Závodník: Štábl Adam

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H16C 1. Štábl Adam KSU0401 38:06
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček H14C 1. Štábl Adam KSU0401 19:17
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16C 29. Štábl Adam KSU0401 64:05 + 14:00
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16C 19. Štábl Adam KSU0401 51:29 + 15:42
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 1. Štábl Adam KSU0401 25:33
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 3. Štábl Adam KSU0401 36:49 + 2:04
OB 02.09.2018 Cena východních Čech - E3 H14A 5. Štábl Adam KSU0401 35:21 + 3:41
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 H14A 14. Štábl Adam KSU0401 38:46 + 8:05
OB 01.09.2018 Hanácký žebříček podzim H14C 14 Štábl Adam KSU0401
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 H14A 11. Štábl Adam KSU0401 25:23 + 5:43
OB 29.07.2018 Šumperský divočák - E3 H14 1. Štábl Adam KSU0401 34:09
OB 28.07.2018 Šumperský divočák - E2 H14 1. Štábl Adam KSU0401 36:53
OB 27.07.2018 Šumperský divočák - E1 H14 1. Štábl Adam KSU0401 22:09
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H16C 20. Štábl Adam KSU0401 26:32 + 6:53
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16C 14. Štábl Adam KSU0401 30:29 + 5:48
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 6. Štábl Adam KSU0401 49:41 + 12:33
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 6. Štábl Adam KSU0401 45:57 + 6:57
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 1. Štábl Adam KSU0401 24:34
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H14C 1. Štábl Adam KSU0401 18:29
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14C 4. Štábl Adam KSU0401 23:03 + 2:11
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H16 53. Štábl Adam KSU0401 12:57 + 2:49
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H14C 4. Štábl Adam KSU0401 24:13 + 2:34
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 5. Štábl Adam KSU0401 27:01 + 2:13
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 9. Štábl Adam KSU0401 39:48 + 5:59
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava H14B 3. Štábl Adam KSU0401 37:05 + 2:39
OB 16.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H14B 1 Štábl Adam KSU0401
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 1. Štábl Adam KSU0401 11:08
OB 01.04.2018 Hanácký žebříček jaro H14C 2 Štábl Adam KSU0401
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H14C 4. Štábl Adam KSU0401 38:35 + 4:51
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček H14C 5. Štábl Adam KSU0401 31:01 + 5:00
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček H14C 2. Štábl Adam KSU0401 24:47 + 1:10
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H14C 2. Štábl Adam KSU0401 25:42 + 1:20
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H14C 4. Štábl Adam KSU0401 19:05 + 0:57
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H14C 5. Štábl Adam KSU0401 11:41 + 0:59
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H14C 1. Štábl Adam KSU0401 17:04
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H14C 2. Štábl Adam KSU0401 19:02 + 0:10
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H14C 2. Štábl Adam KSU0401 41:58 + 2:39
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 10. Štábl Adam KSU0401 30:17 + 6:05
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 2. Štábl Adam KSU0401 49:49 + 8:43
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H14A 16. Štábl Adam KSU0401 36:25 + 6:39
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H14A 13. Štábl Adam KSU0401 40:12 + 8:09
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H14A 15. Štábl Adam KSU0401 32:24 + 10:27
OB 01.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 H14C 2 Štábl Adam KSU0401
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 6. Štábl Adam KSU0401 23:38 + 2:18
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 7. Štábl Adam KSU0401 56:49 + 12:22
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 10. Štábl Adam KSU0401 30:54 + 5:28
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 2. Štábl Adam KSU0401 38:37 + 0:22
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 3. Štábl Adam KSU0401 30:21 + 1:45
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 8. Štábl Adam KSU0401 20:21 + 2:23
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 7. Štábl Adam KSU0401 55:09 + 10:16
OB 28.04.2017 3. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HM 1. Štábl Adam KSU0401 14:52
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H14B 6. Štábl Adam KSU0401 42:49 + 8:22
OB 21.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HM 1. Štábl Adam KSU0401 14:45
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H14 7. Štábl Adam KSU0401 40:57 + 7:21
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H14C 1. Štábl Adam KSU0401 29:30
OB 07.04.2017 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HM 1. Štábl Adam KSU0401 15:14
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 2. Štábl Adam KSU0401 11:05 + 0:11
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 H14C 4 Štábl Adam KSU0401
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H14C 2. Štábl Adam KSU0401 38:56 + 3:35
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H14B 7 Štábl Adam KSU0401
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H14C 2. Štábl Adam KSU0401 32:56 + 2:40
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček H14C 4. Štábl Adam KSU0401 32:29 + 2:59
