Mezičasy závodu: 14.04.2019 - INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříče | Kategorie: H10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (103) 2 (81) 3 (91) 4 (92) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
13:16 2:41 (1) 2:20 (2) 2:52 (3) 3:01 (1) 1:50 (3) 0:32 (2)
Lamač Vítek
BOR1100 2:41 (1) 5:01 (1) 7:53 (1) 10:54 (1) 12:44 (1) 13:16 (1) BOR1100
2.
14:08 + 0:52 3:28 (10) 2:08 (1) 2:43 (1) 3:32 (2) 1:48 (2) 0:29 (1)
Kobík Kryštof
LTU0901 3:28 (10) 5:36 (2) 8:19 (2) 11:51 (2) 13:39 (2) 14:08 (2) LTU0901
10.
20:06 + 6:50 3:14 (4) 3:07 (11) 7:07 (25) 3:50 (3) 2:13 (10) 0:35 (9)
Kubec Adam
DOB0900 3:14 (4) 6:21 (9) 13:28 (19) 17:18 (11) 19:31 (10) 20:06 (10) DOB0900
3.
16:08 + 2:52 3:00 (2) 2:40 (5) 3:36 (11) 4:34 (4) 1:46 (1) 0:32 (2)
Dohnálek Vojtěch
SRK0903 3:00 (2) 5:40 (3) 9:16 (5) 13:50 (3) 15:36 (3) 16:08 (3) SRK0903
4.
17:07 + 3:51 3:34 (11) 2:42 (6) 3:12 (5) 4:40 (5) 2:26 (16) 0:33 (5)
Renský Matěj
SNA0903 3:34 (11) 6:16 (8) 9:28 (7) 14:08 (4) 16:34 (4) 17:07 (4) SNA0903
9.
19:59 + 6:43 3:43 (13) 4:48 (22) 3:47 (13) 4:46 (6) 2:19 (13) 0:36 (12)
Severa Matyáš
PHK1004 3:43 (13) 8:31 (19) 12:18 (16) 17:04 (10) 19:23 (9) 19:59 (9) PHK1004
7.
18:59 + 5:43 3:55 (16) 2:46 (7) 3:56 (14) 4:53 (7) 2:51 (18) 0:38 (15)
Leško Michal
SHK1002 3:55 (16) 6:41 (11) 10:37 (10) 15:30 (6) 18:21 (7) 18:59 (7) SHK1002
16.
22:15 + 8:59 4:59 (20) 4:18 (21) 4:40 (18) 4:55 (8) 2:44 (17) 0:39 (16)
Suk Marek
LTU0900 4:59 (20) 9:17 (21) 13:57 (20) 18:52 (16) 21:36 (16) 22:15 (16) LTU0900
11.
20:28 + 7:12 3:23 (7) 3:13 (12) 4:23 (17) 5:17 (9) 3:31 (21) 0:41 (18)
Zavadil Adam
KAM0901 3:23 (7) 6:36 (10) 10:59 (11) 16:16 (8) 19:47 (11) 20:28 (11) KAM0901
8.
19:23 + 6:07 3:47 (15) 3:22 (15) 3:58 (15) 5:19 (10) 2:14 (11) 0:43 (22)
Ticháček Jáchym
SJC1004 3:47 (15) 7:09 (13) 11:07 (12) 16:26 (9) 18:40 (8) 19:23 (8) SJC1004
5.
17:51 + 4:35 3:17 (5) 2:31 (3) 3:25 (9) 5:41 (11) 2:23 (14) 0:34 (8)
Jirout Vilém
SNA1001 3:17 (5) 5:48 (4) 9:13 (4) 14:54 (5) 17:17 (5) 17:51 (5) SNA1001
13.
20:56 + 7:40 5:48 (23) 3:21 (14) 3:03 (4) 6:05 (12) 2:04 (5) 0:35 (9)
Kopecký Matěj
PHK1001 5:48 (23) 9:09 (20) 12:12 (15) 18:17 (15) 20:21 (13) 20:56 (13) PHK1001
15.
