Logo

Závodník: Staňková Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D20 1. Staňková Markéta VPM0153 39:59
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 D20 2 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D18A 60 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D18 3. Staňková Markéta VPM0153 33:23 + 4:03
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D18A 44. Staňková Markéta VPM0153 20:57 + 7:10
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D18B 11. Staňková Markéta VPM0153 43:10 + 6:57
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D18B 20. Staňková Markéta VPM0153 82:38 + 30:27
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim D18 4 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D18 3. Staňková Markéta VPM0153 79:49 + 12:39
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D18 Staňková Markéta VPM0153 DISK
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D18 5. Staňková Markéta VPM0153 111:30 + 35:37
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D18 5. Staňková Markéta VPM0153 52:24 + 20:07
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D18 5. Staňková Markéta VPM0153 17:26 + 5:09
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D18C 22. Staňková Markéta VPM0153 38:13 + 15:51
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18C 16. Staňková Markéta VPM0153 41:07 + 14:55
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D18B 9. Staňková Markéta VPM0153 72:10 + 14:39
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D18B 12. Staňková Markéta VPM0153 44:07 + 11:28
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18B Staňková Markéta VPM0153 DISK
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18B 19. Staňková Markéta VPM0153 78:33 + 21:32
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D18 1. Staňková Markéta VPM0153 51:20
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Staňková Markéta VPM0153 36:19
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D18B 13 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 45. Staňková Markéta VPM0153 43:05 + 16:44
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 39. Staňková Markéta VPM0153 98:26 + 58:32
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D18 2. Staňková Markéta VPM0153 60:17 + 2:49
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D18 4. Staňková Markéta VPM0153 30:04 + 6:06
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro D18 2 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D18 Markéta Staňková VPM0153 DISK
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D18 2. Markéta Staňková VPM0153 51:20 + 4:51
MTBO 2018-10-0101.10.2018 Český pohár MTBO 2018 W17 8 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D18 2. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 46:15 + 0:59
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18B 2. Staňková Markéta VPM0153 58:16 + 1:49
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18B 6. Staňková Markéta VPM0153 32:22 + 3:52
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D18 1. Staňková Markéta VPM0153 63:20
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D18 1. Staňková Markéta VPM0153 64:42
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D18 2. Staňková Markéta VPM0153 29:35 + 13:01
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 15. Staňková Markéta VPM0153 33:00 + 9:23
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18C 14. Staňková Markéta VPM0153 47:15 + 16:33
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D18B 10. Staňková Markéta VPM0153 32:27 + 7:21
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D18B 5. Staňková Markéta VPM0153 68:20 + 6:12
MTBO 2018-06-0303.06.2018 Český pohár MTBO – 6. kolo, WRE W17 Staňková Markéta VPM0153 DISK
MTBO 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, WRE, Český pohár MTBO – 5. kolo W17 4. Staňková Markéta VPM0153 18:24 + 3:41
OB 2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček D18 2. Staňková Markéta VPM0153 87:35 + 0:50
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Staňková Markéta VPM0153 47:18
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18B 14. Staňková Markéta VPM0153 70:34 + 18:34
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18B 11. Staňková Markéta VPM0153 37:34 + 8:57
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D18B 6 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D18 1. Staňková Markéta VPM0153 44:21
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D18 2. Staňková Markéta VPM0153 48:01 + 5:00
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D18 5. Staňková Markéta VPM0153 25:06 + 2:29
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D18 2. Staňková Markéta VPM0153 117:28 + 7:06
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D18 1. Staňková Markéta VPM0153 61:34
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D18 1. Staňková Markéta VPM0153 49:01
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D18 5. Staňková Markéta VPM0153 24:05 + 3:09
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D18 1. Staňková Markéta VPM0153 39:13
OB 2018-04-0101.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D18 1 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-04-0101.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D18 1 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 72. Staňková Markéta VPM0153 60:58 + 21:26 029342934
LOB 2017-12-2222.12.2017 Český pohár LOB 2017 D17 25 Staňková Markéta VPM0153
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D16B 18. Staňková Markéta VPM0153 34:31 + 7:31
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D16B 36. Staňková Markéta VPM0153 68:38 + 26:27
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D16 6. Staňková Markéta VPM0153 66:15 + 17:52
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D16 6. Staňková Markéta VPM0153 69:10 + 11:00
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup - E1 D16 3. Staňková Markéta VPM0153 46:12 + 4:38
