Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 20:35 | ||
2. | Ticháček Jakub | Neregistrovaní (NNN) | 21:11 | + 0:36 | ||
3. | Meier David | VLI0606 | Slavia Liberec orienteering | 23:13 | + 2:38 | |
4. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 23:32 | + 2:57 | |
5. | Geisler Richard | SPC0703 | SPORTICUS team | 25:35 | + 5:00 | |
6. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 27:16 | + 6:41 | |
6. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | KOS TJ Tesla Brno | 27:16 | + 6:41 | |
8. | Folprecht Lukáš | ZUP0800 | MTBO ČZU Praha | 31:38 | + 11:03 | |
9. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 31:43 | + 11:08 | |
10. | Buriánek Max | 33:10 | + 12:35 | |||
11. | Husák Matouš | MTBO Racing team Hradec Králové | 34:49 | + 14:14 | ||
12. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 41:27 | + 20:52 | |
Vanka Matouš | OKP0701 | SK OK 24 Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 47:15 | ||
2. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:34 | + 0:19 | |
3. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 56:51 | + 9:36 | |
4. | Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 88:41 | + 41:26 | |
5. | Munzar Jakub | XPU0600 | PARDUBICE BIKERS | 96:08 | + 48:53 | |
6. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | SKOB Kobra Vsetín | 99:16 | + 52:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacek Jan | SLA0004 | SKOB Slaný | 78:15 | ||
2. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia Plzeň | 86:15 | + 8:00 | |
3. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 89:12 | + 10:57 | |
4. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 96:03 | + 17:48 | |
5. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia Plzeň | 110:51 | + 32:36 | |
6. | Svoboda Vojtěch | VPM0207 | KOS Slavia Plzeň | 111:40 | + 33:25 | |
7. | Kroc Kryštof | GIG0100 | GIGANT Orienteering | 112:15 | + 34:00 | |
Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | 81:01 | ||
2. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 86:02 | + 5:01 | |
3. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 86:30 | + 5:29 | |
4. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 89:28 | + 8:27 | |
5. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 90:55 | + 9:54 | |
6. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:37 | + 15:36 | |
7. | Mišoň Matěj | SMR9801 | SNS Smržovka | 97:02 | + 16:01 | |
8. | Kašpar Petr | TSU9900 | LKT 80 Šumperk | 110:43 | + 29:42 | |
Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | DISK | |||
Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | DISK | |||
Német Michael | BOR9705 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | DNS | |||
Micko Tobias | 55A0000 | Austria MTBO Youth Team | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bogar Kryštof | BOR9402 | OK Jiskra Nový Bor | 83:24 | ||
2. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 83:43 | + 0:19 | |
3. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 84:14 | + 0:50 | |
4. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 84:53 | + 1:29 | |
5. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 85:38 | + 2:14 | |
6. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 87:08 | + 3:44 | |
7. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 87:18 | + 3:54 | |
8. | Garde Yoann | VBA8401 | ŠK VAZKA Bratislava | 88:50 | + 5:26 | |
9. | Šňupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 89:04 | + 5:40 | |
10. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 89:53 | + 6:29 | |
11. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 92:55 | + 9:31 | |
12. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 97:07 | + 13:43 | |
13. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 97:22 | + 13:58 | |
14. | Sajal Martin | SPC7803 | SPORTICUS team | 97:37 | + 14:13 | |
15. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 98:30 | + 15:06 | |
16. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 99:04 | + 15:40 | |
17. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 99:47 | + 16:23 | |
18. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 100:27 | + 17:03 | |
19. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 100:35 | + 17:11 | |
20. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 100:57 | + 17:33 | |
21. | Kouřimský Jan | SLA7200 | SKOB Slaný | 101:27 | + 18:03 | |
22. | Urban Miroslav | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | 101:48 | + 18:24 | |
23. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 102:11 | + 18:47 | |
24. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 102:46 | + 19:22 | |
25. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 103:02 | + 19:38 | |
26. | Bezouška Tomáš | SPC7611 | SPORTICUS team | 103:50 | + 20:26 | |
27. | Goder Josef | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 104:36 | + 21:12 | |
28. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia Plzeň | 104:59 | + 21:35 | |
29. | Husák Václav | XHK7702 | MTBO Racing team Hradec Králové | 105:51 | + 22:27 | |
30. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 106:22 | + 22:58 | |
31. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 106:34 | + 23:10 | |
32. | Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 107:05 | + 23:41 | |
33. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SNS Smržovka | 108:28 | + 25:04 | |
34. | Hons Miši | SMR7700 | SNS Smržovka | 109:00 | + 25:36 | |
35. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 111:43 | + 28:19 | |
36. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 114:21 | + 30:57 | |
Pucherna Jan | TAP7701 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Kříž Libor | XHK7804 | MTBO Racing team Hradec Králové | DNS | |||
Pospíšek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | |||
Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SNS Smržovka | 84:42 | ||
2. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 86:07 | + 1:25 | |
3. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 88:26 | + 3:44 | |
4. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 88:49 | + 4:07 | |
5. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 89:02 | + 4:20 | |
6. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB Start Blansko | 89:31 | + 4:49 | |
7. | Tošner Michal | VPM7803 | KOS Slavia Plzeň | 89:53 | + 5:11 | |
8. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 91:44 | + 7:02 | |
9. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL’S ABND RACING TEAM | 92:05 | + 7:23 | |
10. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 95:40 | + 10:58 | |
11. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 96:13 | + 11:31 | |
12. | Haničák Tomáš | DMS7700 | Dynamo Malá Skála | 96:20 | + 11:38 | |
13. | Jiran Jan | XHK7701 | MTBO Racing team Hradec Králové | 97:01 | + 12:19 | |
14. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 97:47 | + 13:05 | |
15. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 98:36 | + 13:54 | |
16. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 99:11 | + 14:29 | |
17. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 100:47 | + 16:05 | |
18. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 100:52 | + 16:10 | |
19. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 100:58 | + 16:16 | |
20. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 101:46 | + 17:04 | |
21. | Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | 101:52 | + 17:10 | |
22. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 101:53 | + 17:11 | |
23. | Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 102:07 | + 17:25 | |
24. | Kabáth David | SBK8433 | KOB Start Blansko | 102:50 | + 18:08 | |
25. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 103:22 | + 18:40 | |
26. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 103:35 | + 18:53 | |
27. | Merenus Štěpán | SPC8404 | SPORTICUS team | 103:43 | + 19:01 | |
28. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 103:49 | + 19:07 | |
29. | Šebesta Petr | TAP7604 | KOB TRETRA Praha | 104:40 | + 19:58 | |
30. | Tomeček Karel | TSU8300 | LKT 80 Šumperk | 105:05 | + 20:23 | |
31. | Štochel Miroslav | MFP9300 | VŠSK MFF UK Praha | 105:33 | + 20:51 | |
32. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 106:37 | + 21:55 | |
33. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 106:49 | + 22:07 | |
34. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 107:16 | + 22:34 | |
35. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 110:09 | + 25:27 | |
36. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | KOB Start Blansko | 110:51 | + 26:09 | |
37. | Lukavec Petr | SMR7800 | SNS Smržovka | 114:50 | + 30:08 | |
38. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | KOS TJ Tesla Brno | 123:19 | + 38:37 | |
Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Geisler Michal | SPC7504 | SPORTICUS team | DISK | |||
Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | DNS | |||
Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | DNS | |||
Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | DNS | |||
Jiran Václav | XBM7601 | PELL’S ABND RACING TEAM | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Zdeněk | XHK8900 | MTBO Racing team Hradec Králové | 78:00 | ||
2. | Michalička David | ZUP8001 | MTBO ČZU Praha | 78:32 | + 0:32 | |
3. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 80:04 | + 2:04 | |
4. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 81:25 | + 3:25 | |
5. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 83:44 | + 5:44 | |
6. | Cerman Lukáš | DMS8100 | Dynamo Malá Skála | 86:36 | + 8:36 | |
7. | Urválek Jan | TCB8101 | SK Technik České Budějovice | 86:46 | + 8:46 | |
8. | Šafář Jan | XHK7700 | MTBO Racing team Hradec Králové | 88:24 | + 10:24 | |
