Logo

Závodník: Komárková Zbyňka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1212.06.2021 Bludný kořen D 12. Zbyňka Komárková SJH0751 99:23 + 55:19
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D14 12. Komárková Zbyňka SJH0751 65:17 + 36:22
OB 2021-05-2323.05.2021 Měřený mapový trénink - krátká trať CTB D14 13. Komárková Zbyňka SJH0751 34:39 + 13:29
OB 2021-05-0909.05.2021 Za humny D 26. Zbyňka Komárková SJH0751 74:47 + 34:42
OB 2021-05-0101.05.2021 Veřejný závod denního a nočního OB C, H16, D16, D18, D45, H55 23. Zbyňka Komárková SJH0751 72:11 + 32:08
OB 2021-04-2424.04.2021 Super krajská zdravotní procházka D14 6. Komárková Zbyňka SJH0751 41:16 + 17:17
OB 2021-04-1010.04.2021 Křížem Krážem D 14. Zbyňka Komárková SJH0751 71:24 + 30:45
OB 2020-12-1212.12.2020 8. závod DL C 7. Zbyňka Komárková SJH0751 31:18 + 9:08
OB 2020-11-0101.11.2020 6. závod DL C 8. Zbyňka Komárková SJH0751 47:14 + 15:53
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D14 14. Komárková Zbyňka SJH0751 53:33 + 19:33
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D14 6. Komárková Zbyňka SJH0751 31:59 + 9:37
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14 15. Komárková Zbyňka SJH0751 28:22 + 9:10
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D14 8. Komárková Zbyňka SJH0751 15:38 + 3:38
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D14 10. Komárková Zbyňka SJH0751 38:43 + 17:49
OB 2020-08-0808.08.2020 Dražičky - veřejný závod C 16. Komárková Zbyňka SJH0751 85:14 + 46:19
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D14 29. Komárková Zbyňka SJH0751 59:52 + 38:26
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D14 26. Komárková Zbyňka SJH0751 34:44 + 17:39
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D14 22. Komárková Zbyňka SJH0751 25:59 + 10:55
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 24. Komárková Zbyňka SJH0751 49:04 + 25:24
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 24. Komárková Zbyňka SJH0751 66:15 + 35:47
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 21. Komárková Zbyňka SJH0751 48:22 + 24:45
OB 2020-07-0505.07.2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 2) & Běhej s mapou D14 10. Komárková Zbyňka SJH0751 49:23 + 20:28
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 19. Komárková Zbyňka SJH0751 14:40 + 3:59
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 18. Komárková Zbyňka SJH0751 31:54 + 10:45
OB 2020-06-1313.06.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 21. Komárková Zbyňka SJH0751 66:37 + 33:35
OB 2020-06-0606.06.2020 4.DL - Na Kozinu C 5. Komárková Zbyňka SJH0751 43:16 + 8:37
OB 2020-03-0808.03.2020 Sněhulákův kufr Jindřiš B 20. Komárková Zbyňka SJH0751 91:41 + 52:22
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny podzim 2020 D14 13 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D14 12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D12 15. Komárková Zbyňka SJH0751 42:46 + 20:35
OB 2019-10-1313.10.2019 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D12 8. Komárková Zbyňka SJH0751 52:00 + 29:32
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D12 6. Komárková Zbyňka SJH0751 44:16 + 21:48
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D12 11. Komárková Zbyňka SJH0751 57:35 + 27:43
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12 16. Komárková Zbyňka SJH0751 36:49 + 17:29
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 42. Komárková Zbyňka SJH0751 58:54 + 31:39
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 38. Komárková Zbyňka SJH0751 47:23 + 24:20
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 27. Komárková Zbyňka SJH0751 48:48 + 24:00
OB 2019-09-0101.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D12 12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 26. Komárková Zbyňka SJH0751 43:20 + 19:20
OB 2019-08-2525.08.2019 Oblastní žebříček D12 6. Komárková Zbyňka SJH0751 22:43 + 7:15
OB 2019-08-2424.08.2019 Oblastní žebříček D12 5. Komárková Zbyňka SJH0751 41:58 + 11:24
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D12C 23. Komárková Zbyňka SJH0751 31:58 + 13:25
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 36. Komárková Zbyňka SJH0751 66:31 + 39:29
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 5. Komárková Zbyňka SJH0751 41:04 + 18:53
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 26. Komárková Zbyňka SJH0751 44:44 + 26:46
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 18. Komárková Zbyňka SJH0751 30:03 + 10:54
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 9. Komárková Zbyňka SJH0751 27:51 + 11:29
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D12 15. Komárková Zbyňka SJH0751 34:44 + 15:10
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D12 13. Komárková Zbyňka SJH0751 22:06 + 7:05
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D12 10. Komárková Zbyňka SJH0751 38:31 + 13:36
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček D12 15. Komárková Zbynka SJH0751 36:01 + 17:13
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 7. Komárková Zbynka SJH0751 14:24 + 2:55