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D16 5. Staňková Markéta VPM0153 54:25 + 15:42
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D16 5. Staňková Markéta VPM0153 70:37 + 31:07
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D16 4. Staňková Markéta VPM0153 13:34 + 2:39
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 45. Staňková Markéta VPM0153 42:25 + 16:15
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 45. Staňková Markéta VPM0153 53:07 + 17:15
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16C 17. Staňková Markéta VPM0153 36:39 + 8:15
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D16C 21. Staňková Markéta VPM0153 33:14 + 10:02
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 37. Staňková Markéta VPM0153 78:16 + 30:29
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 38. Staňková Markéta VPM0153 45:24 + 17:56
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 35. Staňková Markéta VPM0153 40:23 + 12:51
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 29. Staňková Markéta VPM0153 77:39 + 23:55
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D16C 11. Staňková Markéta VPM0153 12:08 + 2:09
OB 2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček D16 3. Staňková Markéta VPM0153 43:35 + 4:35
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D16 3. Staňková Markéta VPM0153 20:48 + 4:48
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 3. Staňková Markéta VPM0153 49:00 + 10:49
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček D16 7. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 43:27 + 12:29
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 7. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 19:21 + 4:01
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D16 9. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 25:45 + 7:28
OB 2017-04-0101.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D16 3 Staňková Markéta VPM0153
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D16 5 Staňková Markéta VPM0153
OB 2017-03-1212.03.2017 Oblastní žebříček D16 6. Staňková Markéta VPM0153 43:18 + 10:43
OB 2017-03-1111.03.2017 Oblastní žebříček D16 7. Staňková Markéta VPM0153 21:09 + 5:02
LOB 2017-01-2222.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 18. Staňková Markéta VPM0153 107:58 + 39:56
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D16B 35 Staňková Markéta VPM0153
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D16C 14. Staňková Markéta VPM0153 46:22 + 8:12
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16C 19. Staňková Markéta VPM0153 59:31 + 23:19
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D16 2. Staňková Markéta VPM0153 44:21 + 3:58
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D16 2. Stanková Markéta VPM0153 48:19 + 0:53
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 37. Staňková Markéta VPM0153 48:23 + 21:18
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 22. Staňková Markéta VPM0153 55:51 + 22:44
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D16 3. Staňková Markéta VPM0153 63:56 + 13:26
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D16 3. Staňková Markéta VPM0153 49:50 + 6:23
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D16B 6. Staňková Markéta VPM0153 67:27 + 28:18
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D16B 5. Staňková Markéta VPM0153 64:44 + 15:04
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 D16B 5. Staňková Markéta VPM0153 41:45 + 14:44
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D16B 22. Staňková Markéta VPM0153 36:00 + 12:35
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D16B 27. Staňková Markéta VPM0153 58:11 + 20:36
OB 2016-05-2222.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D16B Stanková Markéta VPM0153 DISK
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D16B 8. Stanková Markéta VPM0153 48:55 + 16:08
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D16B 29. Staňková Markéta VPM0153 34:08 + 9:53
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D16B 37. Staňková Markéta VPM0153 63:34 + 24:35
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček D16 3. Markéta Stanková VPM0153 41:03 + 9:49
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D16 1. Markéta Stanková VPM0153 44:39
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 10. Staňková Markéta VPM0153 31:36 + 7:29
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 35. Staňková Markéta VPM0153 65:13 + 27:10
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) D16 5. Staňková Markéta VPM0153 40:50 + 10:49
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D16 7. Staňková Markéta VPM0153 58:41 + 17:33
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 8. Staňková Markéta VPM0153 11:48 + 1:50
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D16 12. Staňková Markéta VPM0153 45:51 + 13:13
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D16 14. Staňková Markéta VPM0153 37:44 + 9:59
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D21C 31. Staňková Markéta VPM0153 79:08 + 26:09 033293329
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D14 2. Staňková Markéta VPM0153 41:41 + 7:58
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D14 1. Staňková Markéta VPM0153 30:59
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D14 1. Stanková Markéta VPM0153 53:05
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D14 3. Stanková Markéta VPM0153 38:06 + 5:20
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 42. Staňková Markéta VPM0153 15:38 + 5:24
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 43. Staňková Markéta VPM0153 42:55 + 21:52
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 38. Staňková Markéta VPM0153 48:44 + 17:17
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D14B 11. Staňková Markéta VPM0153 32:24 + 7:44
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D14B 10. Staňková Markéta VPM0153 49:46 + 10:36
