Závodník: Kottíková Anežka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 09.11.2019 Oblastní žebříček D10L 4. Kottíková Anežka TJN1152 37:16 + 8:59
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D10L 3. Kottíková Anežka TJN1152 24:41 + 2:56
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D10L 3. Kottíková Anežka TJN1152 20:02 + 3:47
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10L 3. Kottíková Anežka TJN1152 16:27 + 3:50
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 2. Kottíková Anežka TJN1152 10:07 + 0:05
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10L 1. Kottíková Anežka TJN1152 10:07
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10L 2. Kottíková Anežka TJN1152 21:18 + 2:34
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10L 6. Kottíková Anežka TJN1152 36:20 + 15:14
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10L Kottíková Anežka TJN1152 DISK
OB 11.05.2019 Veřejný závod D10L 8. Kottíková Anežka TJN1152 45:40 + 13:20
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 9. Kottíková Anežka TJN1152 36:10 + 16:16
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D10L 6. Kottíková Anežka TJN1152 40:56 + 20:22
OB 07.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 6. Kottíková Anežka TJN1152 17:32 + 7:39
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček D10L 5. Kottíková Anezka TJN1152 31:35 + 9:55
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 8. Kottíková Anežka TJN1152 41:21 + 8:47
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D10F 13. Kottíková Anežka TJN1152 28:30 + 12:40
OB 28.10.2018 Oblastní žebříček D10L 9. Kottíková Anežka TJN1152 25:58 + 7:18
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D10L 6. Kottíková Anežka TJN1152 23:40 + 6:56
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10L 3. Kottíková Anežka TJN1152 37:49 + 5:30
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček D10L 8. Kottíková Anežka TJN1152 21:24 + 6:23
OB 06.10.2018 Veřejný závod D10L 7. Kottíková Anežka TJN1152 26:44 + 11:31
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D10L 8. Kottíková Anežka TJN1152 94:54 + 74:23
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10L 14. Kottíková Anežka TJN1152 33:51 + 17:33
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček D10L 10. Kottíková Anežka TJN1152 34:18 + 14:27
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 8. Kottíková Anežka TJN1152 32:02 + 13:34
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D10L 12. Kottíková Anežka TJN1152 43:11 + 24:49
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D10L 13. Kottíková Anežka TJN1152 58:23 + 36:39
OB 21.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) D10L Kottíková Anežka TJN1152 DISK
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D10L Kottíková Anežka TJN1152
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček HDR Kottíková Anežka TJN1152
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering T10 Kottíková Anežka TJN1152
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 T10 Kottíková Anežka TJN1152
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 T10 Kottíková Anežka TJN1152
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 T10 Kottíková Anežka TJN1152
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 T10 Kottíková Anežka TJN1152
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 T10 Kottíková Anežka TJN1152
OB 16.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Kottíková Anežka TJN1152
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa HDR Kottíková Anežka TJN1152