Logo

Závodník: Štemberová Bára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 32. Štemberová Bára TJN0650 32:03 + 8:51
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 45. Štemberová Bára TJN0650 19:32 + 5:52
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D16A 38 Štemberová Bára TJN0650
OB 2021-04-1818.04.2021 BOR CUP 4.závod A Štemberová Bára TJN0650 DISK
OB 2020-12-1313.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION D21E Štemberová Bára TJN0650 DISK
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D14 4. Štemberová Bára TJN0650 23:25 + 0:26
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D16 14. Štemberová Bára TJN0650 32:00 + 4:07
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D21L 6. Štemberová Bára TJN0650 48:08 + 10:10 059395939
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D21L 10. Štemberová Bára TJN0650 44:41 + 9:36 053365336
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D21L 8. Štemberová Bára TJN0650 34:48 + 10:18 036433643
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D16 20. Štemberová Bára TJN0650 62:39 + 18:09
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D16 Štemberová Bára TJN0650 DISK
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 3. Štemberová Bára TJN0650 13:10 + 0:26
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D16 29 Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D16 5. Štemberová Bára TJN0650 48:20 + 9:34
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D16 4. Štemberová Bára TJN0650 49:01 + 7:12
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D16 7. Štemberová Bára TJN0650 33:25 + 3:47
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D16 2. Štemberová Bára TJN0650 35:22 + 3:53
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D16 3. Štemberová Bára TJN0650 33:06 + 4:28
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D16 1. Štemberová Bára TJN0650 19:09
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D16A 28 Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 D14 19 Štemberová Bára TJN0650
LOB 2020-02-1616.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14A Štemberová Bára TJN0650 DNS
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati D14A Štemberová Bára TJN0650 DNS
LOB 2020-02-0909.02.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D14A 11. Štemberová Bára TJN0650 42:20 + 12:04
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D14A 12. Štemberová Bára TJN0650 26:49 + 9:19
LOB 2020-02-0101.02.2020 Český pohár LOB 2020 D14A 19 Štemberová Bára TJN0650
LOB 2020-01-0303.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK D14 24. Bára Štemberová TJN0650 46:33 + 19:35
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček D14C 1. Štemberová Bára TJN0650 27:45
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D21K 2. Štemberová Bára TJN0650 61:52 + 0:29
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D14 1. Štemberová Bára TJN0650 36:12
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D21L 5. Štemberová Bára TJN0650 23:50 + 2:47 056855685
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D21L 6. Štemberová Bára TJN0650 20:39 + 3:04 054245424
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D14 2. Štemberová Bára TJN0650 22:50 + 2:06
OB 2019-09-2828.09.2019 Veřejný závod D21A 11. Štemberová Bára TJN0650 16:22 + 2:43 065666566
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D14C 8. Štemberová Bára TJN0650 11:48 + 1:53
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 6. Štemberová Bára TJN0650 27:46 + 2:39
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 31. Štemberová Bára TJN0650 51:08 + 14:29
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D14 18 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D14 4. Štemberová Bára TJN0650 34:37 + 6:15
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D14 2. Štemberová Bára TJN0650 40:14 + 4:01
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D14 2. Štemberová Bára TJN0650 30:35 + 1:28
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D14A 5. Štemberová Bára TJN0650 40:37 + 10:15
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D14A 2. Štemberová Bára TJN0650 27:38 + 2:10
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D14A 2. Štemberová Bára TJN0650 29:14 + 0:52
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D14A 6. Štemberová Bára TJN0650 28:41 + 4:10
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D14A 4. Štemberová Bára TJN0650 42:55 + 6:30
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D14B 2. Štemberová Bára TJN0650 38:52 + 1:11
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 11. Štemberová Bára TJN0650 37:59 + 10:44
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D14B 8. Štemberová Bára TJN0650 24:28 + 3:19
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D14B 2. Štemberová Bára TJN0650 32:10 + 0:18
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D14 2. Štemberová Bára TJN0650 24:22 + 2:21
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D14B 5 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D14 5. Štemberová Bára TJN0650 8:25 + 0:23
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 5. Štemberová Bára TJN0650 44:25 + 9:02
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D14 1. Štemberová Bára TJN0650 24:04
