Logo

Závodník: Švidrnochová Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 83 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D18B 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 61:18 + 10:29
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D18B 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 78:13 + 28:12
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D18B 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 27:03 + 8:10
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D16C 9. Švidrnochová Eliška OOP0451 44:18 + 11:10
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Švidrnochová Eliška OOP0451 36:14 + 7:06
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 16. Švidrnochová Eliška OOP0451 97:21 + 34:31
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D16A 57. Švidrnochová Eliška OOP0451 17:49 + 6:25
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D20C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 57:10 + 16:12
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 22. Švidrnochová Eliška OOP0451 63:31 + 20:52
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 D16B 19 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D16A 30 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB D18 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 51:37
OB 2018-10-1717.10.2018 OLM Opava, 18. závod, zakončení DH12-14 8. Eliška Švidrnochová OOP0451 23:55 + 4:54
OB 2018-10-1010.10.2018 OLM Opava, 17. závod D14 1. Eliška Švidrnochová OOP0451 24:54
OB 2018-10-0303.10.2018 OLM Opava, 16. závod D14 3. Eliška Švidrnochová OOP0451 42:09 + 8:15
OB 2018-09-1212.09.2018 OLM Opava, 13. závod D14 4. Eliška Švidrnochová OOP0451 32:34 + 6:09
OB 2018-09-1212.09.2018 OLM Opava, 13. závod D10 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 27:00 + 4:21
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 9. Švidrnochová Eliška OOP0451 32:23 + 4:16
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 37:37 + 4:09
OB 2018-08-2626.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 32. Švidrnochová Eliška OOP0451 35:45 + 13:23
OB 2018-08-2525.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 12. Švidrnochová Eliška OOP0451 44:21 + 12:45
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 5. Švidrnochová Eliška OOP0451 20:02 + 4:45
OB 2018-08-0505.08.2018 Rumpál - E3 D14 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 29:30 + 3:48
OB 2018-08-0404.08.2018 Rumpál - E2 D14 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 28:40
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál - E1 D14 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 14:54 + 1:15
OB 2018-07-2222.07.2018 Grand prix Silesia - E3 D18 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 70:37
OB 2018-07-2121.07.2018 Grand Prix Silesia Sprint D18 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 23:14
OB 2018-07-2121.07.2018 Grand prix Silesia - E2 D18 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 64:42
OB 2018-07-2020.07.2018 Grand prix Silesia - E1 D18 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 44:38
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D14A 7. Švidrnochová Eliška OOP0451 19:33 + 2:49
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D14A 9. Švidrnochová Eliška OOP0451 29:54 + 7:59
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D14A 9. Švidrnochová Eliška OOP0451 22:22 + 4:46
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE T3 13. Švidrnochová Eliška OOP0451 35:15 + 11:16
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 13. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:50 + 9:45
OB 2018-06-2020.06.2018 OLM Opava, 12. závod D10 4. Švidrnochová Nela OOP0451 29:30 + 6:47
OB 2018-06-2020.06.2018 OLM Opava, 12. závod D14 3. Švidrnochová Eliska OOP0451 30:02 + 2:36
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 5. Švidrnochová Eliška OOP0451 39:20 + 8:27
OB 2018-06-1313.06.2018 OLM Opava, 11. závod D14 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 28:49 + 2:18
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 16. Švidrnochová Eliška OOP0451 49:14 + 11:30
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 29. Švidrnochová Eliška OOP0451 44:02 + 20:35
OB 2018-06-0606.06.2018 OLM Opava, 10. závod D14 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:33 + 1:11
OB 2018-06-0101.06.2018 Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - PODZIMNÍ D14C 14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-05-3030.05.2018 OLM Opava, 9. závod D14 1. Eliška OOP0451 17:34
OB 2018-05-2323.05.2018 OLM Opava, 8. závod, WOD D14 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 22:07 + 3:31
OB 2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček D14C 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 22:03 + 4:42
OB 2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček D14C 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 8:01 + 0:06
OB 2018-05-1616.05.2018 OLM Opava, 7. závod D14 4. Švidrnochová Eliska OOP0451 19:08 + 2:52
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 31:23 + 1:01
OB 2018-05-0909.05.2018 OLM Opava, 6. závod D10 2. Švidrnochová Nela OOP0451 57:35 + 18:36
OB 2018-05-0808.05.2018 OLM Opava, 5. závod D14 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 18:15 + 2:13
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 26:55 + 3:54
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 12. Švidrnochová Eliška OOP0451 45:51 + 10:14
OB 2018-05-0202.05.2018 OLM Opava, 3. závod, Opavské kufrování D14 5. Eliška ŠVIDRNOCHOVÁ OOP0451 21:25 + 3:39
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček D14C 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:23 + 2:57
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D14C 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 28:11 + 4:04
