:03
7. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 48:13 + 5:47
8. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 48:17 + 5:51
9. Kuncová Jana UOL7854 SOB Olomouc 49:33 + 7:07
10. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 50:21 + 7:55
11. Honsová Petra XPU8252 PARDUBICE BIKERS 50:32 + 8:06
12. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:26 + 9:00
13. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 51:43 + 9:17
14. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 52:21 + 9:55
15. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 53:57 + 11:31
16. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 55:11 + 12:45
17. Mišoňová Ivana SMR7451 SNS Smržovka 55:38 + 13:12
18. Buriánková Ivka SMR7450 SNS Smržovka 56:59 + 14:33
19. Horová Klára VSP8455 USK Praha 57:22 + 14:56
20. Sikorová Míša 3RX9350 Žádný klub 58:00 + 15:34
21. Sedláková Hana LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky 59:05 + 16:39
22. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 60:52 + 18:26
23. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 62:10 + 19:44
24. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 68:13 + 25:47
Kratochvílová Lucie VPM9251 KOS Slavia Plzeň DISK
Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha DNS
W40
5.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 37:36
2. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 39:08 + 1:32
3. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 39:16 + 1:40
4. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 41:06 + 3:30
5. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 41:23 + 3:47
6. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:40 + 5:04
7. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 43:04 + 5:28
8. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 43:06 + 5:30
9. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 44:26 + 6:50
10. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:16 + 7:40
11. Svobodová Petra VPM7455 KOS Slavia Plzeň 48:07 + 10:31
12. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 48:28 + 10:52
13. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 53:48 + 16:12
14. Králová Dana XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 56:44 + 19:08
15. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 59:49 + 22:13
16. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 85:54 + 48:18
W50
5.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 40:15
2. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 44:02 + 3:47
3. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 48:52 + 8:37
4. Tichovská Jitka PGP6153 SK Praga 49:50 + 9:35
5. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 50:02 + 9:47
6. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 53:14 + 12:59
7. Skácelová Naděžda TSU6183 LKT 80 Šumperk 56:06 + 15:51
8. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 59:12 + 18:57
9. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 59:49 + 19:34
10. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 62:17 + 22:02
11. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 62:34 + 22:19
12. Hančíková Michaela TZL6559 SKOB Zlín 77:45 + 37:30
13. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 79:08 + 38:53