Závodník: Synek Antonín

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
Ranking veteránů
OB 20.09.2020 Veteraniáda ČR na klasické trati H40 17. Synek Antonín DOK7800 81:25 + 19:58 055385538
OB 23.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H40 Synek Antonín DOK7800 DISK
OB 22.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H40 8. Synek Antonín DOK7800 59:12 + 13:55
OB 21.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H40 4. Synek Antonín DOK7800 20:38 + 3:44
OB 19.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H40 4. Synek Antonín DOK7800 45:43 + 5:47
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H40 4. Synek Antonín DOK7800 46:18 + 5:49
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H40 11. Synek Antonín DOK7800 22:33 + 6:34
OB 27.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H40 5. Synek Antonín DOK7800 33:19 + 1:08
OB 06.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) H40 1. Synek Antonín DOK7800 31:04
OB 09.11.2019 Oblastní žebříček H40 1. Synek Antonín DOK7800 33:53 058315831
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H40 4. Synek Antonín DOK7800 49:22 + 5:44 052015201
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H40 2. Synek Antonín DOK7800 58:55 + 0:54 056175617
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček H35L 6. Synek Antonín DOK7800 62:13 + 7:07 055685568
OB 22.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H40B 14. Synek Antonín DOK7800 91:13 + 20:27 047094709
OB 21.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H40B 24. Synek Antonín DOK7800 68:25 + 18:09 050655065
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H40C 2. Synek Antonín DOK7800 16:50 + 0:20 057855785
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H40B 10. Synek Antonín DOK7800 44:05 + 9:08 048894889
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H40B 10. Synek Antonín DOK7800 78:16 + 13:00 056865686
OB 18.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 H40 8. Synek Antonín DOK7800 54:16 + 8:09 052745274
OB 17.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 H40 12. Synek Antonín DOK7800 84:45 + 24:33 043704370
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 H40 7. Synek Antonín DOK7800 63:29 + 16:35 049534953
OB 20.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 H40B 8 Synek Antonín DOK7800
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H40 5. Synek Antonín DOK7800 68:09 + 3:55 055315531
OB 21.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H21A 19. Synek Antonín DOK7800 84:52 + 19:42 046224622 054635463
OB 20.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H21A 28. Synek Antonín DOK7800 93:48 + 27:26 041254125 047034703
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 H21A 28. Synek Antonín DOK7800 61:05 + 17:18 042624262 048594859
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách H21A 25. Synek Antonín DOK7800 239:45 + 64:26
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H21B 63. Synek Antonín DOK7800 51:56 + 18:12 034243424 036733673
OB 13.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H40 11. Synek Antonín DOK7800 78:10 + 24:36 049584958
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H40 3. Synek Antonín DOK7800 39:55 + 2:12 049854985
OB 07.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H40 2. Synek Antonín DOK7800 17:06 + 0:01 052915291
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21A 20. Synek Antonín DOK7800 110:38 + 24:56 054995499 058275827
OB 16.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 29. Synek Antonín DOK7800 88:20 + 26:32 050205020 056595659
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček dospělých 2019 H40 11 Synek Antonín DOK7800
OB 28.10.2018 Oblastní žebříček H40 9. Synek Antonín DOK7800 33:26 + 5:18 043544354
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H40 2. Synek Antonín DOK7800 37:43 + 1:13 054105410
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček H40 5. Synek Antonín DOK7800 17:47 + 1:48 050605060
OB 06.10.2018 Veřejný závod H40 7. Synek Antonín DOK7800 37:30 + 8:32 043614361
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H40B 4. Synek Antonín DOK7800 81:22 + 10:47 047464746
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H40A 11. Synek Antonín DOK7800 62:23 + 15:06 049554955
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H40B 12. Synek Antonín DOK7800 85:14 + 20:29 051195119
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H40B 14. Synek Antonín DOK7800 43:05 + 11:06 047324732
OB 05.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H40 18. Synek Antonín DOK7800 71:50 + 33:40 00954954
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H40 15. Synek Antonín DOK7800 74:49 + 20:06 037043704
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H40A 20. Synek Antonín DOK7800 49:31 + 18:33 034173417
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H40 18. Synek Antonín DOK7800 43:46 + 10:03 054765476
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H40 10. Synek Antonín DOK7800 95:50 + 26:15 043074307
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H21B 7. Synek Antonín DOK7800 102:33 + 24:25 057265726 051985198