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H14C 9. Štábl Adam KSU0401 35:32 + 12:27
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H14C 5. Štábl Adam KSU0401 32:42 + 2:51
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H14C 2. Štábl Adam KSU0401 30:37 + 4:34
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H14B 7 Štábl Adam KSU0401
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H14B 10. Štábl Adam KSU0401 24:24 + 5:31
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H14B 5. Štábl Adam KSU0401 37:47 + 2:02
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H14C 15. Štábl Adam KSU0401 33:10 + 9:10
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 H14A 14. Štábl Adam KSU0401 40:57 + 14:35
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 H14A 13. Štábl Adam KSU0401 69:31 + 22:37
OB 26.08.2016 Cena východních Čech H14A Štábl Adam KSU0401 DISK
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 H14 4. Štábl Adam KSU0401 33:23 + 5:43
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 H14 2. Štábl Adam KSU0401 31:25 + 7:38
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 H14 2. Štábl Adam KSU0401 26:41 + 7:08
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H14B 4. Štábl Adam KSU0401 22:56 + 2:11
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 11. Štábl Adam KSU0401 62:00 + 19:56
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 9. Štábl Adam KSU0401 51:19 + 11:21
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 10. Štábl Adam KSU0401 24:49 + 5:40
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H14 4. Štábl Adam KSU0401 26:09 + 3:40
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H14B 9. Štábl Adam KSU0401 26:26 + 5:21
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H14B 4. Štábl Adam KSU0401 45:06 + 3:49
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček H14C 6. Štábl Adam KSU0401 35:39 + 5:01
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 5. Štábl Adam KSU0401 44:17 + 5:26
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 2. Štábl Adam KSU0401 37:36 + 0:12
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 3. Štábl Adam KSU0401 12:23 + 0:50
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H14C 4. Štábl Adam KSU0401 24:32 + 1:48
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček H14C Štábl Adam KSU0401 DISK
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H14C 11. Štábl Adam KSU0401 32:08 + 6:19
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček H14C 1. Štábl Adam KSU0401 22:11
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H14C 1. Štábl Adam KSU0401 21:08
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H14C 3. Štábl Adam KSU0401 28:00 + 2:07
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T6 19. Štábl Adam KSU0401 57:30 + 23:38
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H12C 4. Štábl Adam KSU0401 31:16 + 2:40
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček H12C 3. Stábl Adam KSU0401 20:10 + 1:44
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 2. Štábl Adam KSU0401 25:47 + 4:51
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 H12A 7. Štábl Adam KSU0401 31:41 + 5:55
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 H12A 5. Štábl Adam KSU0401 29:32 + 6:04
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 H12A 15. Štábl Adam KSU0401 53:04 + 22:48
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H14C 6. Štábl Adam KSU0401 34:49 + 7:19
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 2. Štábl Adam KSU0401 35:19 + 3:56
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H12C 5. Štábl Adam KSU0401 9:35 + 1:37
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 7. Štábl Adam KSU0401 24:12 + 2:40
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 6. Štábl Adam KSU0401 32:49 + 6:06
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 1. Štábl Adam KSU0401 16:04
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 2. Štábl Adam KSU0401 11:49 + 1:43
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H12C 1. Štábl Adam KSU0401 26:26
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H12C 1. Štábl Adam KSU0401 22:57
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H12C 7. Štábl Adam KSU0401 35:03 + 8:43
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H12C 1. Štábl Adam KSU0401 18:59
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H12C 1. Štábl Adam KSU0401 21:43
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H12C 1. Štábl Adam KSU0401 25:13
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H12C 2. Štábl Adam KSU0401 37:52 + 2:11
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H12C 2. Štábl Adam KSU0401 18:21 + 0:18
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H12C 1. Štábl Adam KSU0401 21:07
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček H12C 3. Štábl Adam KSU0401 34:31 + 0:46
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 5. Štábl Adam KSU0401 26:42 + 1:55
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H12C 1. Štábl Adam KSU0401 31:55
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 H12C 2. Štábl Adam KSU0401
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H12 4. Štábl Adam KSU0401 24:28 + 4:05
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček H12C 6. Štábl Adam KSU0401 28:10 + 7:53
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava H12C 2. Štábl Adam KSU0401 17:54 + 1:30
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 2. Štábl Adam KSU0401 28:01 + 3:02
