Logo

Závodník: Komenda Jan

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-11-0707.11.2020 Oddílový přebor 2020 VM 11. Komenda Jan ZBM9902 51:14 + 20:27
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 H21B 12. Komenda Jan ZBM9902 46:17 + 14:30
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 H21B 9. Komenda Jan ZBM9902 33:14 + 5:11
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 P 11. Komenda Jan ZBM9902 36:05 + 11:14
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 P 1. Komenda Jan ZBM9902 37:10
OB 2020-05-1616.05.2020 1. Jihomoravská letní liga dorostu a dospělých H21 13. Komenda Jan ZBM9902 52:55 + 16:47
OB 2020-05-0101.05.2020 Jihomoravská letní liga H21 33 Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-03-0101.03.2020 9. BZL: Hruška cup H 33. Komenda Jan ZBM9902 21:35 + 5:36
OB 2020-02-0909.02.2020 7. BZL: O-mikron H 9. Komenda Jan ZBM9902 23:00 + 4:33
OB 2019-12-0101.12.2019 1. BZL: Adamna Cup 2019 H 19. Komenda Jan ZBM9902 23:15 + 3:09
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 H20A 28 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H20B 11. Komenda Jan ZBM9902 122:36 + 27:51 052335233
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H20B 16. Komenda Jan ZBM9902 74:35 + 21:29 053105310
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H20A 21. Komenda Jan ZBM9902 16:49 + 3:54 058305830
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H20B 3. Komenda Jan ZBM9902 33:32 + 7:20 049234923
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H20B 3. Komenda Jan ZBM9902 73:35 + 8:41 052135213
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 H21A Komenda Jan ZBM9902 DISK 000000
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 H21A Komenda Jan ZBM9902 DISK 000000
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 H21A 58. Komenda Jan ZBM9902 57:30 + 20:19 039323932
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 H21A Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H21B 28. Komenda Jan ZBM9902 58:55 + 18:12 037513751
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H21B 20. Komenda Jan ZBM9902 77:39 + 18:54 045494549
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H21B 3. Komenda Jan ZBM9902 41:34 + 5:20 058465846
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 H21B 6. Komenda Jan ZBM9902 48:32 + 2:34 064136413
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 H21B 13. Komenda Jan ZBM9902 74:35 + 9:22 059245924
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 H21B 29. Komenda Jan ZBM9902 44:58 + 11:53 047994799
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 H21B Komenda Jan ZBM9902 DISK 000000
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 H21B 7. Komenda Jan ZBM9902 77:14 + 8:16 051475147
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 H21B 6. Komenda Jan ZBM9902 18:40 + 1:33 053345334
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T5 26. Komenda Jan ZBM9902 37:48 + 10:42
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T5 13. Komenda Jan ZBM9902 38:54 + 5:17
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H20B 1. Komenda Jan ZBM9902 33:50 037243724
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H20B 1. Komenda Jan ZBM9902 92:35 038233823
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H20B 1. Komenda Jan ZBM9902 44:48 036823682
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H20B 3. Komenda Jan ZBM9902 86:19 + 9:45
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H20 23. Komenda Jan ZBM9902 18:03 + 5:23 054685468
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H20A 22. Komenda Jan ZBM9902 15:38 + 3:46 061506150
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H21 30. Komenda Jan ZBM9902 25:55 + 8:07 050025002
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H21 14. Komenda Jan ZBM9902 40:55 + 7:13 062006200
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H20B 3. Komenda Jan ZBM9902 79:41 + 11:03
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 H20B 1 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2019 H21C 35 Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-12-0202.12.2018 Brněnská zimní liga: Prolog - OMIKRON H 8. Jirčáková Martina ZBM9902 24:07 + 8:29
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček H21C 20. Komenda Jan ZBM9902 71:45 + 18:54 052565256
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H21C 15. Komenda Jan ZBM9902 40:20 + 11:18 047774777
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H20C 1. Komenda Jan ZBM9902 92:32
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H20A 19. Komenda Jan ZBM9902 100:17 + 46:09 024572457
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 H21A 19. Komenda Jan ZBM9902 46:12 + 12:29 054475447
OB 2018-08-2626.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H21B Komenda Jan ZBM9902 DISK 000000
OB 2018-08-2525.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H21B Komenda Jan ZBM9902 DISK 000000
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H21B 7. Komenda Jan ZBM9902 41:23 + 5:48 053235323
