Závodník: Gregorová Alice

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.12.2019 Orienťák pro Madlenku Dlouhá 147. Gregorová Alice DKP0758 79:55 + 42:48
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D12 22. Gregorová Alice DKP0758 36:57 + 13:07
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gregorová Alice DKP0758 22:23
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gregorová Alice DKP0758 29:52
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12 1. Gregorová Alice DKP0758 19:20
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D12C 6. Gregorová Alice DKP0758 9:32 + 0:59
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 8. Gregorová Alice DKP0758 28:54 + 4:06
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 21. Gregorová Alice DKP0758 39:01 + 15:01
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D12 4. Gregorová Alice DKP0758 20:46 + 3:23
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D12 12. Gregorová Alice DKP0758 88:41 + 19:08
OB 25.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D12 8. Gregorová Alice DKP0758 20:05 + 3:19
OB 24.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D12 22. Gregorová Alice DKP0758 35:53 + 16:47
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D12 3. Gregorová Alice DKP0758 17:33 + 0:36
OB 11.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D12 3. Gregorová Alice DKP0758 29:30 + 1:26
OB 10.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D12 2. Gregorová Alice DKP0758 16:02 + 0:34
OB 09.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D12 3. Gregorová Alice DKP0758 21:25 + 2:57
OB 08.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D12 8. Gregorová Alice DKP0758 23:37 + 5:07
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D12 1. Gregorová Alice DKP0758 12:03
OB 04.08.2019 Veřejný závod D12 1. Gregorová Alice DKP0758 26:15
OB 03.08.2019 Veřejný závod D12 1. Gregorová Alice DKP0758 20:24
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D12A 14. Gregorová Alice DKP0758 43:37 + 17:18
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D12A 10. Gregorová Alice DKP0758 35:22 + 12:54
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D12A 5. Gregorová Alice DKP0758 22:19 + 2:35
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D12A 12. Gregorová Alice DKP0758 32:12 + 9:43
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D12A 7. Gregorová Alice DKP0758 36:25 + 9:30
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 11. Gregorová Alice DKP0758 22:29 + 3:47
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 18. Gregorová Alice DKP0758 50:36 + 21:46
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 6. Gregorová Alice DKP0758 23:38 + 3:33
OB 23.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T3 27. Gregorová Alice DKP0758 38:20 + 15:01
OB 22.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 Gregorová Alice DKP0758 DISK
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D12 11. Gregorová Alice DKP0758 48:47 + 15:32
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 7. Gregorová Alice DKP0758 23:11 + 2:07
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 7. Gregorová Alice DKP0758 21:30 + 3:02
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 20. Gregorová Alice DKP0758 33:37 + 12:37
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D12 15. Gregorová Alice DKP0758 9:51 + 2:13
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D12 9. Gregorová Alice DKP0758 38:16 + 13:21
OB 21.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D12 4. Gregorová Alice DKP0758 21:08 + 1:57
OB 20.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D12 12. Gregorová Alice DKP0758 51:55 + 19:48
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D12 3. Gregorová Alice DKP0758 22:03 + 1:37
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách D12 8. Gregorová Alice DKP0758 95:06 + 21:07
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D12 8. Gregorová Alice DKP0758 31:27 + 12:39
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Gregorová Alice DKP0758 12:57 + 1:28
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 15. Gregorová Alice DKP0758 29:31 + 9:47
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D12 9. Gregorová Alice DKP0758 31:00 + 6:57
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D12 18 Gregorová Alice DKP0758
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D12 28. Gregorová Alice CTB0751 28:53 + 12:41
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D12C 23. Gregorová Alice CTB0751 37:47 + 17:05
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 12. Gregorová Alice CTB0751 27:04 + 8:13
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 11. Gregorová Alice CTB0751 35:24 + 7:03
OB 02.09.2018 Cena východních Čech - E3 D12A 16. Gregorová Alice CTB0751 35:28 + 8:14
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 D12A 22. Gregorová Alice CTB0751 58:18 + 32:15
OB 01.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D12 22 Gregorová Alice CTB0751
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 D12A 26. Gregorová Alice CTB0751 35:29 + 19:21
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D12 24. Gregorová Alice CTB0751 51:23 + 27:34