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H21B 9. Synek Antonín DOK7800 49:18 + 16:53 049194919 048354835
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček H21K 8. Synek Antonín DOK7800 51:50 + 11:29 036983698 043664366
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H40 4. Synek Antonín DOK7800 30:56 + 3:21 050715071
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H21C 65. Synek Antonín DOK7800 19:24 + 5:06 049804980 048714871
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H21B 40. Synek Antonín DOK7800 48:23 + 12:59 049034903 047994799
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H40 14. Synek Antonín DOK7800 18:11 + 3:49 058355835
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H21K 3. Synek Antonín DOK7800 34:02 + 5:21 033103310 038723872
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H21K 1. Synek Antonín DOK7800 46:14 036483648 043114311
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H40B 24. Synek Antonín DOK7800 77:59 + 20:05 047394739
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H40B 14. Synek Antonín DOK7800 36:48 + 7:15 047634763
OB 01.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 H40B 7 Synek Antonín DOK7800
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) H40 17. Synek Antonín DOK7800 49:35 + 13:04 039013901
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H21C 34. Synek Antonín DOK7800 14:03 + 2:25 056475647 056025602
OB 14.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H40 16. Synek Antonín DOK7800 69:59 + 25:55 038953895
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H21A 15. Synek Antonín DOK7800 106:44 + 22:07 053275327 056415641
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H21A 20. Synek Antonín DOK7800 121:06 + 32:32 050355035 049364936
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H21A 13. Synek Antonín DOK7800 63:48 + 18:17 054055405 058155815
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách H21A 15. Synek Antonín DOK7800 291:38 + 61:41
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21B 26. Synek Antonín DOK7800 76:57 + 17:23 064006400 065286528
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 34. Synek Antonín DOK7800 92:24 + 26:39 047584758 050845084
OB 01.03.2018 Ještědský žebříček dospělých 2018 H21K 6 Synek Antonín DOK7800
OB 01.03.2018 Ještědský žebříček dospělých 2018 H40 12 Synek Antonín DOK7800
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H21L 49. Synek Antonín DOK7800 64:02 + 24:45 032663266 034063406
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H21L 16. Synek Antonín DOK7800 72:42 + 16:35 054145414 057255725
OB 28.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E3 sprint Cerna 21. Synek Antonín DOK7800 23:01 + 6:07
OB 28.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E2 mikrosprint Cerna 18. Synek Antonín DOK7800 7:15 + 3:57
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H35B 7. Synek Antonín DOK7800 82:24 + 8:44 059625962
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H35 24. Synek Antonín DOK7800 60:35 + 12:55 056505650
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H21C 49. Synek Antonín DOK7800 16:45 + 4:10 056045604 052565256
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H21B 9. Synek Antonín DOK7800 49:04 + 12:08 054755475 054625462
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21B 14. Synek Antonín DOK7800 119:29 + 39:16 044814481 044024402
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H21B 7. Synek Antonín DOK7800 41:27 + 7:50 050975097 054125412
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H21B 7. Synek Antonín DOK7800 67:25 + 12:07 047194719 049614961
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H21B 6. Synek Antonín DOK7800 52:16 + 5:21 050205020 053885388
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H21L 52. Synek Antonín DOK7800 23:10 + 9:38 039863986 040654065
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H21K 1. Synek Antonín DOK7800 71:06 035063506 042274227
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H21B 7. Synek Antonín DOK7800 47:17 + 9:41 050655065 050945094
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H35B 6. Synek Antonín DOK7800 43:19 + 5:26 053685368
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H35 41. Synek Antonín DOK7800 43:01 + 14:52 041544154
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H21B 43. Synek Antonín DOK7800 104:40 + 28:10 054405440 051075107
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H21B 56. Synek Antonín DOK7800 54:14 + 16:40 045064506 044664466
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H21C 9. Synek Antonín DOK7800 14:20 + 1:39 052345234 054465446
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H21B 22. Synek Antonín DOK7800 51:03 + 15:47 046334633 044784478
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21B 18. Synek Antonín DOK7800 112:40 + 34:09 051345134 050545054
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H35 Synek Antonín DOK7800 DISK
OB 30.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) H35 8. Antonín Synek DOK7800 45:56 + 10:37 046884688
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček H21AL 8. Synek Antonín DOK7800 107:21 + 28:40 043804380
