Logo

Závodník: Sláma Šimon

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 48. Sláma Šimon LCE0502 35:01 + 13:15
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 32. Sláma Šimon LCE0502 16:02 + 2:51
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 H16A 35 Sláma Šimon LCE0502
OB 2021-05-0101.05.2021 3. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H16 6. Šimon Sláma LCE0502 26:01 + 5:07
LOB 2021-01-3131.01.2021 Mistrovství ČR na krátké trati, nominační závod na MS, MSJ, MED, Akademické M ČR H17A 29. Sláma Šimon LCE0502 79:47 + 38:16
LOB 2021-01-3030.01.2021 Mistrovství ČR ve sprintu, nominační závod na MS, MSJ a MED, Akademické M ČR H17 23. Sláma Šimon LCE0502 29:53 + 11:07
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H16C 1. Sláma Šimon LCE0502 26:26
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H16C 2. Sláma Šimon LCE0502 12:14 + 0:41
OB 2020-09-2020.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati H16C 7. Sláma Šimon LCE0502 47:39 + 6:07
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 5. Sláma Šimon LCE0502 14:45 + 1:11
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H16C 2. Sláma Šimon LCE0502 27:06 + 1:52
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 43. Sláma Šimon LCE0502 15:05 + 2:50
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček H16C 4. Sláma Šimon LCE0502 40:35 + 9:17
OB 2020-06-2727.06.2020 4. Valašská jarní liga H18 3. Sláma Šimon LCE0502 21:26 + 3:08
OB 2020-06-2020.06.2020 3. Valašská jarní liga H18 5. Sláma Šimon LCE0502 60:51 + 15:34
OB 2020-06-0606.06.2020 2. Valašská jarní liga H18 4. Sláma Šimon LCE0502 42:37 + 6:59
OB 2020-05-3030.05.2020 1. Valašská jarní liga H18 6. Šimon Sláma LCE0502 42:36 + 7:40
OB 2020-03-2828.03.2020 Valašská jarní liga H18 4 Sláma Šimon LCE0502
OB 2020-03-2828.03.2020 Oblastní žebříček Valašské oblasti 2020 H16C 1 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček H14C 3. Sláma Šimon LCE0502 28:44 + 4:11
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H14 10. Sláma Šimon LCE0502 31:48 + 7:08
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H14C 1. Sláma Šimon LCE0502 24:42
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H14C 10. Sláma Šimon LCE0502 26:23 + 14:11
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H14C 5. Sláma Šimon LCE0502 28:17 + 6:52
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček H14C 6. Sláma Šimon LCE0502 22:55 + 3:53
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H14B 23. Sláma Šimon LCE0502 28:45 + 7:09
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H14B 17. Sláma Šimon LCE0502 40:04 + 10:34
OB 2019-07-2121.07.2019 Grand prix Silesia - E4 H14 5. Sláma Šimon LCE0502 39:32 + 11:00
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E2 H14 7. Sláma Šimon LCE0502 30:27 + 14:31
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E3 H14 8. Sláma Šimon LCE0502 20:52 + 6:05
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia - E1 H14 3. Sláma Šimon LCE0502 16:54 + 2:02
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 H14B 17. Sláma Šimon LCE0502 30:14 + 5:23
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 H14B 16. Sláma Šimon LCE0502 47:31 + 12:08
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 H14B 14. Sláma Šimon LCE0502 30:15 + 7:59
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H14B 18. Sláma Šimon LCE0502 25:53 + 4:36
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H14B 36. Sláma Šimon LCE0502 63:43 + 22:35
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H14C 2. Sláma Šimon LCE0502 48:34 + 8:00
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 24. Sláma Šimon LCE0502 31:54 + 9:55
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 5. Sláma Šimon LCE0502 43:17 + 4:32
OB 2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček H14C 3. Sláma Šimon LCE0502 24:33 + 3:47
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H14C 2. Sláma Šimon LCE0502 9:56 + 0:40
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček H14C 2. Sláma Šimon LCE0502 12:08 + 1:40
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček H14C 2. Sláma Šimon LCE0502 20:54 + 0:59
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 14. Sláma Šimon LCE0502 34:39 + 6:55
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 H14B 17 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček H14C 2. Sláma Šimon LCE0502 13:03 + 0:22
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H14C 3. Sláma Šimon LCE0502 22:18 + 3:15
OB 2019-03-2020.03.2019 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 H14C 3 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-03-2020.03.2019 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 H14C 3 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-03-2020.03.2019 Oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 H14C 3 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H14C 1. Sláma Šimon LCE0502 20:40
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček H14C 2. Sláma Šimon LCE0502 25:07 + 2:06