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D12 11. Komárková Zbyňka SJH0751 40:43 + 14:19
OB 2019-04-0101.04.2019 Liga Vysočiny jaro 2019 D12 12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 3. Komárková Zbyňka SJH0751 14:35 + 0:47
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti štafet MIX14 4. Komárková Zbyňka SJH0751 35:57 + 9:11
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D12 2. Komárková Zbyňka SJH0751 10:22 + 1:03
OB 2018-10-2121.10.2018 Veřejný závod D12 14. Komárková Zbyňka SJH0751 38:53 + 19:41
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 10. Komárková Zbyňka SJH0751 35:40 + 13:29
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D12 8. Zbyňka Komárková SJH0751 33:27 + 11:38
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D12 6. Zbyňka Komárková SJH0751 30:05 + 10:00
OB 2018-09-2828.09.2018 Oblastní žebříček D12 12. Komárková Zbyňka SJH0751 33:53 + 11:58
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 13. Komárková Zbyňka SJH0751 42:07 + 19:03
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 13. Komárková Zbyňka SJH0751 27:36 + 8:45
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 19. Komárková Zbyňka SJH0751 47:22 + 19:01
OB 2018-09-0101.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D12 11 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2018-08-2525.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 3. Komárková Zbyňka SJH0751 25:38 + 7:36
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 19. Komárková Zbyňka SJH0751 34:30 + 14:33
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 23. Komárková Zbyňka SJH0751 44:10 + 19:19
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 19. Komárková Zbyňka SJH0751 24:47 + 9:35
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 9. Komárková Zbyňka SJH0751 35:14 + 14:29
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 22. Komárková Zbyňka SJH0751 35:09 + 15:52
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 14. Komárková Zbyňka SJH0751 48:14 + 18:32
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 29. Komárková Zbyňka SJH0751 56:02 + 33:21
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C 10. Komárková Zbyňka SJH0751 30:17 + 11:38
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D12C 11. Komárková Zbyňka SJH0751 15:32 + 4:27
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 13. Komárková Zbyňka SJH0751 49:16 + 22:09
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12 30. Komárková Zbyňka SJH0751 36:01 + 16:20
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D12 9. Komárková Zbyňka SJH0751 32:54 + 15:11
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D12 4. Komárková Zbyňka SJH0751 24:14 + 4:17
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D12 18. Komárková Zbyňka SJH0751 45:17 + 21:35
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 15. Komárková Zbyňka SJH0751 16:36 + 4:42
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 16. Komárková Zbyňka SJH0751 19:32 + 6:18
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Komárková Zbyňka SJH0751 24:16
OB 2018-04-0101.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D12 11 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček D10 2. Komárková Zbyňka SJH0751 19:26 + 4:34
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 39:19 + 19:07
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 17:37 + 1:32
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 15:24 + 2:03
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10 4. Komárková Zbynka SJH0751 34:21 + 15:42
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 8. Komárková Zbyňka SJH0751 42:15 + 13:33
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 21. Komárková Zbyňka SJH0751 49:53 + 28:52
OB 2017-09-0101.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10 3 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 37:24 + 15:56
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 29:39 + 9:51
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D10 13. Komárková Zbyňka SJH0751 32:56 + 15:47
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 22:30 + 2:24
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D10 15. Komárková Zbyňka SJH0751 40:49 + 17:10
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 23:37 + 7:40
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 26:27 + 6:25
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 22:45 + 4:12
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 8. Komárková Zbyňka SJH0751 20:19 + 3:07
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 17. Komárková Zbyňka SJH0751 34:10 + 13:32
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 38:58 + 19:17
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 19:09 + 3:51
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 9. Komárková Zbyňka SJH0751 35:02 + 11:56
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 6. Komárková Zbyňka SJH0751 26:00 + 9:51
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 23:47 + 8:26