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 H21B 3. Synek Antonín DOK7800 75:29 + 3:56 045444544 047124712
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H21B 3. Synek Antonín DOK7800 76:53 + 3:52 051825182 055705570
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 H21B 8. Synek Antonín DOK7800 50:23 + 6:07 045974597 046904690
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H35 5. Synek Antonín DOK7800 17:39 + 1:28 050225022
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H35 7. Synek Antonín DOK7800 79:04 + 28:38 041674167
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H21L 65. Synek Antonín DOK7800 18:16 + 5:32 057705770 058075807
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H21K 9. Synek Antonín DOK7800 46:28 + 9:47 039293929 044194419
OB 01.04.2017 Ještědský žebříček dospělých 2017 H35 11 Synek Antonín DOK7800
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21B 38. Synek Antonín DOK7800 83:56 + 19:23 058395839 059715971
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 31. Synek Antonín DOK7800 78:38 + 13:02 058615861 061076107
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H21L 40. Synek Antonín DOK7800 43:47 + 11:35 058925892
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček H21K 23. Synek Antonín DOK7800 61:46 + 26:10 022392239
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H21C 27. Synek Antonín DOK7800 17:12 + 3:53 046124612
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 H35B 3 Synek Antonín DOK7800
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H35B 13. Synek Antonín DOK7800 45:37 + 12:20
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H35B 11. Synek Antonín DOK7800 128:24 + 41:21
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H21K 4. Synek Antonín DOK7800 47:48 + 7:17 036593659
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H21K 5. Synek Antonín DOK7800 26:56 + 2:53 040554055
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H21B 27. Synek Antonín DOK7800 42:58 + 10:13 046314631
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H21B 37. Synek Antonín DOK7800 64:19 + 18:24 042004200
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H21B 41. Synek Antonín DOK7800 54:07 + 25:10 010251025
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H21B 23. Synek Antonín DOK7800 39:43 + 10:59 045464546
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle H21B 29. Synek Antonín DOK7800 201:07 + 64:46
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H35B 7. Synek Antonín DOK7800 49:04 + 11:24
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H35 21. Synek Antonín DOK7800 42:14 + 11:17
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H35B 15. Synek Antonín DOK7800 43:16 + 8:14
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H35B 7. Synek Antonín DOK7800 79:19 + 9:52
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H35 14. Synek Antonín DOK7800 97:25 + 27:40
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) H21AK 4. Synek Antonín DOK7800 55:58 + 2:18 046404640
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H35B 10. Synek Antonín DOK7800 38:51 + 7:13
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H35B 8. Synek Antonín DOK7800 40:12 + 6:12
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H35 3. Synek Antonín DOK7800 47:41 + 2:01
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček H21K 10. Synek Antonín DOK7800 59:39 + 8:53 047974797
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H35 4. Synek Antonín DOK7800 17:18 + 1:10
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H21K 18. Synek Antonín DOK7800 55:26 + 15:58 029712971
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 H21A 19. Synek Antonín DOK7800 90:57 + 24:15 058625862
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H21A 24. Synek Antonín DOK7800 91:59 + 19:11 057755775
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 H21A 19. Synek Antonín DOK7800 53:03 + 11:16 061536153
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček H21K 5. Synek Antonín DOK7800 56:53 + 2:15 060196019
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 21. Synek Antonín DOK7800 81:48 + 19:48 055615561
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H21K 9. Synek Antonín DOK7800 64:44 + 10:34 046374637
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček H21K 9. Synek Antonín DOK7800 37:50 + 3:07 040314031
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček H21K 11. Synek Antonín DOK7800 61:49 + 14:43 043354335
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H35B 12. Synek Antonín DOK7800 50:27 + 14:37
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H35B 9. Synek Antonín DOK7800 94:28 + 20:50
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H21B 14. Synek Antonín DOK7800 89:25 + 23:37 043634363
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H21B 30. Synek Antonín DOK7800 68:44 + 33:05 010421042
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H21B 26. Synek Antonín DOK7800 96:27 + 35:21 029912991
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H21B 20. Synek Antonín DOK7800 90:28 + 27:49 041114111
