Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 16. kolo

Datum:
23.09.2017
Místo konání:
Automotodrom Brno, Masarykův okruh
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Pole position - 1:10 000, A3, e=5m
Ředitel závodu:
Štěpánek Martin
Hlavní rozhodčí:
Pospíšek Zbyněk
Stavitel tratí:
Pospíšek Marek
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPEN     W10     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M10
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 18:16
2. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 26:15 + 7:59
3. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 27:32 + 9:16
4. Petránek Kryštof XBM C PELL´S ABND RACING TEAM 31:14 + 12:58
5. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 31:57 + 13:41
6. Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 32:59 + 14:43
7. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 36:03 + 17:47
8. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 37:15 + 18:59
9. Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 39:30 + 21:14
10. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 51:00 + 32:44
11. Petránek Filip XBM C PELL´S ABND RACING TEAM 53:10 + 34:54
12. Ouhrabka Vít SPC1010 C SPORTICUS team 86:57 + 68:41
MS Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 19:41 + 1:25
MS Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 18:00 +
MS Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 18:58 + 0:42
M14
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 46:17
2. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 47:20 + 1:03
3. Svoboda Antonín VPM0601 B KOS Slavia Plzeň 55:31 + 9:14
4. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 63:07 + 16:50
5. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 71:00 + 24:43
6. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 72:25 + 26:08
7. Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 85:56 + 39:39
8. Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 95:43 + 49:26
9. Račanský Matěj TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno 106:49 + 60:32
Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Svoboda Václav SKL0401 C SMS Team Kladno DISK
MS Rettegi Urko GIG0003 C GIGANT Orienteering DISK
M17
8.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia Plzeň 61:25
2. Břeň Daniel SKL0100 C SMS Team Kladno 65:03 + 3:38
3. Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 72:22 + 10:57
Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín DISK
M20
10.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 58:28
2. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia Plzeň 62:40 + 4:12
3. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 67:47 + 9:19
4. Hruška Tomáš ABR0001 C A-team NOVO Bruntál 70:17 + 11:49
5. Német Michael BOR9705 C OK Jiskra Nový Bor 71:09 + 12:41
6. Mišoň Matěj SMR9801 C SNS Smržovka 71:49 + 13:21
7. Kašpar Petr TSU9900 C LKT 80 Šumperk 81:17 + 22:49
M21E
12.90 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 C TJ Stadion Nový Bor 64:02
2. Bogar František BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor 66:10 + 2:08
3. Hradil Jiří TZL8604 C SKOB Zlín 66:27 + 2:25
4. Laciga Radek VSP8200 C USK Praha 66:41 + 2:39
5. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 68:38 + 4:36
6. Vala Radek ABR8401 C A-team NOVO Bruntál 70:26 + 6:24
7. Kanta Martin XPU9705 C PARDUBICE BIKERS 72:15 + 8:13
8. Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team 72:47 + 8:45
9. Les Martin VPM7906 C KOS Slavia Plzeň 76:54 + 12:52
10. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 77:26 + 13:24
11. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 78:25 + 14:23
12. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 78:39 + 14:37
13. Hora Vojtěch VSP8301 C USK Praha 79:46 + 15:44
14. Sajal Martin SPC7803 C SPORTICUS team 80:01 + 15:59
15. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 81:32 + 17:30
16. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 81:40 + 17:38
17. Urban Miroslav DMS7900 C Dynamo Malá Skála 81:49 + 17:47
18. Muller Matej VBA9601 C ŠK VAZKA Bratislava 83:27 + 19:25
19. Pucherna Eduard SMR7401 C SNS Smržovka 87:18 + 23:16
20. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:28 + 24:26
21. Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 89:41 + 25:39
22. Štáfek Pavel SKL7401 C SMS Team Kladno 98:32 + 34:30
Stránský Vojtěch KPY9000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Šňupárek Václav TZL9548 C SKOB Zlín DISK
M21A
10.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Petr TSU8109 C LKT 80 Šumperk 64:47
2. Buchtík Aleš XBM8201 C PELL´S ABND RACING TEAM 65:00 + 0:13
3. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:00 + 1:13
4. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 67:46 + 2:59
5. Jiran Václav XBM7601 C PELL´S ABND RACING TEAM 68:25 + 3:38
6. Štochel Miroslav MFP9300 C VŠSK MFF UK Praha 72:47 + 8:00
7. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 72:56 + 8:09
8. Jirka Michal SBK8403 C KOB Start Blansko 74:50 + 10:03
9. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 75:10 + 10:23
10. Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 75:19 + 10:32
