Závodník: Pelcová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) D21 5. Pelcová Tereza MAS9853 113:41 + 35:38
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D21 4. Pelcová Tereza MAS9853 135:32 + 63:46
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D21 9. Pelcová Tereza MAS9853 102:19 + 55:18 0005555
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček D21 11. Pelcová Tereza MAS9853 26:06 + 9:02 029062906
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček D21 12. Pelcová Tereza MAS9853 72:43 + 32:12 014771477
OB 01.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D21 5 Pelcová Tereza MAS9853
OB 01.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D21 11 Pelcová Tereza MAS9853
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D21 8. Pelcová Tereza MAS9853 116:31 + 47:15 026462646
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D21 Pelcová Tereza MAS9853 DISK 000000
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) D21 4. Pelcová Tereza MAS9853 75:03 + 7:38 000000
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D21 2. Pelcová Tereza MAS9853 87:57 + 32:01 000000
OB 09.04.2017 Oblastní žebříček D21 10. Pelcová Tereza MAS9853 79:35 + 34:02 028812881
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D21 7. Pelcová Tereza MAS9853 21:49 + 5:39 041194119
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D21 5. Pelcová Tereza MAS9853 70:01 + 18:57 000000
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček D21 10. Pelcová Tereza MAS9853 63:11 + 17:06 037693769
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D21 6. Pelcová Tereza MAS9853 24:14 + 6:57 031583158
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D21 12. Pelcová Tereza MAS9853 49:20 + 22:46 020132013
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D21 4 Pelcová Tereza MAS9853
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D21 4 Pelcová Tereza MAS9853
OB 12.03.2017 Oblastní žebříček D21 12. Pelcová Tereza MAS9853 91:51 + 32:47 029342934
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček D21 9. Pelcová Tereza MAS9853 31:12 + 12:22 025362536
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D18C 14. Pelcová Tereza MAS9853 78:05 + 26:45
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D18A 20. Pelcová Tereza MAS9853 67:57 + 30:36
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D18 3. Pelcová Tereza MAS9853 49:46 + 7:14
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D18 3. Pelcová Tereza MAS9853 88:57 + 17:37
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D18B 16 Pelcová Tereza MAS9853
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 16. Pelcová Tereza MAS9853 48:17 + 15:00
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 17. Pelcová Tereza MAS9853 72:29 + 22:33
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D18 1. Pelcová Tereza MAS9853 67:03
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D18 5. Pelcová Tereza MAS9853 64:41 + 8:28
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D18B 6. Pelcová Tereza MAS9853 76:56 + 32:09
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D18B 8. Pelcová Tereza MAS9853 109:45 + 50:49
OB 26.08.2016 West cup - E1 D18B Pelcová Tereza MAS9853 DISK
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18C 11. Pelcová Tereza MAS9853 43:38 + 10:55
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18A 22. Pelcová Tereza MAS9853 69:29 + 43:58
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D18B 21. Pelcová Tereza MAS9853 36:29 + 8:45
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D18B 22. Pelcová Tereza MAS9853 71:51 + 20:28
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D18B 3. Pelcová Tereza MAS9853 70:56 + 24:58
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D18B 2. Pelcová Tereza MAS9853 44:34 + 14:11
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D18B 4. Pelcová Tereza MAS9853 35:14 + 12:32
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 19. Pelcová Tereza MAS9853 36:28 + 10:49
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 29. Pelcová Tereza MAS9853 96:21 + 42:18
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D18 3. Tereza Pelcová MAS9853 79:25 + 20:59
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D18 3. Tereza Pelcová MAS9853 53:06 + 10:57
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 19. Pelcová Tereza MAS9853 48:33 + 20:55
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 18. Pelcová Tereza MAS9853 72:03 + 27:19
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) D18 1. Pelcová Tereza MAS9853 84:54
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D18 2. Pelcová Tereza MAS9853 106:54 + 2:49
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D18 2. Pelcová Tereza MAS9853 76:06 + 6:55