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H21B 14. Synek Antonín DOK7800 35:15 + 9:16 046714671
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H21K 6. Synek Antonín DOK7800 90:34 + 23:40 044324432
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H21K 27. Synek Antonín DOK7800 104:56 + 40:38 028782878
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H35B 14. Synek Antonín DOK7800 51:36 + 10:08
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H35B 17. Synek Antonín DOK7800 67:37 + 13:40
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H35B 12. Synek Antonín DOK7800 97:22 + 17:49
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H35B 13. Synek Antonín DOK7800 54:48 + 12:52
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy H35B 5. Synek Antonín DOK7800 39:27 + 4:09
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy H35B 8. Synek Antonín DOK7800 81:30 + 9:44
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček H21K 5. Synek Antonín DOK7800 64:55 + 6:05 055905590
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H21A 22. Synek Antonín DOK7800 97:28 + 27:01
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H21A 18. Synek Antonín DOK7800 91:40 + 15:15 066686668
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H21A 19. Synek Antonín DOK7800 80:47 + 16:56 058925892
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) H21B 39. Synek Antonín DOK7800 113:17 + 38:20 045944594
OB 20.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár - noční) H21B 12. Synek Antonín DOK7800 84:18 + 26:11 036933693
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) H21A 50. Synek Antonín DOK7800 106:49 + 42:08 040084008
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK7800 DISK 000000
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček H21K 7. Antonín Synek DOK7800 49:41 + 13:08 026302630
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H21K 10. Synek Antonín DOK7800 53:30 + 11:14 048364836
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H35B 8. Synek Antonín DOK7800 75:29 + 7:50
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H35 33. Synek Antonín DOK7800 71:57 + 22:09
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H35B 11. Synek Antonín DOK7800 47:36 + 9:20
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H35B 14. Synek Antonín DOK7800 115:19 + 33:57
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H35B 12. Synek Antonín DOK7800 65:26 + 22:26
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H35B 8. Synek Antonín DOK7800 107:43 + 16:48
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček H21K 15. Synek Antonín DOK7800 67:44 + 16:31 038503850
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H35B 13. Synek Antonín DOK7800 54:31 + 17:37
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H35B 14. Synek Antonín DOK7800 124:46 + 37:56
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H35B 8. Synek Antonín DOK7800 42:22 + 11:29
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H35B 16. Synek Antonín DOK7800 103:01 + 30:29
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček H21K 5. Synek Antonín DOK7800 65:40 + 17:20 021852185
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček H21 21. Synek Antonín DOK7800 22:38 + 7:31 049374937
OB 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H21K 7. Synek Antonín DOK7800 76:31 + 20:53 041324132
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H21 47. Synek Antonín DOK7800 23:49 + 7:51 046684668
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H21K 3. Synek Antonín DOK7800 37:58 + 8:25 036353635
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 41. Synek Antonín DOK7800 102:38 + 34:03 041774177
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček H21K 5. Synek Antonín DOK7800 34:56 + 5:56 049454945
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H21K 9. Synek Antonín DOK7800 59:53 + 19:20 038943894
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H35B 12. Synek Antonín DOK7800 62:17 + 18:52
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H35B 7. Synek Antonín DOK7800 51:39 + 20:56
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H35B 9. Synek Antonín DOK7800 121:33 + 39:49
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H21K 11. Synek Antonín DOK7800 83:44 + 16:43 049254925
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H35B 9. Synek Antonín DOK7800 39:32 + 10:34
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H35B 9. Synek Antonín DOK7800 87:44 + 20:56
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček H21K 6. Synek Antonín DOK7800 41:24 + 12:46 021532153
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy H35B 7. Synek Antonín DOK7800 36:56 + 7:56
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy H35B Synek Antonín DOK7800 DISK
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček H21AK 35. Synek Antonín DOK7800 77:09 + 31:03 034853485
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček H21K 33. Synek Antonín DOK7800 70:20 + 21:55 044874487
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H21K 3. Synek Antonín DOK7800 40:18 + 5:59 019381938
