Logo

Závodník: Černý Matouš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 H16 8 Černý Matouš TAP0501
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H16 20. Černý Matouš TAP0501 62:08 + 18:04
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H16 12. Černý Matouš TAP0501 33:22 + 7:26
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H21E 37. Černý Matouš TAP0501 44:48 + 13:28
OB 2020-02-0909.02.2020 Únor v Úvalech B 5. Matouš Černý TAP0501 66:45 + 9:39
OB 2019-12-0505.12.2019 Mikulášův kufr LUCIFEŘI 19. Černý Matouš TAP0501 63:19 + 19:45
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček H16 7. Černý Matouš TAP0501 56:43 + 10:56
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 Ultimate 63. Černý Matouš TAP0501 55:11 + 25:00
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H16 11. Černý Matouš TAP0501 15:41 + 2:42
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H16 13. Černý Matouš TAP0501 35:08 + 8:51
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H16 8. Černý Matouš TAP0501 49:43 + 13:34
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H14 15. Černý Matouš TAP0501 47:53 + 13:12
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H14C 34. Černý Matouš TAP0501 15:01 + 5:31
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H14A 32. Černý Matouš TAP0501 55:31 + 23:51
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H14A 16. Černý Matouš TAP0501 36:04 + 9:46
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H14A 33. Černý Matouš TAP0501 52:03 + 18:33
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H14A 18. Černý Matouš TAP0501 39:11 + 12:23
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H14A 32. Černý Matouš TAP0501 73:31 + 32:38
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H14B 35. Černý Matouš TAP0501 66:10 + 26:37
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B 30. Černý Matouš TAP0501 48:16 + 19:46
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček H14 16. Černý Matouš TAP0501 35:44 + 9:54
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva H14 14. Černý Matouš TAP0501 21:38 + 3:17
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B Černý Matouš TAP0501 DISK
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B 33. Černý Matouš TAP0501 54:24 + 22:58
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 19. Černý Matouš TAP0501 61:27 + 16:44
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H14 15. Černý Matouš TAP0501 11:23 + 2:48
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček H14 16. Černý Matouš TAP0501 41:56 + 12:59
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H14 14. Černý Matouš TAP0501 31:07 + 10:35
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 20. Černý Matouš TAP0501 17:03 + 6:32
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček H14 3. Černý Matouš TAP0501 28:11 + 3:00
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB H14 1. Černý Matouš TAP0501 30:48
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček H14 12. Černý Matouš TAP0501 47:39 + 10:07
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 H14 6 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 H14 39 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 H14 23 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 H16 4 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-01-2727.01.2019 Opět na Kozla 1-X-2 C 12 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček H14 15. Černý Matouš TAP0501 42:12 + 14:08
OB 2018-11-0101.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T4 28. Černý Matouš TAP0501 31:38 + 8:45
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H14 13. Černý Matouš TAP0501 42:26 + 9:56
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H14 12. Černý Matouš TAP0501 49:15 + 16:47
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček H14 23. Černý Matouš TAP0501 17:20 + 5:19
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček H14 11. Černý Matouš TAP0501 63:09 + 17:19
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H14 16. Černý Matouš TAP0501 39:20 + 16:12
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 H14 6 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ P 1. Černý Matouš TAP0501 11:35
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva H14 22. Černý Matouš TAP0501 23:39 + 8:10
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H14B 36. Černý Matouš TAP0501 30:44 + 12:09
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H14B 31. Černý Matouš TAP0501 64:17 + 26:05
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H14 23. Černý Matouš TAP0501 49:36 + 22:35
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček H14 10. Černý Matouš TAP0501 26:20 + 8:20
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva H14 15. Matouš Černý TAP0501 31:24 + 10:51
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva H14 19. Černý Matouš TAP0501 34:44 + 13:25
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva H14 18. Černý Matouš TAP0501 38:32 + 14:40
