Logo

Závodník: Prokopová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D10L 5. Prokopová Tereza CHA1151 29:01 + 5:49
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D10L 3. Prokopová Tereza CHA1151 41:22 + 8:35
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D10L 3. Prokopová Tereza CHA1151 44:08 + 11:30
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D10L 1. Prokopová Tereza CHA1151 28:29
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček D10L 10. Prokopová Tereza CHA1151 50:08 + 21:51
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10L 15. Prokopová Tereza CHA1151 45:57 + 24:12
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10L 7. Prokopová Tereza CHA1151 24:12 + 7:57
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10L 6. Prokopová Tereza CHA1151 30:47 + 18:10
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10L 5. Prokopová Tereza CHA1151 28:24 + 19:38
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10L 12. Prokopová Tereza CHA1151 40:40 + 21:56
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10L 8. Prokopová Tereza CHA1151 38:03 + 16:57
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10L 11. Prokopová Tereza CHA1151 32:11 + 16:54
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D10L 8. Prokopová Tereza CHA1151 30:18 + 8:09
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček D10L 9. Prokopová Tereza CHA1151 48:55 + 22:33
OB 2019-05-1111.05.2019 Veřejný závod D10L 10. Prokopová Tereza CHA1151 67:14 + 34:54
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 6. Prokopová Tereza CHA1151 29:40 + 9:46
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D10L 4. Prokopová Tereza CHA1151 36:27 + 15:53
OB 2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 7. Prokopová Tereza CHA1151 19:14 + 9:21
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D10L Prokopová Tereza CHA1151 DISK
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 2. Prokopová Tereza CHA1151 35:25 + 2:51
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10F 12. Prokopová Tereza CHA1151 28:18 + 12:28
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček D10L 7. Prokopová Tereza CHA1151 25:23 + 6:43
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D10L Prokopová Tereza CHA1151 DISK
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10L 4. Prokopová Tereza CHA1151 38:59 + 6:40
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D10L 22. Prokopová Tereza CHA1151 34:40 + 19:39
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10L 4. Prokopová Tereza CHA1151 36:14 + 15:43
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček HDR 26. Prokopová Tereza CHA1151 27:08 + 12:22
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 12. Prokopová Tereza CHA1151 31:15 + 8:28
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček HDR 15. Prokopová Tereza CHA1151 31:33 + 11:50
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 46. Prokopová Tereza CHA1151 47:36 + 30:34
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček HDR 56. Prokopová Tereza CHA1151 37:08 + 19:17
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) HDR 45. Prokopová Tereza CHA1151 35:00 + 15:28
OB 2018-04-2121.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) HDR 16. Prokopová Tereza CHA1151 60:26 + 19:22
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček HDR 48. Prokopová Tereza CHA1151 29:31 + 12:30
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10L Prokopová Tereza CHA1151