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H14C/M-14 16. Sláma Šimon LCE0502 30:13 + 14:19
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 31. Sláma Šimon LCE0502 41:32 + 15:59
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 22. Sláma Šimon LCE0502 49:04 + 14:19
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček H14C 4. Sláma Šimon LCE0502 44:31 + 5:51
OB 2018-08-0505.08.2018 Rumpál - E3 H14 6. Sláma Šimon LCE0502 38:23 + 7:03
OB 2018-08-0404.08.2018 Rumpál - E2 H14 3. Sláma Šimon LCE0502 33:12 + 2:40
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál - E1 H14 2. Sláma Šimon LCE0502 17:01 + 0:52
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H14B 27. Sláma Šimon LCE0502 55:59 + 26:02
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H14B 20. Sláma Šimon LCE0502 49:23 + 12:43
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H14B 24. Sláma Šimon LCE0502 39:30 + 18:46
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H14C 11. Sláma Šimon LCE0502 54:32 + 13:30
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 10. Sláma Šimon LCE0502 47:19 + 8:19
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 33. Sláma Šimon LCE0502 48:34 + 24:00
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 20. Sláma Šimon LCE0502 44:51 + 16:51
OB 2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček H14C 11. Sláma Šimon LCE0502 24:18 + 6:43
OB 2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček H14C 5. Sláma Šimon LCE0502 11:50 + 1:13
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček H14C 9. Sláma Šimon LCE0502 26:43 + 5:04
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 18. Sláma Šimon LCE0502 32:11 + 7:23
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 32. Sláma Šimon LCE0502 60:30 + 26:41
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava H14B 19. Sláma Šimon LCE0502 44:53 + 10:27
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H14B 23 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H14C 4. Sláma Šimon LCE0502 15:15 + 4:12
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček H14C 6. Sláma Šimon LCE0502 30:09 + 5:52
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H14C 4. Sláma Šimon LCE0502 28:15 + 7:10
OB 2018-03-1919.03.2018 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti H14C 4 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-03-1919.03.2018 Oblastní žebříček Valašské oblasti H14C 4 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-03-1919.03.2018 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti H14C 4 Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H12C 3. Sláma Šimon LCE0502 25:59 + 1:51
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H12C 7. Sláma Šimon LCE0502 16:58 + 3:53
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H12C 13. Sláma Šimon LCE0502 12:07 + 3:16
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H12 10. Sláma Šimon LCE0502 28:28 + 7:56
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček H12C 6. Sláma Šimon LCE0502 29:28 + 5:20
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 30. Sláma Šimon LCE0502 47:54 + 23:42
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 27. Sláma Šimon LCE0502 47:08 + 21:57
OB 2017-09-0101.09.2017 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti H12C 2 Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H12B 11. Sláma Šimon LCE0502 25:17 + 3:42
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H12B 24. Sláma Šimon LCE0502 42:08 + 18:21
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H12B 26. Sláma Šimon LCE0502 53:17 + 31:51
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H12 10. Sláma Šimon LCE0502 34:37 + 12:17
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 23. Sláma Šimon LCE0502 79:24 + 34:57
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 21. Sláma Šimon LCE0502 39:45 + 14:19
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 16. Sláma Šimon LCE0502 52:29 + 14:14
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H12C 5. Sláma Šimon LCE0502 36:43 + 11:08
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H12C 10. Sláma Šimon LCE0502 39:12 + 11:56
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H12C 11. Sláma Šimon LCE0502 26:56 + 4:34
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H12C 3. Sláma Simon LCE0502 25:38 + 6:36
OB 2017-04-0101.04.2017 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti H12C 4 Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček Valašské oblasti H12C 3 Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 7. Sláma Šimon LCE0502 12:28 + 3:58
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček H12C 3. Sláma Šimon LCE0502 24:13 + 3:28
OB 2017-01-0202.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H14B 28 Sláma Šimon LCE0502
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček H12C 9. Sláma Šimon LCE0502 44:37 + 19:34
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H12 11. Sláma Šimon LCE0502 38:49 + 10:34
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H12C 10. Sláma Šimon LCE0502 19:16 + 4:53