OB 2018-04-2424.04.2018 OLM Opava, 2. závod D14 2. Eliška Š OOP0451 44:29 + 4:00
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava D14B 17. Švidrnochová Eliška OOP0451 42:16 + 12:07
OB 2018-04-1717.04.2018 OLM Opava, 1. závod D14 5. Švidrnochová Eliska OOP0451 33:43 + 4:06
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D14B 7 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 13. Švidrnochová Eliška OOP0451 34:03 + 19:57
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D14C 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 36:54 + 13:38
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 12:32
OB 2018-04-0101.04.2018 OLM Opava D10 4 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-04-0101.04.2018 OLM Opava D14 3 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-04-0101.04.2018 Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - JARNÍ D14C 3 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček D14C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 23:08 + 2:30
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D14C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 32:48
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D14C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 20:13
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 30:48
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 42:38 + 5:10
OB 2017-09-0101.09.2017 Podzimní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017 D14C 1 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-08-2727.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 31:40 + 9:02
OB 2017-08-2626.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 12. Švidrnochová Eliška OOP0451 41:25 + 11:25
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 19. Švidrnochová Eliška OOP0451 25:19 + 7:38
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 6. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:23 + 9:52
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 5. Švidrnochová Eliška OOP0451 47:11 + 8:27
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 5. Švidrnochová Eliška OOP0451 31:35 + 8:02
OB 2017-07-0202.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D14A 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 43:13 + 16:04
OB 2017-07-0101.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D14A 5. Švidrnochová Eliška OOP0451 26:55 + 4:26
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D14A 9. Švidrnochová Eliška OOP0451 23:28 + 6:11
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P5 Švidrnochová Eliška OOP0451 DISK
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P5 57. Švidrnochová Eliška OOP0451 69:52 + 38:23
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:08 + 8:52
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 14. Švidrnochová Eliška OOP0451 49:11 + 19:06
OB 2017-05-3131.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě D14 3. Eliška Švidrnochová OOP0451 95:08 + 36:35
OB 2017-05-1717.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 5. závod, Dny orientace v přírodě D14 1. Švidrnochová Eliska OOP0451 27:34 + 0:00
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 6. Švidrnochová Eliška OOP0451 20:34 + 2:22
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Švidrnochová Eliška OOP0451 DISK
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D14C 17. Švidrnochová Eliška OOP0451 14:50 + 4:40
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D14B 11. Švidrnochová Eliška OOP0451 45:54 + 13:52
OB 2017-04-1616.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D14 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 38:39 + 11:26
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D14 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 39:39 + 9:55
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D14 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 37:04 + 7:58
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 28:48 + 4:31
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 14:19 + 0:13
OB 2017-04-0101.04.2017 Jarní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017 D14C 6 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-03-1818.03.2017 SZL 2016/2017 DB 8. Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-03-1818.03.2017 SZL 2016/2017 DC 26. Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-03-0101.03.2017 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček D14 4 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-01-0202.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D14B 20 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-12-0404.12.2016 Mikuláš 2016 - XVI. ročník orientačního běhu DC 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 25:24 + 1:54
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D12C 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 22:32 + 2:08
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 25:09
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 15:23
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 11:12
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D14B 11 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava D12C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 15:07 + 0:28
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava D12C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 26:15 + 2:01
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D12C 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 34:49 + 10:10
OB 2016-08-2121.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D12 7. Švidrnochová Eliška OOP0451 30:17 + 9:33
OB 2016-08-2020.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D12 Švidrnochová Eliška OOP0451 DISK