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup - E1 D14B 12. Staňková Markéta VPM0153 14:08 + 3:09
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 39. Staňková Markéta VPM0153 41:20 + 17:00
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 37. Staňková Markéta VPM0153 42:09 + 14:23
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D14 4. Markéta Stanková VPM0153 31:51 + 3:42
OB 2015-05-2323.05.2015 Oblastní žebříček D14 8. Markéta Stanková VPM0153 48:24 + 17:04
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 37. Staňková Markéta VPM0153 48:00 + 19:10
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 3. Staňková Markéta VPM0153 51:31 + 5:33
OB 2015-05-0202.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Staňková Markéta VPM0153 26:43 + 4:51
OB 2015-04-2626.04.2015 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta 2001 VPM0153 28:43 + 7:25
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 37:47 + 12:28
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 8. Staňková Markéta VPM0153 31:51 + 12:30
OB 2015-04-1212.04.2015 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 40:35 + 6:01
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 7. Staňková Markéta VPM0153 11:51 + 1:52
OB 2015-03-2929.03.2015 Oblastní žebříček D14 6. Staňková Markéta VPM0153 35:55 + 10:28
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 32:23 + 5:49
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček D14 5. Stanková Markéta VPM0153 33:48 + 8:22
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D14 5. Stanková Markéta VPM0153 36:34 + 8:37
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D14 7. Staňková Markéta VPM0153 64:38 + 36:57
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D14 6. Staňková Markéta VPM0153 50:50 + 17:37
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 43. Staňková Markéta VPM0153 54:08 + 28:47
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 47. Staňková Markéta VPM0153 54:35 + 31:21
OB 2014-08-3131.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D14 11. Staňková Markéta VPM0153 46:06 + 19:15
OB 2014-08-3030.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D14 9. Staňková Markéta VPM0153 40:16 + 13:39
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup - E1 D14 9. Staňková Markéta VPM0153 41:14 + 19:06
OB 2014-06-1515.06.2014 Oblastní žebříček D14 5. Staòková Markéta VPM0153 44:07 + 10:09
OB 2014-06-1414.06.2014 Vložený závod při 11. a 12. oblastním žebříčku - západ D10-14 7. Staòková Markéta VPM0153 4:12 + 1:53
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 35:26 + 6:27
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B Staňková Markéta VPM0153 DISK
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 46. Staňková Markéta VPM0153 57:03 + 27:31
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D14B 6. Stanková Markéta VPM0153 57:39 + 28:39
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Jarní trojúhelník - E2 D14B 6. Stanková Markéta VPM0153 52:27 + 20:18
OB 2014-05-3030.05.2014 Jarní trojúhelník - E1 D14B 7. Stanková Markéta VPM0153 28:14 + 10:20
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 57. Staňková Markéta VPM0153 50:33 + 28:08
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 54. Staňková Markéta VPM0153 66:06 + 31:19
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D14B 45. Staňková Markéta VPM0153 36:32 + 14:16
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 47. Staňková Markéta VPM0153 54:55 + 25:44
OB 2014-05-0404.05.2014 Oblastní žebříček D14 6. Staňková Markéta VPM0153 41:42 + 10:54
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 7. Staňková Markéta VPM0153 65:42 + 42:32
OB 2014-04-2727.04.2014 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 29:05 + 6:06
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček D14 Staňková Markéta VPM0153 DISK
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček D14 7. Staňková Markéta VPM0153 28:12 + 4:43
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 10. Staňková Markéta VPM0153 17:17 + 3:34
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček D14 4. Staňková Markéta VPM0153 34:31 + 10:35
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D14 3. Staňková Markéta VPM0153 36:24 + 9:46
OB 2013-10-1313.10.2013 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 40:26 + 10:19
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D14 3. Staňková Markéta VPM0153 46:32 + 12:44
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D12 7. Stanková Markéta VPM0153 32:31 + 11:07
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 9. Stanková Markéta VPM0153 26:53 + 11:36
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 11. Staňková Markéta VPM0153 34:20 + 7:28
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček D12 3. Staňková Markéta VPM0153 22:56 + 5:34
OB 2013-09-0101.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček D12 6. Staňková Markéta VPM0153 30:54 + 5:33
OB 2013-08-3131.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček D12 9. Staňková Markéta VPM0153 65:48 + 35:27
OB 2013-08-3030.08.2013 Veřejný závod MLADEZ 8. Staňková Markéta VPM0153 41:19 + 12:58
OB 2013-08-3030.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček D12 7. Staňková Markéta VPM0153 52:42 + 15:19
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 D12A 11. Staňková Markéta VPM0153 37:22 + 12:46
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 D12A 10. Staňková Markéta VPM0153 31:14 + 16:47
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 D12A 10. Staňková Markéta VPM0153 41:17 + 28:52
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 D12A 10. Staňková Markéta VPM0153 36:41 + 14:36
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 D12A 11. Staňková Markéta VPM0153 42:42 + 21:27
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 16. Staňková Markéta VPM0153 38:40 + 23:12