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 16:27 + 6:37
OB 2017-05-0606.05.2017 Oblastní žebříček D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 19:19 + 3:23
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 9. Komárková Zbyňka SJH0751 14:28 + 7:48
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 17:45 + 2:31
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 22:38 + 2:30
OB 2017-04-0101.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10 3 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2017-03-2525.03.2017 6. Sněhulákův kufr (finále) C 19. SJH0751 71:53 + 38:12
OB 2016-12-0404.12.2016 Liga Vysočiny - test D10 3 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D10 1. Komárková Zbyňka SJH0751 17:52
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 32:11 + 13:44
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 21:27 + 6:32
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 27:25 + 8:09
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 27. Komárková Zbyňka SJH0751 41:55 + 26:13
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 20. Komárková Zbyňka SJH0751 51:23 + 23:11
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 27:47 + 6:01
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 22:02 + 4:53
OB 2016-08-2727.08.2016 Oblastní žebříček D10 2. Komárková Zbyňka SJH0751 23:26 + 4:59
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 23. Komárková Zbyňka SJH0751 44:14 + 24:11
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 30. Komárková Zbyňka SJH0751 68:18 + 46:31
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 20:04 + 7:13
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 40:02 + 18:54
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 17. Komárková Zbyňka SJH0751 37:22 + 20:48
OB 2016-07-1717.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 31:08 + 6:41
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 50:35 + 22:29
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E5 D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 38:32 + 16:37
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D10 Komárková Zbyňka SJH0751 DISK
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E3 D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 29:08 + 5:33
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia - E1 D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 24:06 + 5:48
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 23:28 + 6:57
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 37:45 + 11:26
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 16. Komárková Zbyňka SJH0751 27:25 + 6:49
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 15. Komárková Zbyňka SJH0751 43:51 + 19:58
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 16. Komárková Zbyňka SJH0751 32:35 + 17:10
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 20:14 + 2:19
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček D10 8. Komárková Zbynka SJH0751 43:37 + 21:47
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 11. Komárková Zbyňka SJH0751 25:21 + 7:44
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 6. Komárková Zbyňka SJH0751 36:05 + 16:39
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 33:40 + 16:39
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10 2. Komárková Zbyňka SJH0751 22:52 + 4:41
OB 2015-12-2626.12.2015 Zimní kufrování na Komoře C 6. Komárková Zbynka SJH0751 16:26 + 5:36
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 25:33 + 11:55
OB 2015-10-1818.10.2015 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 30:47 + 12:08
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 35:07 + 12:02
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 24:45 + 8:46
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 29:55 + 13:12
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 11:38 + 4:43
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Komárková Zbyňka SJH0751 49:24 + 27:51
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 9. Komárková Zbyňka SJH0751 39:39 + 20:01
OB 2015-08-3030.08.2015 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 20:45 + 5:38
OB 2015-08-2929.08.2015 Oblastní žebříček D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 34:47 + 17:36
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D10 19. Komárková Zbyňka SJH0751 35:19 + 21:57
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D10 9. Komárková Zbyňka SJH0751 23:59 + 7:27
OB 2015-08-0808.08.2015 doprovodný sprint při Bohemii D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 13:08 + 7:09
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 31:20 + 14:42
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D10 12. Komárková Zbyňka SJH0751 21:26 + 7:57
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D10 11. Komárková Zbyňka SJH0751 25:46 + 9:45
OB 2015-07-1919.07.2015 Advanta cup - E5 D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 32:01 + 14:14
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 D10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 34:23 + 17:36