OB 2018-08-0202.08.2018 Long - Vesterskov D Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2018-07-3131.07.2018 Classic course - chasing start D 10. Komenda Jan ZBM9902 80:26 + 31:31
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21B 63. Komenda Jan ZBM9902 88:15 + 40:40 014081408
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21B 39. Komenda Jan ZBM9902 77:17 + 20:23 047594759
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21B 41. Komenda Jan ZBM9902 52:43 + 17:52 038633863
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 H21B 4. Komenda Jan ZBM9902 57:14 + 7:24 057355735
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 H21B 4. Komenda Jan ZBM9902 61:30 + 3:42 061206120
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 H21B 4. Komenda Jan ZBM9902 40:06 + 2:57 060546054
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H20B 15. Komenda Jan ZBM9902 40:35 + 8:20 055945594
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H20B 18. Komenda Jan ZBM9902 39:23 + 12:33 051345134
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A Komenda Jan ZBM9902 DISK 000000
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A 24. Komenda Jan ZBM9902 47:48 + 19:30 034563456
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H21 31. Komenda Jan ZBM9902 84:29 + 32:23 039593959
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H20A 22. Komenda Jan ZBM9902 14:50 + 4:02 063746374
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H20A 27. Komenda Jan ZBM9902 44:41 + 17:02 037163716
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H20 27. Komenda Jan ZBM9902 17:02 + 4:30 065876587
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H20A 22. Komenda Jan ZBM9902 93:07 + 34:05 039603960
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H20A 26. Komenda Jan ZBM9902 38:23 + 14:57 036283628
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček H21C 28. Komenda Jan ZBM9902 61:06 + 22:36 034763476
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H21C 63. Komenda Jan ZBM9902 22:36 + 9:11 040554055
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 H20A 28 Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-02-1717.02.2018 Předjarní kotár B 5. Komenda Jan ZBM9902 84:39 + 10:34
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18C 15. Komenda Jan ZBM9902 70:20 + 24:07
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 36. Komenda Jan ZBM9902 14:01 + 2:15
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 7. Komenda Jan ZBM9902 38:27 + 7:52
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 2. Komenda Jan ZBM9902 75:30 + 2:07
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H18B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H18B 6. Komenda Jan ZBM9902 46:20 + 7:39
OB 2017-08-2727.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H18 Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2017-08-2626.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H18 Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H18 5. Komenda Jan ZBM9902 32:19 + 3:58
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H18B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H18B 6. Komenda Jan ZBM9902 82:16 + 12:43
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H18B 9. Komenda Jan ZBM9902 31:15 + 7:12
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 6. Komenda Jan ZBM9902 64:19 + 12:20
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 32:57
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 4. Komenda Jan ZBM9902 84:27 + 7:09
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18C 5. Komenda Jan ZBM9902 35:47 + 4:21
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18C 13. Komenda Jan ZBM9902 32:33 + 9:00
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 3. Komenda Jan ZBM9902 46:10 + 2:26
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 65:02
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 36. Komenda Jan ZBM9902 15:54 + 3:39
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 25:52
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 60:03
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H18B 8. Komenda Jan ZBM9902 85:34 + 20:59
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H18 17. Komenda Jan ZBM9902 67:54 + 17:31
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H18 2. Komenda Jan ZBM9902 49:21 + 3:54
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H18 3 Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-01-0202.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H18B 1 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H18 4. Komenda Jan ZBM9902 44:07 + 2:56
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18C Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18A 22. Komenda Jan ZBM9902 67:48 + 26:31
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H18B 4 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 8. Komenda Jan ZBM9902 58:10 + 13:20
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 5. Komenda Jan ZBM9902 68:52 + 13:38
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H18C 6. Komenda Jan ZBM9902 42:51 + 13:34
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H18 25. Komenda Jan ZBM9902 50:54 + 17:38