9. | Jirásek Radek | XPU7802 | PARDUBICE BIKERS | 89:48 | + 11:48 | |
10. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 93:28 | + 15:28 | |
11. | Netuka Martin | XHK7302 | MTBO Racing team Hradec Králové | 94:09 | + 16:09 | |
12. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | SK VIPrahlo | 94:42 | + 16:42 | |
13. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 95:11 | + 17:11 | |
14. | Otoupalík Jan | TBM7123 | KOS TJ Tesla Brno | 96:16 | + 18:16 | |
15. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 97:20 | + 19:20 | |
16. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB Start Blansko | 97:39 | + 19:39 | |
17. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 98:01 | + 20:01 | |
18. | Císař Jan | EKP8503 | VŠTJ Ekonom Praha | 99:49 | + 21:49 | |
19. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 101:44 | + 23:44 | |
20. | Ištok Martin | BLI8001 | MTBO Bludný kořen | 102:05 | + 24:05 | |
21. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB Start Blansko | 103:24 | + 25:24 | |
22. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 103:26 | + 25:26 | |
23. | Vozka Radim | BLI7402 | MTBO Bludný kořen | 103:49 | + 25:49 | |
24. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 108:21 | + 30:21 | |
25. | Dvořák František | LDC7701 | KOB Děčín | 114:29 | + 36:29 | |
26. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 114:32 | + 36:32 | |
27. | Kurka Vojtěch | SMR8400 | SNS Smržovka | 117:25 | + 39:25 | |
28. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 119:40 | + 41:40 | |
Ševčík Matěj | XHK7908 | MTBO Racing team Hradec Králové | DISK | |||
Klíma David | VBA7901 | ŠK VAZKA Bratislava | DNS | |||
Hons Lukáš | XPU8005 | PARDUBICE BIKERS | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vedral Martin | SPC8306 | SPORTICUS team | 67:29 | ||
2. | David Josef | DMS8101 | Dynamo Malá Skála | 69:39 | + 2:10 | |
3. | Háp Pavel | XHK7101 | MTBO Racing team Hradec Králové | 72:39 | + 5:10 | |
4. | Zavrtálek Petr | SMR8401 | SNS Smržovka | 74:07 | + 6:38 | |
5. | Munzar Martin | XPU7311 | PARDUBICE BIKERS | 74:58 | + 7:29 | |
6. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 77:54 | + 10:25 | |
7. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 79:00 | + 11:31 | |
8. | Procházka Libor | TZL8200 | SKOB Zlín | 81:10 | + 13:41 | |
9. | Pilný Jiří | VRL7002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:30 | + 16:01 | |
10. | Hečko Michal | TZL7749 | SKOB Zlín | 93:45 | + 26:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL’S ABND RACING TEAM | 79:45 | ||
2. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 88:16 | + 8:31 | |
3. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 90:48 | + 11:03 | |
4. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | 90:49 | + 11:04 | |
5. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 91:57 | + 12:12 | |
6. | Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | 91:58 | + 12:13 | |
7. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 92:12 | + 12:27 | |
8. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 92:29 | + 12:44 | |
9. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 93:07 | + 13:22 | |
10. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 95:42 | + 15:57 | |
11. | Pařízek Petr | SMR7001 | SNS Smržovka | 98:29 | + 18:44 | |
12. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia Plzeň | 101:51 | + 22:06 | |
13. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 102:16 | + 22:31 | |
14. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | SKOB Zlín | 102:35 | + 22:50 | |
15. | Ambrož Pavel | TBM7339 | KOS TJ Tesla Brno | 103:12 | + 23:27 | |
16. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia Plzeň | 103:31 | + 23:46 | |
17. | Skoupý Jan | GIG7001 | GIGANT Orienteering | 103:58 | + 24:13 | |
18. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 110:55 | + 31:10 | |
19. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 111:25 | + 31:40 | |
20. | Vacek Petr | SLA6800 | SKOB Slaný | 113:28 | + 33:43 | |
21. | Popjuk Viktor | NNN7621 | Neregistrovaní (NNN) | 115:49 | + 36:04 | |
22. | Pažický Ľudovít | RCP6941 | RC&P TEAM Bratislava | 120:15 | + 40:30 | |
23. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 122:25 | + 42:40 | |
24. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 144:07 | + 64:22 | |
25. | Shaviv Ran | 24I6900 | Israel Orienteering | 163:13 | + 83:28 | |
Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | DISK | |||
Král Jan | XBM6903 | PELL’S ABND RACING TEAM | DISK | |||
Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | DISK | |||
Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Vaněk Petr | XHK7600 | MTBO Racing team Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 75:18 | ||
2. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 76:48 | + 1:30 | |
3. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 78:31 | + 3:13 | |
4. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 79:29 | + 4:11 | |
5. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 80:06 | + 4:48 | |
6. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 81:01 | + 5:43 | |
7. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 81:09 | + 5:51 | |
8. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | KOB ZPV Prostějov | 81:17 | + 5:59 | |
9. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 81:27 | + 6:09 | |
10. | Holinka Martin | ZPV6712 | KOB ZPV Prostějov | 85:27 | + 10:09 | |
11. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 87:15 | + 11:57 | |
12. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia Plzeň | 87:30 | + 12:12 | |
13. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 89:14 | + 13:56 | |
14. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 89:56 | + 14:38 | |
15. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB Start Blansko | 96:44 | + 21:26 | |
16. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 97:55 | + 22:37 | |
17. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 99:23 | + 24:05 | |
18. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 99:33 | + 24:15 | |
19. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 99:37 | + 24:19 | |
20. | Kiac Jiří | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 100:23 | + 25:05 | |
21. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 106:29 | + 31:11 | |
22. | Dawson Keith | EKP5899 | VŠTJ Ekonom Praha | 110:08 | + 34:50 | |
23. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 120:32 | + 45:14 | |
24. | Němec Lubomír | ABR6201 | A-team NOVO Bruntál | 135:27 | + 60:09 | |
Kareis Martin | VLI6501 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Náhlovský David | TBM6512 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | |||
Doležal Josef | VAM6101 | OOB Vamberk | DNS | |||
Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | KOS TJ Tesla Brno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 55:54 | ||
2. | Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | 62:04 | + 6:10 | |
3. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 66:57 | + 11:03 | |
4. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 68:43 | + 12:49 | |
5. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:08 | + 14:14 | |
6. | Müller Petr | JEP4800 | Jehlanka Team | 73:09 | + 17:15 | |
7. | Vojtášek Jan | ABR5301 | A-team NOVO Bruntál | 74:45 | + 18:51 | |
8. | Sladký Ivan | PBM5513 | TJ Spartak 1. Brněnská | 76:10 | + 20:16 | |
9. | Bochenek Milan | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 83:59 | + 28:05 | |
10. | Kuchař Vladimír | BOR4902 | OK Jiskra Nový Bor | 96:19 | + 40:25 | |
11. | Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI & PINGUIN | 99:11 | + 43:17 | |
12. | Lukavec Míla | SMR4900 | SNS Smržovka | 100:45 | + 44:51 | |
13. | Vintr Ivan | TZL4501 | SKOB Zlín | 139:07 | + 83:13 | |
Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boháč Radim | NNN7400 | Neregistrovaní (NNN) | 45:50 | ||
2. | Duřpek Martin | NNN8708 | Neregistrovaní (NNN) | 47:05 | + 1:15 | |
3. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 47:32 | + 1:42 | |
4. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 61:16 | + 15:26 | |
5. | Nagy Josef | NNN6700 | Neregistrovaní (NNN) | 61:38 | + 15:48 | |
6. | Zbořil Ctirad | UOL7200 | SOB Olomouc | 63:26 | + 17:36 | |
7. | Matoušková Petr | Neregistrovaní (NNN) | 77:31 | + 31:41 | ||
8. | Králová Dana | XBM7650 | PELL’S ABND RACING TEAM | 79:21 | + 33:31 | |
9. | Punčochářová Simona | 4LC0050 | Neregistrovaná - Punčochářová | 94:17 | + 48:27 | |
10. | Hurta Vladimír | NNN6300 | Neregistrovaní (NNN) | 96:03 | + 50:13 | |
11. | Hančíková Michaela | TZL6559 | SKOB Zlín | 100:49 | + 54:59 | |
12. | Kirchmann Miloš | 1NZ5500 | Kidus | 102:09 | + 56:19 | |
13. | Lukavcová Lenka | SMR5450 | SNS Smržovka | 107:37 | + 61:47 | |
14. | Sochorová Tereza | Neregistrovaní (NNN) | 114:16 | + 68:26 | ||
15. | Urbanovská Aneta | NNN8709 | Neregistrovaní (NNN) | 155:56 | + 110:06 | |
Černý David | TJ Hostivice | DNS | ||||
Petr Kadleček | NNN8834 | Neregistrovaní (NNN) | DNS | |||
Svobodová Magdalena | NNN9210 | Neregistrovaní (NNN) | DNS | |||
Dudík Petr | JPV8917 | Oddíl OS SK Prostějov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 21:19 | ||
2. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 24:02 | + 2:43 | |
3. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | MTBO ČZU Praha | 25:29 | + 4:10 | |
4. | Nagyová Zuzana | NNN0800 | Neregistrovaní (NNN) | 33:51 | + 12:32 | |
5. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 33:55 | + 12:36 | |
6. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 34:25 | + 13:06 | |
7. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | OK Jiskra Nový Bor | 36:13 | + 14:54 | |
