Závodník: Dittrich Matouš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 15:54 + 0:16
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 18:12
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H10C/M-10 1. Dittrich Matouš SKM1000 14:09
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 15:22 + 1:10
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 3. Dittrich Matouš SKM1000 17:24 + 1:27
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 28:01
OB 22.07.2018 Grand prix Silesia - E3 H10 4. Dittrich Matouš SKM1000 27:09 + 5:57
OB 21.07.2018 Grand prix Silesia - E2 H10 5. Dittrich Matouš SKM1000 20:12 + 5:47
OB 20.07.2018 Grand prix Silesia - E1 H10 2. Dittrich Matouš SKM1000 19:05 + 1:02
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:35
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P 13. Dittrich Matouš SKM1000 47:40 + 20:24
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H10C 6. Dittrich Matouš SKM1000 15:53 + 3:14
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 2. Dittrich Matouš SKM1000 16:34 + 2:04
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 3. Dittrich Matouš SKM1000 17:06 + 0:21
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava H10C 3. Dittrich Matouš SKM1000 15:23 + 1:47
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 6. Dittrich Matouš SKM1000 17:24 + 5:13
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H10C 8. Dittrich Matouš SKM1000 24:39 + 7:18
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 4. Dittrich Matouš SKM1000 19:20 + 1:36
OB 19.03.2018 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti H10C 11 Dittrich Matouš SKM1000
OB 19.03.2018 Oblastní žebříček Valašské oblasti H10C 2 Dittrich Matouš SKM1000
OB 19.03.2018 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti H10C 1 Dittrich Matouš SKM1000
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HD10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:49
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:07
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 24:46
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 39:51
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček DH10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 16:57
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 23:09
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 26:21
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček DH10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 25:43
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček DH10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 28:41
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček DH10N 6. Dittrich Matouš SKM1000 27:51 + 6:44
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) DH10N 2. Dittrich Matouš SKM1000 23:19 + 1:21
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček DH10N 1. Dittrich Matouš SKM1000 17:59
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 2. Dittrich Matous SKM1000 16:05 + 1:47
OB 25.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HD10N 2. Dittrich Matouš SKM1000 10:58 + 1:45
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 20:44 + 2:21
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 25:01 + 4:46
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 17:22 + 1:37
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava HDR 1. Dittrich Matouš SKM1000 18:14
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava HDR 1. Dittrich Matouš SKM1000 22:59
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček HDR 5. Dittrich Matouš SKM1000 18:08 + 2:11
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 7. Dittrich Matouš SKM1000 24:38 + 6:28
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 27:28 + 0:27
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 22:41 + 4:25
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava HDR 4. Dittrich Matouš SKM1000 25:21 + 7:36
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček HDR 1. Dittrich Matouš SKM1000 25:18
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 5. Dittrich Matouš SKM1000 20:13 + 2:49
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 7. Dittrich Matouš SKM1000 15:46 + 4:26
OB 17.04.2016 Oblastní žebříček HDR 4. Dittrich Matouš SKM1000 19:35 + 2:38
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 17:28 + 2:07
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 1. Dittrich Matouš SKM1000 26:10
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček HDR 41. Dittrich Matouš SKM1000 21:47 + 9:15
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček HDR 2. Dittrich Matouš SKM1000 23:12 + 2:22
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček HDR 8. Dittrich Matouš SKM1000 19:40 + 2:09
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 20:41 + 4:55
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček HDR 12. Dittrich Matous SKM1000 20:41 + 5:06
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 15:42 + 2:25
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 4. Dittrich Matouš SKM1000 20:45 + 3:27
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 3. Dittrich Matouš SKM1000 19:20 + 2:50
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 6. Dittrich Matouš SKM1000 32:26 + 7:01
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 6. Dittrich Matouš SKM1000 31:24 + 10:33
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 7. Dittrich Matouš SKM1000 27:33 + 5:22
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček HDR 7. Dittrich Matouš SKM1000 29:38 + 5:46
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček HDR 18. Dittrich Matouš SKM1000 25:24 + 6:02
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček HDR 5. Dittrich Matouš SKM1000 14:48 + 2:54
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček HD10N Dittrich Matouš SKM1000
OB 20.07.2018 Grand prix Silesia H10 Dittrich Matouš SKM1000
OB 28.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Dittrich Matouš SKM1000