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 2. Štábl Adam KSU0401 18:30 + 1:31
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček H12C 2. Štábl Adam KSU0401 20:20 + 3:13
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H12C 2. Štábl Adam KSU0401 24:54 + 1:49
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 5. Štábl Adam KSU0401 13:44 + 1:30
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) H12C 2. Štábl Adam KSU0401 26:18 + 0:48
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H10C 1. Štábl Adam KSU0401 18:18
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H10C 1. Štábl Adam KSU0401 15:19
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H10C 1. Štábl Adam KSU0401 17:04
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H10C 1. Štábl Adam KSU0401 13:41
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H10C 1. Štábl Adam KSU0401 17:14
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H10C 9. Štábl Adam KSU0401 29:04 + 10:01
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H10C 1. Štábl Adam KSU0401 19:22
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček H10C 1. Štábl Adam KSU0401 21:02
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H10C 3. Štábl Adam KSU0401 18:58 + 4:12
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H10C 2. Štábl Adam KSU0401 13:25 + 0:04
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H10C 3. Štábl Adam KSU0401 13:24 + 1:06
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H10C 5. Štábl Adam KSU0401 27:24 + 6:00
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček H12 1. Štábl Adam KSU0401 21:14
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H10C 1. Štábl Adam KSU0401 13:54
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Štábl Adam HAN0401
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček štafet DH12 Štábl Adam KSU0401
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet DH12 Štábl Adam KSU0401
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H12 Štábl Adam KSU0401
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H12 Štábl Adam KSU0401
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Štábl Adam KSU0401
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Štábl Adam KSU0401
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H12C Štábl Adam KSU0401
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet DH12 Štábl Adam KSU0401
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12C Štábl Adam HAN0401
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H12 Štábl Adam KSU0401
OB 31.05.2015 Český pohár štafet H12 Štábl Adam KSU0401
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet H14 Štábl Adam KSU0401
OB 28.08.2015 Cena východních Čech H12A Štábl Adam KSU0401
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet DH12 Štábl Adam KSU0401
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Štábl Adam KSU0401
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Štábl Adam KSU0401
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Štábl Adam KSU0401
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Štábl Adam HAN0401
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H12 Štábl Adam KSU0401
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H12 Štábl Adam KSU0401
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H14C Štábl Adam KSU0401
OB 22.07.2016 Šumperský divočák H14 Štábl Adam KSU0401
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet H14 Štábl Adam KSU0401
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H12 Štábl Adam KSU0401
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H12 Štábl Adam KSU0401
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Štábl Adam KSU0401
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Štábl Adam KSU0401
LOB 28.01.2017 Mistrovství ČR na krátké trati H14 Štábl Adam KSU0401
LOB 29.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H14 Štábl Adam KSU0401
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H14 Štábl Adam KSU0401
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H18 Štábl Adam KSU0401
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H14 Štábl Adam HAN0401
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Štábl Adam KSU0401
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Štábl Adam KSU0401
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H14A Štábl Adam KSU0401
OB 28.09.2017 Oblastní závod štafet H14 Štábl Adam KSU0401
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H14 Štábl Adam KSU0401
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Štábl Adam KSU0401
LOB 09.12.2017 kontrolní závod mládeže H14 Štábl Adam KSU0401
OB 22.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H18 Štábl Adam KSU0401
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Štábl Adam KSU0401
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Štábl Adam KSU0401
OB 02.06.2018 Oblastní závod štafet DH14 Štábl Adam KSU0401
OB 27.07.2018 Šumperský divočák H14 Štábl Adam KSU0401
OB 31.08.2018 Cena východních Čech H14A Štábl Adam KSU0401
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H14C Štábl Adam KSU0401
OB 16.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H16C Štábl Adam KSU0401
OB 29.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Štábl Adam KSU0401
OB 30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Štábl Adam KSU0401
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Štábl Adam KSU0401
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Štábl Adam KSU0401