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 3. Pelcová Tereza MAS9853 14:36 + 2:19
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D18 8. Pelcová Tereza MAS9853 58:25 + 15:39
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D18 10. Pelcová Tereza MAS9853 47:53 + 14:11
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D18 1. Pelcová Tereza MAS9853 87:19
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D18 2. Pelcová Tereza MAS9853 59:00 + 6:51
OB 03.10.2015 5. závod Sprintového poháru ZČO D18 1. Pelcová Tereza MAS9853 24:05
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D18C 11. Pelcová Tereza MAS9853 59:39 + 16:16
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18B 22. Pelcová Tereza MAS9853 103:46 + 58:13
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D18 2. Pelcová Tereza MAS9853 102:04 + 36:17
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D18 1. Pelcová Tereza MAS9853 54:23
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 10. Pelcová Tereza MAS9853 32:24 + 7:08
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 11. Pelcová Tereza MAS9853 86:17 + 22:14
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D18B 1. Pelcová Tereza MAS9853 83:27
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D18B 1. Pelcová Tereza MAS9853 85:32
OB 28.08.2015 West cup - E1 D18B 1. Pelcová Tereza MAS9853 26:24
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D18C 16. Pelcová Tereza MAS9853 49:58 + 24:25
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18B 21. Pelcová Tereza MAS9853 39:02 + 15:25
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček D18 1. Pelcová Tereza MAS9853 57:02
OB 13.06.2015 Oblastní žebříček D18 1. Pelcová Tereza MAS9853 41:11
OB 13.06.2015 Veřejný závod D18 1. Pelcová Tereza MAS9853 18:57
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D18 1. Tereza Pelcová MAS9853 96:49
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček D18 1. Tereza Pelcová MAS9853 50:41
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D18B 6. Pelcová Tereza MAS9853 63:04 + 24:51
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D18B 6. Pelcová Tereza MAS9853 41:38 + 10:14
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D18B 5. Pelcová Tereza MAS9853 17:59 + 3:16
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D18B 5. Pelcová Tereza MAS9853 67:07 + 14:40
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy P 4. Pelcová Tereza MAS9853 26:41 + 6:21
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy T 25. Pelcová Tereza MAS9853 114:03 + 68:54
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček D18 1. Pelcová Tereza 1998 MAS9853 68:12
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D18 1. Pelcová Tereza 1998 MAS9853 76:22
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D18 4. Pelcová Tereza MAS9853 56:48 + 11:32
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 3. Pelcová Tereza MAS9853 47:14 + 10:36
OB 12.04.2015 Oblastní žebříček D18 9. Pelcová Tereza MAS9853 89:17 + 39:14
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 8. Pelcová Tereza MAS9853 13:29 + 3:12
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček D18 5. Pelcová Tereza MAS9853 60:06 + 19:27
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D18 5. Pelcová Tereza MAS9853 50:02 + 15:45
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D16 4. Pelcová Tereza MAS9853 45:02 + 7:38
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D16 6. Pelcová Tereza MAS9853 56:48 + 17:58
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 23. Pelcová Tereza MAS9853 52:21 + 15:35
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 19. Pelcová Tereza MAS9853 63:30 + 29:54
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D16 1. Pelcová Tereza MAS9853 44:55
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D16 2. Pelcová Tereza MAS9853 54:28 + 13:08
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 13. Pelcová Tereza MAS9853 37:01 + 6:39
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 24. Pelcová Tereza MAS9853 71:30 + 28:22
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D16 8. Pelcová Tereza MAS9853 71:49 + 35:47
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D16 5. Pelcová Tereza MAS9853 52:25 + 15:20
OB 29.08.2014 West cup - E1 D16 8. Pelcová Tereza MAS9853 43:45 + 20:11
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D16 17. Pelcová Tereza MAS9853 91:54 + 36:38
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D16 8. Pelcová Tereza MAS9853 56:26 + 12:08
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D16 8. Pelcová Tereza MAS9853 42:53 + 17:25
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 17. Pelcová Tereza MAS9853 49:14 + 12:12
