Mezičasy závodu: 01.09.2018 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (105) 2 (113) 3 (117) 4 (124) 5 (122) 6 (116) 7 (109) 8 (140) 9 (100) Cíl Reg. číslo
1.
28:01 4:20 (6) 3:29 (10) 1:29 (3) 2:18 (2) 2:26 (1) 4:10 (1) 2:49 (2) 4:47 (2) 1:38 (5) 0:35 (4)
Dittrich Matouš
SKM1000 4:20 (6) 7:49 (6) 9:18 (6) 11:36 (5) 14:02 (2) 18:12 (1) 21:01 (1) 25:48 (1) 27:26 (1) 28:01 (1) SKM1000
2.
29:38 + 1:37 3:33 (4) 2:42 (6) 1:27 (2) 2:46 (4) 2:34 (3) 6:39 (6) 3:35 (6) 4:43 (1) 1:08 (1) 0:31 (1)
Pernička Martin
TZL0800 3:33 (4) 6:15 (4) 7:42 (3) 10:28 (2) 13:02 (1) 19:41 (2) 23:16 (2) 27:59 (2) 29:07 (2) 29:38 (2) TZL0800
3.
34:06 + 6:05 7:22 (9) 2:24 (3) 1:50 (8) 3:11 (7) 2:50 (4) 4:50 (2) 3:34 (5) 5:46 (6) 1:35 (4) 0:44 (9)
Babík Tomáš
38S0800 7:22 (9) 9:46 (7) 11:36 (7) 14:47 (8) 17:37 (4) 22:27 (3) 26:01 (3) 31:47 (3) 33:22 (3) 34:06 (3) 38S0800
4.
35:04 + 7:03 7:37 (10) 2:35 (5) 1:32 (4) 2:50 (5) 2:33 (2) 6:39 (6) 3:39 (7) 5:24 (4) 1:38 (5) 0:37 (6)
Pavlík Adam
TZL0810 7:37 (10) 10:12 (8) 11:44 (8) 14:34 (7) 17:07 (3) 23:46 (4) 27:25 (4) 32:49 (4) 34:27 (4) 35:04 (4) TZL0810
5.
38:57 + 10:56 3:19 (2) 2:43 (7) 1:41 (5) 3:11 (7) 10:11 (7) 6:39 (6) 3:39 (7) 5:27 (5) 1:29 (3) 0:38 (7)
Hozík Štěpán
TZL0806 3:19 (2) 6:02 (3) 7:43 (4) 10:54 (4) 21:05 (5) 27:44 (5) 31:23 (5) 36:50 (5) 38:19 (5) 38:57 (5) TZL0806
8.
48:23 + 20:22 3:16 (1) 2:29 (4) 1:46 (7) 3:20 (9) 13:21 (9) 6:06 (4) 3:17 (3) 12:05 (10) 2:05 (9) 0:38 (7)
Honner Tomáš
TZL1001 3:16 (1) 5:45 (2) 7:31 (2) 10:51 (3) 24:12 (6) 30:18 (6) 33:35 (6) 45:40 (8) 47:45 (8) 48:23 (8) TZL1001
6.
44:30 + 16:29 3:39 (5) 2:45 (8) 2:38 (10) 2:53 (6) 13:14 (8) 6:22 (5) 3:22 (4) 7:09 (7) 1:39 (8) 0:49 (11)
Němec Michal
TZL0805 3:39 (5) 6:24 (5) 9:02 (5) 11:55 (6) 25:09 (7) 31:31 (7) 34:53 (7) 42:02 (6) 43:41 (6) 44:30 (6) TZL0805
9.
53:07 + 25:06 7:38 (11) 3:24 (9) 2:53 (11) 7:53 (10) 3:22 (5) 11:11 (10) 4:10 (9) 9:19 (9) 2:42 (10) 0:35 (4)
Přibík Martin
TZL0807 7:38 (11) 11:02 (9) 13:55 (10) 21:48 (10) 25:10 (8) 36:21 (8) 40:31 (8) 49:50 (9) 52:32 (9) 53:07 (9) TZL0807
7.
47:24 + 19:23 3:20 (3) 2:02 (1) 1:26 (1) 2:11 (1) 23:10 (10) 5:54 (3) 2:37 (1) 4:48 (3) 1:22 (2) 0:34 (3)
Linhart Jakub
TZL0813 3:20 (3) 5:22 (1) 6:48 (1) 8:59 (1) 32:09 (9) 38:03 (9) 40:40 (9) 45:28 (7) 46:50 (7) 47:24 (7) TZL0813
10.
70:03 + 42:02 6:24 (8) 4:57 (11) 2:27 (9) 2:45 (3) 31:56 (11) 7:24 (9) 4:36 (10) 7:23 (8) 1:38 (5) 0:33 (2)
Michálek Marián
LCE1111 6:24 (8) 11:21 (10) 13:48 (9) 16:33 (9) 48:29 (10) 55:53 (10) 60:29 (10) 67:52 (10) 69:30 (10) 70:03 (10) LCE1111
DISK 5:58 (7) 0:45 (10)
Slováček Ondřej
TZL0902 5:58 (7) 29:07 DISK TZL0902
DISK 26:51 (12) 2:19 (2) 1:41 (5) 13:47 (11) 4:15 (6)
Trávníček Jan
TZL0812 26:51 (12) 29:10 (11) 30:51 (11) 44:38 (11) 48:53 (11) DISK TZL0812