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 H14 21 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 34. Černý Matouš TAP0501 63:41 + 32:36
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H14B 35. Černý Matouš TAP0501 62:24 + 24:47
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H14B 48. Černý Matouš TAP0501 38:33 + 17:49
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 H14B 34 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček H14 15. Černý Matouš TAP0501 24:18 + 8:05
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 27. Černý Matouš TAP0501 21:20 + 8:07
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 36. Černý Matouš TAP0501 60:53 + 35:14
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H14 32. Cerny Matous TAP0501 49:57 + 20:40
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček H14 28. Cerny Matous TAP0501 37:56 + 15:45
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 H14 16 Černý Matouš TAP0501
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček H14 17. Černý Matouš TAP0501 55:03 + 30:22
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H12 17. Černý Matouš TAP0501 28:26 + 9:37
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H12 17. Černý Matouš TAP0501 30:01 + 9:46
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček - podzim 2017 H12 12 Černý Matouš TAP0501
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček - podzim 2017 H14 14 Černý Matouš TAP0501
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy H12C 29. Černý Matouš TAP0501 43:03 + 23:53
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy H12C 24. Černý Matouš TAP0501 37:37 + 15:31
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva H12 10. Černý Matouš TAP0501 34:11 + 14:01
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník H12 13. Matous Cerny TAP0501 22:18 + 8:07
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12C 12. Černý Matouš TAP0501 38:14 + 16:30
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12C 19. Černý Matouš TAP0501 45:22 + 24:08
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva H12 25. Černý Matouš TAP0501 23:32 + 12:15
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček H12 8. Cerny Matous TAP0501 29:10 + 6:45
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 15. Černý Matouš TAP0501 40:21 + 16:13
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD H12 11. Černý Matouš TAP0501 31:06 + 11:04
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček H12 19. Černý Matouš TAP0501 35:03 + 13:27
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H12 10. Černý Matouš TAP0501 19:42 + 5:00
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 17. Černý Matouš TAP0501 17:33 + 5:16
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H12 14. Černý Matouš TAP0501 30:20 + 10:51
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček - jaro 2017 H12 7 Černý Matouš TAP0501
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 H12 13 Černý Matouš TAP0501
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček H12 27. Černý Matouš TAP0501 46:16 + 24:11
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H12 24. Černý Matouš TAP0501 39:01 + 17:04
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček H12 16. Černý Matouš TAP0501 48:59 + 22:52
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H12 26. Černý Matouš TAP0501 49:53 + 27:41
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček H12 15. Černý Matouš TAP0501 17:33 + 7:13
OB 2016-09-0303.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 20. Cerny Matous TAP0501 61:59 + 35:47
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva H12 35. Černý Matouš TAP0501 36:14 + 20:19
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva H12 33. Černý Matouš TAP0501 36:00 + 18:31
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) H12 31. Černý Matouš TAP0501 35:10 + 21:14
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva H12 20. Černý Matouš TAP0501 30:36 + 15:17
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 H12 30. Černý Matouš TAP0501 46:09 + 24:45
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček H12 28. Černý Matouš TAP0501 59:10 + 40:05
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 36. Černý Matouš TAP0501 38:01 + 22:36
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček H12 32. Černý Matouš TAP0501 56:40 + 32:02
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 19. Černý Matouš TAP0501 21:31 + 10:24
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček H12 46. Černý Matouš TAP0501 95:36 + 69:37
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček H10 22. Černý Matouš TAP0501 25:51 + 10:56
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček H10 35. Černý Matouš TAP0501 36:17 + 19:56
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H10 24. Černý Matouš TAP0501 25:23 + 10:58
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček H10 26. Černý Matouš TAP0501 72:25 + 48:50
