Logo

Závodník: Ressová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D20 20. Ressová Tereza LCE0052 52:38 + 17:10 046264626
OB 2020-09-2020.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D20C Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D20 29. Ressová Tereza LCE0052 113:36 + 42:48 032893289
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D20 31 Ressová Tereza LCE0052
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21C 6. Ressová Tereza LCE0052 54:16 + 16:55
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21C 3. Ressová Tereza LCE0052 42:06 + 9:51
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D20A 26 Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D20A 28 Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D20B 2. Ressová Tereza LCE0052 80:49 + 2:52 059175917
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D20B 11. Ressová Tereza LCE0052 64:48 + 19:05 053175317
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D20A 19. Ressová Tereza LCE0052 18:58 + 4:47 052505250
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D20A 17. Ressová Tereza LCE0052 40:58 + 13:05 049724972
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D20A 22. Ressová Tereza LCE0052 90:09 + 37:10 033573357
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D21C 13. Ressová Tereza LCE0052 51:47 + 11:39 039463946
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D21C 12. Ressová Tereza LCE0052 40:22 + 7:18 046594659
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D20B 12. Ressová Tereza LCE0052 34:46 + 7:57 055975597
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20B 13. Ressová Tereza LCE0052 43:03 + 15:06 044374437
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D20B 2. Ressová Tereza LCE0052 39:00 + 0:38 041384138
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D20B 6. Ressová Tereza LCE0052 87:50 + 17:00 036323632
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D20A 24. Ressová Tereza LCE0052 35:54 + 9:35 057995799
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D20A 25. Ressová Tereza LCE0052 107:31 + 41:46 037463746
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D20B 5. Ressová Tereza LCE0052 66:58 + 14:08 044294429
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D20A 30 Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 43. Ressová Tereza LCE0052 49:31 + 11:27 047374737
OB 2019-03-2222.03.2019 Veřejný závod (Jarní pohár) D21A 8. Ressová Tereza LCE0052 78:34 + 22:10 038513851
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18C 3. Ressová Tereza LCE0052 66:34 + 5:48
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18B 14. Ressová Tereza LCE0052 92:43 + 44:06
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 2. Ressová Tereza LCE0052 33:35 + 1:54
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 1. Ressová Tereza LCE0052 50:20
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 T Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18B 7. Ressová Tereza LCE0052 33:59 + 4:57
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18B 12. Ressová Tereza LCE0052 37:33 + 6:27
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18B 1. Ressová Tereza LCE0052 55:01
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18B 1. Ressová Tereza LCE0052 30:33
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 25. Ressová Tereza LCE0052 15:13 + 4:04
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 21. Ressová Tereza LCE0052 42:59 + 12:07
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D18 21. Ressová Tereza LCE0052 13:39 + 2:23
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 3. Ressová Tereza LCE0052 50:43 + 6:17
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 1. Ressová Tereza LCE0052 59:48
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava D18B 10. Ressová Tereza LCE0052 55:40 + 14:05
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D18B 1 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 19. Ressová Tereza LCE0052 18:11 + 2:38
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 2. Ressová Tereza LCE0052 22:57 + 2:27
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 14. Ressová Tereza LCE0052 45:08 + 9:09
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 38. Ressová Tereza LCE0052 49:57 + 10:25 046714671
OB 2018-03-2323.03.2018 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 19. Ressová Tereza LCE0052 72:26 + 22:00
OB 2018-03-1919.03.2018 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti D18C 5 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-03-1919.03.2018 Oblastní žebříček Valašské oblasti D18C 5 Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18C 2. Ressová Tereza LCE0052 56:15 + 5:37
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 13. Ressová Tereza LCE0052 48:44 + 10:07
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 24. Ressová Tereza LCE0052 13:23 + 2:36
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 42. Ressová Tereza LCE0052 40:01 + 17:23
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 29. Ressová Tereza LCE0052 74:25 + 25:41
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D18B 19. Ressová Tereza LCE0052 76:33 + 27:06
OB 2017-08-2727.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D18 20. Ressová Tereza LCE0052 77:43 + 42:19
OB 2017-08-2626.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D18 11. Ressová Tereza LCE0052 68:38 + 18:47
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D18 18. Ressová Tereza LCE0052 51:48 + 21:23
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B 9. Ressová Tereza LCE0052 64:44 + 22:39
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B 7. Ressová Tereza LCE0052 81:46 + 25:13