OB 2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 5. Štemberová Bára TJN0650 14:37 + 2:11
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D14 3. Stemberová Bára TJN0650 40:13 + 2:39
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 4. Štemberová Bára TJN0650 26:11 + 5:31
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D14 29. Štemberová Bára TJN0650 48:48 + 17:35
LOB 2019-03-0404.03.2019 Český pohár LOB 2019 D14 12 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D14 2 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček dospělých 2019 D21K 19 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček dospělých 2019 D21L 21 Štemberová Bára TJN0650
LOB 2019-01-2020.01.2019 Mistrovství ČR na krátké trati D14A 13. Štemberová Bára TJN0650 35:18 + 14:46
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D14A 10. Štemberová Bára TJN0650 19:17 + 5:32
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint hromadný start D14A 11. Štemberová Bára TJN0650 18:58 + 5:32
LOB 2019-01-1313.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14A 20. Štemberová Bára TJN0650 35:27 + 12:47
LOB 2019-01-1212.01.2019 Mistrovství ČR ve sprintu D14A 17. Štemberová Bára TJN0650 22:38 + 10:56
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček D12 4. Štemberová Bára TJN0650 20:15 + 2:35
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D12 5. Štemberová Bára TJN0650 18:01 + 1:49
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 1. Štemberová Bára TJN0650 13:16
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D12 2. Štemberová Bára TJN0650 10:22 + 0:12
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod D12 1. Štemberová Bára TJN0650 16:48
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D12 8. Štemberová Bára TJN0650 31:04 + 9:08
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 1. Štemberová Bára TJN0650 18:27
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 42. Štemberová Bára TJN0650 48:02 + 17:41
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 43. Štemberová Bára TJN0650 30:32 + 11:44
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D12 2 Štemberová Bára TJN0650
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 2. Štemberová Bára TJN0650 19:25 + 1:13
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D14B 43. Štemberová Bára TJN0650 26:50 + 8:13
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 33. Štemberová Bára TJN0650 42:28 + 11:03
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček D12 1. Štemberová Bára TJN0650 20:45
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 2. Štemberová Bára TJN0650 24:38 + 1:46
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D12 1. Štemberová Bára TJN0650 19:27
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D12 1. Štemberová Bára TJN0650 25:54
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 35. Štemberová Bára TJN0650 48:30 + 16:18
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 47. Štemberová Bára TJN0650 31:06 + 11:45
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D14B 37 Štemberová Bára TJN0650
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D12 5. Štemberová Bára TJN0650 31:17 + 5:08
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 2. Štemberová Bára TJN0650 18:29 + 0:54
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 4. Štemberová Bára TJN0650 11:54 + 2:12
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 4. Štemberová Bára TJN0650 31:42 + 4:01
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D12 5. Štemberová Bára TJN0650 27:18 + 3:41
OB 2018-03-0101.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 D12 1 Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D12 4. Štemberová Bára TJN0650 19:31 + 3:52
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12 2. Štemberová Bára TJN0650 24:52 + 3:02
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D12 4. Štemberová Bára TJN0650 19:28 + 3:23
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D12 8. Štemberová Bára TJN0650 28:35 + 9:52
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček D12 7. Štemberová Bára TJN0650 21:38 + 5:53
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12 14. Štemberová Bára TJN0650 14:11 + 3:52
OB 2017-09-0101.09.2017 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2017 D12 4 Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D12B 1. Štemberová Bára TJN0650 30:57
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D12B 2. Štemberová Bára TJN0650 18:42 + 0:09
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D12B 1. Štemberová Bára TJN0650 20:18
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D12B 2. Štemberová Bára TJN0650 18:19 + 0:39
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D12B 1. Štemberová Bára TJN0650 21:18
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D12 5. Štemberová Bára TJN0650 14:58 + 3:59
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D12 2. Štemberová Bára TJN0650 31:41 + 3:00
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 7. Štemberová Bára TJN0650 23:51 + 6:11
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 14. Štemberová Bára TJN0650 26:12 + 6:49
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 12. Štemberová Bára TJN0650 36:38 + 6:52
OB 2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) D12 12. Bára Štemberová TJN0650 35:11 + 13:58
