Závodník: Slámová Julie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.10.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 1. Slámová Julie LCE1051 15:45
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček D10C 1. Slámová Julie LCE1051 14:30
OB 20.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 1. Slámová Julie LCE1051 28:17
OB 12.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 1. Slámová Julie LCE1051 17:26
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D10C 1. Slámová Julie LCE1051 33:06
OB 05.09.2020 Oblastní žebříček D10C 1. Slámová Julie LCE1051 27:31
OB 27.06.2020 4. Valašská jarní liga DH10 4. Slámová Julie LCE1051 14:17 + 0:51
OB 20.06.2020 3. Valašská jarní liga DH10 1. Slámová Julie LCE1051 27:17
OB 06.06.2020 2. Valašská jarní liga DH10 9. Slámová Julie LCE1051 26:31 + 7:59
OB 28.03.2020 Valašská jarní liga DH10 1 Slámová Julie LCE1051
OB 28.03.2020 Oblastní žebříček Valašské oblasti 2020 D10C 1 Slámová Julie LCE1051
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D10C 4. Slámová Julie LCE1051 16:49 + 4:30
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D10 3. Slámová Julie LCE1051 19:39 + 2:31
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D10C 4. Slámová Julie LCE1051 24:13 + 2:19
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10C 2. Slámová Julie LCE1051 15:48 + 0:32
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10C 3. Slámová Julie LCE1051 26:13 + 4:18
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček D10C 8. Slámová Julie LCE1051 26:44 + 8:21
OB 08.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D10C 2. Slámová Julie LCE1051 23:25 + 1:27
OB 07.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D10C 4. Slámová Julie LCE1051 34:50 + 11:03
OB 21.07.2019 Grand prix Silesia - E4 D10 3. Slámová Julie LCE1051 47:01 + 12:01
OB 20.07.2019 Grand prix Silesia - E2 D10 2. Slámová Julie LCE1051 21:10 + 2:53
OB 20.07.2019 Grand prix Silesia - E3 D10 4. Slámová Julie LCE1051 30:03 + 17:59
OB 19.07.2019 Grand prix Silesia - E1 D10 2. Slámová Julie LCE1051 23:27 + 0:49
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D10 8. Slámová Julie LCE1051 25:12 + 8:26
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D10 13. Slámová Julie LCE1051 35:08 + 15:40
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D10 13. Slámová Julie LCE1051 30:49 + 12:39
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C Slámová Julie LCE1051 DISK
OB 02.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 1. Slámová Julie LCE1051 18:00
OB 01.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 7. Slámová Julie LCE1051 22:39 + 4:26
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 2. Slámová Julie LCE1051 8:49 + 0:27
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D10C 8. Slámová Julie LCE1051 15:42 + 6:12
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D10C 4. Slámová Julie LCE1051 21:27 + 2:00
OB 06.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 4. Slámová Julie LCE1051 22:42 + 4:45
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček HD10N 1. Slámová Julie LCE1051 8:17
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 3. Slámová Julie LCE1051 21:17 + 4:28
OB 20.03.2019 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D10C 6 Slámová Julie LCE1051
OB 20.03.2019 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D10C 3 Slámová Julie LCE1051
OB 20.03.2019 Oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D10C 4 Slámová Julie LCE1051
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10C 8. Slámová Julie LCE1051 34:17 + 14:45
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D10C 4. Slámová Julie LCE1051 30:16 + 2:20
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10C/W-10 12. Slámová Julie LCE1051 26:27 + 9:45
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 19. Slámová Julie LCE1051 54:05 + 33:16
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček D10C 9. Slámová Julie LCE1051 75:43 + 43:25
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10L 2. Slámová Julie LCE1051 24:27 + 6:51
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10L 3. Slámová Julie LCE1051 20:18 + 6:05
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10L 2. Slámová Julie LCE1051 14:59 + 0:44
OB 03.08.2018 Rumpál - E1 D10 8. Slámová Julie LCE1051 19:31 + 7:23
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 9. Slámová Julie LCE1051 27:09 + 4:43
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 23. Slámová Julie LCE1051 54:23 + 30:25
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 26. Slámová Julie LCE1051 54:40 + 40:19
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 4. Slámová Julie LCE1051 22:29 + 5:17
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 5. Slámová Julie LCE1051 33:01 + 3:55
OB 19.05.2018 Oblastní žebříček D10N 8. Slámová Julie LCE1051 24:00 + 5:56
OB 19.05.2018 Oblastní žebříček D10N 1. Slámová Julie LCE1051 7:59
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava D10C 11. Slámová Julie LCE1051 33:58 + 17:50
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu DH10N 5. Slámová Julie LCE1051 21:56 + 6:11
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček DH10N 14. Slámová Julie LCE1051 39:40 + 21:31
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 3. Slámová Julie LCE1051 19:04 + 1:20
OB 19.03.2018 Oblastní žebříček Valašské oblasti D10C 9 Slámová Julie LCE1051
OB 19.03.2018 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti D10C 4 Slámová Julie LCE1051
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HD10N 3. Slámová Julie LCE1051 26:49 + 10:00
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček HD10N 3. Slámová Julie LCE1051 23:29 + 1:57
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček HD10N 4. Slámová Julie LCE1051 35:22 + 20:38
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10N Slámová Julie LCE1051 DISK
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 18. Slámová Julie LCE1051 33:18 + 13:09
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 20. Slámová Julie LCE1051 31:18 + 9:24
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 18. Slámová Julie LCE1051 18:51 + 5:34
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 8. Slámová Julie LCE1051 36:34 + 12:26
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 15. Slámová Julie LCE1051 46:04 + 15:25
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 9. Slámová Julie LCE1051 39:17 + 10:28
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček HDR 14. Slámová Julie LCE1051 20:29 + 5:33
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) HDR 20. Slámová Julie LCE1051 34:56 + 11:39
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček HDR 40. Slámová Julie LCE1051 30:34 + 10:49
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 17. Slámová Julie LCE1051 27:38 + 7:54
OB 25.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 15. Slámová Julie LCE1051 23:12 + 8:14
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček HDR 16. Slámová Julie LCE1051 26:56 + 8:33
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček HDR 14. Slámová Julie LCE1051 27:18 + 8:13
OB 10.12.2016 1. Valašská zimní liga T4 Slámová Julie LCE1051
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR Slámová Julie LCE1051
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup HDR Slámová Julie LCE1051
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10L Slámová Julie LCE1051
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D10 Slámová Julie LCE1051
OB 03.08.2018 Rumpál D10 Slámová Julie LCE1051
OB 18.05.2019 Oblastní žebříček D10C Slámová Julie LCE1051
OB 19.07.2019 Grand prix Silesia D10 Slámová Julie LCE1051
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D10 Slámová Julie LCE1051
OB 30.05.2020 1. Valašská jarní liga DH10 Slámová Julie LCE1051
OB 03.07.2021 WOC Tour 2021 D12B Slámová Julie LCE1051 Přihlášen
OB 04.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D12B Slámová Julie LCE1051 Přihlášen
OB 05.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D12B Slámová Julie LCE1051 Přihlášen
OB 06.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D12B Slámová Julie LCE1051 Přihlášen
OB 07.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D12B Slámová Julie LCE1051 Přihlášen
OB 08.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D12B Slámová Julie LCE1051 Přihlášen
OB 09.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D12B Slámová Julie LCE1051 Přihlášen