11. Tošner Michal VPM7803 C KOS Slavia Plzeň 75:25 + 10:38
12. Opršal Juraj VBA8301 C ŠK VAZKA Bratislava 76:53 + 12:06
13. Kopecký Pavel VSP7800 C USK Praha 77:26 + 12:39
14. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:30 + 12:43
15. Smrt Martin EKP8431 C VŠTJ Ekonom Praha 77:47 + 13:00
16. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 78:14 + 13:27
17. Merenus Štěpán SPC8404 C SPORTICUS team 78:42 + 13:55
18. Brabec Jaroslav SBK8242 C KOB Start Blansko 78:47 + 14:00
19. Odvody Zdeněk XPU8206 C PARDUBICE BIKERS 79:50 + 15:03
20. Šebesta Petr TAP7604 C KOB TRETRA Praha 80:47 + 16:00
21. Müller Pavel JEP7900 C Jehlanka Team 81:24 + 16:37
22. Geisler Michal SPC7504 C SPORTICUS team 81:25 + 16:38
23. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 82:37 + 17:50
24. Havlíček Tomáš KNC8700 C Sokol Kostelec n. Č. l. 83:49 + 19:02
25. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 86:28 + 21:41
26. Maňásek Josef SVR7700 C TJ Švýcárna 87:47 + 23:00
27. Cerman Lukáš DMS8100 C Dynamo Malá Skála 89:24 + 24:37
28. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 89:59 + 25:12
29. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 91:15 + 26:28
30. Pucher Filip ZUP7404 C MTBO ČZU Praha 97:34 + 32:47
31. Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha 101:32 + 36:45
Jiran Jan XHK7701 C MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Musil Pavel SJC7705 C Sportcentrum Jičín DISK
M21B
8.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Libor OKP9100 C SK OK 24 Praha 47:39
2. Jedlička Marek XHK7502 C MTBO Racing team Hradec Králové 51:07 + 3:28
3. Klemsa Jakub EKP9001 C VŠTJ Ekonom Praha 51:19 + 3:40
4. Bergl Tomáš ZUP7800 C MTBO ČZU Praha 56:11 + 8:32
5. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:57 + 10:18
6. Vedral Martin SPC8306 C SPORTICUS team 58:11 + 10:32
7. Šafář Jan XHK7700 C MTBO Racing team Hradec Králové 59:26 + 11:47
8. Jiráček Josef SBK8501 C KOB Start Blansko 60:49 + 13:10
9. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 61:50 + 14:11
10. Hýbl Lukáš VIP7504 C SK VIPrahlo 62:24 + 14:45
11. Klíma David VBA7901 C ŠK VAZKA Bratislava 62:34 + 14:55
12. Vaněček Jan ZUP8003 C MTBO ČZU Praha 63:12 + 15:33
13. Humlíček Aleš SBK7539 C KOB Start Blansko 64:52 + 17:13
14. Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 66:01 + 18:22
15. Šafek Jiří SBK7621 C KOB Start Blansko 66:08 + 18:29
16. Pavlik Michal 67S9000 C TJ Čingov Spišská Nová Ves 67:22 + 19:43
17. Paulíček Jiří SJI7727 C OK Jihlava 68:58 + 21:19
18. Kafka Tomáš SJI8504 C OK Jihlava 69:40 + 22:01
19. Žemlička Jan XPU8303 C PARDUBICE BIKERS 71:38 + 23:59
20. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 73:29 + 25:50
21. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 81:26 + 33:47
22. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 90:54 + 43:15
Červinka Jan SBK7900 C KOB Start Blansko DISK
Horák Pavel VSP7200 C USK Praha DISK
M21C
6.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 37:59
2. Hübner Jan SJI7901 C OK Jihlava 38:29 + 0:30
3. Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 43:37 + 5:38
4. Tomeš Radim TZL7849 C SKOB Zlín 49:08 + 11:09
5. David Josef DMS8101 C Dynamo Malá Skála 49:22 + 11:23
6. Dovica Ivan 7PX8300 C MTBO Barrandov 55:55 + 17:56
7. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 56:24 + 18:25
8. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 58:49 + 20:50
9. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 59:03 + 21:04
10. Svoboda Onřej XXX C 62:37 + 24:38
Petránek Vít XBM7337 C PELL´S ABND RACING TEAM DISK
M40
10.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 55:38
2. Bureš Pavel XBM7549 C PELL´S ABND RACING TEAM 56:13 + 0:35
3. Obuškevič Jan SMR7000 C SNS Smržovka 57:42 + 2:04
4. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 59:00 + 3:22
5. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 60:57 + 5:19
6. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 61:57 + 6:19
7. Rovensky Milan 21A7700 C OLT Transdanubien 62:47 + 7:09
8. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 63:15 + 7:37
9. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 63:25 + 7:47
10. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 66:18 + 10:40
11. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 66:36 + 10:58
12. Šňupárek Ondřej TZL6949 C SKOB Zlín 67:01 + 11:23
12. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 67:01 + 11:23
14. Král Jan XBM6903 C PELL´S ABND RACING TEAM 68:45 + 13:07
15. Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 69:32 + 13:54
16. Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 69:56 + 14:18
17. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 71:35 + 15:57
18. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 71:51 + 16:13
19. Svoboda Ivan SMR6200 C SNS Smržovka 76:24 + 20:46
20. Pölzelbauer Michael 15A C OLG Ströck Wien 77:53 + 22:15
21. Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 78:38 + 23:00
22. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 79:34 + 23:56
23. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELL´S ABND RACING TEAM 84:05 + 28:27
Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering DISK
Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering DISK
