Logo

Závodník: Fišarová Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D18 14. Fišarová Eliška KRL0351 33:47 + 9:02
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D18 2. Fišarová Eliška KRL0351 20:49 + 1:21
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D18 2. Fišarová Eliška KRL0351 62:54 + 9:41
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D18 35. Fišarová Eliška KRL0351 15:37 + 4:17
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 37. Fišarová Eliška KRL0351 15:12 + 2:28
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D18 28 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D18 5. Fišarová Eliška KRL0351 54:17 + 5:08
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D18 2. Fišarová Eliška KRL0351 46:12 + 3:25
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D18 Fišarová Eliška KRL0351 DISK
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D18A 27 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D16 1. Fisarová Eliska KRL0351 48:15
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D16 5. Fisarová Eliska KRL0351 49:41 + 14:56
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B 4. Fišarová Eliška KRL0351 33:34 + 1:02
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B 14. Fišarová Eliška KRL0351 51:45 + 8:17
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim D16 7 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2019-08-2525.08.2019 Oblastní žebříček D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 23:16
OB 2019-08-2424.08.2019 Oblastní žebříček D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 40:24
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D16B 3. Fišarová Eliška KRL0351 45:13 + 4:28
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B 10. Fišarová Eliška KRL0351 35:30 + 4:58
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D16 2. Fišarová Eliška KRL0351 51:47 + 3:52
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 18:46
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 41:34
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16B 9. Fišarová Eliška KRL0351 31:11 + 5:13
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16B 3. Fišarová Eliška KRL0351 46:51 + 1:31
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 2. Fišarová Eliška KRL0351 27:22 + 2:13
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D16B 2 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 41:15
OB 2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 18:07
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 32:27
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D16 3. Fišarová Eliška KRL0351 58:03 + 5:56
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro D16 1 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D16 3. Fisarová Eliska KRL0351 37:49 + 2:47
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16B 14. Fišarová Eliška KRL0351 54:00 + 13:41
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 9. Fišarová Eliška KRL0351 45:22 + 10:39
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 33. Fišarová Eliška KRL0351 35:36 + 10:11
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D16 5. Fišarová Eliška KRL0351 46:10 + 12:44
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D16 6. Fišarová Eliška KRL0351 58:29 + 19:19
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D16 3. Fišarová Eliška KRL0351 14:01 + 1:26
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D16 5. Fišarová Eliška KRL0351 36:42 + 6:20
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D16 4. Fišarová Eliška KRL0351 35:32 + 8:25
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D16 12. Fišarová Eliška KRL0351 40:16 + 18:03
OB 2018-08-0505.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) D16 6. Fišarová Eliška KRL0351 45:05 + 14:24
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 32. Fišarová Eliška KRL0351 81:17 + 30:08
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 27. Fišarová Eliška KRL0351 35:09 + 11:02
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 30. Fišarová Eliška KRL0351 14:12 + 3:01
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 32. Fišarová Eliška KRL0351 34:04 + 8:16
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 39. Fišarová Eliška KRL0351 13:12 + 2:13
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 2. Fišarová Eliška KRL0351 42:38 + 2:57
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 40. Fišarová Eliška KRL0351 64:24 + 21:20
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 47. Fišarová Eliška KRL0351 37:00 + 13:27
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 52:52
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D16 Fišarová Eliška KRL0351 DISK
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 40:06
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 27. Fišarová Eliška KRL0351 16:15 + 3:10
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 37:28
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D16 1. Fišarová Eliška KRL0351 19:45
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D16 2. Fišarová Eliška KRL0351 36:07 + 3:54
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 D16A 36 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D16 2. Fisarová Eliska KRL0351 27:15 + 1:42
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D16 2. Fisarová Eliska KRL0351 12:35 + 0:59
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D16 2. Fisarová Eliska KRL0351 28:35 + 2:58
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D14 8. Fišarová Eliška KRL0351 29:58 + 7:05
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D14 1. Fisarova Eliska KRL0351 29:35
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D16 2. Fisarova Eliska KRL0351 40:23 + 1:16
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 22. Fišarová Eliška KRL0351 40:38 + 9:38
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 32. Fišarová Eliška KRL0351 42:32 + 14:33
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D14 5. Fišarová Eliška KRL0351 24:36 + 4:50
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D14 5. Fišarová Eliška KRL0351 51:11 + 13:18
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D14 3. Fišarová Eliška KRL0351 28:47 + 0:21
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D14B 17. Fišarová Eliška KRL0351 32:12 + 8:58
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D14B 22. Fišarová Eliška KRL0351 32:17 + 5:59
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 14. Fišarová Eliška KRL0351 46:06 + 10:58
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 4. Fišarová Eliška KRL0351 28:17 + 2:54