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H18 22. Komenda Jan ZBM9902 33:56 + 11:43
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H18 23. Komenda Jan ZBM9902 65:49 + 21:11
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H18 21. Komenda Jan ZBM9902 35:33 + 10:01
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E2 H18 8. Komenda Jan ZBM9902 47:03 + 15:16
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E3 H18 8. Komenda Jan ZBM9902 27:39 + 7:44
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia - E1 H18 Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 H18B 14. Komenda Jan ZBM9902 82:38 + 31:48
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 H18B 12. Komenda Jan ZBM9902 77:49 + 20:39
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 H18B 8. Komenda Jan ZBM9902 30:39 + 5:27
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18B 8. Komenda Jan ZBM9902 36:10 + 11:02
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18B 17. Komenda Jan ZBM9902 48:38 + 20:26
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Morava H18B 4. Komenda Jan ZBM9902 40:14 + 6:25
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 7. Komenda Jan ZBM9902 85:08 + 20:28
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 39. Komenda Jan ZBM9902 18:40 + 5:05
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 3. Komenda Jan ZBM9902 77:11 + 8:05
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 1. Komenda Jan ZBM9902 29:44
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček H18 2. Komenda Jan ZBM9902 63:32 + 2:59
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 4. Komenda Jan ZBM9902 41:33 + 6:59
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 6. Komenda Jan ZBM9902 91:45 + 21:44
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 21. Komenda Jan ZBM9902 85:46 + 33:14
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H18C 3. Komenda Jan ZBM9902 14:24 + 1:09
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H16 5. Komenda Jan ZBM9902 51:30 + 13:10
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H16 5. Komenda Jan ZBM9902 67:41 + 8:11
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček H16 2. Komenda Jan ZBM9902 17:39 + 1:16
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava H16B 10. Komenda Jan ZBM9902 30:42 + 8:54
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 9. Komenda Jan ZBM9902 58:03 + 15:19
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 5. Komenda Jan ZBM9902 57:41 + 13:55
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 15. Komenda Jan ZBM9902 38:47 + 11:59
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 17. Komenda Jan ZBM9902 91:43 + 32:09
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 21. Komenda Jan ZBM9902 41:16 + 16:30
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 19. Komenda Jan ZBM9902 80:48 + 28:04
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček H16 3. Komenda Jan ZBM9902 15:01 + 1:55
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček H16 8. Komenda Jan ZBM9902 18:26 + 4:12
OB 2015-05-0202.05.2015 Oblastní žebříček H16 2. Komenda Jan ZBM9902 52:38 + 9:57
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 19. Komenda Jan ZBM9902 65:43 + 25:01
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 5. Komenda Jan ZBM9902 20:24 + 2:35
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 7. Komenda Jan ZBM9902 55:02 + 12:51
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček H16 4. Komenda Jan ZBM9902 56:26 + 8:27
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 10. Komenda Jan ZBM9902 47:57 + 17:56
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 14. Komenda Jan ZBM9902 80:47 + 26:35
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček H16 7. Komenda Jan ZBM9902 65:23 + 15:12
OB 2014-05-1717.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 6. Komenda Jan ZBM9902 34:57 + 8:09
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Morava H16B 20. Komenda Jan ZBM9902 59:38 + 31:22
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 8. Komenda Jan ZBM9902 62:58 + 18:56
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 24. Komenda Jan ZBM9902 99:57 + 48:29
OB 2014-04-0808.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky H16B 10. Komenda Jan ZBM9902
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Komenda Jan ZBM9902 19:17 + 1:11
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček H16 Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček H16 5. Komenda Jan ZBM9902 56:14 + 9:06
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček H14 3. Komenda Jan ZBM9902 39:53 + 4:26
OB 2013-08-1818.08.2013 Magnus cup - E4 H14 2. Komenda Jan ZBM9902 64:23 + 18:48
OB 2013-08-1717.08.2013 Magnus cup - E2 H14 2. Komenda Jan ZBM9902 43:22 + 2:00
OB 2013-08-1717.08.2013 Magnus cup - E3 H14 2. Komenda Jan ZBM9902 36:15 + 6:03
OB 2013-08-1616.08.2013 Magnus cup - E1 H14 2. Komenda Jan ZBM9902 33:44 + 11:43
OB 2013-07-2121.07.2013 Grand prix Silesia - E4 H14 6. Komenda Jan ZBM9902 53:37 + 15:59
OB 2013-07-2020.07.2013 Grand prix Silesia - E2 H14 5. Komenda Jan ZBM9902 33:33 + 10:11