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H21K 6. Antonín Synek DOK7800 50:39 + 6:47 027152715
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 34. Synek Antonín DOK7800 102:30 + 31:18 046264626
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H21C Synek Antonín DOK7800
OB 18.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H40 Synek Antonín DOK7800
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách H21B Synek Antonín DOK7800
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách - E1 H21B Synek Antonín DOK7800
OB 30.03.2013 Velikonoce ve skalách - E2 H21B Synek Antonín DOK7800
OB 31.03.2013 Velikonoce ve skalách - E3 H21B Synek Antonín DOK7800
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky H35B Synek Antonín DOK7800
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH21 Synek Antonín DOK7800
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček H21K Synek Antonín DOK7800 029062906
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky H35B Synek Antonín DOK7800
OB 26.10.2014 Oblastní žebříček H21K Synek Antonín DOK7800
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H21A Synek Antonín DOK7800 054795479
OB 22.03.2015 Jarní Pohár - štafetový MIX Synek Antonín DOK7800
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK7800
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy H35B Synek Antonín DOK7800
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H35 Synek Antonín DOK7800
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H21K Synek Antonín DOK7800
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H21K Synek Antonín DOK7800
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H21A Synek Antonín DOK7800
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet H135 Synek Antonín DOK7800
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Synek Antonín DOK7800
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Synek Antonín DOK7800
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H105 Synek Antonín DOK7800
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH175 Synek Antonín DOK7800
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H21B Synek Antonín DOK7800
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) MIX Synek Antonín DOK7800
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Synek Antonín DOK7800
OB 01.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H21L Synek Antonín DOK7800 021432143
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) MIX Synek Antonín DOK7800
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H21B Synek Antonín DOK7800
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Synek Antonín DOK7800
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Synek Antonín DOK7800
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Synek Antonín DOK7800
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Synek Antonín DOK7800
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Synek Antonín DOK7800
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H21 Synek Antonín DOK7800
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK7800
OB 24.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) MIX Synek Antonín DOK7800
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Synek Antonín DOK7800
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Synek Antonín DOK7800
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet OPEN Synek Antonín DOK7800
OB 28.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Synek Antonín DOK7800
OB 29.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Synek Antonín DOK7800
OB 30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Synek Antonín DOK7800
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Synek Antonín DOK7800
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Synek Antonín DOK7800
OB 23.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) MIX Synek Antonín DOK7800
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle H40 Synek Antonín DOK7800
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet H21 Synek Antonín DOK7800
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Synek Antonín DOK7800
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Synek Antonín DOK7800
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Synek Antonín DOK7800
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Synek Antonín DOK7800
OB 31.03.2020 Žebříček B-Čechy západ 2020 H40B Synek Antonín DOK7800
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách H21B Synek Antonín DOK7800
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H21B Synek Antonín DOK7800
OB 11.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H21B Synek Antonín DOK7800
OB 12.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H21B Synek Antonín DOK7800
OB 06.06.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H40 Synek Antonín DOK7800
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle H40 Synek Antonín DOK7800
OB 21.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H40 Synek Antonín DOK7800
OB 03.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati T Synek Antonín DOK7800 Přihlášen
OB 27.09.2020 Oblastní žebříček H40 Synek Antonín DOK7800 Přihlášen