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D14 4. Fišarová Eliška KRL0351 26:52 + 2:46
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 5. Fišarová Eliška KRL0351 22:56 + 3:18
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 33. Fišarová Eliška KRL0351 56:19 + 14:27
OB 2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček D14 2. Fišarová Eliška KRL0351 29:45 + 0:24
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14 1. Fišarová Eliška KRL0351 11:45
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Fišarová Eliška KRL0351 26:56 + 1:18
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček D14 1. Fisarová Eliska KRL0351 22:55
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 2. Fisarová Eliska KRL0351 11:06 + 0:10
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D14 2. Fisarová Eliska KRL0351 18:16 + 0:12
OB 2017-04-0101.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D14 2 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D14 8 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D16 9 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-03-1212.03.2017 Oblastní žebříček D14 2. Fišarová Eliška KRL0351 30:27 + 2:14
OB 2017-03-1111.03.2017 Oblastní žebříček D14 1. Fišarová Eliška KRL0351 16:56
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D14B 14 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D14B 37 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Fišarová Eliška KRL0351 DISK
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 35. Fišarová Eliška KRL0351 36:55 + 11:46
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D14B 10. Fišarová Eliška KRL0351 74:39 + 47:10
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 D14B 4. Fišarová Eliška KRL0351 39:09 + 15:49
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D14B 1. Fišarová Eliška KRL0351 35:53
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D14B 1. Fišarová Eliška KRL0351 24:46
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D14B 2. Fišarová Eliška KRL0351 25:01 + 3:19
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D14B 1. Fišarová Eliška KRL0351 37:18
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D14B 1. Fišarová Eliška KRL0351 27:00
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D14B 28. Fišarová Eliška KRL0351 27:22 + 7:01
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 38. Fišarová Eliška KRL0351 48:44 + 18:11
OB 2016-06-1212.06.2016 Oblastní žebříček D14 3. Fišarová Eliška KRL0351 32:51 + 1:50
OB 2016-06-1111.06.2016 Veřejný závod D14 1. Fišarová Eliška KRL0351 15:48
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D14 2. Fišarová Eliška KRL0351 27:19 + 0:28
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 32. Fišarová Eliška KRL0351 35:51 + 12:30
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 23. Fišarová Eliška KRL0351 42:35 + 11:53
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček D14 2. Eliska Fisarová KRL0351 26:29 + 1:28
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D14 2. Eliska Fisarová KRL0351 32:40 + 3:43
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D14 3. Fišarová Eliška KRL0351 37:52 + 6:00
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 2. Fišarová Eliška KRL0351 10:34 + 0:45
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D14 5. Fišarová Eliška KRL0351 30:02 + 6:25
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D14 4. Fišarová Eliška KRL0351 26:14 + 3:38
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D12 5. Fišarová Eliška KRL0351 26:55 + 1:56
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12 1. Fišarová Eliška KRL0351 21:34
OB 2015-10-0303.10.2015 5. závod Sprintového poháru ZČO D12 1. Fišarová Eliška KRL0351 15:05
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D12 1. Fisarová Eliska KRL0351 27:58
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D12 2. Fisarová Eliska KRL0351 25:38 + 0:44
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 35. Fišarová Eliška KRL0351 37:08 + 16:05
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 26. Fišarová Eliška KRL0351 42:08 + 10:41
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D12B 2. Fišarová Eliška KRL0351 25:02 + 0:45
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D12B 3. Fišarová Eliška KRL0351 26:45 + 2:03
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup - E1 D12B 4. Fišarová Eliška KRL0351 12:52 + 2:39
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D12A 7. Fišarová Eliška KRL0351 28:41 + 4:46
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D12A 2. Fišarová Eliška KRL0351 19:08 + 1:44
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D12A 2. Fišarová Eliška KRL0351 18:57 + 0:07
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D12A 2. Fišarová Eliška KRL0351 19:35 + 1:17
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D12A Fišarová Eliška KRL0351 DISK
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D12 6. Fišarová Eliška KRL0351 24:17 + 4:43
OB 2015-06-1313.06.2015 Oblastní žebříček D12 1. Fišarová Eliška KRL0351 27:31
OB 2015-06-1313.06.2015 Veřejný závod D12 1. Fišarová Eliška KRL0351 9:19
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 43. Fišarová Eliška KRL0351 44:01 + 19:41
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 44. Fišarová Eliška KRL0351 47:25 + 19:39
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D12 1. Eliska Fisarová KRL0351 27:00
OB 2015-05-2323.05.2015 Oblastní žebříček D12 2. Eliska Fisarová KRL0351 21:53 + 1:22
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 36. Fišarová Eliška KRL0351 47:08 + 18:18
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 38. Fišarová Eliška KRL0351 36:33 + 18:15
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D12B 1. Fišarová Eliška KRL0351 22:36
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D12B 1. Fišarová Eliška KRL0351 20:14
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D12B 3. Fišarová Eliška KRL0351 12:46 + 0:44
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 56. Fišarová Eliška KRL0351 46:18 + 25:42
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D12C 4. Fišarová Eliška KRL0351 24:27 + 5:37
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Fišarová Eliška KRL0351 20:10
OB 2015-04-1212.04.2015 Oblastní žebříček D12 1. Fišarová Eliška KRL0351 20:31
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 1. Fišarová Eliška KRL0351 9:45
OB 2015-03-2929.03.2015 Oblastní žebříček D12 2. Fišarová Eliška KRL0351 28:54 + 0:33