8. | Paulíčková Kája | 38:19 | + 17:00 | |||
9. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 41:08 | + 19:49 | |
10. | Hegnerová Adéla | LPM0466 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:56 | + 21:37 | |
11. | Müllerová Karla | 46:24 | + 25:05 | |||
12. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | KOS TJ Tesla Brno | 50:53 | + 29:34 | |
13. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Hostivice | 60:26 | + 39:07 | |
Havlenová Lucie | TJ Hostivice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | 43:16 | ||
2. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:14 | + 5:58 | |
3. | Horáková Kateřina | LDC0351 | KOB Děčín | 50:27 | + 7:11 | |
4. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:40 | + 7:24 | |
5. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia Plzeň | 51:46 | + 8:30 | |
6. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 74:38 | + 31:22 | |
7. | Vanková Anna | OKP0550 | SK OK 24 Praha | 76:22 | + 33:06 | |
8. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI & PINGUIN | 81:25 | + 38:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mišoňová Magdalena | SMR0150 | SNS Smržovka | 71:53 | ||
2. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:20 | + 4:27 | |
3. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 76:35 | + 4:42 | |
4. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 76:36 | + 4:43 | |
5. | Pelikánová Máša | SKL0050 | SMS Team Kladno | 99:26 | + 27:33 | |
6. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 110:09 | + 38:16 | |
7. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 110:18 | + 38:25 | |
Mišoňová Verča | SMR0450 | SNS Smržovka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 85:25 | ||
Krausová Veronika | HOR9750 | TJ Jiskra Hořice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 72:03 | ||
2. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 77:31 | + 5:28 | |
3. | Garde Hana | VBA8455 | ŠK VAZKA Bratislava | 79:09 | + 7:06 | |
4. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 80:04 | + 8:01 | |
5. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 81:45 | + 9:42 | |
6. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 82:12 | + 10:09 | |
7. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 83:31 | + 11:28 | |
8. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 83:44 | + 11:41 | |
9. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 83:49 | + 11:46 | |
9. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 83:49 | + 11:46 | |
11. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 87:59 | + 15:56 | |
12. | Krejčíková Barbora | TZL8551 | SKOB Zlín | 89:40 | + 17:37 | |
13. | Kurková Martina | SMR8850 | SNS Smržovka | 90:57 | + 18:54 | |
14. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 93:31 | + 21:28 | |
15. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 103:42 | + 31:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 77:30 | ||
2. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 78:14 | + 0:44 | |
3. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 81:11 | + 3:41 | |
4. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 81:50 | + 4:20 | |
5. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 82:05 | + 4:35 | |
6. | Jirásková Markéta | VSP7653 | USK Praha | 83:24 | + 5:54 | |
7. | Lamichová Martina | XHK9150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 83:32 | + 6:02 | |
8. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia Plzeň | 84:03 | + 6:33 | |
9. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 84:19 | + 6:49 | |
10. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 85:29 | + 7:59 | |
11. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB Start Blansko | 86:03 | + 8:33 | |
12. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 87:07 | + 9:37 | |
13. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 87:23 | + 9:53 | |
14. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 87:28 | + 9:58 | |
15. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | Sportcentrum Jičín | 88:03 | + 10:33 | |
16. | Puchernová Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 89:23 | + 11:53 | |
17. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 90:04 | + 12:34 | |
18. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 90:11 | + 12:41 | |
19. | Jansová Doubravka | XPU9750 | PARDUBICE BIKERS | 92:00 | + 14:30 | |
20. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 92:33 | + 15:03 | |
21. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 93:28 | + 15:58 | |
22. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB TRETRA Praha | 93:53 | + 16:23 | |
23. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 94:18 | + 16:48 | |
24. | Stachoňová Barbara | SBK8451 | KOB Start Blansko | 96:01 | + 18:31 | |
25. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 96:57 | + 19:27 | |
26. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 97:56 | + 20:26 | |
27. | Kalošová TerKa | SMR8950 | SNS Smržovka | 98:22 | + 20:52 | |
28. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 99:58 | + 22:28 | |
29. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 101:15 | + 23:45 | |
30. | Hanajová Káťa | SMR8451 | SNS Smržovka | 101:59 | + 24:29 | |
31. | Hečková Petra | TZL8153 | SKOB Zlín | 102:43 | + 25:13 | |
32. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 103:54 | + 26:24 | |
33. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 106:14 | + 28:44 | |
34. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 108:31 | + 31:01 | |
35. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 112:03 | + 34:33 | |
36. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 116:57 | + 39:27 | |
37. | Masopustová Elis | VLI8656 | Slavia Liberec orienteering | 129:48 | + 52:18 | |
Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | DNS | |||
Fajtlová Jana | VPM8850 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | MTBO Racing team Hradec Králové | 67:05 | ||
2. | Novotná Barbora | NNN0002 | Neregistrovaní (NNN) | 69:43 | + 2:38 | |
3. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 72:21 | + 5:16 | |
4. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | KOS TJ Tesla Brno | 73:26 | + 6:21 | |
5. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 77:56 | + 10:51 | |
6. | Nečasová Petra | TZL8154 | SKOB Zlín | 81:19 | + 14:14 | |
7. | Bártíková Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 81:45 | + 14:40 | |
8. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 82:24 | + 15:19 | |
9. | Kuncová Jana | UOL7854 | SOB Olomouc | 87:41 | + 20:36 | |
10. | Večeřová Marcela | ABR8888 | A-team NOVO Bruntál | 87:51 | + 20:46 | |
11. | Berglová Lucie | ZUP8250 | MTBO ČZU Praha | 88:06 | + 21:01 | |
12. | Sedláková Hana | LIP7850 | SOS Mamuti z Lipovky | 89:38 | + 22:33 | |
13. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 94:12 | + 27:07 | |
14. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 94:28 | + 27:23 | |
15. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 96:57 | + 29:52 | |
16. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 98:49 | + 31:44 | |
17. | Mišoňová Ivana | SMR7451 | SNS Smržovka | 98:52 | + 31:47 | |
18. | Prylová Pavla | ZUP7552 | MTBO ČZU Praha | 102:06 | + 35:01 | |
19. | Sikorová Míša | 3RX9350 | Žádný klub | 103:32 | + 36:27 | |
20. | Kratochvílová Lucie | VPM9251 | KOS Slavia Plzeň | 106:42 | + 39:37 | |
Kazdová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Nehasilová Petra | BOR8253 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Salingerová Anna | ZUP7750 | MTBO ČZU Praha | DNS | |||
Studihradová Barbora | EKP9159 | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | |||
Honsová Petra | XPU8252 | PARDUBICE BIKERS | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 75:31 | ||
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 75:48 | + 0:17 | |
3. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 80:14 | + 4:43 | |
4. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 80:16 | + 4:45 | |
5. | Zápotocká Anna | VLI7250 | Slavia Liberec orienteering | 81:54 | + 6:23 | |
6. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia Plzeň | 83:31 | + 8:00 | |
7. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 87:47 | + 12:16 | |
8. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 89:04 | + 13:33 | |
9. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 95:37 | + 20:06 | |
10. | Straussová Petra | LDC6951 | KOB Děčín | 98:52 | + 23:21 | |
11. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 101:16 | + 25:45 | |
12. | Ježková Hana | TUR6950 | OOB TJ Turnov | 107:00 | + 31:29 | |
13. | Tumová Jana | SJC7452 | Sportcentrum Jičín | 124:20 | + 48:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 64:45 | ||
2. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 69:29 | + 4:44 | |
3. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 72:15 | + 7:30 | |
4. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 78:10 | + 13:25 | |
5. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | 79:05 | + 14:20 | |
6. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 79:33 | + 14:48 | |
7. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 83:20 | + 18:35 | |
8. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 90:47 | + 26:02 | |
9. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 96:13 | + 31:28 | |
10. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 97:28 | + 32:43 | |
11. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 111:38 | + 46:53 | |
12. | Tichovská Jitka | PGP6153 | SK Praga | 112:11 | + 47:26 | |
13. | Sladká Zora | PBM6059 | TJ Spartak 1. Brněnská | 118:00 | + 53:15 | |
Dohnalová Jindra | NNN6224 | Neregistrovaní (NNN) | DNS |