Závodník: Svoboda Radek

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček H16C 4. Svoboda Radek STE0207 35:11 + 4:00
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H21C 20. Svoboda Radek STE0207 45:00 + 11:34 057905790
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H21C 18. Svoboda Radek STE0207 18:00 + 4:29 056335633
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16C 17. Svoboda Radek STE0207 57:23 + 8:38
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H16B 17. Svoboda Radek STE0207 59:37 + 14:43
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 48. Svoboda Radek STE0207 13:42 + 2:21
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16B 13. Svoboda Radek STE0207 43:33 + 16:19
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 6. Svoboda Radek STE0207 56:41 + 6:04
OB 01.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 H16C 15 Svoboda Radek STE0207
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H16 7. Svoboda Radek STE0207 32:25 + 2:58
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H16 12. Svoboda Radek STE0207 59:30 + 17:30
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H16 7. Svoboda Radek STE0207 31:41 + 5:26
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H16 19. Svoboda Radek STE0207 67:22 + 27:22
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H16 15. Svoboda Radek STE0207 36:02 + 11:56
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H16 19. Svoboda Radek STE0207 41:18 + 20:07
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 4. Svoboda Radek STE0207 30:53 + 4:38
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 3. Svoboda Radek STE0207 74:36 + 6:09
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H16C 23. Svoboda Radek STE0207 41:48 + 11:30
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H16A 25. Svoboda Radek STE0207 32:34 + 10:33
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 5. Svoboda Radek STE0207 41:15 + 7:47
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 9. Svoboda Radek STE0207 65:47 + 14:33
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 8. Svoboda Radek STE0207 44:56 + 20:18
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 47. Svoboda Radek STE0207 14:21 + 2:43
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16B 3. Svoboda Radek STE0207 25:22 + 2:24
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Svoboda Radek STE0207 42:41
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H16B 5. Svoboda Radek STE0207 58:12 + 6:22
OB 21.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HS 3. Svoboda Radek STE0207 15:31 + 0:57
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H16 42. Svoboda Radek STE0207 67:51 + 29:15
OB 07.04.2017 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HS 5. Svoboda Radek STE0207 16:09 + 2:01
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 9. Svoboda Radek STE0207 18:03 + 4:21
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 H16C 13 Svoboda Radek STE0207
OB 29.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB H16 6. Svoboda Radek STE0207 48:02 + 20:00
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 78. Svoboda Radek STE0207 53:01 + 14:16 052655265
OB 12.03.2017 Dzbelský kotár C 3. Svoboda Radek STE0207 45:53 + 4:12
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H16B 3 Svoboda Radek STE0207
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H14C 9. Svoboda Radek STE0207 41:28 + 11:12
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček H14C 1. Svoboda Radek STE0207 29:30
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H14C 2. Svoboda Radek STE0207 27:32 + 4:27
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H14C 4. Svoboda Radek STE0207 32:39 + 2:48
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H14C 4. Svoboda Radek STE0207 26:35 + 2:19
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) T6 37. Svoboda Radek STE0207 68:21 + 27:50
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) T6 6. Svoboda Radek STE0207 48:24 + 9:29
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H14B 12 Svoboda Radek STE0207
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H14B 30. Svoboda Radek STE0207 36:14 + 17:21
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H14B 7. Svoboda Radek STE0207 39:49 + 4:04
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H14C 7. Svoboda Radek STE0207 28:41 + 4:41
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H14B 27. Svoboda Radek STE0207 39:05 + 18:20
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 4. Svoboda Radek STE0207 50:34 + 8:30
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 16. Svoboda Radek STE0207 58:22 + 18:24
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 15. Svoboda Radek STE0207 26:55 + 7:46
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H14 1. Svoboda Radek STE0207 22:29
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H14B 13. Svoboda Radek STE0207 28:28 + 7:23
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H14B 9. Svoboda Radek STE0207 51:13 + 9:56
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H14C 2. Svoboda Radek STE0207 11:48 + 0:26
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček H14C 17. Svoboda Radek STE0207 44:46 + 14:08
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 15. Svoboda Radek STE0207 51:55 + 13:04
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 2. Svoboda Radek STE0207 11:50 + 0:17
OB 06.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB H16 4. Svoboda Radek STE0207 45:29 + 21:33
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H14C 7. Svoboda Radek STE0207 26:56 + 4:12
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček H14C 5. Svoboda Radek STE0207 52:51 + 13:41
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H14C 7. Svoboda Radek STE0207 41:36 + 9:17
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H14C 16. Svoboda Radek STE0207 34:30 + 8:41
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček H14C 4. Svoboda Radek STE0207 24:16 + 2:05
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H14C 12. Svoboda Radek STE0207 36:11 + 15:03
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H14C 20. Svoboda Radek STE0207 38:18 + 12:25
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 26. Svoboda Radek STE0207 13:48 + 2:59
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava H14B 26. Svoboda Radek STE0207 36:08 + 15:37
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 19. Svoboda Radek STE0207 47:52 + 15:54
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 20. Svoboda Radek STE0207 47:41 + 21:48
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 19. Svoboda Radek STE0207 77:32 + 28:23
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H14C 24. Svoboda Radek STE0207 17:40 + 7:57
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 11. Svoboda Radek STE0207 26:19 + 4:47
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 24. Svoboda Radek STE0207 50:33 + 19:25