21:19 + 8:03 4:29 (18) 3:19 (13) 3:42 (12) 6:06 (13) 3:08 (20) 0:35 (9)
Seidl Josef
LTU1100 4:29 (18) 7:48 (16) 11:30 (14) 17:36 (13) 20:44 (15) 21:19 (15) LTU1100
6.
18:29 + 5:13 3:25 (9) 2:46 (7) 3:14 (6) 6:21 (14) 2:11 (8) 0:32 (2)
Pešek Matěj
SJC1002 3:25 (9) 6:11 (6) 9:25 (6) 15:46 (7) 17:57 (6) 18:29 (6) SJC1002
17.
22:35 + 9:19 3:18 (6) 6:16 (23) 3:35 (10) 6:35 (15) 2:10 (7) 0:41 (18)
Posolda Lukáš
SJC1100 3:18 (6) 9:34 (22) 13:09 (17) 19:44 (17) 21:54 (17) 22:35 (17) SJC1100
14.
21:01 + 7:45 3:24 (8) 3:33 (19) 3:20 (7) 7:51 (16) 2:17 (12) 0:36 (12)
Lukeš Josef
SHK1005 3:24 (8) 6:57 (12) 10:17 (9) 18:08 (14) 20:25 (14) 21:01 (14) SHK1005
11.
20:28 + 7:12 3:40 (12) 2:31 (3) 3:22 (8) 7:58 (17) 2:24 (15) 0:33 (5)
Šíma Antonín
SRK1001 3:40 (12) 6:11 (6) 9:33 (8) 17:31 (12) 19:55 (12) 20:28 (11) SRK1001
24.
46:21 + 33:05 5:53 (24) 23:38 (26) 5:04 (21) 8:01 (18) 2:59 (19) 0:46 (23)
Zavadil Štěpán
KAM0902 5:53 (24) 29:31 (26) 34:35 (26) 42:36 (24) 45:35 (24) 46:21 (24) KAM0902
20.
25:22 + 12:06 6:12 (26) 3:29 (17) 4:48 (20) 8:22 (19) 1:58 (4) 0:33 (5)
Polák Vlastimil
VRL1001 6:12 (26) 9:41 (23) 14:29 (22) 22:51 (20) 24:49 (20) 25:22 (20) VRL1001
22.
30:49 + 17:33 5:53 (24) 6:16 (23) 5:11 (22) 9:01 (20) 3:47 (23) 0:41 (18)
Nonner Hynek
JIL0903 5:53 (24) 12:09 (25) 17:20 (23) 26:21 (22) 30:08 (22) 30:49 (22) JIL0903
19.
23:56 + 10:40 3:43 (13) 3:32 (18) 4:09 (16) 9:44 (21) 2:12 (9) 0:36 (12)
Sychrovský Tomáš
SNA1102 3:43 (13) 7:15 (14) 11:24 (13) 21:08 (19) 23:20 (19) 23:56 (19) SNA1102
23.
34:38 + 21:22 5:05 (21) 6:37 (25) 6:52 (24) 10:34 (22) 4:38 (24) 0:52 (25)
Nonner Prokop
JIL1101 5:05 (21) 11:42 (24) 18:34 (25) 29:08 (23) 33:46 (23) 34:38 (23) JIL1101
21.
28:14 + 14:58 4:49 (19) 3:34 (20) 4:46 (19) 10:37 (23) 3:46 (22) 0:42 (21)
Částek Filip
SHK1006 4:49 (19) 8:23 (18) 13:09 (17) 23:46 (21) 27:32 (21) 28:14 (21) SHK1006
18.
22:39 + 9:23 3:06 (3) 2:46 (7) 2:51 (2) 11:08 (24) 2:09 (6) 0:39 (16)
Chrtek Jan
PHK1100 3:06 (3) 5:52 (5) 8:43 (3) 19:51 (18) 22:00 (18) 22:39 (18) PHK1100
DISK 5:06 (22) 2:51 (10) 6:08 (23)
Račák Jakub
SHK1100 5:06 (22) 7:57 (17) 14:05 (21) DISK SHK1100
DISK 4:13 (17) 3:28 (16) 10:26 (26) 0:51 (24)
Jirout Jáchym
SNA1201 4:13 (17) 7:41 (15) 18:07 (24) 28:07 DISK SNA1201