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B 7. Ressová Tereza LCE0052 34:00 + 7:52
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 6. Ressová Tereza LCE0052 31:14 + 3:26
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 13. Ressová Tereza LCE0052 29:59 + 6:08
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 30. Ressová Tereza LCE0052 78:09 + 20:32
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 21. Ressová Tereza LCE0052 35:57 + 9:14
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 43. Ressová Tereza LCE0052 19:09 + 6:03
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 35. Ressová Tereza LCE0052 39:08 + 11:52
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 41. Ressová Tereza LCE0052 86:44 + 33:56
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 49. Ressová Tereza LCE0052 25:10 + 10:49
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D18B 12. Ressová Tereza LCE0052 71:43 + 16:47
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 37. Ressová Tereza LCE0052 73:37 + 32:14
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 39 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D18C 4. Ressová Tereza LCE0052 65:36 + 16:18
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D16B 12. Ressová Tereza LCE0052 45:03 + 6:48
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16A 12. Ressová Tereza LCE0052 47:38 + 6:14
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 34. Ressová Tereza LCE0052 14:33 + 4:02
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D16B 3 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava D16B 7. Ressová Tereza LCE0052 41:29 + 9:14
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava D16B 6. Ressová Tereza LCE0052 65:35 + 13:46
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 14. Ressová Tereza LCE0052 59:34 + 23:31
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 6. Ressová Tereza LCE0052 43:27 + 6:02
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 8. Ressová Tereza LCE0052 33:43 + 7:01
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16C 29. Ressová Tereza LCE0052 47:26 + 22:03
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16A 21. Ressová Tereza LCE0052 48:52 + 22:25
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Morava D16B 5. Ressová Tereza LCE0052 38:05 + 6:04
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 8. Ressová Tereza LCE0052 63:02 + 8:40
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 31. Ressová Tereza LCE0052 17:26 + 3:32
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 12. Ressová Tereza LCE0052 75:26 + 24:47
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 1. Ressová Tereza LCE0052 23:07
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava D16B 8. Ressová Tereza LCE0052 38:21 + 16:16
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava D16B Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 42. Ressová Tereza LCE0052 21:27 + 9:21
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 15. Ressová Tereza LCE0052 54:51 + 15:30
OB 2016-04-1717.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 1. Ressová Tereza LCE0052 22:22
OB 2016-04-1717.04.2016 Oblastní žebříček D16C 4. Ressová Tereza LCE0052 28:16 + 3:51
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 1. Ressová Tereza LCE0052 38:36
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D16C 5. Ressová Tereza LCE0052 36:48 + 6:56
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 54. Ressová Tereza LCE0052 51:15 + 16:03 031883188
OB 2016-03-1818.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 10. Ressová Tereza LCE0052 59:38 + 20:44
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D16C 3. Ressová Tereza LCE0052 24:10 + 4:15
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D16 4. Ressová Tereza LCE0052 46:50 + 12:37
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D18C 5. Ressová Tereza LCE0052 48:41 + 15:45
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16D 9. Ressová Tereza LCE0052 49:36 + 19:05
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 23. Ressová Tereza LCE0052 64:38 + 28:50
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava D16B 10. Ressová Tereza LCE0052 33:54 + 9:48
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 13. Ressová Tereza LCE0052 65:13 + 29:36
OB 2015-06-1313.06.2015 Oblastní žebříček D16C 7. Ressová Tereza LCE0052 44:42 + 18:10
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 11. Ressová Tereza LCE0052 45:49 + 17:33
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Ressová Tereza LCE0052 81:15 + 26:29
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 11. Ressová Tereza LCE0052 31:32 + 6:23
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Ressová Tereza LCE0052 50:23 + 10:24
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16C 4. Ressová Tereza LCE0052 49:15 + 13:25
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D16B 19. Ressová Tereza LCE0052 48:19 + 14:48
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D16C 3. Ressová Tereza LCE0052 50:05 + 9:26
OB 2015-04-0404.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 D16 34. Ressová Tereza LCE0052 125:56 + 88:09
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D16C 2. Ressová Tereza LCE0052 15:45 + 0:21
OB 2015-03-2828.03.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 4. Ressová Tereza LCE0052 15:04 + 2:26
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Ressová Tereza LCE0052 49:06 + 20:20
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D14C 4. Ressová Tereza LCE0052 12:57 + 3:05
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D14C Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D14 6. Ressová Tereza LCE0052 40:42 + 7:06