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D12 14. Gregorová Alice CTB0751 37:22 + 11:43
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D12 11. Gregorová Alice CTB0751 17:04 + 4:08
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D12 14. Gregorová Alice CTB0751 20:28 + 6:55
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D12 15. Gregorová Alice CTB0751 20:09 + 7:31
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D12 15. Gregorová Alice CTB0751 19:01 + 7:17
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 21. Gregorová Alice CTB0751 36:13 + 16:16
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 9. Gregorová Alice CTB0751 33:01 + 8:10
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 9. Gregorová Alice CTB0751 18:10 + 2:58
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 12. Gregorová Alice CTB0751 36:57 + 16:12
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D12 16. Gregorová Alice CTB0751 20:20 + 5:11
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 14. Gregorová Alice CTB0751 27:43 + 8:26
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 19. Gregorová Alice CTB0751 53:19 + 23:37
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D12 11. Gregorová Alice CTB0751 26:14 + 9:06
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C 5. Gregorová Alice CTB0751 25:41 + 7:02
OB 16.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D12 18. Gregorová Alice CTB0751 19:56 + 5:25
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D12 27. Gregorová Alice CTB0751 32:52 + 13:25
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D12 11. Gregorová Alice CTB0751 38:35 + 12:41
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12 13. Gregorová Alice CTB0751 27:51 + 8:10
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12 18. Gregorová Alice CTB0751 33:52 + 10:49
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček D12 12. Gregorová Alice CTB0751 34:21 + 16:38
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D12 8. Gregorová Alice CTB0751 33:27 + 9:51
OB 01.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D12 19 Gregorová Alice CTB0751
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D12 9. Gregorová Alice CTB0751 24:13 + 4:23
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D12 23. Gregorová Alice CTB0751 48:44 + 25:31
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách D12 13. Gregorová Alice CTB0751 106:24 + 38:15
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 24. Gregorová Alice CTB0751 47:26 + 19:45
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D10 10. Gregorová Alice CTB0751 24:58 + 8:53
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10 6. Gregorová Alice CTB0751 21:27 + 2:21
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10 13 Gregorová Alice CTB0751
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10 9. Gregorová Alice CTB0751 20:00 + 3:08
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10 11. Gregorová Alice CTB0751 24:35 + 9:32
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10 2. Gregorová Alice CTB0751 22:14 + 4:01
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D10 6. Gregorová Alice CTB0751 21:24 + 4:58
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D10 2. Gregorová Alice CTB0751 17:55 + 2:07
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D10 12. Gregorová Alice CTB0751 24:00 + 7:40
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 6. Gregorová Alice CTB0751 22:49 + 6:52
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 16. Gregorová Alice CTB0751 38:25 + 18:23
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 9. Gregorová Alice CTB0751 22:52 + 4:19
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 14. Gregorová Alice CTB0751 23:46 + 6:34
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 14. Gregorová Alice CTB0751 29:45 + 9:07
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 10. Gregorová Alice CTB0751 35:31 + 12:25
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 10. Gregorová Alice CTB0751 31:29 + 15:20
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D10 20. Gregorová Alice CTB0751 46:50 + 28:36
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10 9. Gregorová Alice CTB0751 29:09 + 13:48
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P 25. Gregorová Alice CTB0751 64:17 + 28:19
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 5. Gregorová Alice CTB0751 25:25 + 6:55
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D10 10. Gregorová Alice CTB0751 31:49 + 9:43
OB 06.05.2017 Oblastní žebříček D10 10. Gregorová Alice CTB0751 25:09 + 9:13
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D10C 6. Gregorová Alice CTB0751 64:43 + 27:55
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D10C Gregorová Alice CTB0751 DISK
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10C 8. Gregorová Alice CTB0751 28:52 + 16:15
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10C 5. Gregorová Alice CTB0751 38:02 + 12:01
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 7. Gregorová Alice CTB0751 11:01 + 4:21
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 Gregorová Alice CTB0751 DNS
