Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.09.2018
Místo konání:
Žlutava
Pořadatel:
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
Mapa:
Hrubá planina
Ředitel závodu:
Kunz Petr
Hlavní rozhodčí:
Pekárek Evžen - R1
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R3
Protokol:
Závod proběhl dle časového harmonogramu. Počasí: polojasno až oblačno bez deště, teplota do 25°C. Během závodu nebylo ošetřeno žádné zranění. Nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.70 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 32:18
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 32:36 + 0:18
3. Sedláčková Klára LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:51 + 8:33
4. Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 42:19 + 10:01
5. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 54:25 + 22:07
6. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:49 + 32:31
7. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:47 + 35:29
8. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 74:00 + 41:42
9. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:43 + 43:25
10. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 107:12 + 74:54
D12C
2.70 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:36
2. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 63:11 + 25:35
3. Jurčíková Nina 38S0754 C VZA Žilina 66:41 + 29:05
4. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 100:34 + 62:58
D14C
3.70 km, 180 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 35:18
2. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 74:33 + 39:15
3. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 78:31 + 43:13
D16C
4.20 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 66:19
2. Trepacova Gabriela 38S0350 C VZA Žilina 72:39 + 6:20
D18C
5.90 km, 250 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 80:34
2. Strnadová Anna HCE0051 C TJ Hostivice 138:04 + 57:30
D21C
7.00 km, 330 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honnerová Blanka TZL8052 C SKOB Zlín 67:42
2. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 78:15 + 10:33
3. Lennerová Hana LPU8952 C OK Lokomotiva Pardubice 87:34 + 19:52
4. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 92:02 + 24:20
5. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 127:26 + 59:44
Kršáková Veronika VIC9090 C OB Vizovice DISK
D35C
6.40 km, 310 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 77:19
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 77:22 + 0:03
3. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 107:26 + 30:07
4. Baťková Zuzana TZL8151 C SKOB Zlín 115:17 + 37:58
Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov DISK
Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering DISK
D45C
5.70 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:29
2. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:52 + 14:23
3. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 84:49 + 19:20
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 85:42 + 20:13
5. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 89:34 + 24:05
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 109:15 + 43:46
D55C
4.90 km, 220 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 57:00
2. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 69:57 + 12:57
3. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 73:20 + 16:20
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 78:14 + 21:14
5. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:26 + 21:26
6. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 103:11 + 46:11
7. Polónyiová Darina 38S4850 C VZA Žilina 108:08 + 51:08
8. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 123:55 + 66:55
H10C
2.70 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 28:01
2. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 29:38 + 1:37
3. Babík Tomáš 38S0800 C VZA Žilina 34:06 + 6:05
4. Pavlík Adam TZL0810 C SKOB Zlín 35:04 + 7:03
5. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 38:57 + 10:56
6. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 44:30 + 16:29
7. Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 47:24 + 19:23
8. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 48:23 + 20:22
9. Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 53:07 + 25:06
10. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:03 + 42:02
Trávníček Jan TZL0812 C SKOB Zlín DISK
Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín DISK
H12C
2.70 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 29:04
2. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 32:04 + 3:00
3. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 32:59 + 3:55
4. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 33:06 + 4:02
5. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 35:30 + 6:26
6. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 35:54 + 6:50
7. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 37:55 + 8:51
8. Babík Martin 38S0702 C VZA Žilina 40:25 + 11:21
9. Skýba Jakub Jan LCE0701 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:56 + 11:52
10. Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 44:36 + 15:32
11. Truneček Jakub TZL0705 B SKOB Zlín 52:44 + 23:40
12. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 57:51 + 28:47
13. Křapa Štěpán LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:41 + 36:37
14. Káňa Jindřich LCE0602 B OOB TJ Slovan Luhačovice 68:34 + 39:30
15. Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:06 + 43:02
H14C
4.20 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 38:40
2. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 39:55 + 1:15
3. Vaněk Ondřej TZL0402 B SKOB Zlín 42:02 + 3:22
4. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:31 + 5:51
5. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 45:55 + 7:15
6. Trepac Adam 38S0502 C VZA Žilina 50:49 + 12:09
7. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 52:19 + 13:39
8. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 55:34 + 16:54
9. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 78:18 + 39:38
10. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 121:38 + 82:58
Němec Filip TZL0503 B SKOB Zlín DISK
H16C
5.90 km, 250 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 60:23
2. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 65:11 + 4:48
H21C
8.10 km, 370 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4763
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 69:18 5022
2. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 72:54 + 3:36 4788
3. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:41 + 8:23 4477
4. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 82:34 + 13:16 4160
5. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 82:44 + 13:26 4149
6. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:23 + 17:05 3912
7. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 93:37 + 24:19 3442
8. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 106:01 + 36:43 2636
9. Honner Jaroslav VPM7802 C KOS Slavia Plzeň 108:42 + 39:24 2462
10. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 116:18 + 47:00 1968
H35C
7.10 km, 340 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 57:07
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 60:00 + 2:53
3. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 70:13 + 13:06
4. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 72:37 + 15:30
5. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 78:21 + 21:14
6. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 78:40 + 21:33
7. Novotný Marek C 84:28 + 27:21
8. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 87:21 + 30:14
9. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 96:27 + 39:20
10. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 110:52 + 53:45
Přibík Václav TZL7802 C SKOB Zlín DISK
H45C
6.40 km, 310 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 82:24
2. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 84:47 + 2:23
3. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 92:35 + 10:11
4. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 98:42 + 16:18
5. Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 106:04 + 23:40
6. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 106:24 + 24:00
7. Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov 132:48 + 50:24
8. Trepáč Ivan 38S7000 C VZA Žilina 143:41 + 61:17
Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov DISK
H55C
5.70 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 64:58
2. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:09 + 2:11
3. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 80:43 + 15:45
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 86:20 + 21:22
5. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 87:41 + 22:43
6. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 92:36 + 27:38
7. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 96:26 + 31:28
8. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 120:46 + 55:48
9. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 123:26 + 58:28
Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín DISK
H65C
4.90 km, 220 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 63:01
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 75:07 + 12:06
3. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 94:14 + 31:13
4. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 110:03 + 47:02
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK
HD10N
2.60 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:01
2. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 51:44 + 1:43
3. Polónyi Samuel 38S0900 C VZA Žilina 54:11 + 4:10
4. Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 58:02 + 8:01
Fráňová Anežka 6XC1150 C DISK
Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
HDR
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 32:56
2. Lánová Sofie KVS1251 C SKOB Kobra Vsetín 34:30 + 1:34
3. Skopalová Saša SKMXXYY C KOB Směr Kroměříž 34:57 + 2:01
4. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:37 + 8:41
5. Staněk Filip NNN1802 C Neregistrovaní 43:51 + 10:55
6. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 43:54 + 10:58
7. Rytířová Michaela SKM1151 C KOB Směr Kroměříž 44:22 + 11:26
8. Rytířová Alžběta SKM1350 C KOB Směr Kroměříž 44:23 + 11:27
9. Staňková Linda NNN1851 C Neregistrovaní 45:28 + 12:32
10. Fišer Petr C 47:26 + 14:30
11. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 51:40 + 18:44
12. Brucháček Jan NNN1200 C Neregistrovaní 53:38 + 20:42
13. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 55:32 + 22:36
14. Krejčík Vítek TZL C SKOB Zlín 58:14 + 25:18
15. Bublová Matylda 5MX1550 C Neregistrovaní - Bubla 61:13 + 28:17
16. Brucháček Matěj NNN1500 C Neregistrovaní 65:47 + 32:51
17. Starostová Ema VIC1560 C OB Vizovice 67:51 + 34:55
18. Čuda David C 73:51 + 40:55
19. Cenek Erik C 81:25 + 48:29
20. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 88:06 + 55:10
21. Hrubý Tomáš C 107:58 + 75:02
22. Hanslianová Julie LCE1551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 145:04 + 112:08
P
3.50 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fráňová Petra 6XC7600 C 40:07
2. Tomeček Tomáš HLV C KČT - OB Holešov 46:52 + 6:45
3. Nemček Marcel NNN1803 C Neregistrovaní 50:27 + 10:20
4. Staňková Renata NNN1852 C Neregistrovaní 51:28 + 11:21
5. Jurčák Tomáš VIC9101 C OB Vizovice 59:02 + 18:55
6. Polišenská Ludmila HLV7250 C KČT - OB Holešov 59:24 + 19:17
7. Veselka Lukáš LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:14 + 24:07
8. Veselková Markéta LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:50 + 24:43
9. Babíková Miroslava 38S8250 C VZA Žilina 71:09 + 31:02
10. Perničková Lenka NNN7951 C Neregistrovaní 74:10 + 34:03
11. Čáky Maroš NNN1800 C Neregistrovaní 82:39 + 42:32
12. Košlerová Gabriela NNN1850 C Neregistrovaní 82:42 + 42:35
13. Pozlovský Milan C 87:49 + 47:42
14. Polišenský Daniel HLV0202 C KČT - OB Holešov 88:46 + 48:39
15. Kubíčková Eva VIC C OB Vizovice 105:17 + 65:10
16. Novosadová Renata TZL1851 C SKOB Zlín 124:08 + 84:01
17. Šidlová Iva TZL1850 C SKOB Zlín 125:25 + 85:18
Rakvica Matěj C DISK
T
4.70 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 42:17
2. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 44:32 + 2:15
3. Pernička Michal TZL1800 C SKOB Zlín 59:54 + 17:37
4. Bubla Jiří 5MX7700 C Neregistrovaní - Bubla 63:27 + 21:10
5. Bartizelová Denisa NNN C Neregistrovaní 119:10 + 76:53
Ďurčová Alena 38S7750 C VZA Žilina DISK