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 5. Svoboda Radek STE0207 32:09 + 10:22
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 3. Svoboda Radek STE0207 15:05 + 1:44
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H14C 5. Svoboda Radek STE0207 48:00 + 10:21
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H14C 5. Svoboda Radek STE0207 44:34 + 12:20
OB 22.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H14 6. Svoboda Radek STE0207 30:44 + 6:49
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H12C 5. Svoboda Radek STE0207 18:26 + 3:25
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H12C 4. Svoboda Radek STE0207 23:37 + 1:54
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H12C 6. Svoboda Radek STE0207 32:52 + 7:39
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H12C 3. Svoboda Radek STE0207 42:06 + 6:25
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H12C 10. Svoboda Radek STE0207 24:39 + 6:36
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H12C 3. Svoboda Radek STE0207 24:35 + 3:28
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12C 19. Svoboda Radek STE0207 17:25 + 7:01
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 7. Svoboda Radek STE0207 27:53 + 3:06
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H12C 3. Svoboda Radek STE0207 42:01 + 10:06
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 H12C 3. Svoboda Radek STE0207
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H12 3. Svoboda Radek STE0207 24:03 + 3:40
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček H12C 3. Svoboda Radek STE0207 26:11 + 5:54
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 7. Svoboda Radek STE0207 38:20 + 13:21
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 8. Svoboda Radek STE0207 30:54 + 13:55
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček H12C 5. Svoboda Radek STE0207 22:00 + 4:53
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H12C 1. Svoboda Radek STE0207 23:05
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 13. Svoboda Radek STE0207 16:24 + 4:10
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) H12C 7. Svoboda Radek STE0207 34:21 + 8:51
OB 29.11.2013 O pohár Rychlé nohy - 3. závod Zimni ligy H14 6. Svoboda Radek STE0207 50:21 + 14:13
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H12C 11. Svoboda Radek STE0207 42:41 + 16:52
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H12C 13. Svoboda Radek STE0207 31:15 + 11:15
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H12C 6. Svoboda Radek STE0207 26:13 + 9:14
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H12C 7. Svoboda Radek STE0207 29:43 + 11:27
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček H12C 15. Svoboda Radek STE0207 41:55 + 15:14
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H12C 14. Svoboda Radek STE0207 36:48 + 12:22
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček H12C 11. Svoboda Radek STE0207 51:45 + 14:48
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H12 9. Svoboda Radek STE0207 31:08 + 8:42
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H12 7. Svoboda Radek STE0207 17:26 + 5:09
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 H12 4. Svoboda Radek STE0207 40:45 + 16:53
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 H12 5. Svoboda Radek STE0207 34:01 + 14:22
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 H12 4. Svoboda Radek STE0207 45:58 + 12:47
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H21C Svoboda Radek STE0207
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival H12 Svoboda Radek STE0207
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H12C Svoboda Radek STE0207
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H12 Svoboda Radek STE0207
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Svoboda Radek STE0207
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Svoboda Radek STE0207
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H12C Svoboda Radek STE0207
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti sprintových štafet DHDH 12-14 Svoboda Radek STE0207
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet DH12 Svoboda Radek STE0207
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H12 Svoboda Radek STE0207
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H12 Svoboda Radek STE0207
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Svoboda Radek STE0207
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Svoboda Radek STE0207
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H14C Svoboda Radek STE0207
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava H14B Svoboda Radek STE0207
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H14B Svoboda Radek STE0207
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14C Svoboda Radek HAN0203
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Svoboda Radek STE0207
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 31.05.2015 Český pohár štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H14C Svoboda Radek STE0207
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H14C Svoboda Radek STE0207
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Svoboda Radek STE0207
OB 03.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Svoboda Radek STE0207
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 Svoboda Radek STE0207
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Svoboda Radek STE0207
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Svoboda Radek HAN0203
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Svoboda Radek STE0207
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Svoboda Radek STE0207
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Svoboda Radek STE0207
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Svoboda Radek STE0207
OB 11.11.2016 Školení začínajících kartografů KARTOGRAF Svoboda Radek STE0207
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H16C Svoboda Radek STE0207
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Svoboda Radek STE0207
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Svoboda Radek STE0207
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H18 Svoboda Radek STE0207
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Svoboda Radek STE0207
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Svoboda Radek STE0207
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H16 Svoboda Radek STE0207
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H16 Svoboda Radek STE0207
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Svoboda Radek STE0207
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Svoboda Radek STE0207
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Svoboda Radek STE0207
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Svoboda Radek STE0207
OB 02.01.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 H16A Svoboda Radek STE0207