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 19. Pelcová Tereza MAS9853 48:20 + 15:27
OB 15.06.2014 Oblastní žebříček D16 4. Pelcová Tereza MAS9853 61:43 + 24:33
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D16 5. Pelcová Tereza MAS9853 47:35 + 15:12
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 31. Pelcová Tereza MAS9853 56:53 + 23:57
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 31. Pelcová Tereza MAS9853 84:41 + 44:02
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D16B 7. Pelcová Tereza MAS9853 61:20 + 20:29
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Jarní trojúhelník - E2 D16B 6. Pelcová Tereza MAS9853 60:15 + 19:01
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník - E1 D16B 4. Pelcová Tereza MAS9853 24:14 + 4:07
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček T 11. Pelcová Tereza MAS9853 39:56 + 16:14
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček P 6. Pelcová Tereza MAS9853 23:34 + 6:56
OB 04.05.2014 Oblastní žebříček D16 3. Pelcová Tereza MAS9853 53:34 + 4:46
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 6. Pelcová Tereza MAS9853 49:00 + 12:25
OB 27.04.2014 Oblastní žebříček D16 2. Pelcová Tereza MAS9853 37:48 + 3:39
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D16 3. Pelcová Tereza MAS9853 49:46 + 7:08
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D16 17. Pelcová Tereza MAS9853 42:31 + 12:42
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 9. Pelcová Tereza MAS9853 18:01 + 2:49
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D16 8. Pelcová Tereza MAS9853 68:37 + 36:38
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D16 3. Pelcová Tereza MAS9853 39:19 + 0:52
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D16 5. Pelcová Tereza MAS9853 73:48 + 13:37
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D16 1. Pelcová Tereza MAS9853 50:45
OB 08.09.2013 Oblastní žebříček D16 4. Pelcová Tereza MAS9853 65:55 + 21:30
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D16 5. Pelcová Tereza MAS9853 54:58 + 9:18
OB 01.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček D16 8. Pelcová Tereza MAS9853 61:21 + 23:12
OB 31.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček D16 6. Pelcová Tereza MAS9853 98:33 + 45:18
OB 30.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček D16 4. Pelcová Tereza MAS9853 54:20 + 10:45
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D16B 17. Pelcová Tereza MAS9853 47:00 + 20:27
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D16B 19. Pelcová Tereza MAS9853 57:38 + 21:04
OB 26.05.2013 Oblastní žebříček D16 3. Tereza Pelcová MAS9853 70:16 + 21:59
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček D16 2. Tereza Pelcová MAS9853 44:00 + 3:05
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček D16 3. Pelcová Tereza MAS9853 70:50 + 8:02
OB 18.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D16 6. Pelcová Tereza MAS9853 43:45 + 5:09
OB 18.05.2013 Vložený závod - Orient Show při 10. a 11. oblastním žebříčku - západ D16- Pelcová Tereza MAS9853 DISK
OB 28.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 D16B 4. Pelcová Tereza MAS9853 58:31 + 11:21
OB 27.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 D16B 8. Pelcová Tereza MAS9853 72:48 + 29:21
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník - E1 (OM ve sprintu) D16B 5. Pelcová Tereza MAS9853 25:29 + 5:04
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D16 6. Pelcová Tereza MAS9853 50:52 + 13:45
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D16 4. Pelcová Tereza MAS9853 40:15 + 6:38
OB 14.04.2013 Oblastní žebříček D16 7. Pelcová Tereza MAS9853 64:41 + 17:41
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D16 6. Pelcová Tereza MAS9853 42:13 + 15:02
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník D16B Pelcová Tereza MAS9853
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D16 Pelcová Tereza MAS9853
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D16 Pelcová Tereza MAS9853
OB 30.08.2013 West Cup D16 Pelcová Tereza MAS9853
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník D16B Pelcová Tereza MAS9853
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D16 Pelcová Tereza MAS9853
OB 29.08.2014 West cup D16 Pelcová Tereza MAS9853
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet D18 Pelcová Tereza MAS9853
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník D18B Pelcová Tereza MAS9853
OB 28.08.2015 West cup D18B Pelcová Tereza MAS9853
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti štafet H18 Pelcová Tereza MAS9853
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník D18B Pelcová Tereza MAS9853
OB 26.08.2016 West cup D18B Pelcová Tereza MAS9853
OB 11.03.2017 Mistrovství oblasti štafet D18 Pelcová Tereza MAS9853