OB 2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) D12 7. Bára Štemberová TJN0650 18:56 + 2:49
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) D12 11. Bára Štemberová TJN0650 14:10 + 2:57
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček D12 12. Štemberová Bára TJN0650 32:00 + 10:43
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D12 17. Štemberová Bára TJN0650 47:25 + 21:59
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 10. Štemberová Bára TJN0650 22:44 + 8:50
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D12 15. Štemberová Bára TJN0650 30:29 + 10:58
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12 8. Štemberová Bára TJN0650 31:59 + 11:14
OB 2017-04-0101.04.2017 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2017 D12 8 Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12D 2. Štemberová Bára TJN0650 32:45 + 4:02
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček D10 7. Stemberová Bára TJN0650 29:04 + 3:10
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 12. Štemberová Bára TJN0650 24:40 + 7:45
OB 2016-09-2424.09.2016 Veřejný závod D14 20. Štemberová Bára TJN0650 18:22 + 6:20
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10 10. Štemberová Bára TJN0650 34:31 + 10:14
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10 2. Štemberová Bára TJN0650 11:48 + 0:34
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D10 6. Štemberová Bára TJN0650 24:37 + 8:06
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D10 5. Štemberová Bára TJN0650 38:40 + 12:21
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 9. Štemberová Bára TJN0650 24:18 + 6:18
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D10 3. Štemberová Bára TJN0650 16:54 + 2:04
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D10 6. Stemberová Bára TJN0650 34:46 + 11:16
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 5. Štemberová Bára TJN0650 22:08 + 10:45
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10 3. Štemberová Bára TJN0650 30:15 + 2:50
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D10 10. Štemberová Bára TJN0650 28:27 + 8:37
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D10 6. Štemberová Bára TJN0650 22:18 + 5:29
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D10 10. Štemberová Bára TJN0650 32:53 + 8:11
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 5. Štemberová Bára TJN0650 16:19 + 6:19
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D10 10. Štemberová Bára TJN0650 32:20 + 10:19
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D10 12. Štemberová Bára TJN0650 59:46 + 36:14
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10 6. Štemberová Bára TJN0650 29:36 + 6:24
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D10 19. Štemberová Bára TJN0650 57:55 + 34:36
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D10 12. Štemberová Bára TJN0650 24:16 + 7:24
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D10 14. Štemberová Bára TJN0650 31:13 + 14:41
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D10 12. Štemberová Bára TJN0650 24:02 + 7:24
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D10 17. Štemberová Bára TJN0650 30:12 + 16:43
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D10 10. Štemberová Bára TJN0650 24:26 + 8:25
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 4. Štemberová Bára TJN0650 8:57 + 1:53
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 3. Štemberová Bára TJN0650 23:17 + 2:59
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček D10L 5. Štemberová Bára TJN0650 32:41 + 6:56
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 1. Štemberová Bára TJN0650 23:11
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 D10L 3. Stemberová Bára TJN0650 40:51 + 6:08
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10L 3. Štemberová Bára TJN0650 21:25 + 2:34
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10L 9. Štemberová Bára TJN0650 44:08 + 31:37
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D10L 3. Štemberová Bára TJN0650 26:24 + 3:29
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D10L 4. Stemberová Bára TJN0650 25:28 + 4:20
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček HDR 39. Štemberová Bára TJN0650 46:50 + 25:36
OB 2014-04-2727.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 16. Štemberová Bára TJN0650 21:35 + 5:19
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček HDR 13. Štemberová Bára TJN0650 23:28 + 7:25
OB 2013-08-3131.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček HDR 10. Štemberová Bára TJN0650 25:37 + 7:48
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček HDR 6. Štemberová Bára TJN0650 27:04 + 3:25
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 10. Štemberová Bára TJN0650 22:27 + 3:59
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D12C Štemberová Bára TJN0650
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Štemberová Bára JEO0655
MTBO 2018-06-2323.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo W14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D14C Štemberová Bára JEO0655
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D21L Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček D21L Štemberová Bára TJN0650
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček HDR Štemberová Bára TJN0650
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní žebříček HDR Štemberová Bára TJN0650