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D10 5. Gregorová Alice CTB0751 33:36 + 12:12
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D10 5. Gregorová Alice CTB0751 25:11 + 5:39
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D10 8. Gregorová Alice CTB0751 42:19 + 17:45
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 36 Gregorová Alice CTB0751
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 35 Gregorová Alice CTB0751
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10 9 Gregorová Alice CTB0751
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test D10N 3 Gregorová Alice CTB0751
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D10 8. Gregorová Alice CTB0751 30:03 + 12:11
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10 6. Gregorová Alice CTB0751 30:28 + 12:01
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D10N 3. Gregorová Alice CTB0751 21:16 + 1:06
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10C 11. Gregorová Alice CTB0751 22:03 + 14:17
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 26. Gregorová Alice CTB0751 38:57 + 23:15
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 29. Gregorová Alice CTB0751 91:03 + 62:51
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10N 1. Gregorová Alice CTB0751 27:19
OB 21.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D10L 10. Gregorová Alice CTB0751 46:06 + 7:47
OB 20.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D10L 8. Gregorová Alice CTB0751 22:26 + 5:41
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D10L 16. Gregorová Alice CTB0751 30:04 + 11:31
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 HDR 5. Gregorová Alice CTB0751 29:48 + 5:19
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 HDR 7. Gregorová Alice CTB0751 23:45 + 5:18
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 HDR 2. Gregorová Alice CTB0751 12:37 + 0:07
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 HDR 19. Gregorová Alice CTB0751 37:48 + 16:54
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 HDR 15. Gregorová Alice CTB0751 25:45 + 9:15
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D10N 16. Gregorová Alice CTB0751 46:08 + 23:35
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D10N 5. Gregorová Alice CTB0751 40:33 + 9:41
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D10N 2. Gregorová Alice CTB0751 12:58 + 0:27
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D10N 8. Gregorová Alice CTB0751 41:36 + 12:25
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle D10N 9. Gregorová Alice CTB0751 141:15 + 35:41
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy HDR 15. Gregorová Alice CTB0751 41:19 + 15:59
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati HDR 3. Gregorová Alice CTB0751 32:18 + 6:46
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy TF 2. Gregorová Alice CTB0751 32:28 + 1:46
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček HDR 5. Gregorová Alice CTB0751 16:11 + 3:58
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 4. Gregorová Alice CTB0751 25:23 + 2:57
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 8. Gregorová Alice CTB0751 29:32 + 3:54
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček HDR 3. Gregorová Alice CTB0751 19:54 + 5:43
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček HDR 2. Gregorová Alice CTB0751 17:13 + 0:06
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček HDR 3. Gregorová Alice CTB0751 20:16 + 1:41
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček HDR 4. Gregorová Alice CTB0751 15:38 + 1:36
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček TF 3. Gregorová Alice CTB0751 22:44 + 2:50
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček TF 35. Gregorová Alice CTB0751 28:09 + 11:43
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Gregorová Alice CTB0751 DISK
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 HDR 1. Gregorová Alice CTB0751 25:19
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 39. Gregorová Alice CTB0751 35:11 + 18:48
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 18. Gregorová Alice CTB0751 24:50 + 7:32
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 5. Gregorová Alice CTB0751 12:55 + 0:52
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 1. Gregorová Alice CTB0751 16:30
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 2. Gregorová Alice CTB0751 25:40 + 0:15
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy HDR 2. Gregorová Alice CTB0751 25:34 + 3:16
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy HDR 5. Gregorová Alice CTB0751 28:49 + 7:10
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček HDR 36. Gregorová Alice CTB0751 47:13 + 35:47
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 26. Gregorová Alice CTB0751 17:56 + 10:25
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček HDR 23. Gregorová Alice CTB0751 33:56 + 16:22
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) HDR 48. Gregorová Alice CTB0751 61:08 + 33:10
OB 18.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva HDR 10. Gregorová Alice CTB0751 18:28 + 8:37
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček HDR 20. Gregorová Alice CTB0751 26:18 + 13:36