OB 2013-07-2020.07.2013 Grand prix Silesia - E3 H14 1. Komenda Jan ZBM9902 16:19
OB 2013-07-1919.07.2013 Grand prix Silesia - E1 H14 5. Komenda Jan ZBM9902 34:15 + 5:34
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 20. Komenda Jan ZBM9902 38:17 + 12:15
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 15. Komenda Jan ZBM9902 35:29 + 9:51
OB 2013-05-1919.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 20. Komenda Jan ZBM9902 38:31 + 10:06
OB 2013-05-1818.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 24. Komenda Jan ZBM9902 55:22 + 20:07
OB 2013-05-1212.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H14B Komenda Jan ZBM9902 DISK
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H14B 22. Komenda Jan ZBM9902 52:42 + 14:08
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky H14B 24. Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H14 9. Komenda Jan ZBM9902 22:22 + 4:47
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček H14 4. Komenda Jan ZBM9902 14:08 + 3:06
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček H14 5. Komenda Jan ZBM9902 39:15 + 7:11
OB 2013-03-2323.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H14C 13. Komenda Jan ZBM9902 42:25 + 11:06
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H18C Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H20 Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava H20B Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-07-2121.07.2018 Grand Prix Silesia Sprint H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-07-2020.07.2018 Grand prix Silesia - E1 H21A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-07-2121.07.2018 Grand prix Silesia - E2 H21A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 H21A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 H21A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H21C Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-05-3030.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice P Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-05-3131.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice P Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 P Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-04-0606.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) H14B Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-06-1515.06.2013 Oblastní žebříček H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-07-1919.07.2013 Grand prix Silesia H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-08-1616.08.2013 Magnus cup H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-09-1414.09.2013 Žebříček B - Morava H14B Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-09-1515.09.2013 Žebříček B - Morava H14B Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček H14 Komenda Jan ZBM9902
OB 2014-04-1313.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet MIX Komenda Jan ZBM9902
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Morava H16B Komenda Jan ZBM9902
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Komenda Jan ZBM9902
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup H18B Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E4 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E5 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-07-1717.07.2016 Grand prix Silesia - E6 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček štafet H15-99 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2016-12-0303.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-04-2323.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H18B Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 H18B Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H18B Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Komenda Jan ZBM9902
OB 2017-12-0202.12.2017 O-Gala 2017 ÚČASTNÍK Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-07-2020.07.2018 Grand prix Silesia H21A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-07-2222.07.2018 Grand prix Silesia - E3 H21A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech H21A Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H20C Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Komenda Jan ZBM9902
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H20A Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-10-1919.10.2019 Veřejný závod štafet H15-99 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-01-2525.01.2020 Školení rozhodčích OB 3. třídy R3 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-06-2626.06.2019 Mistrovství oblasti štafet H21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH21 Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-06-1212.06.2020 Školení trenérů OB 3. třídy T3 Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia H21B Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup P Komenda Jan ZBM9902
OB 2021-01-2222.01.2021 Školení trenérů 2. třídy orientační sporty (licence) T2 Komenda Jan ZBM9902
OB 2020-12-1212.12.2020 Běh na Býčí skálu - 58. ročník 15 km Komenda Jan ZBM9902
OB 2021-05-1616.05.2021 11.Slezská zimní liga HA Komenda Jan PBM9902 Přihlášen