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D12 4. Fišarová Eliška KRL0351 30:24 + 7:51
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček D12 7. Fisarová Eliska KRL0351 20:41 + 2:34
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D12 7. Fisarová Eliska KRL0351 27:43 + 4:40
OB 2014-08-3131.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D12 7. Fišarová Eliška KRL0351 30:27 + 10:43
OB 2014-08-3030.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D12 7. Fišarová Eliška KRL0351 28:25 + 5:39
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup - E1 D12 7. Fišarová Eliška KRL0351 33:00 + 11:38
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D12 6. Fišarová Eliška KRL0351 32:12 + 10:55
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D12 5. Fišarová Eliška KRL0351 30:51 + 8:04
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D12 Fišarová Eliška KRL0351 DNS
OB 2014-06-1515.06.2014 Oblastní žebříček D12 2. Fišarová Eliška KRL0351 28:37 + 3:49
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D12 2. Fišarová Eliška KRL0351 23:08 + 3:51
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D12B 5. Fisarová Eliska KRL0351 33:02 + 7:50
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Jarní trojúhelník - E2 D12B 8. Fisarová Eliska KRL0351 55:45 + 26:25
OB 2014-05-3030.05.2014 Jarní trojúhelník - E1 D12B 5. Fisarová Eliska KRL0351 18:27 + 3:56
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D12C 14. Fišarová Eliška KRL0351 29:01 + 9:29
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 16. Fišarová Eliška KRL0351 37:30 + 13:51
OB 2014-05-0404.05.2014 Oblastní žebříček D12 7. Fišarová Eliška KRL0351 31:36 + 7:24
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 7. Fišarová Eliška KRL0351 30:05 + 11:41
OB 2014-04-2727.04.2014 Oblastní žebříček D12 5. Fišarová Eliška KRL0351 28:02 + 7:25
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček D12 5. Fišarová Eliška KRL0351 25:38 + 5:03
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 10. Fišarová Eliška KRL0351 20:44 + 6:36
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček D12 3. Fišarová Eliška KRL0351 28:12 + 2:58
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D12 1. Fišarová Eliška KRL0351 24:00
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D10 4. Fisarová Eliska KRL0351 22:17 + 6:26
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D10 3. Fisarová Eliska KRL0351 23:03 + 3:01
OB 2013-09-0101.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček D10 2. Fišarová Eliška KRL0351 18:42 + 1:31
OB 2013-08-3131.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček D10 11. Fišarová Eliška KRL0351 36:38 + 14:00
OB 2013-08-3030.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček D10 6. Fišarová Eliška KRL0351 34:27 + 8:16
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D10 1. Fišarová Eliška KRL0351 14:41
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D10 6. Fišarová Eliška KRL0351 22:44 + 2:51
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D10 9. Fišarová Eliška KRL0351 20:07 + 6:04
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C 10. Fišarová Eliška KRL0351 34:13 + 10:09
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C 9. Fišarová Eliška KRL0351 33:08 + 9:02
OB 2013-05-2626.05.2013 Oblastní žebříček D10 7. Eliska Fisarová KRL0351 38:54 + 17:15
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní žebříček D10 4. Fišarová Eliška KRL0351 35:34 + 10:16
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10 4. Fisarová Eliska KRL0351 32:06 + 3:11
OB 2013-04-2828.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 D10 7. Fisarová Eliska KRL0351 28:39 + 9:03
OB 2013-04-2727.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 D10 6. Fisarová Eliska KRL0351 26:45 + 7:44
OB 2013-04-2626.04.2013 Jarní trojúhelník - E1 (OM ve sprintu) D10 4. Fisarová Eliska KRL0351 17:44 + 4:39
OB 2013-04-1414.04.2013 Oblastní žebříček D10 4. Fišarová Eliška KRL0351 30:46 + 7:35
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček D10 6. Fišarová Eliška KRL0351 29:54 + 11:21
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A Fišarová Eliška KRL0351
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D16 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D18 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2013-04-2626.04.2013 Jarní trojúhelník D10 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny D10 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2013-08-3030.08.2013 West Cup D10 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti štafet HD12 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2014-05-3030.05.2014 Jarní trojúhelník D12B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 D12 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2014-08-2929.08.2014 West cup D12 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník D12B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D12 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2015-06-1515.06.2015 Letní olympiáda dětí a mládeže - krátká trať DM Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup D12B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti štafet HD14 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D14B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup D14B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D14B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-03-1111.03.2017 Mistrovství oblasti štafet HD14 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Fišarová Eliška ZCO0350
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle D14 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D16 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D16 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D16B Fišarová Eliška KRL0351
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Fišarová Eliška KRL0351
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Fišarová Eliška KRL0351
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Fišarová Eliška KRL0351
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D18A Fišarová Eliška KRL0351
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D18A Fišarová Eliška KRL0351 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D18A Fišarová Eliška KRL0351 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D18A Fišarová Eliška KRL0351 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D18A Fišarová Eliška KRL0351 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D18A Fišarová Eliška KRL0351 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D18A Fišarová Eliška KRL0351 Přihlášen