Mezičasy závodu: 02.06.2019 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebří | Kategorie: D10L
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (93) 2 (57) 3 (94) 4 (59) 5 (110) 6 (120) 7 (117) 8 (100) Cíl Reg. číslo
DISK 1:07 (2) 2:48 (1) 1:50 (4) 2:48 (5) 1:08 (1) 0:32 (8) 0:13 (1)
Feřtová Eliška
VLI1056 1:07 (2) 3:55 (1) 5:45 (1) 8:33 (1) 20:19 21:27 21:59 DISK VLI1056
1.
21:06 1:19 (5) 3:01 (2) 1:48 (3) 2:29 (2) 1:47 (3) 6:33 (1) 3:17 (8) 0:34 (9) 0:18 (9)
Mrázková Berta
SJC1151 1:19 (5) 4:20 (2) 6:08 (2) 8:37 (2) 10:24 (1) 16:57 (1) 20:14 (1) 20:48 (1) 21:06 (1) SJC1151
3.
28:56 + 7:50 1:16 (4) 5:43 (4) 1:51 (5) 2:34 (3) 2:06 (6) 9:51 (4) 4:37 (10) 0:40 (10) 0:18 (9)
Blahutová Lucie
MFP0950 1:16 (4) 6:59 (4) 8:50 (3) 11:24 (3) 13:30 (2) 23:21 (2) 27:58 (3) 28:38 (3) 28:56 (3) MFP0950
4.
29:20 + 8:14 1:01 (1) 6:39 (6) 1:43 (1) 2:50 (6) 1:50 (4) 11:40 (7) 2:50 (7) 0:30 (5) 0:17 (6)
Hezká Adéla
DOR1053 1:01 (1) 7:40 (5) 9:23 (5) 12:13 (4) 14:03 (3) 25:43 (4) 28:33 (4) 29:03 (4) 29:20 (4) DOR1053
7.
37:52 + 16:46 1:53 (11) 4:15 (3) 2:42 (8) 3:49 (10) 4:59 (9) 14:16 (11) 5:10 (11) 0:31 (7) 0:17 (6)
Fialová Kristýna
DOR1250 1:53 (11) 6:08 (3) 8:50 (3) 12:39 (5) 17:38 (6) 31:54 (6) 37:04 (7) 37:35 (7) 37:52 (7) DOR1250
2.
27:17 + 6:11 2:01 (12) 6:28 (5) 1:43 (1) 2:39 (4) 1:51 (5) 9:16 (3) 2:32 (4) 0:30 (5) 0:17 (6)
Kunášková Markéta
VLI1057 2:01 (12) 8:29 (6) 10:12 (6) 12:51 (6) 14:42 (4) 23:58 (3) 26:30 (2) 27:00 (2) 27:17 (2) VLI1057
5.
30:21 + 9:15 1:47 (9) 7:53 (8) 2:09 (6) 3:15 (8) 1:46 (2) 10:05 (5) 2:41 (6) 0:29 (4) 0:16 (4)
Jelínková Anna
LTP1050 1:47 (9) 9:40 (8) 11:49 (7) 15:04 (7) 16:50 (5) 26:55 (5) 29:36 (5) 30:05 (5) 30:21 (5) LTP1050
6.
36:20 + 15:14 1:30 (8) 9:05 (9) 2:22 (7) 4:21 (11) 2:14 (7) 13:25 (10) 2:39 (5) 0:28 (3) 0:16 (4)
Kottíková Anežka
TJN1152 1:30 (8) 10:35 (9) 12:57 (8) 17:18 (8) 19:32 (7) 32:57 (7) 35:36 (6) 36:04 (6) 36:20 (6) TJN1152
8.
38:03 + 16:57 1:49 (10) 6:47 (7) 9:45 (10) 1:57 (1) 3:30 (8) 11:23 (6) 2:10 (3) 0:27 (1) 0:15 (3)
Prokopová Tereza
CHA1151 1:49 (10) 8:36 (7) 18:21 (9) 20:18 (9) 23:48 (8) 35:11 (8) 37:21 (8) 37:48 (8) 38:03 (8) CHA1151
10.
108:14 + 87:08 1:22 (6) 10:23 (10) 14:10 (11) 3:22 (9) 62:16 (11) 11:43 (8) 3:59 (9) 0:40 (10) 0:19 (11)
Reichelová Šárka
0110004 1:22 (6) 11:45 (10) 25:55 (10) 29:17 (10) 91:33 (10) 103:16 (10) 107:15 (10) 107:55 (10) 108:14 (10) 0110004
9.
68:01 + 46:55 1:27 (7) 22:20 (11) 3:36 (9) 7:52 (12) 7:33 (10) 12:13 (9) 11:58 (12) 0:42 (12) 0:20 (12)
Válková Karolína
TUV0951 1:27 (7) 23:47 (11) 27:23 (11) 35:15 (11) 42:48 (9) 55:01 (9) 66:59 (9) 67:41 (9) 68:01 (9) TUV0951
DNS
Tomanicová Stela
CHA1051 DNS CHA1051
DISK 1:08 (3) 3:12 (7) 1:37 (1) 8:00 (2) 1:48 (2) 0:27 (1) 0:14 (2)
Vondráčková Jolana
DKP1058 1:08 (3) 7:50 11:02 12:39 20:39 22:27 22:54 DISK DKP1058
DNS
Zenko Rozálie
BOR1052 DNS BOR1052