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D12 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 16:19 + 4:31
OB 2016-08-1111.08.2016 Olympijský park Ostrava s OB. DC 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 8:53
OB 2016-07-0606.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D12A 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 18:13
OB 2016-07-0505.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D12A 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 18:16 + 0:30
OB 2016-07-0404.07.2016 Veřejný závod D12 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 8:22 + 0:00
OB 2016-07-0303.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D12A 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 26:02 + 0:48
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D12A 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 20:49 + 1:19
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Morava D14B 13. Švidrnochová Eliška OOP0451 29:52 + 7:25
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 19. Švidrnochová Eliška OOP0451 64:50 + 24:14
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D12C 1. Svidrnochová Eliska OOP0451 23:09
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 14. Švidrnochová Eliška OOP0451 61:07 + 21:13
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 14. Švidrnochová Eliška OOP0451 27:23 + 8:00
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D14 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:42 + 7:35
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 24:30 + 4:21
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 13. Švidrnochová Eliška OOP0451 47:03 + 13:13
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D12C 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 10:38 + 1:41
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček D12C 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 30:53 + 1:15
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 16. Švidrnochová Eliška OOP0451 41:35 + 14:04
OB 2016-04-1717.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 22:16
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 13:08
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB D12 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 13:39
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 24:32 + 2:47
OB 2016-04-0101.04.2016 WRE, Veřejný závod D14C 6. Švidrnochová Eliška OOP0451 14:40 + 3:12
OB 2016-03-1919.03.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 27:03
OB 2016-03-1212.03.2016 SZL 2015/2016 DB 3. Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 12:20
OB 2015-10-1818.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška HAV0451 40:14 + 2:25
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška HAV0451 21:21 + 2:22
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 10:11
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 6. Švidrnochová Eliška HAV0451 33:02 + 8:57
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 20. Švidrnochová Eliška HAV0451 24:27 + 8:38
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Svidrnochová Eliska HAV0451 23:03 + 3:33
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava D12C 5. Švidrnochová Eliška HAV0451 17:53 + 3:46
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 12. Švidrnochová Eliška HAV0451 31:50 + 8:33
OB 2015-08-2323.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D12 6. Švidrnochová Eliška HAV0451 31:00 + 7:30
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D12 8. Švidrnochová Eliška HAV0451 22:03 + 6:28
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D12 8. Švidrnochová Eliška HAV0451 21:33 + 5:43
OB 2015-07-1919.07.2015 Advanta cup - E5 D12 4. Švidrnochová Eliška HAV0451 26:04 + 4:15
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 D12 Švidrnochová Eliška HAV0451 DISK
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E2 D12 10. Švidrnochová Eliška HAV0451 23:42 + 5:00
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E3 D12 15. Švidrnochová Eliška HAV0451 25:32 + 10:06
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup - E1 D12 10. Švidrnochová Eliška HAV0451 18:38 + 3:55
OB 2015-07-0606.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D12A 6. Švidrnochová Eliška HAV0451 86:04 + 57:06
OB 2015-07-0505.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D12A 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 25:23
OB 2015-07-0404.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D12A 2. Švidrnochová Eliška HAV0451 20:30 + 0:09
OB 2015-07-0303.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D12A 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 15:30
OB 2015-06-2727.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 28:17
OB 2015-06-1313.06.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška HAV0451 33:37 + 8:21
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 4. Švidrnochová Eliška HAV0451 25:30 + 4:55
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 10. Švidrnochová Eliška HAV0451 38:39 + 12:57
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D12C 11. Švidrnochová Eliška HAV0451 12:38 + 2:24
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 7. Švidrnochová Eliška HAV0451 36:54 + 16:16
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 6. Švidrnochová Eliška HAV0451 30:25 + 6:03
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 26:31
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D12C 7. Švidrnochová Eliška HAV0451 22:43 + 4:09
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška HAV0451 33:13 + 8:31
OB 2015-03-2929.03.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Švidrnochová Eliška HAV0451 35:23 + 0:39
OB 2015-03-2020.03.2015 Mistrovství oblasti v nočním OB D12 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 28:55