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava H12C 13. Sláma Šimon LCE0502 23:56 + 9:02
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava H12C 20. Sláma Šimon LCE0502 43:03 + 21:08
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H12C 3. Sláma Simon LCE0502 32:47 + 3:00
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 14. Sláma Šimon LCE0502 42:30 + 18:54
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P3 21. Sláma Šimon LCE0502 43:24 + 22:03
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H12C 10. Sláma Šimon LCE0502 14:54 + 6:23
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček H12C 23. Sláma Šimon LCE0502 56:47 + 31:04
OB 2016-04-1717.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 11. Sláma Šimon LCE0502 20:33 + 9:11
OB 2016-04-1717.04.2016 Oblastní žebříček H12C 4. Sláma Šimon LCE0502 16:40 + 2:14
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H12C 5. Sláma Šimon LCE0502 32:40 + 11:55
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček H12C 16. Sláma Šimon LCE0502 34:26 + 13:11
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček H10C 7. Sláma Šimon LCE0502 27:26 + 13:34
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H10 6. Sláma Šimon LCE0502 18:14 + 2:43
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček H10C 4. Sláma Simon LCE0502 15:04 + 2:35
OB 2015-05-3030.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H10C 2. Sláma Šimon LCE0502 19:16 + 6:08
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H10C 9. Sláma Šimon LCE0502 8:30 + 2:53
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 6. Sláma Šimon LCE0502 24:48 + 6:35
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 2. Sláma Šimon LCE0502 32:33 + 15:50
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H10C 3. Sláma Šimon LCE0502 12:16 + 4:00
OB 2015-03-2828.03.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 2. Sláma Šimon LCE0502 10:44 + 1:45
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček H10C 6. Sláma Šimon LCE0502 18:32 + 5:32
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H10C 9. Sláma Šimon LCE0502 20:43 + 12:26
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H10C 8. Sláma Šimon LCE0502 10:20 + 2:23
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H10C 6. Sláma Šimon LCE0502 26:35 + 8:17
OB 2014-05-1717.05.2014 Oblastní žebříček H10C Sláma Šimon LCE0502 DISK
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H10C 2. Sláma Šimon LCE0502 30:33 + 3:52
OB 2014-03-2929.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 10. Sláma Šimon LCE0502 9:23 + 2:44
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček HDR 7. Sláma Šimon LCE0502 8:07 + 1:46
LOB 2019-01-1212.01.2019 Mistrovství ČR ve sprintu H14A Sláma Šimon LCE0502
LOB 2019-01-1313.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H14A Sláma Šimon LCE0502
LOB 2019-03-0303.03.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint H14A Sláma Šimon LCE0502
OB 2015-06-1313.06.2015 Oblastní žebříček H10C Sláma Šimon LCE0502
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Sláma Šimon LCE0502
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Sláma Šimon LCE0502
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H12C Sláma Šimon LCE0502
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Sláma Šimon LCE0502
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Sláma Šimon LCE0502
OB 2016-12-1010.12.2016 1. Valašská zimní liga T3 Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-04-2323.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček H12C Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H12B Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Sláma Šimon LCE0502
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H14B Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál H14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-12-0101.12.2018 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T3 Sláma Šimon LCE0502
OB 2018-12-2929.12.2018 2. kolo Valašské zimní ligy - Zlín T2 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia H14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup H14B Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Sláma Šimon LCE0502
OB 2019-11-3030.11.2019 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T3 Sláma Šimon LCE0502
OB 2020-03-1414.03.2020 ZLínský Orientační Maraton T3 Sláma Šimon LCE0502
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H16B Sláma Šimon LCE0502
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H16B Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H16B Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H16B Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H16B Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H16B Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H16B Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti H16 Sláma Šimon LCE0502
OB 2021-05-1515.05.2021 Měřený trénink na klasické trati H16C Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu H16 Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen