Logo

Závodník: Janderová Barbora

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A Janderová Barbora PGP0251 DNS
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16C 7. Janderová Barbora PGP0251 18:42 + 4:12
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16B 27. Janderová Barbora PGP0251 54:25 + 28:34
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 19. Janderová Barbora PGP0251 63:02 + 29:39
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D16 30. Janderová Barbora PGP0251 79:48 + 42:34
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D16 27. Janderová Barbora PGP0251 51:42 + 26:09
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D16 13 Janderová Barbora PGP0251
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D16 13. Janderová Barbora PGP0251 55:40 + 25:13
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček - podzim 2017 D16 7 Janderová Barbora PGP0251
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 28. Janderová Barbora PGP0251 79:39 + 35:34
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 26. Janderová Barbora PGP0251 39:53 + 17:29
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P3 58. Janderová Barbora PGP0251 76:54 + 52:48
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D16C 14. Janderová Barbora PGP0251 13:10 + 3:11
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 21. Janderová Barbora PGP0251 51:10 + 26:49
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D16 12. Janderová Barbora PGP0251 24:28 + 7:52
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D16 25. Janderová Barbora PGP0251 62:48 + 32:06
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček - jaro 2017 D16 16 Janderová Barbora PGP0251
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D14 13. Janderová Barbora PGP0251 54:02 + 26:24
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D14 13. Janderová Barbora PGP0251 27:25 + 8:58
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 12. Janderová Barbora PGP0251 55:13 + 29:57
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D14 Janderová Barbora PGP0251 DISK
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D14 17. Janderová Barbora PGP0251 45:52 + 25:34
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 62. Janderová Barbora PGP0251 74:44 + 44:02
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D14 10. Janderová Barbora PGP0251 48:43 + 17:23
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček D14 6. Janderová Barbora PGP0251 63:34 + 22:24
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 12. Janderová Barbora PGP0251 34:19 + 17:27
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D14 21. Janderová Barbora PGP0251 50:41 + 26:44
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 21. Janderová Barbora PGP0251 30:28 + 19:45
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D14 21. Jandera Barbora PGP0251 39:43 + 17:07
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 52. Janderová Barbora PGP0251 18:54 + 8:40
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D14B 7. Janderová Barbora PGP0251 36:10 + 10:55
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D14B 10. Janderová Barbora PGP0251 32:36 + 12:08
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D14B 9. Janderová Barbora PGP0251 62:41 + 29:43
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D14B 11. Janderová Barbora PGP0251 51:49 + 27:38
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D14B 3. Janderová Barbora PGP0251 25:13 + 2:28
OB 2015-05-2020.05.2015 PPŽ - 2 závod D14 16 Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D14B 12. Janderová Barbora PGP0251 67:40 + 40:44
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D14B 8. Janderová Barbora PGP0251 41:41 + 15:14
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D14B 5. Janderová Barbora PGP0251 15:29 + 3:31
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 6. Janderová Barbora PGP0251 60:21 + 14:23
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 11. Janderová Barbora PGP0251 12:57 + 5:00
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 16. Janderová Barbora PGP0251 58:54 + 37:50
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D14 17. Janderová Barbora PGP0251 37:39 + 14:21
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D14 16. Janderová Barbora PGP0251 55:43 + 30:26
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D12 11. Janderová Barbora PGP0251 58:52 + 17:40
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček D12 6. Janderová Barbora PGP0251 19:35 + 3:08
OB 2014-09-0303.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D12 2. Janderová Barbora PGP0251 12:06 + 0:46
OB 2014-08-1616.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D12B 3. Janderová Barbora PGP0251 17:04 + 0:09
OB 2014-08-1515.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D12B 7. Janderová Barbora PGP0251 36:45 + 16:11
OB 2014-08-1414.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D12B 3. Janderová Barbora PGP0251 22:36 + 1:46
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D12B 2. Janderová Barbora PGP0251 24:10 + 0:06
OB 2014-08-1212.08.2014 Veřejný závod D12 21. Janderová Barbora PGP0251 27:48 + 18:53
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12A 15. Janderová Barbora PGP0251 47:52 + 22:56
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12A 15. Janderová Barbora PGP0251 52:40 + 23:25
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12A 17. Janderová Barbora PGP0251 56:19 + 30:43
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 46. Janderová Barbora PGP0251 28:47 + 16:51
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 22. Janderová Barbora PGP0251 27:07 + 8:49
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček D12 15. Janderová Barbora PGP0251 43:43 + 21:24
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 8. Janderová Barbora PGP0251 15:55 + 5:30
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček D12 9. Janderová Barbora PGP0251 25:36 + 6:25
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček D12 9. Janderová Barbora PGP0251 17:19 + 7:22
OB 2013-10-2727.10.2013 Oblastní žebříček D12 10. Janderová Barbora PGP0251 26:05 + 10:33
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D12 12. Janderová Barbora PGP0251 29:52 + 12:44
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 74:27 + 49:51
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 66:47 + 52:20
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 66:55 + 54:30
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 68:28 + 46:23
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 73:45 + 52:30
OB 2013-05-1515.05.2013 1. závod Pražského poháru žactva D12 10. Janderová Barbora PGP0251 40:44 + 19:01
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Janderová Barbora PGP0251
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) T4B Janderová Barbora PGP0251
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D16 Janderová Barbora PGP0251
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D16 Janderová Barbora PGP0251
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D12A Janderová Barbora PGP0251
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 D12B Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník D14B Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Janderová Barbora POB0255
OB 2015-06-0303.06.2015 4. závod PPŽ D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-06-1010.06.2015 5. závod Pražského poháru žactva D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-06-1717.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2015-06-2424.06.2015 Klacky [6] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D14C Janderová Barbora PGP0251
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 14 Janderová Barbora PGP0251
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 Janderová Barbora PGP0251
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P3 Janderová Barbora PGP0251
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D16B Janderová Barbora PGP0251
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D16 Janderová Barbora PGP0251