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H10 21. Cerny Matous TAP0501 28:49 + 11:06
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček H10 11. Cerny Matous TAP0501 34:26 + 21:15
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 19. Černý Matouš TAP0501 36:02 + 19:51
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček H10 14. Cerny Matous TAP0501 22:38 + 6:47
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 9. Černý Matouš TAP0501 14:30 + 6:31
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček H10 20. Černý Matouš TAP0501 67:56 + 35:52
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček H10L 9. Černý Matouš TAP0501 29:31 + 11:15
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H10L 12. Černý Matouš TAP0501 47:02 + 23:22
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček H10 19. Černý Matouš TAP0501 20:41 + 10:09
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H10L 5. Černý Matouš TAP0501 26:29 + 4:48
OB 2014-06-1818.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva H10 16. Černý Matouš TAP0501 21:50 + 13:22
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček H10 7. Černý Matouš TAP0501 16:37 + 7:11
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H10L 10. Černý Matouš TAP0501 23:53 + 8:33
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček H10L 8. Cerny Matous TAP0501 28:02 + 12:28
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček H10L 14. Černý Matouš TAP0501 41:21 + 13:59
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček H10L 12. Černý Matouš TAP0501 34:08 + 13:41
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček H10L 11. Černý Matouš TAP0501 35:06 + 14:10
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček H10L 7. Černý Matouš TAP0501 24:18 + 10:11
OB 2013-05-1515.05.2013 1. závod Pražského poháru žactva H10L 6. Černý Matouš TAP0501 37:55 + 16:01
OB 2013-04-2121.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 59. Černý Matouš TAP0501 47:57 + 29:57
OB 2013-04-0707.04.2013 Oblastní žebříček HDR 8. Cerny Matous TAP0501 21:20 + 4:42
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Černý Matouš POB0507
OB 2018-08-2525.08.2018 Přebor Tretry na krátké trati DH14+ Černý Matouš TAP0501
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H16 Černý Matouš TAP0501
OB 2013-05-2222.05.2013 2. závod Pražského poháru žactva H10L Černý Matouš TAP0501
OB 2013-09-1111.09.2013 4. závod Pražského poháru žactva H10L Černý Matouš TAP0501
OB 2014-06-0404.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj H10 Černý Matouš TAP0501
OB 2014-06-1111.06.2014 5. závod Pražského poháru žactva H10 Černý Matouš TAP0501
OB 2014-11-2929.11.2014 Ztraceni v pralese - 1.závod Pražské zimní ligy Děti Černý Matouš TAP0501
OB 2014-12-0505.12.2014 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Černý Matouš TAP0501
OB 2015-02-2121.02.2015 Sprint na Chodovské tvrzi A Černý Matouš TAP0501
OB 2015-03-0808.03.2015 Praga Magica ABC Černý Matouš TAP0501
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H10 Černý Matouš TAP0501
OB 2015-06-0303.06.2015 4. závod PPŽ H10 Černý Matouš TAP0501
OB 2015-06-1717.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM H10 Černý Matouš TAP0501
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 14 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety H14 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Černý Matouš TAP0501
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Černý Matouš TAP0501
OB 2018-11-1717.11.2018 SMIK - 25.Mistrovství světa ve SMIKu H Černý Matouš TAP0501
OB 2018-12-0404.12.2018 Mikulášův kufr DIBLÍCI Černý Matouš TAP0501
OB 2018-12-0909.12.2018 Tour de Prague D Černý Matouš TAP0501
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet H18 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H14A Černý Matouš TAP0501
OB 2019-08-2828.08.2019 Přebor Tretry na krátké trati a sprint DH16 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T5 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T5 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže H14 Černý Matouš TAP0501
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Černý Matouš TAP0501
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Černý Matouš TAP0501
OB 2019-11-1717.11.2019 SMIK - 26.Mistrovství světa ve SMIKu H Černý Matouš TAP0501
OB 2019-12-0707.12.2019 Tour de Prague C Černý Matouš TAP0501
OB 2019-12-2222.12.2019 Večerník Praha A Černý Matouš TAP0501
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Čechy západ 2020 H16B Černý Matouš TAP0501
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet H18 Černý Matouš TAP0501
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti H16 Černý Matouš TAP0501
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A H16A Černý Matouš TAP0501
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček H16 Černý Matouš TAP0501
OB 2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček H16 Černý Matouš TAP0501
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 H16B Černý Matouš TAP0501 Přihlášen