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 7. Staňková Markéta VPM0153 35:31 + 5:41
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D12C 4. Staňková Markéta VPM0153 29:31 + 9:16
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D12C 2. Staňková Markéta VPM0153 29:17 + 3:53
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní žebříček D12 5. Staňková Markéta VPM0153 44:13 + 20:02
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D12 5. Stanková Markéta VPM0153 38:21 + 14:17
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy D12C 10. Stanková Markéta VPM0153 32:45 + 9:14
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy D12C 13. Stanková Markéta VPM0153 35:06 + 10:04
OB 2013-05-0505.05.2013 Oblastní žebříček D12 4. Staňková Markéta VPM0153 65:38 + 38:30
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček D12 5. Staňková Markéta VPM0153 34:55 + 12:18
OB 2013-04-2828.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 D12B 7. Stanková Markéta VPM0153 33:07 + 12:47
OB 2013-04-2727.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 D12B 9. Stanková Markéta VPM0153 43:30 + 14:24
OB 2013-04-2626.04.2013 Jarní trojúhelník - E1 (OM ve sprintu) D12B 7. Stanková Markéta VPM0153 17:53 + 6:48
OB 2013-04-2121.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D12 6. Staňková Markéta VPM0153 27:08 + 5:33
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček D12 5. Staňková Markéta VPM0153 25:57 + 6:16
OB 2013-04-1414.04.2013 Oblastní žebříček D12 6. Staňková Markéta VPM0153 38:10 + 12:21
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček D12 8. Staňková Markéta VPM0153 46:09 + 21:42
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu D17 Stanková Markéta VPM0153
MTBO 2021-07-0505.07.2021 Český pohár MTBO – 3. kolo W20 Staňková Markéta VPM0153
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách HD14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2013-04-2626.04.2013 Jarní trojúhelník D12B Staňková Markéta VPM0153
OB 2013-08-3030.08.2013 West Cup D12 Staňková Markéta VPM0153
OB 2013-09-2929.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2013-09-2828.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK DH12 Staňková Markéta VPM0153
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D12 Staňková Markéta VPM0153
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2014-05-3030.05.2014 Jarní trojúhelník D14B Staňková Markéta VPM0153
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2014-08-3030.08.2014 West cup - vložený noční D14-16 Staňková Markéta VPM0153
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Staňková Markéta ZCO0153
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Staňková Markéta ZCO0153
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Staňková Markéta ZCO0153
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet HD14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník D14B Staňková Markéta VPM0153
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Staňková Markéta ZCO0153
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta ZCO0153
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D14 Staňková Markéta ZCO0153
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup D14B Staňková Markéta VPM0153
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Staňková Markéta VPM0153
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti štafet D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník D16B Staňková Markéta VPM0153
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup D16B Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2016-09-1717.09.2016 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO - 15. kolo W17 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2016-09-1818.09.2016 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO - 16. kolo W17 Staňková Markéta VPM0153
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Staňková Markéta VPM0153
LOB 2017-01-2121.01.2017 Mistrovství ČR štafet H18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2017-03-1111.03.2017 Mistrovství oblasti štafet D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2017-07-0505.07.2017 MTBO5Days Plzeň 2017 W17 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2017-07-0505.07.2017 Český pohár MTBO – 11. kolo, 5 days MTBO W17 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2017-07-0606.07.2017 Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, WRE, Český pohár MTBO – 12. kolo, 5 days MTBO W17 Staňková Markéta VPM0153
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup D16 Staňková Markéta VPM0153
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Staňková Markéta VPM0153
LOB 2017-12-1616.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2018-08-1212.08.2018 MTBO Kids Camp 2018 W17 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství ČR v MTBO štafet W Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure D18 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2019-04-3030.04.2019 Český pohár MTBO 2019 W20 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2019-07-0303.07.2019 MTBO5Days Plzeň 2019 W20 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2019-07-0404.07.2019 MTBO5Days E1: longer middle W20 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2019-07-0505.07.2019 Český pohár MTBO – 8. kolo W20 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2019-07-0606.07.2019 Český pohár MTBO – 9. kolo W20 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D21 Staňková Markéta VPM0153
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2020-09-0101.09.2020 Český pohár MTBO 2020 W20 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2021-04-0101.04.2021 Český pohár MTBO 2021 W20 Staňková Markéta VPM0153
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D21 10:30-11:00 Staňková Markéta VPM0153
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D20B Staňková Markéta VPM0153
MTBO 2021-07-0202.07.2021 MTBO5Days Plzeň 2021 W20 Staňková Markéta VPM0153