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR 7. Gregorová Alice CTB0751 22:54 + 5:46
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček HDR 11. Gregorová Alice CTB0751 27:11 + 12:33
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 6. Gregorová Alice CTB0751 21:49 + 4:16
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček HDR 1. Gregorová Alice CTB0751 5:01
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček HDR 19. Gregorová Alice CTB0751 25:35 + 11:14
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Gregorová Alice CTB0751 17:14
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček HDR 12. Gregorová Alice CTB0751 24:32 + 8:38
OB 09.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 2. Gregorová Alice CTB0751 14:33 + 1:51
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček HDR 1. Gregorová Alice CTB0751 14:48
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček HDR 2. Gregorová Alice CTB0751 14:55 + 1:47
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava HDR 2. Gregorová Alice CTB0751 21:06 + 1:25
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček HDR 16. Gregorová Alice CTB0751 23:07 + 6:32
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček HDR 3. Gregorová Alice CTB0751 25:23 + 1:48
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček HDR 7. Gregorová Alice CTB0751 19:10 + 5:11
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček HDR 5. Gregorová Alice CTB0751 13:01 + 2:41
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 2. Gregorová Alice CTB0751 18:15 + 4:12
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu HDR 1. Gregorová Alice CTB0751 10:05
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10C Gregorová Alice CTB0751
OB 06.10.2018 Veřejný závod D12 Gregorová Alice CTB0751
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Gregorová Alice POB0751
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D12 Gregorová Alice DKP0758
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček HDR Gregorová Alice CTB0751
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček HDR Gregorová Alice CTB0751
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup HDR Gregorová Alice CTB0751
OB 28.08.2015 Cena východních Čech HDR Gregorová Alice CTB0751
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 HDR Gregorová Alice CTB0751
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P3 Gregorová Alice CTB0751
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D10L Gregorová Alice CTB0751
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D10 Gregorová Alice CTB0751
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D10 Gregorová Alice CTB0751
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10C Gregorová Alice CTB0751
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10 Gregorová Alice CTB0751
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D10 Gregorová Alice CTB0751
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ pod záštitou radní Ireny Ropkové T Gregorová Alice CTB0751
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10 Gregorová Alice CTB0751
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Gregorová Alice CTB0751
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D12 Gregorová Alice CTB0751
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D12 Gregorová Alice CTB0751
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva D12 Gregorová Alice CTB0751
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D12 Gregorová Alice CTB0751
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Gregorová Alice CTB0751
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Gregorová Alice CTB0751
OB 31.08.2018 Cena východních Čech D12A Gregorová Alice CTB0751
OB 28.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Gregorová Alice CTB0751
OB 29.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Gregorová Alice CTB0751
OB 30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) DH12 Gregorová Alice CTB0751
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering D12A Gregorová Alice DKP0758
OB 10.03.2019 Hostivické sprintování D Gregorová Alice DKP0758
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure D12 Gregorová Alice DKP0758
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Gregorová Alice POB0751
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Gregorová Alice POB0751
OB 15.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D12 Gregorová Alice DKP0758
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Gregorová Alice DKP0758
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D12 Gregorová Alice DKP0758
OB 21.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Gregorová Alice DKP0758
OB 22.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 Gregorová Alice DKP0758
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Gregorová Alice DKP0758
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Gregorová Alice DKP0758
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Gregorová Alice DKP0758
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Gregorová Alice DKP0758
OB 02.11.2019 Dušičkový závod 2019 3_kratší Gregorová Alice DKP0758