OB 2014-12-0707.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 CD 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 38:46
OB 2014-10-2828.10.2014 Oblastní žebříček D12C 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 38:08 + 15:19
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D12C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 18:33 + 5:06
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 23:55 + 3:41
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:53 + 6:22
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 10. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:10 + 4:49
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 11. Švidrnochová Eliška MOV0451 32:04 + 8:20
OB 2014-09-0505.09.2014 Veřejný závod (Haná Orienteering Festival) D12 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 12:21 + 2:18
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D10 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 23:17 + 2:57
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D10 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 21:44 + 1:47
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D10 9. Švidrnochová Eliška MOV0451 15:26 + 2:35
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny D10 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 60:27 + 5:39
OB 2014-08-1616.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 14:23 + 4:45
OB 2014-08-1515.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:46 + 6:18
OB 2014-08-1414.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D10 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:21 + 7:18
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 15:20 + 2:36
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 42. Švidrnochová Eliška MOV0451 25:51 + 13:55
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 54. Švidrnochová Eliška MOV0451 39:19 + 21:01
OB 2014-06-1414.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 44:19 + 12:33
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D10C 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 13:55 + 0:34
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 17:40 + 5:10
OB 2014-06-0101.06.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:22
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D10C 10. Švidrnochová Eliška MOV0451 28:46 + 10:45
OB 2014-05-1717.05.2014 Oblastní žebříček D10C 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 36:30 + 7:00
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Morava D10C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 17:14 + 3:07
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 18:36 + 2:16
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 10:56 + 2:27
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB T2 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 40:53 + 6:06
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:16
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:35
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 20:21
OB 2014-03-2929.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 15:07
OB 2014-03-2828.03.2014 Mistrovství oblasti v nočním OB D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 13:56
OB 2014-03-1919.03.2014 SZL 2013/2014 DC 1. Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 33:43
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 12:04
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 28:48
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D10N 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 20:12 + 3:16
OB 2013-09-2222.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA P2 10. Švidrnochová Eliška MOV0451 40:03 + 17:52
OB 2013-09-2121.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 9. Švidrnochová Eliška MOV0451 33:54 + 11:42
OB 2013-09-1515.09.2013 Žebříček B - Morava D10C 7. Eliška Švidrnochová MOV0451 31:40 + 8:45
OB 2013-09-1414.09.2013 Žebříček B - Morava D10C 8. Eliška Švidrnochová MOV0451 32:07 + 8:57
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček D10C 13. Švidrnochová Eliška MOV0451 30:10 + 11:12
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D10 7. Švidrnochová Eliška MOV0451 18:49 + 4:08
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 20:49 + 0:56
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D10 13. Švidrnochová Eliška MOV0451 22:03 + 8:00
OB 2013-08-1818.08.2013 Magnus cup - E4 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 27:08 + 3:26
OB 2013-08-1717.08.2013 Magnus cup - E2 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:27 + 2:00
OB 2013-08-1717.08.2013 Magnus cup - E3 D10 7. Švidrnochová Eliška MOV0451 22:31 + 7:27
OB 2013-08-1616.08.2013 Magnus cup - E1 D10 9. Švidrnochová Eliška MOV0451 34:24 + 9:45
OB 2013-08-0404.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 22:39
OB 2013-08-0303.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D10C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:40 + 2:23
OB 2013-08-0202.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 16:00
OB 2013-07-2121.07.2013 Grand prix Silesia - E4 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 29:37 + 1:52
OB 2013-07-2020.07.2013 Grand prix Silesia - E2 D10 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 16:35
OB 2013-07-2020.07.2013 Grand prix Silesia - E3 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 19:38 + 9:04
OB 2013-07-1919.07.2013 Grand prix Silesia - E1 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:19 + 3:48
OB 2013-06-3030.06.2013 SKOL cup - E3 D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 22:39 + 0:57
OB 2013-06-2929.06.2013 SKOL cup - E2 (OŽ) D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 25:44 + 8:24
OB 2013-06-2828.06.2013 SKOL cup - E1 D10 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 19:15 + 4:51
