Závodník: Sláma Šimon

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 31. Sláma Šimon LCE0502 41:32 + 15:59
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 22. Sláma Šimon LCE0502 49:04 + 14:19
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček H14C 4. Sláma Šimon LCE0502 44:31 + 5:51
OB 05.08.2018 Rumpál - E3 H14 6. Sláma Šimon LCE0502 38:23 + 7:03
OB 04.08.2018 Rumpál - E2 H14 3. Sláma Šimon LCE0502 33:12 + 2:40
OB 03.08.2018 Rumpál - E1 H14 2. Sláma Šimon LCE0502 17:01 + 0:52
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H14B 27. Sláma Šimon LCE0502 55:59 + 26:02
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H14B 20. Sláma Šimon LCE0502 49:23 + 12:43
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H14B 24. Sláma Šimon LCE0502 39:30 + 18:46
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H14C 11. Sláma Šimon LCE0502 54:32 + 13:30
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 10. Sláma Šimon LCE0502 47:19 + 8:19
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 33. Sláma Šimon LCE0502 48:34 + 24:00
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 20. Sláma Šimon LCE0502 44:51 + 16:51
OB 19.05.2018 Oblastní žebříček H14C 11. Sláma Šimon LCE0502 24:18 + 6:43
OB 19.05.2018 Oblastní žebříček H14C 5. Sláma Šimon LCE0502 11:50 + 1:13
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H14C 9. Sláma Šimon LCE0502 26:43 + 5:04
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 18. Sláma Šimon LCE0502 32:11 + 7:23
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 32. Sláma Šimon LCE0502 60:30 + 26:41
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava H14B 19. Sláma Šimon LCE0502 44:53 + 10:27
OB 16.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H14B 23 Sláma Šimon LCE0502
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H14C 4. Sláma Šimon LCE0502 15:15 + 4:12
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H14C 6. Sláma Šimon LCE0502 30:09 + 5:52
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H14C 4. Sláma Šimon LCE0502 28:15 + 7:10
OB 19.03.2018 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti H14C 4 Sláma Šimon LCE0502
OB 19.03.2018 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti H14C 7 Sláma Šimon LCE0502
OB 19.03.2018 Oblastní žebříček Valašské oblasti H14C 4 Sláma Šimon LCE0502
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H12C 3. Sláma Šimon LCE0502 25:59 + 1:51
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H12C 7. Sláma Šimon LCE0502 16:58 + 3:53
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H12C 13. Sláma Šimon LCE0502 12:07 + 3:16
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H12 10. Sláma Šimon LCE0502 28:28 + 7:56
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H12C 6. Sláma Šimon LCE0502 29:28 + 5:20
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 30. Sláma Šimon LCE0502 47:54 + 23:42
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 27. Sláma Šimon LCE0502 47:08 + 21:57
OB 01.09.2017 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti H12C 2 Sláma Šimon LCE0502
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H12B 11. Sláma Šimon LCE0502 25:17 + 3:42
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H12B 24. Sláma Šimon LCE0502 42:08 + 18:21
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H12B 26. Sláma Šimon LCE0502 53:17 + 31:51
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H12 10. Sláma Šimon LCE0502 34:37 + 12:17
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 23. Sláma Šimon LCE0502 79:24 + 34:57
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 21. Sláma Šimon LCE0502 39:45 + 14:19
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 16. Sláma Šimon LCE0502 52:29 + 14:14
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H12C 5. Sláma Šimon LCE0502 36:43 + 11:08
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H12C 10. Sláma Šimon LCE0502 39:12 + 11:56
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H12C 11. Sláma Šimon LCE0502 26:56 + 4:34
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H12C 3. Sláma Simon LCE0502 25:38 + 6:36
OB 01.04.2017 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti H12C 4 Sláma Šimon LCE0502
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček Valašské oblasti H12C 3 Sláma Šimon LCE0502
OB 25.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 7. Sláma Šimon LCE0502 12:28 + 3:58
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H12C 3. Sláma Šimon LCE0502 24:13 + 3:28
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H14B 28 Sláma Šimon LCE0502
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H12C 9. Sláma Šimon LCE0502 44:37 + 19:34
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H12 11. Sláma Šimon LCE0502 38:49 + 10:34
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H12C 10. Sláma Šimon LCE0502 19:16 + 4:53
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H12C 13. Sláma Šimon LCE0502 23:56 + 9:02
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H12C 20. Sláma Šimon LCE0502 43:03 + 21:08
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H12C 3. Sláma Simon LCE0502 32:47 + 3:00
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 14. Sláma Šimon LCE0502 42:30 + 18:54
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P3 21. Sláma Šimon LCE0502 43:24 + 22:03
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H12C 10. Sláma Šimon LCE0502 14:54 + 6:23
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček H12C 23. Sláma Šimon LCE0502 56:47 + 31:04
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 11. Sláma Šimon LCE0502 20:33 + 9:11
OB 17.04.2016 Oblastní žebříček H12C 4. Sláma Šimon LCE0502 16:40 + 2:14
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H12C 5. Sláma Šimon LCE0502 32:40 + 11:55
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H12C 16. Sláma Šimon LCE0502 34:26 + 13:11
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček H10C 7. Sláma Šimon LCE0502 27:26 + 13:34
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H10 6. Sláma Šimon LCE0502 18:14 + 2:43
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček H10C 4. Sláma Simon LCE0502 15:04 + 2:35
OB 30.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H10C 2. Sláma Šimon LCE0502 19:16 + 6:08
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H10C 9. Sláma Šimon LCE0502 8:30 + 2:53
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 6. Sláma Šimon LCE0502 24:48 + 6:35
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 2. Sláma Šimon LCE0502 32:33 + 15:50
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H10C 3. Sláma Šimon LCE0502 12:16 + 4:00
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 2. Sláma Šimon LCE0502 10:44 + 1:45
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H10C 6. Sláma Šimon LCE0502 18:32 + 5:32
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H10C 9. Sláma Šimon LCE0502 20:43 + 12:26
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H10C 8. Sláma Šimon LCE0502 10:20 + 2:23
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H10C 6. Sláma Šimon LCE0502 26:35 + 8:17
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček H10C Sláma Šimon LCE0502 DISK
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H10C 2. Sláma Šimon LCE0502 30:33 + 3:52
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 10. Sláma Šimon LCE0502 9:23 + 2:44
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček HDR 7. Sláma Šimon LCE0502 8:07 + 1:46
OB 13.06.2015 Oblastní žebříček H10C Sláma Šimon LCE0502
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Sláma Šimon LCE0502
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Sláma Šimon LCE0502
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H12C Sláma Šimon LCE0502
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Sláma Šimon LCE0502
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Sláma Šimon LCE0502
OB 10.12.2016 1. Valašská zimní liga T3 Sláma Šimon LCE0502
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Sláma Šimon LCE0502
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček H12C Sláma Šimon LCE0502
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Sláma Šimon LCE0502
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Sláma Šimon LCE0502
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H12B Sláma Šimon LCE0502
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Sláma Šimon LCE0502
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Sláma Šimon LCE0502
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H14B Sláma Šimon LCE0502
OB 03.08.2018 Rumpál H14 Sláma Šimon LCE0502
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H14C Sláma Šimon LCE0502 Přihlášen