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E2 D10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 27:36 + 10:21
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E3 D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 29:45 + 10:06
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup - E1 D10 9. Komárková Zbyňka SJH0751 19:27 + 8:27
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 33:46 + 11:32
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 14. Komárková Zbyňka SJH0751 48:20 + 32:51
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 14. Komárková Zbyňka SJH0751 59:20 + 38:36
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10 2. Komárková Zbyňka SJH0751 25:33 + 4:18
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 41:26 + 20:09
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 26:39 + 8:56
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 9. Komárková Zbyňka SJH0751 43:37 + 22:47
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 11. Komárková Zbyňka SJH0751 36:54 + 20:17
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček D10 11. Komárková Zbyňka SJH0751 38:40 + 27:45
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček D10 3. Komárková Zbynka SJH0751 49:33 + 21:29
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 17:30 + 9:40
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 29:54 + 12:13
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 30:48 + 9:57
OB 2015-03-2828.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 34:04 + 12:46
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 15:02 + 6:14
OB 2015-03-2121.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) DH10 16. Komárková Zbyňka SJH0751 44:49 + 18:16
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10N 3. Komárková Zbyňka SJH0751 31:55 + 1:58
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) DL 6. Komárková Zbyňka SJH0751 35:04 + 9:32
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) DL 6. Komárková Zbyňka SJH0751 50:16 + 26:07
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D10L 12. Komárková Zbyňka SJH0751 56:58 + 33:37
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D10L 4. Komárková Zbyňka SJH0751 35:45 + 12:41
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D10L 6. Komárková Zbyňka SJH0751 22:18 + 9:34
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny D10L 7. Komárková Zbyňka SJH0751 115:01 + 54:52
OB 2014-08-1616.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 DH10N 8. Komárková Zbyňka SJH0751 26:47 + 14:37
OB 2014-08-1515.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 DH10N 8. Komárková Zbyňka SJH0751 54:23 + 25:37
OB 2014-08-1414.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 DH10N 7. Komárková Zbyňka SJH0751 39:47 + 15:27
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 DH10N 10. Komárková Zbyňka SJH0751 24:47 + 12:32
OB 2014-08-1212.08.2014 Veřejný závod HDR 10. Komárková Zbyňka SJH0751 23:55 + 13:45
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D10N 5. Komárková Zbyňka SJH0751 24:52 + 11:45
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D10C 16. Komárková Zbyňka SJH0751 37:55 + 24:34
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10N 9. Komárková Zbyňka SJH0751 28:10 + 10:38
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D10N 8. Komárková Zbyňka SJH0751 33:44 + 14:19
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L 14. Komárková Zbyňka SJH0751 29:31 + 14:17
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L Komárková Zbyňka SJH0751 DISK
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10N 4. Komárková Zbyňka SJH0751 22:44 + 5:08
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 7. Komárková Zbyňka SJH0751 30:53 + 7:44
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D10C 10. Komárková Zbyňka SJH0751 29:12 + 20:43
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček D10N 3. Komárková Zbynka SJH0751 22:47 + 5:33
OB 2014-04-2727.04.2014 Oblastní žebříček DF 3. Komárková Zbyňka SJH0751 34:01 + 4:29
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D10N 2. Komárková Zbyňka SJH0751 28:58 + 11:30
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček D10N 3. Komárková Zbyňka SJH0751 16:09 + 5:48
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 3. Komárková Zbynka SJH0751 18:22 + 4:18
OB 2014-04-1212.04.2014 Oblastní žebříček D10N 4. Komárková Zbynka SJH0751 22:46 + 6:16
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 9. Komárková Zbyňka SJH0751 29:27 + 17:20
OB 2014-03-2222.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D10 12. Komárková Zbyňka SJH0751 76:23 + 57:12
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček D10N 3. Komárková Zbyňka TJH0751 23:05 + 4:16
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D10N 10. Komárková Zbyňka TJH0751 43:36 + 31:00
OB 2013-10-1313.10.2013 Oblastní žebříček D10N 8. Komárková Zbyňka TJH0751 32:32 + 12:52
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček DF 10. Komárková Zbyňka TJH0751 55:13 + 32:16
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D10N 5. Komárková Zbynka TJH0751 28:32 + 12:08