Faltejsek Lukáš XPU7725 C PARDUBICE BIKERS DISK
MS Chamrada Dusan GIG0002 C GIGANT Orienteering 127:40 + 72:02
M50
7.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 46:37
2. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 47:32 + 0:55
3. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 48:18 + 1:41
4. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 48:21 + 1:44
5. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 50:13 + 3:36
6. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 50:20 + 3:43
7. Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:29 + 3:52
8. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 50:37 + 4:00
9. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 53:06 + 6:29
10. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 53:09 + 6:32
11. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 53:46 + 7:09
12. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 56:16 + 9:39
13. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 58:15 + 11:38
14. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 58:18 + 11:41
15. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 59:28 + 12:51
16. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 61:21 + 14:44
17. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 67:11 + 20:34
18. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 69:58 + 23:21
19. Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 73:10 + 26:33
20. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 75:05 + 28:28
21. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 79:55 + 33:18
22. Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 80:46 + 34:09
23. Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 88:46 + 42:09
M60
7.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 64:16
2. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 66:51 + 2:35
3. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 68:34 + 4:18
4. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 71:00 + 6:44
5. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 72:32 + 8:16
6. Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 83:22 + 19:06
7. Novák Miroslav SBK5400 C KOB Start Blansko 96:10 + 31:54
8. Bartoš Marián VSP5601 C USK Praha 103:37 + 39:21
Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál DISK
OPEN
7.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouhrabka Jakub SPC8003 C SPORTICUS team 57:13
2. Matulová Dana 5VC C M 57:31 + 0:18
3. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 62:34 + 5:21
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 66:45 + 9:32
5. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 79:25 + 22:12
6. Hančík Roman TZL6200 C SKOB Zlín 80:26 + 23:13
7. Černý Petr HCE0100 C TJ Hostivice 107:31 + 50:18
8. Knitlova Eva VAM1759 C OOB Vamberk 117:00 + 59:47
9. Castkova Veronika 81Z8450 C 3A 121:54 + 64:41
10. Hrabec Vojtěch SBK9000 C KOB Start Blansko 160:22 + 103:09
11. Ingr Josef SBK9100 C KOB Start Blansko 162:20 + 105:07
W10
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 27:43
2. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 28:00 + 0:17
3. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 33:44 + 6:01
4. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 47:56 + 20:13
5. Štěpánková Emma 1UZ0900 C VIPrahlé mládí 54:14 + 26:31
6. Chamrďa Elvíra NNN C Neregistrovaní (NNN) 54:31 + 26:48
7. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 88:18 + 60:35
8. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 90:28 + 62:45
9. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 103:30 + 75:47
W14
6.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 47:48
2. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 53:13 + 5:25
3. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 54:00 + 6:12
4. Kovářová Lucie VPM0350 B KOS Slavia Plzeň 54:14 + 6:26
5. Chamrada Natali GIG C GIGANT Orienteering 64:14 + 16:26
6. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 69:41 + 21:53
7. Rettegi Amalur GIG C GIGANT Orienteering 79:38 + 31:50
8. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 90:02 + 42:14
9. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 90:39 + 42:51
Riedelová Adéla BOR0451 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno DISK
W17
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 45:47
2. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:01 + 0:14
3. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia Plzeň 47:58 + 2:11
4. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 54:35 + 8:48
W20
6.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 71:55
2. Kohoutová Barbora BOR9850 C OK Jiskra Nový Bor 73:01 + 1:06
W21E
9.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 C USK Praha 54:01
2. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 59:48 + 5:47
3. Kubínová Veronika SKV9752 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:28 + 6:27
4. Staňková Štěpánka TSU8992 C LKT 80 Šumperk 64:13 + 10:12
5. Lacigová Michaela VSP8152 C USK Praha 64:42 + 10:41
6. Hrdinová Marie VSP7852 C USK Praha 65:31 + 11:30
7. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 69:52 + 15:51
8. Ryšavá Vendula ZUP8151 C MTBO ČZU Praha 71:10 + 17:09
9. Krejčíková Barbora TZL8551 C SKOB Zlín 72:36 + 18:35
10. Ančicová Stanislava VBA8454 C ŠK VAZKA Bratislava 73:02 + 19:01
W21A
6.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa ABR9499 C A-team NOVO Bruntál 41:17
2. Uhnavá Markéta SBK8485 C KOB Start Blansko 45:33 + 4:16
3. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 45:45 + 4:28
4. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 45:53 + 4:36
5. Kamererová Valerie STB9450 C TJ Stadion Nový Bor 46:16 + 4:59
6. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:49 + 5:32
7. Pařízková Věrka SMR7151 C SNS Smržovka 46:55 + 5:38
8. Musilová Vendula SJC8355 C Sportcentrum Jičín 47:20 + 6:03
9. Folprechtová Kateřina ZUP7452 C MTBO ČZU Praha 47:22 + 6:05
10. Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia Plzeň 47:35 + 6:18
11. Stachoňová Barbara SBK8451 C KOB Start Blansko 48:33 + 7:16
12. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 48:57 + 7:40
13. Rychterová Dana SMR6950 C SNS Smržovka 50:55 + 9:38
14. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 50:57 + 9:40
15. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 51:44 + 10:27
16. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 53:30 + 12:13
17. Hanajová Káťa SMR8451 C SNS Smržovka 53:56 + 12:39
18. Puchernová Radka ZUP8759 C MTBO ČZU Praha 54:46 + 13:29
19. Jansová Doubravka XPU9750 C PARDUBICE BIKERS 54:58 + 13:41
20. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 55:09 + 13:52
21. Odvodyová Šárka XPU8352 C PARDUBICE BIKERS 55:12 + 13:55
22. Königová Jana SBK8661 C KOB Start Blansko 55:23 + 14:06
23. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia Plzeň 57:03 + 15:46
24. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB TRETRA Praha 57:29 + 16:12
25. Křístková Veronika SBK8379 C KOB Start Blansko 58:07 + 16:50
26. Haničáková Denisa DMS8350 C Dynamo Malá Skála 62:33 + 21:16
27. Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 62:53 + 21:36
28. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 62:57 + 21:40
29. Kalošová TerKa SMR8950 C SNS Smržovka 64:02 + 22:45
30. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 69:51 + 28:34
Vaněčková Petra ZUP7950 C MTBO ČZU Praha DISK
W21B
6.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiranová Kateřina XHK8350 C MTBO Racing team Hradec Králové 45:55
2. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 46:02 + 0:07
3. Berglová Lucie ZUP8250 C MTBO ČZU Praha 49:32 + 3:37
4. Papugová Katarina 25S1750 C KOB ATU Košice 49:44 + 3:49
5. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 50:28 + 4:33
6. Štembergová Lucie EKP8851 C VŠTJ Ekonom Praha 51:07 + 5:12
7. Horová Klára VSP8455 C USK Praha 51:32 + 5:37
8. Ksandrová Marie EKP9262 C VŠTJ Ekonom Praha 52:16 + 6:21
9. Karlíková Zuzana GIG8050 C GIGANT Orienteering 52:24 + 6:29
10. Tomešová Stela TZL8251 C SKOB Zlín 54:58 + 9:03
11. Kolářová Renáta ABR9351 C A-team NOVO Bruntál 55:10 + 9:15
12. Salingerová Anna ZUP7750 C MTBO ČZU Praha 55:15 + 9:20
13. Večeřová Marcela ABR8888 C A-team NOVO Bruntál 59:14 + 13:19
14. Skobová Tereza VIP7855 C SK VIPrahlo 63:06 + 17:11
15. Mišoňová Ivana SMR7451 C SNS Smržovka 71:10 + 25:15
Hejnová Aneta KNC9350 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
W40
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 47:58
2. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 49:04 + 1:06
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 49:38 + 1:40
4. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:21 + 2:23
5. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 51:20 + 3:22
6. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 52:56 + 4:58
7. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 54:53 + 6:55
8. Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia Plzeň 55:07 + 7:09
9. Humlíčková Kateřina SBK7664 C KOB Start Blansko 55:33 + 7:35
10. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:39 + 9:41
11. Faltejsková Jana XPU7652 C PARDUBICE BIKERS 58:20 + 10:22
12. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 61:02 + 13:04
13. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB Start Blansko 68:11 + 20:13
14. Králová Dana XBM7650 C PELL´S ABND RACING TEAM 85:14 + 37:16
15. Klangová Bohumila SBK7676 C KOB Start Blansko 102:16 + 54:18
W50
6.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 41:11
2. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 47:32 + 6:21
3. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 48:05 + 6:54
4. Kroeber Andrea BOR6551 C OK Jiskra Nový Bor 48:57 + 7:46
5. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:32 + 8:21
6. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 49:46 + 8:35
7. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 50:35 + 9:24
8. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:46 + 13:35
9. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 61:01 + 19:50
10. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:24 + 24:13
11. Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 66:52 + 25:41
12. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 72:54 + 31:43
13. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 84:13 + 43:02