OB 2013-08-3030.08.2013 Sklárna HDR Štemberová Bára TJN0650
OB 2013-08-3131.08.2013 Sklárna - E3 HDR Štemberová Bára TJN0650
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček HDR Štemberová Bára TJN0650
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Štemberová Bára TJN0650
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček HDR Štemberová Bára TJN0650
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D10L Štemberová Bára TJN0650
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D10L Štemberová Bára TJN0650
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D10 Štemberová Bára TJN0650
OB 2015-08-2323.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D10 Štemberová Bára TJN0650
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 Štemberová Bára TJN0650
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 Štemberová Bára TJN0650
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D10 Štemberová Bára TJN0650
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D10 Štemberová Bára TJN0650
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti štafet HD12 Štemberová Bára TJN0650
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Štemberová Bára TJN0650
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) D12 Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D12 Štemberová Bára JEO0655
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Štemberová Bára JEO0655
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Štemberová Bára JEO0655
MTBO 2017-09-2323.09.2017 Český pohár MTBO – 16. kolo W14 Štemberová Bára TJN0650
MTBO 2017-09-2424.09.2017 Český pohár MTBO – 17. kolo W14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Štemberová Bára TJN0650
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Štemberová Bára JEO0655
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Štemberová Bára JEO0655
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D12 Štemberová Bára TJN0650
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Štemberová Bára JEO0655
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Štemberová Bára JEO0655
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH12 Štemberová Bára TJN0650
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Štemberová Bára JEO0655
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Štemberová Bára JEO0655
LOB 2019-01-2727.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať D14A Štemberová Bára TJN0650
LOB 2019-01-2626.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - sprint D14A Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D14A Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Štemberová Bára JEO0655
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Štemberová Bára JEO0655
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D21L Štemberová Bára TJN0650
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Štemberová Bára JEO0655
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Štemberová Bára JEO0655
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Štemberová Bára TJN0650
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D14A Štemberová Bára TJN0650
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14A Štemberová Bára TJN0650
LOB 2020-01-1919.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Čechy západ 2020 D14B Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D16 Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D16 Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-10-2828.10.2020 Veřejný závod D21L Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-09-1111.09.2020 Soustředění SCD JO D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-09-1818.09.2020 Výběrové soustředění SCD JO D14 Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-09-2626.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D21L Štemberová Bára TJN0650
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Štemberová Bára JEO0655
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D16A Štemberová Bára TJN0650
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D16A Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D16A Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D16A Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D16A Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D16A Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D16A Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2020-12-1212.12.2020 Tour de Prague (8:30-10:30) C Štemberová Bára TJN0650
OB 2021-01-0303.01.2021 BOR CUP 1.závod L Štemberová Bára TJN0650
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 MODRÁ Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 MODRÁ Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 MODRÁ Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 MODRÁ Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 MODRÁ Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu D16 Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Cena východních Čech D16B Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Cena východních Čech - E1 D16B Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-08-2828.08.2021 Cena východních Čech - E2 D16B Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-08-2929.08.2021 Cena východních Čech - E3 D16B Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D16B Štemberová Bára TJN0650 Přihlášen