OB 2013-09-0101.09.2013 Cena východních Čech - E3 HDR 23. Komárková Zbyňka TJH0751 48:18 + 26:25
OB 2013-08-3131.08.2013 Cena východních Čech - E2 HDR 31. Komárková Zbyňka TJH0751 37:53 + 19:16
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech - E1 HDR 21. Komárková Zbyňka TJH0751 38:28 + 17:23
OB 2013-08-1111.08.2013 Advanta cup - E3 HDR 10. Komárková Zbyňka TJH0751 46:37 + 16:27
OB 2013-08-1010.08.2013 Advanta cup - E2 HDR 22. Komárková Zbyňka TJH0751 34:00 + 20:22
OB 2013-08-0909.08.2013 Advanta cup - E1 HDR 16. Komárková Zbyňka TJH0751 19:04 + 8:56
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 T10P 26. Komárková Zbyňka TJH0751 47:30 + 29:10
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 T10P 29. Komárková Zbyňka TJH0751 38:44 + 21:47
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 T10P 36. Komárková Zbyňka TJH0751 53:55 + 36:41
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 T10P Komárková Zbyňka TJH0751 DISK
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 T10P 24. Komárková Zbyňka TJH0751 44:01 + 22:18
OB 2013-07-0606.07.2013 JWOC Tour - E6 HDR 24. Komárková Zbyňka TJH0751 56:59 + 36:28
OB 2013-07-0505.07.2013 JWOC Tour - E5 HDR 25. Komárková Zbyňka TJH0751 35:04 + 18:59
OB 2013-07-0404.07.2013 JWOC Tour - E4 HDR 19. Komárková Zbyňka TJH0751 46:00 + 27:46
OB 2013-07-0303.07.2013 JWOC Tour - E3 HDR Komárková Zbyňka TJH0751 DISK
OB 2013-07-0202.07.2013 JWOC Tour - E2 HDR Komárková Zbyňka TJH0751 DISK
OB 2013-07-0101.07.2013 JWOC Tour - E1 HDR 15. Komárková Zbyňka TJH0751 58:20 + 37:38
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C Komárková Zbyňka TJH0751 49:17 + 25:13
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C Komárková Zbyňka TJH0751 81:51 + 57:45
OB 2013-06-0909.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 18. Komárková Zbyňka TJH0751 31:28 + 18:46
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček HDR 25. Komárková Zbyňka TJH0751 47:42 + 34:34
OB 2013-05-1212.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava HDR 21. Komárková Zbyňka TJH0751 45:01 + 25:20
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček HDR 30. Komárková Zbyňka TJH0751 35:25 + 18:50
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček HDR 16. Komárková Zbyňka TJH0751 38:07 + 14:32
OB 2013-05-0101.05.2013 Oblastní žebříček HDR 21. Komárková Zbyňka TJH0751 37:15 + 20:30
OB 2013-04-2828.04.2013 Oblastní žebříček HDR 27. Komárková Zbyňka TJH0751 48:47 + 33:01
OB 2018-03-1111.03.2018 Sněhulákův kufr, 6. závod C Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček HDR Komárková Zbyňka TJH0751
OB 2013-08-0909.08.2013 Advanta cup HDR Komárková Zbyňka TJH0751
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech HDR Komárková Zbyňka TJH0751
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti štafet P Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 DH10N Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup D10 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia D10 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D10C Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2019-09-2121.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 D-12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2019-09-2222.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E2 D-12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2019-12-2626.12.2019 Zimní KUFROVÁNÍ - PAJDA B Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2020-03-1414.03.2020 Sněhulákův kufr České Budějovice B Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Čechy východ 2020 D14B Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D14B Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D14A Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D14A Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D14A Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D14A Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D14A Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D14A Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D14A Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2020-11-1515.11.2020 Veřejný závod D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2020-12-2626.12.2020 Závěrka C Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách - E1 D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-04-0303.04.2021 Velikonoce ve skalách - E2 D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-04-0404.04.2021 Velikonoce ve skalách - E3 D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-03-2727.03.2021 Otevírání sezóny D Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-05-1515.05.2021 Oblastní žebříček D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle D14 Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle - E1 D14 Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-08-1414.08.2021 Rumcajsovy míle - E2 D14 Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-08-1515.08.2021 Rumcajsovy míle - E3 D14 Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B Komárková Zbyňka SJH0751 Přihlášen