ORIS
Přihlášení
Nápověda
Kalendář závodů
Kalendář závodů
OB
LOB
MTBO
TRAIL
Školení
GPS záznamy
Výchozí kalendář
Žebříčky
OB
Český pohár
Žebříček A
Žebříček B Čechy
Žebříček B Morava
Oblastní žebříčky
Všechny OB žebříčky
MTBO
Český pohár
Červená skupina
LOB
Český pohár
TRAIL
Český pohár
Adresář klubů
Adresář klubů ČSOS
Ranking
OB
Ranking
Ranking - přehled
Ranking - závody
Ranking veteránů
Ranking veteránů - přehled
Ranking veteránů - závody
MTBO
Ranking
Ranking - přehled
Ranking - závody
TRAIL
Ranking
Nápověda
Nápověda
Časté dotazy
ČSOS
Začít OB
Česky
English
Závod: Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
Pokyny jsou na každý den samostatně
Máte neúplnou štafetu? Hledejte v burze závodníků - odkaz v menu vpravo dole.
Informace
ORIS ID:
3915
Název:
Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
Datum:
29.09.2018
Místo konání:
Zlín, sídliště Jižní svahy, louka u ulice Podlesí V
Start 00:
11:00
Prezentace do:
10:00
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Sport:
OB
Zařazení do soutěží:
Český pohár štafet 2018
Česká liga klubů 2018
Úroveň:
ČPŠ - Český pohár štafet
Regiony:
ČR - ČR, VA - Valašská
Disciplína:
ST - Štafety
Mapa:
Měřítko 1:10 000, ekvidistance 5m, stav srpen 2018, mapový klíč ISOM 2017
Souřadnice:
49.2415,17.6768:
Google mapy
,
Mapy.cz - turistická
Spojené závody:
28.09.2018 - Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
30.09.2018 - Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
Přihlášky
1. termín přihlášek:
16.09.2018 23:59
2. termín přihlášek:
23.09.2018 23:59
Navýšení vkladu
: 100 %
Půjčení SI:
40 Kč
Bankovní účet, VS, SS:
4080002310/6800
Termín uzávěrky soupisek:
28.09.2018 20:00
Kategorie
D14, D18, D21, D105, D135, D165, D195, DH12, H14, H18, H21, H105, H135, H165, H195, MIX
Doplňkové služby - nabídka
ubytování v tělocvičně pá-so (90 Kč), ubytování v tělocvičně so-ne (90 Kč)
Kontakty
Informace:
Web:
http://mcrss2018.skob-zlin.cz/
** Facebook:
https://www.facebook.com/SKOBzlin
** Ředitel: Tomáš Podmolík – mobil: +420 777 784 411, e-mail:
t.podmolik@atlas.cz
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Krejčíková Barbora - R2, Hovorka Lukáš - R3
Zpracovatel přihlášek:
Vintr Radek
Zobrazit trasu
Přihlášky
Termín přihlášek vypršel
Jednorázová přihláška
Vše po kategoriích
(249)
Vše po klubech
(249)
Doplňkové služby
Přehled vkladů
Odkazy
Web závodu
Rozpis
Zapůjčení SIAC čipů
Burza závodníků
Dokumenty
Pokyny
Ubytování v tělocvičně
Startovka
Startovka po klubech
Výsledky
Protokol
Nástroje
Export závodu do kalendáře