Logo

Závodník: Dittrich Matouš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček H12C 2. Dittrich Matouš SKM1000 20:15 + 0:35
OB 2021-06-1212.06.2021 Oblastní mistrovství ve sprintu H12C 1. Dittrich Matouš SKM1000 9:16
OB 2021-06-0505.06.2021 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti H12C 2 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2021-05-1616.05.2021 Individuální měřený trenink na krátké trati H12C 3. Dittrich Matouš SKM1000 22:47 + 4:35
OB 2021-05-1515.05.2021 Měřený trénink na klasické trati H12C 1. Dittrich Matouš SKM1000 26:02
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H12C 1. Dittrich Matouš SKM1000 12:29
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H12C Dittrich Matouš SKM1000 DISK
OB 2020-09-2020.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati H12C 1. Dittrich Matouš SKM1000 28:09
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 2. Dittrich Matouš SKM1000 10:54 + 1:11
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H12C 2. Dittrich Matouš SKM1000 20:48 + 1:06
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček H12C 1. Dittrich Matouš SKM1000 21:11
OB 2020-06-2727.06.2020 4. Valašská jarní liga H12 1. Dittrich Matouš SKM1000 10:26
OB 2020-06-2020.06.2020 3. Valašská jarní liga H12 Dittrich Matouš SKM1000 DISK
OB 2020-06-0606.06.2020 2. Valašská jarní liga H12 1. Dittrich Matouš SKM1000 19:07
OB 2020-05-3030.05.2020 1. Valašská jarní liga H12 1. Matouš Dittrich SKM1000 23:11
OB 2020-03-2828.03.2020 Valašská jarní liga H12 1 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2020-03-2828.03.2020 Oblastní žebříček Valašské oblasti 2020 H12C 2 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček H10C 4. Dittrich Matouš SKM1000 13:07 + 0:58
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H10 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:33
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 18:53
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H12C Dittrich Matouš SKM1000 DISK
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H12C Dittrich Matouš SKM1000 DISK
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 19:40 + 0:35
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 14:57 + 0:21
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 21:53
OB 2019-07-2121.07.2019 Grand prix Silesia - E4 H10 1. Dittrich Matouš SKM1000 26:22
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E2 H10 2. Dittrich Matouš SKM1000 11:47 + 1:06
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E3 H10 2. Dittrich Matouš SKM1000 11:23 + 2:23
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia - E1 H10 1. Dittrich Matouš SKM1000 13:37
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 11:44
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 25:46
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 18:43
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 5. Dittrich Matouš SKM1000 17:59 + 3:17
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 17:17 + 0:00
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 9:22
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 17:53 + 0:26
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 8:30
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 7:04
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:30
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 3. Dittrich Matouš SKM1000 21:52 + 3:09
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 5:40 + 0:04
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 14:38
OB 2019-03-2020.03.2019 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 H10C 1 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2019-03-2020.03.2019 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 H10C 2 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2019-03-2020.03.2019 Oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 H10C 1 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 15:54 + 0:16
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 18:12
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H10C/M-10 1. Dittrich Matouš SKM1000 14:09
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 15:22 + 1:10
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 3. Dittrich Matouš SKM1000 17:24 + 1:27
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 28:01
OB 2018-07-2222.07.2018 Grand prix Silesia - E3 H10 4. Dittrich Matouš SKM1000 27:09 + 5:57
OB 2018-07-2121.07.2018 Grand prix Silesia - E2 H10 5. Dittrich Matouš SKM1000 20:12 + 5:47
OB 2018-07-2020.07.2018 Grand prix Silesia - E1 H10 2. Dittrich Matouš SKM1000 19:05 + 1:02
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:35
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P 13. Dittrich Matouš SKM1000 47:40 + 20:24
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček H10C 6. Dittrich Matouš SKM1000 15:53 + 3:14
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 16:34 + 2:04
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 3. Dittrich Matouš SKM1000 17:06 + 0:21
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava H10C 3. Dittrich Matouš SKM1000 15:23 + 1:47
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 6. Dittrich Matouš SKM1000 17:24 + 5:13
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček H10C 8. Dittrich Matouš SKM1000 24:39 + 7:18
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 4. Dittrich Matouš SKM1000 19:20 + 1:36
OB 2018-03-1919.03.2018 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti H10C 11 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2018-03-1919.03.2018 Oblastní žebříček Valašské oblasti H10C 2 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2018-03-1919.03.2018 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti H10C 1 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HD10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:49
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:07
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 24:46
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 39:51
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček DH10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:57
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 23:09
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 26:21
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček DH10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 25:43
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček DH10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 28:41
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček DH10N 6. Dittrich Matouš SKM1000 27:51 + 6:44
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) DH10N 2. Dittrich Matouš SKM1000 23:19 + 1:21
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček DH10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 17:59
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 2. Dittrich Matous SKM1000 16:05 + 1:47
OB 2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HD10N 2. Dittrich Matouš SKM1000 10:58 + 1:45
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 20:44 + 2:21
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 25:01 + 4:46
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 17:22 + 1:37
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava HDR 1. Dittrich Matouš SKM1000 18:14
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava HDR 1. Dittrich Matouš SKM1000 22:59
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček HDR 5. Dittrich Matouš SKM1000 18:08 + 2:11
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 7. Dittrich Matouš SKM1000 24:38 + 6:28
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 27:28 + 0:27
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 22:41 + 4:25
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava HDR 4. Dittrich Matouš SKM1000 25:21 + 7:36
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček HDR 1. Dittrich Matouš SKM1000 25:18
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 5. Dittrich Matouš SKM1000 20:13 + 2:49
OB 2016-04-1717.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 7. Dittrich Matouš SKM1000 15:46 + 4:26
OB 2016-04-1717.04.2016 Oblastní žebříček HDR 4. Dittrich Matouš SKM1000 19:35 + 2:38
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 17:28 + 2:07
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 1. Dittrich Matouš SKM1000 26:10
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 41. Dittrich Matouš SKM1000 21:47 + 9:15
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 23:12 + 2:22
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček HDR 8. Dittrich Matouš SKM1000 19:40 + 2:09
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 20:41 + 4:55
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček HDR 12. Dittrich Matous SKM1000 20:41 + 5:06
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 15:42 + 2:25
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 4. Dittrich Matouš SKM1000 20:45 + 3:27
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 19:20 + 2:50
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 6. Dittrich Matouš SKM1000 32:26 + 7:01
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 6. Dittrich Matouš SKM1000 31:24 + 10:33
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 7. Dittrich Matouš SKM1000 27:33 + 5:22
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček HDR 7. Dittrich Matouš SKM1000 29:38 + 5:46
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček HDR 18. Dittrich Matouš SKM1000 25:24 + 6:02
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR 5. Dittrich Matouš SKM1000 14:48 + 2:54
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček HD10N Dittrich Matouš SKM1000
OB 2018-07-2020.07.2018 Grand prix Silesia H10 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia H10 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet DH12 Dittrich Matouš SKM1000
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup H12B Dittrich Matouš SKM1000 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 H12B Dittrich Matouš SKM1000 Přihlášen
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 H12B Dittrich Matouš SKM1000 Přihlášen
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 H12B Dittrich Matouš SKM1000 Přihlášen
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati H12C Dittrich Matouš SKM1000 Přihlášen
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C Dittrich Matouš SKM1000 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Veteraniáda ČR na klasické trati T3 Dittrich Matouš SKM1000 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Veteraniáda ČR na krátké trati T3 Dittrich Matouš SKM1000 Přihlášen