OB 2013-06-1515.06.2013 Oblastní žebříček D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 37:43 + 16:15
OB 2013-06-0909.06.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:28
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D10C 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 31:50 + 1:06
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava D10C 6. Švidrnochová Eliška MOV0451 34:15 + 7:59
OB 2013-05-1919.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D10C 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 35:43 + 13:49
OB 2013-05-1818.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D10C 6. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:53 + 7:36
OB 2013-05-0808.05.2013 Oblastní žebříček D10C 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 42:08 + 10:42
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D10C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 21:39 + 5:25
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 18:13 + 10:25
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10C 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 32:39 + 10:17
OB 2013-04-0606.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D10C Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-05-1818.05.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.4 D Open Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-06-2828.06.2013 SKOL cup D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-06-1616.06.2013 Oblastní žebříček K10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-07-1919.07.2013 Grand prix Silesia D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-08-1616.08.2013 Magnus cup D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-08-0202.08.2013 Cena střední Moravy D10C Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2013-11-1616.11.2013 1. SZL DC Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2014-03-0101.03.2014 8. SZL a 16. roč. První jarní kufrování DC Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2014-02-0101.02.2014 7. SZL - Lepuscup II. CD Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2014-03-0808.03.2014 9. SZL (Přijďte si zaběhat do Hor - Mariánských) DC Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2014-05-0101.05.2014 Veřejný závod OB, seriál SPORTTOUR 2014 C Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2014-09-1313.09.2014 Oblastní žebříček D12C Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2014-11-2222.11.2014 1. Slezská zimní liga CD Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 2015-01-2323.01.2015 5.závod Slezské zimní ligy DC Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2015-03-0707.03.2015 7. závod SZL 2014/2015 v Mariánských Horách DB Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2015-02-2828.02.2015 6. závod SZL 2014/2015 v Dobroslavicích DB Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup D12 Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2015-05-2727.05.2015 Mapový Slezan DH_M Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D12 Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2015-07-0303.07.2015 Cena střední Moravy D12A Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 2016-03-1212.03.2016 První jarní kufrování - 18. ročník DB Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-02-1313.02.2016 7.SZL - Frýdlant n.O. DB Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-05-0505.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 3. závod D Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-05-0808.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-05-1818.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 5. závod D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2016-07-0202.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D12A Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-07-2222.07.2016 Šumperský divočák D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-07-2222.07.2016 Šumperský divočák - E1 D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-07-2323.07.2016 Šumperský divočák - E2 D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-07-2424.07.2016 Šumperský divočák - E3 D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-02-1111.02.2017 7. závod Slezské zimní ligy DB Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-03-1818.03.2017 19. ročník veřejného závodu První jarní kufrování DB Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy D14A Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-09-2020.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 13. závod D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2017-10-1111.10.2017 Okresní liga mládeže Opava ... zakončení D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-03-1010.03.2018 ZLOM - ZLínský Orientační Maraton T4 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-04-2222.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-05-0101.05.2018 (POL) EuroMajówka V K14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2020-12-3131.12.2020 Euroliga - rejestr uczestników D16/K16 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy D14A Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-07-2020.07.2018 Grand prix Silesia D18 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-09-0101.09.2018 (POL) Krzyżanowicki Orienteering Południowy KOP 2018 BK Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14C Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14C Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-10-0606.10.2018 (POL) RYBINO XV - Mistrzostwa Śląska (middle) K14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2018-10-0707.10.2018 (POL) Mistrzostwa Śląska (klasyk) K14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy D18B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček D16C Švidrnochová Eliška OOP0451