OB 2014-09-1313.09.2014 Oblastní žebříček D14C 17. Ressová Tereza LCE0052 49:30 + 20:21
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 21. Ressová Tereza LCE0052 39:00 + 18:10
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 10. Ressová Tereza LCE0052 33:33 + 6:00
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 18. Ressová Tereza LCE0052 36:38 + 13:19
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 22. Ressová Tereza LCE0052 53:49 + 23:47
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D14 11. Ressová Tereza LCE0052 50:06 + 20:03
OB 2014-05-1717.05.2014 Oblastní žebříček D14C 14. Ressová Tereza LCE0052 47:31 + 19:12
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Morava D14B 15. Ressová Tereza LCE0052 37:36 + 10:32
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 15. Ressová Tereza LCE0052 55:28 + 21:42
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D14B 19. Ressová Tereza LCE0052 59:15 + 26:12
OB 2014-04-0808.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 15. Ressová Tereza LCE0052
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 7. Ressová Tereza LCE0052 40:50 + 16:15
OB 2014-03-2929.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 10. Ressová Tereza LCE0052 14:18 + 7:17
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D14C Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček D14C 6. Ressová Tereza LCE0052 27:13 + 6:28
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D14C 2. Ressová Tereza LCE0052 28:18 + 1:46
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D14C 12. Ressová Tereza LCE0052 13:29 + 4:34
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D14C 7. Ressová Tereza LCE0052 23:52 + 6:46
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D14 15. Ressová Tereza LCE0052 44:02 + 21:51
OB 2013-09-1515.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 19. Tereza Ressová LCE0052 48:24 + 21:27
OB 2013-09-1414.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 22. Tereza Ressová LCE0052 93:11 + 58:26
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček D14C 9. Ressová Tereza LCE0052 44:53 + 16:49
OB 2013-06-1515.06.2013 Oblastní žebříček D14C 5. Ressová Tereza LCE0052 36:16 + 5:16
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14C 6. Ressová Tereza LCE0052 37:11 + 10:24
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 21. Ressová Tereza LCE0052 35:47 + 13:09
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 26. Ressová Tereza LCE0052 60:55 + 32:54
OB 2013-05-2525.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 40. Ressová Tereza LCE0052 21:28 + 7:56
OB 2013-05-1919.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 19. Ressová Tereza LCE0052 43:28 + 13:33
OB 2013-05-1818.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 2013-05-0808.05.2013 Oblastní žebříček D14C 14. Ressová Tereza LCE0052 60:01 + 26:09
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D14C 8. Ressová Tereza LCE0052 64:26 + 35:01
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14C 3. Ressová Tereza LCE0052 12:24 + 3:27
OB 2013-03-2323.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D14C 11. Ressová Tereza LCE0052 59:38 + 30:08
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D21C Ressová Tereza LCE0052
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21C Ressová Tereza LCE0052
OB 2013-04-0606.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14B Ressová Tereza LCE0052
OB 2013-05-1212.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D14B Ressová Tereza LCE0052
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14B Ressová Tereza LCE0052
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B Ressová Tereza LCE0052
OB 2013-05-2525.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Ressová Tereza LCE0052
OB 2013-05-2626.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Ressová Tereza LCE0052
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Ressová Tereza LCE0052
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Ressová Tereza LCE0052
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D14C Ressová Tereza LCE0052
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D16 Ressová Tereza LCE0052
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Morava D16B Ressová Tereza LCE0052
OB 2015-04-1919.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2015-05-2424.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Ressová Tereza LCE0052
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-03-1919.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-04-2424.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-05-0808.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D16B Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D16C Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Ressová Tereza LCE0052
OB 2016-12-0303.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D18B Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2017-11-2525.11.2017 VISER - Vizovická série 2017 BASIC Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-02-1010.02.2018 Zimní liga Holešov T1 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D18C Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Ressová Tereza LCE0052
OB 2018-11-2424.11.2018 O-Gala 2018 Plzeň Vstupné O-gala Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D21 Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D21 Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D21C Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D21 Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Ressová Tereza LCE0052
OB 2019-11-3030.11.2019 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T3 Ressová Tereza LCE0052
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D21C Ressová Tereza LCE0052